Američané opět vedou skupinu. Němci otočili zápas s Lotyšskem

Hokejisté Spojených států porazili Dánsko těsným výsledkem 1:0 a znovu se vrátili do čela skupiny. V zápase ve kterém padl jediný gól, tak definitivně připravili hokejisty Dánska ze hry o čtvrtfinále.
08.05.2015 23:45 |

Hokejisté Bostonu otočili zápas s Rangers a vedou v sérii 3:0

Hokejisté Bostonu otočili ve třetí třetině zápas druhého kola play off NHL na ledě New Yorku Rangers a po výhře 2:1 vedou v sérii už 3:0. Jaromír Jágr ani David Krejčí se tentokrát bodově neprosadili, o obě branky Bruins se naopak postarala čtvrtá útočná formace. Boston může postup do finále konference slavit ve čtvrtek v soupeřově aréně Madison Square Garden.
22.05.2013 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2231 článků) , David Krejčí (200 článků)

Dohodnou se Němci s Němci a vyřadí Portugalsko? Nepřichází v úvahu, tvrdí Klinsmann, kouč Američanů

Už jednou se to na světovém šampionátu ve fotbale stalo. V roce 1982 potřebovali Němci porazit sousedy z Rakouska o gól či o dva, takový výsledek zaručoval postup ze skupiny oběma na úkor Alžírska. A – skandální zápas skončil německou výhrou 1:0. Po 32 letech jsou Němci v obdobné situaci znovu. V závěrečném utkání skupiny se utkají s týmem USA, a pokud duel dopadne remízou, do osmifinále půjdou oba soupeři. Američané mají německého kouče…
23.06.2014 16:55 |

MS v hokeji: Američané otočili zápas s Lotyšskem, Finové rozstříleli Norsko

I přesto, že favorité z USA během utkání dvakrát prohrávali, tak dokázali porazit houževnaté Lotyše 4:2. Oproti zámořskému celku si Finové s norským outsiderem problémy nedělali.
25.04.2009 19:12 |

Řekové otočili zápas s oslabenou Nigérií a drží šancí na postup

Fotbalisté Řecka dnes na mistrovství světa v početní převaze otočili zápas s Nigérií a díky výhře 2:1 si uchovali šanci na postup.
17.06.2010 19:00 |

Česko se popere o medaile s Portugalskem. Němci vyzvou Řeky

Soupeřem českých fotbalistů ve čtvrtečním čtvrtfinále mistrovství Evropy ve Varšavě budou Portugalci, kteří na závěr skupiny B otočili zápas s Nizozemskem a díky dvěma gólům Cristiana Ronalda zvítězili 2:1. Skupinu vyhrálo Německo, které zvítězilo rovněž 2:1 nad Dánskem a ve čtvrtfinále narazí v pátek v Gdaňsku na Řecko.
17.06.2012 23:45 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Fotbalisté se sešli před přípravou s Lotyšskem, nechyběl ani hříšník Bednář

Fotbalová reprezentace se sešla poprvé v nové sezoně před přípravným duelem s Lotyšskem, který je generálkou na zářijový start evropské kvalifikace.
09.08.2010 15:00 |

Důležitý test před kvalifikací je tady. Fotbalisty čeká generálka s Lotyšskem

Poslední možnost na zkoušení mají čeští fotbaloví reprezentanti, kteří si ve středeční generálce před zářijovým startem evropské kvalifikace vyzkouší formu v duelu s Lotyšskem.
11.08.2010 08:00 |

V lotyšském kině zastřelili muže kvůli popcornu

Sedmadvacetiletý Lotyšan je podezřelý, že postřelil v kině v lotyšském hlavním městě Rize diváka kvůli hádce o praženou kukuřici. Zraněný muž zemřel, informovala v neděli agentura AFP.
21.02.2011 00:45 |

Na nebi nad Lotyšskem se v noci objevil meteorit. Byl velký a zářil zeleně

Na nebi nad Lotyšskem se v noci na dnešek objevil meteorit, jehož pád podle očitých svědků doprovázelo jasně zelené světlo a silný hluk.
22.02.2013 11:20 |

Udeřil další meteorit! V noci vybouchl nad Lotyšskem

Na nebi nad Lotyšskem se v noci na dnešek objevil meteorit, jehož pád podle očitých svědků doprovázelo jasně zelené světlo a silný hluk. Objekt se nad zemí rozpadl, jeho zbytky zřejmě dopadly do Rižského zálivu.
22.02.2013 12:30 |

