Článek

Američané našli vrtulník zřícený na Floridě: Neděláme si naděje, že někdo přežil

 
Američtí pátrači objevili vrak vojenského vrtulníku, který se v úterý zřítil u pobřeží Floridy. Na jeho palubě bylo 11 vojáků. Armáda je přesvědčená, že nehodu nikdo nepřežil.
12.03.2015 19:00 |

podobné články

Podobné články

Neštěstí na Šumpersku: Zřícený strop zavalil muže, je vážně zraněn

 
Zřícený strop sklepa zavalil dnes v Maršíkově na Šumpersku muže. Hasiči těžce zraněného vyprostili a vrtulník ho ve vážném stavu převezl do olomoucké fakultní nemocnice. ČTK to dnes řekl mluvčí hasičů a záchranáři.
06.10.2014 11:20 |

podobné články

Dramatický pád vrtulníku: Pašeráci v něm převáželi tunu hašiše!

 
Na jihu Španělska, nedaleko města Cortes de la Frontera, se zřítil vrtulník. Oba členové posádky při pádu stroje zahynuli. Pravděpodobně šlo o párek pašeráků drog, protože zřícený vrtulník obsahoval téměř tunu heroinu!
28.01.2015 20:32 |

podobné články

Okamura (SPD): Proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu

 
Ptáte se mne, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. A volební projekt nového spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé.
02.11.2015 09:21 |

podobné články

Generál Šedivý: Budou další útoky. I u nás, je to jen otázka času. Je třeba začít deportace

 
ROZHOVOR „Manchesterem útoky nekončí a my jako Evropa proti tomu ve skutečnosti nic neděláme. Ve slovních vyjádřeních ano, ale prakticky velmi málo,“ tvrdí bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky generál Jiří Šedivý a upozorňuje, že neděláme téměř nic. Zároveň však dodává, že provést absolutní opatření nelze. Museli bychom totiž žít v policejních státech, kde budeme neustále sledováni, a takový život by byl velmi složitý a nepříjemný, uvádí dnešní pedagog Vysoké školy CEVRO Institut.
25.05.2017 12:20 |

podobné články

Starosta Moskvy odmítá rezignovat, na radnici už přežil několik skandálů

 
Jurij Lužkov přežil osmnáct let v čele moskevské radnice, přežil několik nevídaných skandálů a přežil a vrátil se na výsluní i nyní, kdy se už veřejně mluvilo o jeho nástupci. Moskevský starosta odjel na dovolenou v okamžiku, kdy se v médiích stupňovala kampaň vinící jeho i jeho manželku z korupce.
27.09.2010 22:20 |

podobné články

Okamura: Američané dělají vojenské manévry kolem ruských hranic a nějaký blb nás tady bude strašit Ruskem? Putin nebyl nikdy agresivní. Je to geniální stratég

 
ROZHOVOR Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a poslanec Tomio Okamura říká, že „s Trumpem přišla naděje na konec agresivní válečné politiky USA a naděje na smír Západu s Východem, naděje, že nedojde k válce s Ruskem, kterou západní elity po léta připravovaly“. Putin dle něho nebyl nikdy agresivní. Je to prý politik a stratég s talentem geniálního šachisty.
27.12.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2020 článků)

ZZSHMP vyjadřuje upřímnou soustrast slovenským kolegům a jejich blízkým

 
Ve středu 7. září večer se na Slovensku nedaleko Banské Bystrice zřítil záchranářský vrtulník společnosti Air-Transport Europe (ATE) se čtyřmi lidmi na palubě. Na místo havárie ihned vyrazili týmy složek integrovaného záchranného systému. Přes tmu a nepřístupný horský terén se s pomocí vrtulníku ministerstva vnitra nakonec po několika hodinách podařilo zřícený stroj najít. Bohužel tři záchranáři (dva muži a jedna žena) i převážený pacient utrpěli při pádu vrtulníku smrtelná zranění.
08.09.2016 21:50 |

podobné články

Velké manévry u Prahy: Hledal se zřícený paraglidista. Pád přežil

 
Hasiči, policie i záchranáři, ti všichni dnes odpoledne pátrali u Černošic u Prahy po muži, který se tam zřítil s padákem. Dlouhé desítky minut nebylo vůbec jasné, kam muž dopadl.
15.04.2013 16:00 |

podobné články

Zřícený dům pohřbil 19 lidí. Bylo to jako zemětřesení, tvrdí svědci

 
AKTUALIZOVÁNO. Nejméně 19 lidí zemřelo a 11 dalších bylo zraněno v troskách starého domu, který se v neděli večer zřítil v libanonském hlavním městě Bejrútu. Podle nejnovější bilance šéfa syrské civilní obrany Raymonda Chattára, citovaného agenturou AFP, zůstává ještě uvězněno pod sutinami kolem 16 lidí, záchranáři se prý už ale vzdávají naděje, že by mohli vyprostit někoho živého.
16.01.2012 09:20 |

podobné články

Našli zmizelý vrtulník: Všichni jsou mrtví!

