Článek

Američané našli u San Franciska loď používanou k jaderným zkouškám

 
Vědci objevili u břehů San Franciska americkou letadlovou loď z druhé světové války, která byla využívaná ke zkouškám atomové bomby. Na začátku 50. let byla potopena na tajném místě, patrně z bezpečnostních důvodů. 
18.04.2015 09:35 |

podobné články

Podobné články

Světovou sérii vyhráli baseballisté San Franciska

 
Baseballisté San Franciska Giants vyhráli poprvé od roku 1954 Světovou sérii. Texas Rangers, kteří byli ve finále zámořské soutěže MLB nováčky, porazili 4:1 na zápasy.
02.11.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

Pro bezdrátový kardiostimulátor si pacient na Homolku přiletěl až ze San Franciska

 
Jednasedmdesátiletý pacient přiletěl kvůli implantaci bezdrátového kardiostimulátoru do Nemocnice Na Homolce až z kalifornského San Franciska.
11.11.2013 15:11 |

podobné články

Pro unikátní bezdrátový kardiostimulátor si pacient do Prahy přiletěl až ze San Franciska

 
Jednasedmdesátiletý pacient přiletěl kvůli implantaci bezdrátového kardiostimulátoru do pražské Nemocnice Na Homolce až z kalifornského San Franciska.
12.11.2013 08:41 |

podobné články

Z Tokia do San Franciska za 84 sekund! Úžasný přelet přes Pacifik

 
Toto video nabízí pohled, který běžní cestující v letadle nemají možnost vidět. Jak vypadá let přes Tichý oceán, z japonského Tokia do amerického San Franciska? Podívejte se.
15.07.2014 16:55 |

podobné články

České start-upy vezme letos CzechInvest také do New Yorku a San Franciska

 
V roce 2017 mohou začínající podnikatelé v rámci druhé výzvy projektu CzechDemo vycestovat na mezinárodní veletrh TechCrunch Disrupt do New Yorku či San Franciska. Vybraní účastníci získají finanční podporu ve výši až 110 tisíc korun na registraci, stánek, náklady na cestovné a překlady.
24.01.2017 19:40 |

podobné články

V San Francisku mají opravdového Batmana! Podívejte se na jeho zásahy v 10 fotografiích

 
Myslíte si, že je naše policie na kriminálníky krátká a necítíte se tu v bezpečí? Jeďte do "San Franciska":http://www.extra.cz/tema/san-francisco! Tam se všemi zlosyny zatočil malý opravdový komiksový hrdina. "Batkid" Miles Scott je teprve desetiletý kluk, který si na jeden den splnil svůj životní sen.
19.11.2013 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Scott Miles (5 článků)

Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám?

 
Čeká vás rigorózní nebo třeba bakalářská zkouška a nejste si jistí, jak ve víru mnoha povinností zvládnete přípravu podkladů vaší závěrečné práce tak, aby obstála před zkušební komisí? Zajistěte si podklady včas a u odborníků. Kvalitní rešerše na dané téma se pro vás stane výchozím bodem pro sepsání vaší práce. Odrazový můstek pro vědeckou práci Rigorózní práce by neměla být pouhým souhrnem nastudovaných faktů doplněných o osobní postřehy získané ověřením v praxi. Prostudované informace se zde stávají pouze odrazovým můstkem k vlastnímu vědeckému výzkumu a jeho prezentaci. Vypracování podkladů pro rigorózní práce je přitom úkolem velice náročným na čas a energii. Proto je výborné, když vám někdo zpracuje souhrn, že kterého už můžete čerpat. Vy tím pádem získáváte více času na skutečnou vědeckou práci. Ulehčíme vám diplomovou přípravu Diplomová práce znamená úspěšné ukončení vysokoškolského studia. Svým rozsahem cca 50 NS by měla být na poměrně vysoké odborné úrovni, což ovšem vyžaduje shromáždění dostatečného množství relevantních odborných informací. Vzhledem k tomu, že se jako studenti připravujete k celému souboru státních zkoušek, nemáte mnoho času nastudovat do hloubky celou problematiku. Proto jistě uvítáte, když vám zabezpečíme napsání podkladů pro diplomovou práci a vy už potom budete moci jenom ladit detaily jejího cíle.  I nižší stupně studia kladou nároky Bakalářská zkouška je sice nejnižším stupněm vysokoškolského studia, ale přesto jsou na ni a na bakalářské práce, které by měly mít 30-40 NS, kladeny vysoké nároky. Orientují se výrazně praktickým směrem, ovšem u některých oborů praktická část odpadá a pohybuje se jenom v teoretické rovině. Zejména v takových případech je vhodné, když má student možnost získat rešerše s předstihem a na odborné úrovni. Příspěvek Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2015 08:15 |

podobné články

Ke zkouškám jedině bosí. Indické studenty ve školách zují, aby si nemohli nosit taháky

 
Indičtí studenti mají smůlu. Kvůli častému podvádění u zkoušek zavedly úřady ve východoindickém státě Bihár v místních školách zajímavou novinku. Studenti musí chodit ke zkouškám bez ponožek a bez bot. Studujícím se tak má zabránit, aby u testů opisovali z taháků. Neobvyklé nařízení vstoupí v platnost ve středu, kdy zhruba 1,8 milionu patnáctiletých školáků čekají závěrečné zkoušky. Informoval o tom zpravodajský server BBC.
20.02.2018 07:25 |

podobné články

BUDE TŘETÍ SVĚTOVÁ? Severní Korea hrozí jaderným úderem na Ameriku!

