Článek

Američané chtějí za prezidenta zakladatele Microsoftu

 
Americká společnost Fidelum Partners provedla výzkum, koho by si přáli Američané za prezidenta, kdyby kandidovaly i slavné osobnosti. Tuto kategorii ovládl nejbohatší muž světa a zakladatel Microsoftu Bill Gates.
02.10.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (108 článků)
Podobné články

Další exkluzivní zpověď zakladatele Pražských roztahovaček: O ku*vách a drogách, kterých je všude dost

 
Redakci eXtra.cz se podařilo "zkontaktovat zakladatele facebookové stránky Pražský roztahovačky":http://www.extra.cz/exkluzivni-zpoved-zakladatele-prazskych-roztahovacek-proc-jsem-vytvoril-virtualni-galerii-kur-v, která se před pár dny na sociální síti objevila a na které se uveřejňovaly fotografie holek, které údajně lezly všem do postele a prý i braly drogy.
04.11.2014 12:30 |

podobné články

Chcete stolek od Microsoftu? Mrkněte na jeden takový!

 
Elektronický stolek? Ano! Tahle žhavá novinka od Microsoftu nadchne nejednoho fandu prezentační techniky. Ale zajímavého využití najde například i při výběru "nějakých těch dobrůtek" třeba v baru.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Vyhledávač Microsoftu Bing se poroučel k zemi

 
Bing je pokusem Microsoftu odpovědět na dominanci Googlu na poli internetového vyhledávání. Služba však ve čtvrtek vypověděla činnost.
04.12.2009 14:35 |

podobné články

Armáda USA má nového nepřítele - program Microsoftu

 
Američtí vojáci neví, co si počít s nečekaným protivníkem - programem PowerPoint od Microsoftu.
27.04.2010 12:30 |

podobné články

Microsoft v Česku od srpna povede Roman Cabálek

 
Generálním ředitelem české pobočky Microsoftu bude od 1. srpna Roman Cabálek (44), který pracoval v Microsoftu na různých pozicích od roku 1999.
21.07.2010 11:40 |

podobné články

Spoluzakladatel Microsoftu žaluje 11 největších amerických IT firem

 
Spoluzakladatel společnosti Microsoft Paul Allen podal žaloby na 11 největších amerických IT firem; obvinil je z porušování patentových práv Microsoftu.Uvedla to nedávno agentura Interfax.
01.09.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Allen (4 články)

Šéf Microsoftu Ballmer do roka odstoupí; firma hledá nástupce

 
Generální ředitel americké softwarové společnosti Microsoft Steve Ballmer do roka svou funkci opustí. Výběr Ballmerova nástupce bude úkol pro zvláštní komisi, kterou povede člen správní rady John Thompson. Členem této komise je rovněž zakladatel Microsoftu Bill Gates.
23.08.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (108 článků) , John Thompson (2 články) , John Thompson (1 článek) , Steve Ballmer (2 články)

Podivné vyšetřování, krádež dat, profesní likvidace. Mironet žádá stát, aby vymáhal škodu po Microsoftu. Úkol pro nového ministra spravedlnosti

 
Počítačová společnost Mironet vyzývá nového ministra spravedlnosti, aby vymáhal odškodnění po Microsoftu. Ten měl před 15 lety pod záminkou porušování autorských práv využít policii jako nástroj konkurenčního boje proti Mironetu, který chtěl dát přednost nadějně se rozvíjejícímu Linuxu.
06.03.2015 16:21 |

podobné články

Český Microsoft se otřásá v základech! Snaha zlikvidovat konkurenta může stát občany ČR přes půl miliardy!

 
Byznysové kuloáry nemluví o ničem jiném a média začínají cítit, že bude hodně veselo. České zastoupení Microsoftu bude zřejmě v nejbližší době čelit obrovskému skandálu týkajícímu se 15 let staré kauzy, v rámci které se zřejmě české zastoupení softwarového giganta pokusilo cíleně šikanovat neposlušného odběratele a dnes největší český IT e-shop Mironet, který drží v rukách trumfy, ze kterých je české centrále Microsoftu hodně horko.
24.03.2015 11:51 |

podobné články

Budoucnost her podle Microsoftu. Představil nový Xbox One S i nejvýkonnější konzoli všech dob