 
Poslední naděje umřela. Vrtulník, který minulý týden ve středu zmizel v horách jihovýchodního Peru, nouzově nepřistál, ale havaroval. Všech 14 osob na palubě zahynulo. Mezi mrtvými je i Čech.
11.06.2012 12:05 |

podobné články

Přežil mrazivou noc ve sněhu! Našli ho pod stromkem

 
Členové horské služby našli ve čtvrtek dopoledne na hřebenech Krkonoš ve sněhu podchlazeného muže. Zřejmě tam přežil noc, řekl agentuře Mediafax zástupce náčelníka krkonošské horské služby Pavel Jirsa.
22.12.2011 11:15 |

podobné články

Američané chtějí trest pro šéfa ochranky, který zastřelil chlapce. Podpořil je Obama

 
Američané pozvedají hlasy rasově motivované vraždě černošského teenagera, kterého na konci února zastřelil bez zvláštních důvodů člen ochranky obytné čtvrti ve městě Sanford na Floridě, informuje agentura AFP. V pátek se k nim přidal prezident Barack Obama.
23.03.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2408 článků)

Američané našli po 44 letech ve Vietnamu sestřeleného pilota... živého!

 
Před 44 lety byl americký seržant John Hartley Robertson sestřelen a prohlášen za mrtvého. Teď ale tvůrci dokumentu o vietnamské válce přišli s teorií, že veterán havárii vrtulníku přežil a oni ho dokonce ve Vietnamu našli!
03.05.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: John Hartley (3 články) , John Hartley (3 články)

Američané našli po 44 letech ve Vietnamu sestřeleného pilota... živého!

 
Před 44 lety byl americký seržant John Hartley Robertson sestřelen a prohlášen za mrtvého. Teď ale tvůrci dokumentu o vietnamské válce přišli s teorií, že veterán havárii vrtulníku přežil a oni ho dokonce ve Vietnamu našli!
03.05.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: John Hartley (3 články) , John Hartley (3 články)

ZÁZRAK? Pád indonéského letadla možná někdo PŘEŽIL!

 
Havárii letadla, které se ve čtvrtek zřítilo na indonéském ostrově Sumatra, patrně někdo z 18 cestujících přežil. Přišli na to záchranáři, kteří po zříceném letounu pátrali, píše v pátek agentura AFP.
30.09.2011 09:25 |

podobné články

Výbuch domu v Kladně: Hasiči našli v sutinách mrtvolu

 
Ach ne! Hasiči v noci ze středy našli v Kladně mrtvého člověka v sutinách domu, který se ve středu zřítil zřejmě po výbuchu plynu. Naděje, že pohřešovaný explozi přežil, nadobro vyhasly. Jeden zraněný je v nemocnici. Dům byl po výbuchu zcela zdemolovaný, hasiči museli zajistit i sousední budovu.
13.10.2016 07:10 |

podobné články

Filip (KSČM): Neděláme si naděje, že by VV skutečně „položily“ vládu

 
Vyjádření předsedy ÚV KSČM k výhrůžce VV odchodem z vlády k 1. květnu.
03.04.2012 19:40 |

podobné články

Na Ukrajině našli tělo zmrzlého Čecha: Ztratil se v zakarpatských horách!

 
Říká se, že naděje umírá poslední. Rodině zmizelého Čecha, který se ztratil při výstupu na horu Velká Bliznica na Zakarpatské Ukrajině již však žádná naděje nezbývá. Záchranáři totiž našli jeho zmrzlé tělo.
09.03.2015 15:40 |

podobné články

Rusové pohřešovali vrtulník, ten mezitím hasil požár

 
Rusové dnes pohřešovali vrtulník Mi-8 s 12 lidmi na palubě. Obavy ze ztrát na životech se ovšem velmi rychle rozplynuly, když pátrací týmy nalezly vrtulník jak bojuje s plameny u vsi Ozernoje na pomezí Magadanské oblasti a Jakutska.
11.07.2012 10:25 |

podobné články