 
Komunistická Severní Korea pohrozila preventivním jaderným útokem na Spojené státy. Zdůvodnila to tím, že právě Američané mají zájem na rozpoutání jaderné války s Pchjongjangem.
07.03.2013 12:20 |

podobné články

V sobotu v San Francisku proběhne 9. masturbační maraton

 
Centrum pro sex a kulturu ze San Franciska uspořádá tuto sobotu již devátý ročník masturbačního maratonu. Záštitu nad akcí přebírá sexuoložka Carol Queenová, již podpoří také pornoherečky Nina Hartleyová a April Floresová.
29.04.2009 13:00 |

podobné články

VIDEO: Exploze plynu u San Franciska - šest mrtvých, desítky zraněných

 
Nejméně šest lidí člověk zahynulo a 39 osob utrpělo zranění při explozi zemního plynu na sanfranciském předměstí San Bruno. Stav několika hospitalizovaných je kritický, informovala v pátek televize CNN a Sky News.
10.09.2010 07:25 |

podobné články

Výbuch plynu v San Francisku: Šest mrtvých, přes třicet zraněných

 
Výbuch, ohnivá koule a plameny viditelné z několika kilometrů. To vyděsilo obyvatele San Franciska, kde došlo k explozi plynového potrubí. Podle posledních informací si nehoda vyžádala šest mrtvých a třicet zraněných. Přes padesát domů bylo úplně zničeno, dalších sto dvacet poničeno. A obyvatelé města tvrdí: "Už tři týdny jsme říkali úřadům, že je tu cítit plyn!"
10.09.2010 08:35 |

podobné články

Do Světové série lépe vykročili baseballisté San Franciska

 
Baseballisté San Francisca Giants vyhráli úvodní duel Světové série MLB nad týmem Texas Rangers 11:7.
28.10.2010 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

Světovou baseballovou sérii vyhráli hráči San Francisco Giants

 
Baseballisté San Franciska Giants vyhráli poprvé od roku 1954 Světovou sérii. Texas Rangers, kteří byli ve finále zámořské soutěže MLB nováčky, porazili 4:1 na zápasy.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

VIDEO Tučňák se záhadně objevil v letadle mezi cestujícími

 
Tučňák že neumí létat? Omyl. Jeden takový černobílý pasažér se nečekaně začal procházet mezi cestujícími na palubě linky ze San Franciska do San Diega.
23.03.2011 06:35 |

podobné články

V ulicích San Franciska už si nazí na židli nesednete, rozhodly úřady

 
V kalifornském San Francisku mají nejtolerantnější společnost, radnice tam dokonce dovoluje nudistům volně chodit po ulici. Jenže podle městského supervizora Scotta Wienera jsou svobodou nahých ohrožováni na zdraví ti oblečení. Když si totiž nudisté sednou holým pozadím na židli, mohou na ni přenést nebezpečné bakterie. Wiener tak prosadil novou vyhlášku, která zakazuje sedání na veřejné židle bez ručníku.
08.11.2011 16:50 |

podobné články

Boeing zasáhl blesk v silné bouři. Letadlo plné lidí se vrátilo v pořádku na letiště

 
Blesk zasáhl v noci na pátek Boeing 777, který startoval ze San Franciska, píší webové portály San Francisco Appeal a CBS News. V oblasti řádila neobvykle silná bouře.
13.04.2012 21:45 |

podobné články

Nejsledovanější video: Závodník řádí v San Francisku

 
Americký závodník rally Ken Block natočil propagační video, ve kterém ukazuje své dovednosti za volantem. Projíždí prádnými ulicemi San Franciska, přičemž není nouze o smyky, skoky a další exhibice například mezi tramvajemi. Video je v současnoti na špičce internetové sledovanosti. Za 3 dny nasbíralo 9 milionů shlédnutí.
11.07.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Krása, kterou rozfouká vítr: Mladému výtvarníkovi stačí k vytvoření originálních uměleckých děl jen písečná pláž a hrábě

 
Pokud někdy zavítáte do "San Franciska":http://www.extra.cz/v-san-franciscu-se-zritilo-letadlo-s-tremi-stovkami-lidi-na-palube-podivejte-se-na-hruzne-zabery-z-mista-tragedie, určitě si udělejte čas na procházku po místních plážích. S trochou štěstí zde narazíte na velkolepá umělecká díla, která vytváří Andres Amador.
08.02.2014 21:20 |

podobné články