 
Firma také představila novinku, kdy budou hry od Microsoftu za jednu cenu fungovat na Xboxu i ve Windows 10.
14.06.2016 10:35 |

podobné články

Linda pomáhá dětem z „děcáků“ hledat práci. Kryštof se dostal do Microsoftu

 
Psaní životopisů, nacvičení pracovního pohovoru nebo exkurze do nejrůznějších firem, ve kterých mohou nastartovat svou kariéru. Tak v tom všem pomáhá nezisková organizace Nadání a dovednosti dětem z dětských domovů. Pracuje nejen s těmi, které odchod z ústavní péče čeká, ale zaměřuje se i na mladé lidi, co se už museli postavit na vlastní nohy. Například Kryštof (18) se díky její pomoci dostal do Microsoftu.
14.03.2017 18:15 |

podobné články

Technické specifikace nového Xboxu odhaleny: Project Scorpio bude nabušená mašina

 
YouTube kanál Digital Foundry odhalil slibované technické specifikace nového Xboxu od Microsoftu. Tomu se prozatím přezdívá Project Scorpio a má jít o nejvýkonnější herní konzoli současnosti. Podle odhalených detailů, které pochází přímo od Microsoftu, tomu tak opravdu bude.
06.04.2017 17:45 |

podobné články

Microsoft tlumí provázání s Facebookem. Do Skypu už se přes Facebook nepřihlásíte

 
Pokud se přihlašujete do Skypu skrze účet na Facebooku, novinka Microsoftu vás nepotěší. Od ledna příštího roku totiž tuto množnost znefunkční. Pokud si chcete zachovat přístup ke svému účtu, bude nutné jej svázat s tím od Microsoftu.
11.12.2017 14:05 |

podobné články

Homosexualita je zbytečná. Vzorec chování lze napravit, říká bývalý šéf Microsoftu a vztahový kouč Kalina

 
Bývalý finanční ředitel Microsoftu je dnes uznávaným vztahovým koučem, na jehož přednášky chodí tisíce lidí. Aleš Kalina (52) tvrdí, že ke spokojenému vztahu stačí přeprogramovat mozek. Jak na to?
14.02.2018 16:25 |

podobné články

Patenty Microsoftu odhalily stylus s haptickou odezvou a náhradou rolovacího kolečka

 
Nedávno přihlášené patenty Microsoftu ukazují, že se chystají novinky pro Surface Pen. Ten by mohl získat obdobu kolečka u myší pro rolování stránek a haptickou odezvu při kreslení.
27.02.2018 14:05 |

podobné články

Američané chtějí vánoční večeři s Jennifer Aniston a Bradem Pittem

 
Stálicemi štědrovečerních oslav se stali Brad Pitt  (47) a jeho bývalá manželka Jennifer Aniston. Hollywoodský idol vyhrál mezi slavnými muži, které by Američané měli rádi 24. prosince u stolu. Ovšem nesměl by přijít se svou současnou partnerkou Angelinou Jolie  (36) , ale musel by vzít svou bývalou choť Jennifer Aniston. Další nejžádanější celebritou, s níž by Američané rádi pojídali štědrovečerní menu, je vévodkyně z Cambridge  (29) .
08.12.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Jennifer Aniston (713 článků) , Angelina Jolie (2045 článků)

Europoslanec Svoboda ke konvoji: Američané ukazují, že nás chtějí bránit. Přiložme také ruku k dílu...

 
ROZHOVOR Američané představují svou připravenost nás bránit a my jen máváme vlaječkami. Podle europoslance Pavla Svobody (KDU-ČSL) by měla být i naše armáda více vidět, neměli bychom spoléhat na to, že naši bezpečnost budou „ošetřovat“ Američané, a hlavně plnit závazky v rozpočtové oblasti. „Bezpečnost není luxusní přívěšek, který si koupíme tehdy, kdy už je vše ostatní zaplaceno, ale je předpokladem naší prosperity,“ uvedl také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Svoboda.
31.03.2015 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (354 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (355 článků)

V Koreji to velmi vře: Zatímco Kim pořádá vojenskou přehlídku, Američané jsou připraveni k boji

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un si protahuje svaly a připravuje se k válce. U příležitosti oslav 105. narozenin zakladatele komunistického státu Kim Ir-sena uspořádal jeho vnuk vojenskou přehlídku, na které podle zahraničních agentur představil nové rakety. Japonsko se obává, že by mohly nést bojový plyn sarin. Ani Američané však nezahálejí a řadí své moderní bojové stíhačky na start k případnému úderu.
15.04.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1308 článků)

Američané chtějí kompletovat vrtulníky v Praze

 
Američané chtějí v Česku vyrábět další vrtulníky. Deník Právo přišel s informací, že po dobré zkušenosti firmy Sikorsky s Aerem Vodochody se nyní jedná o kompletaci vrtulníků v Leteckých opravnách Malešice.
20.06.2014 09:25 |

podobné články