Další překvapení: Slovensko prohrálo s Lotyšskem 3:5

Hokejisté Slovenska prohráli na mistrovství světa ve skupině hrané v Helsinkách s Lotyšskem 3:5. Obhájci stříbra vedení českým koučem Vladimírem Vůjtkem třikrát inkasovali již v průběhu první třetiny, kterou prohráli 1:3, a zkomplikovali si tak boj o postup do čtvrtfinále. Lotyši, kteří byli do dnešního zápasu jediným účastníkem turnaje bez bodového zisku, své naděje naproti tomu oživili. Hattrick v dresu vítězů zaznamenal útočník Lauris Darzinš.
09.05.2013 22:05 |

EHT: Češi otočili zápas s Finy, blýskli se Jágr s Červenkou

V prvním utkání brněnského programu Euro Hockey Tour proti Finsku prokázali čeští hokejisté vůli po vítězství, když otočili výsledek. Češi vyhráli na domácí půdě 2:1 a čekají je ještě duely s tradičními rivaly - Ruskem a Švédskem.
22.04.2011 12:30 |

Bohemians 1905 otočili zápas s Teplicemi. Vyhráli 3:1 a vykřesali naději

Fotbalisté předposledních Bohemians 1905 otočili domácí předehrávku 24. kola první ligy s Teplicemi a po výhře 3:1 se přiblížili na bod nesestupovým příčkám. Severočeši nevyužili možnost posunout se minimálně do neděle na třetí místo tabulky.
11.04.2014 22:45 |

Češi porazili Island! Bez porážky vedou kvalifikaci ME

Čeští fotbalisté vyhráli i čtvrtý zápas kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v roce 2016. Reprezentanti v přímém souboji o první místo ve skupině A otočili v Plzni zápas s Islandem a po výhře 2:1 přezimují v čele tabulky s tříbodovým náskokem před dnešním soupeřem. Na vedoucí gól Ragnara Sigurdssona odpověděl v závěru úvodní půle Pavel Kadeřábek a v 62. minutě rozhodl vlastní gól Jóna Bödvarssona.
16.11.2014 22:55 |

Osobnosti: Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků)

V Afghánistánu zabiti Němci a Američané, v podezření Taliban

Mezi deseti mrtvými nalezenými v pátek v severním Afghánistánu jsou převážně cizinci - Němci a Američané. Údaje o nich, které přinášejí zahraniční agentury, jsou ale protichůdné. K útoku se přihlásilo radikální hnutí Taliban.
07.08.2010 11:25 |

MS basketbalistů: Němci porazili v nebývalém dramatu Srby, Američané zatím válí

O překvapení na světovém šampionátu basketbalistů se postarali Němci, kteří porazili po druhém prodloužení Srby 82:81. Naopak Američané pokračují ve spanilé jízdě, když si tentokrát poradili 99:77 se Slovinskem.
29.08.2010 23:10 |

Hokejisté porazili v přípravě na MS Lotyšsko 3:1

Čeští hokejisté zvítězili v sobotním utkání série Euro Hockey Challenge v Rize nad domácím Lotyšskem 3:1 a úspěšně zvládli i druhý duel se svým soupeřem. Češi sice po první třetině prohrávali, nakonec ale góly Petružálka, Kašpaříka a Kašpara otočili skóre.
07.04.2012 18:35 |

UTEKLI HROBNÍKOVI Z LOPATY: Omsk si vynutil sedmý zápas!

Hokejisté Avangardu Omsk otočili zápas na ledě Nižněkamsku a po výhře 3:2 si vynutili rozhodující sedmý zápas série, který budou hrát doma.
04.03.2011 19:40 |

Švédové otočili duel s Finy a zahrají si o zlato

Hokejisté Švédska si po osmi letech opět zahrají o olympijské zlato. Jistotu medaile v Soči získali dnešní semifinálovou výhrou 2:1 v severském derby s Finskem. Všechny branky padly v druhé třetině: tým Suomi otevřel skóre zásluhou Olliho Jokinena, ale výsledek otočili Loui Eriksson a Erik Karlsson. Švédové se v neděli utkají s lepším z dvojice Kanada - USA, Finsko si v sobotu zahraje s poraženým o bronz.
21.02.2014 17:50 |

Osobnosti: Erik Karlsson (3 články) , Loui Eriksson (3 články)