Článek

Američan se naštval na počítač: Vyprázdnil do něj zásobník

 
Divoká střelba v noci na dnešek vyděsila obyvatele města Denver v americkém státě Colorado.
21.04.2015 23:35 |

podobné články

Podobné články

Dcera pomluvila rodiče na Facebooku, otec jí za to rozstřílel notebook

 
Drsné ponaučení uštědřil své nevděčné dceři otec ze Severní Karolíny v USA. Po přečtení jejího vyjádření o rodičích na Facebooku pro ni natočil vzkaz a umístil ho na internet. Na konci videa vzal pistoli a vyprázdnil zásobník do dceřina notebooku. Další články k tématu: Unikly soukromé fotky Zuckerberga, kvůli chybě Facebooku Příteli Bartošové došla trpělivost, kritiky na Facebooku nazval lůzou
17.02.2012 12:40 |

podobné články

Drsná narozeninová party. Když hosté odmítli zazpívat Happy Birthday, muž do nich vyprázdnil zásobník!

 
Velmi bizarní přestřelku museli řešit policisté v americké Minnesotě. Muž tam totiž střílel po hostech oslavy za to, že nezazpívali jeho přítelkyni známou narozeninovou píseň.
25.07.2015 15:46 |

podobné články

Českem přešla další vlna bouřek, blesk zapálil zásobník plynu, rychlík vrazil do stromu

 
Do Česka se vrátily silné bouřky. Na Hodonínsku zapálil blesk plynový zásobník, na jihu Čech se protrhla hráz rybníka, u Přelouče narazil vlak InterCity do stromu.
06.07.2012 06:00 |

podobné články

Blesk zapálil zásobník plynu na Hodonínsku

 
Bouřky provázené silným deštěm a větrem, které se v pátek odpoledne přesunuly z jižních Čech na jižní Moravu. Opět vyvracely stromy a voda lokálně zaplavovala některé komunikace. Na Hodonínsku chytil od blesku zásobník plynu. Oheň hasiči rychle zlikvidovali. Bouřky ale zasáhly znovu i severozápad a střed Čech.
06.07.2012 20:25 |

podobné články

Blesk zapálil zásobník plynu na Hodonínsku, bouřky udeřily na řadě míst

 
Bouřky provázené silným deštěm a větrem, které se v pátek odpoledne přesunuly z jižních Čech na jižní Moravu. Opět vyvracely stromy a voda lokálně zaplavovala některé komunikace. Na Hodonínsku chytil od blesku zásobník plynu. Oheň hasiči rychle zlikvidovali. Bouřky ale zasáhly znovu i severozápad a střed Čech a v noci se vrátily na východ Čech.
06.07.2012 20:35 |

podobné články

Fischerův sponzor buduje zásobník plynu. A chce spolupracovat se státem

 
V souvislosti s tím, jak rychle se novému ministru financí Janu Fischerovi podařilo získat zbytek peněz na doplacení dluhů z prezidentské kampaně, se vyrojily otázky, zda nebude ze své pozice na oplátku hájit zájmy některých podnikatelských skupin. Jedním z Fischerových sponzorů je i šéf CE Group Ladislav Dráb, jehož firma buduje zásobník zemního plynu na Vysočině a má zájem, aby ho využíval stát.
11.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

To je náhodička! Fischerův sponzor buduje obří zásobník plynu

 
V souvislosti s tím, jak rychle se novému ministru financí Janu Fischerovi podařilo získat zbytek peněz na doplacení dluhů z prezidentské kampaně, se vyrojily otázky, zda nebude ze své pozice na oplátku hájit zájmy některých podnikatelských skupin. Jedním z Fischerových sponzorů je i šéf CE Group Ladislav Dráb, jehož firma buduje zásobník zemního plynu na Vysočině a má zájem, aby ho využíval stát.
11.07.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

V Německu vybuchl zásobník plynu, úřady vyklidily celou vesnici

 
Na západě Německa nad ránem během požáru v podniku pracujícím s plynem explodoval plynový zásobník. Výbuch zranil 17 hasičů, jeden z nich je ve vážném stavu, v ohrožení života ale není. Uvedla to dnes agentura AP. Záchranáři následně rozhodli o evakuaci celé přilehlé obce, do bezpečí se muselo uchýlit všech zhruba 3000 obyvatel vesnice Harthausen. 
28.09.2013 15:05 |

podobné články

Střelba v Chomutově: Vrah vypálil celý zásobník! Byla to poprava, říká otec oběti

 
Vyběhl z domu, ani nezaváhal a vystřílel do mladého Roma Radka celý zásobník. Tak popisují příbuzní noční tragédii, která se odehrála na chomutovském sídlišti. Oběť útok nepřežila, pachatel skončil v rukou policie.
27.05.2017 20:20 |

podobné články

Američan vystřílel zásobník do neposlušného počítače

 
Divoká střelba vyděsila sousedy - muž na zahradě "popravil" počítač.
21.04.2015 23:10 |

podobné články

Jaký počítač pro dítě? Pro nejmenší nejlevnější

 
Jaký počítač koupíte svým dětem? Způsob, jakým děti využívají počítač, závisí na jejich věku. Přibližně od pěti let začínají hrát jednoduché počítačové hry a jako náctiletí točí vlastní online videa.
12.12.2009 08:40 |

podobné články

Počítač v klíčence: Cotton Candy od FXI

 
Počítač, který byste schovali do dlaně, byl ještě před pár lety science fiction. Doba se však mění a po noteboocích a tabletech se blíží příchod ještě mnohem menších počítačů. Společnost FXI už teď nabízí k předobjednání miniaturní počítač Cotton Candy, který se vejde do každé kapsy. Funguje totiž jako USB klíčenka.
03.03.2012 10:10 |

podobné články

Počítač z roku 1976 vydražen za 13,5 milionu! Nemáte doma taky nějaký starší kousek?

 
Starý počítač nemusí patřit do šrotu. Na aukci byl prodán počítač z roku 1976 v přepočtu za 13 a půl milionu korun.
26.05.2013 06:45 |

podobné články

TO MUSÍTE VIDĚT: Senior vzal na »zamrzlý« počítač fén (VIDEO)

 
Třiadvacetiletý Jeremy Henandez natočil svého dědečka, kterak opravuje počítač, jemuž zamrzl software. Když se totiž senior dozvěděl, že příčinou toho, že technika nefunguje, je „zamrznutí“, běžel do koupelny pro fén. Klip, v němž se muž v letech snaží počítač opravit fénováním, oblétl celý svět a baví miliony lidí.
14.01.2015 19:01 |

podobné články

Matky závislé na nevyplacených dávkách od státu se dočkaly pomoci v kostele

 
Rodinám s dětmi na Vsetínsku a Zlínsku, kterým ochromený systém výplat státních sociálních dávek v hmotné nouzi vyprázdnil peněženky a vyhlodal poslední zbytky z ledniček, pomohly v tísni sbírky mouky, chleba, vajec a dalších potravin.
03.02.2012 05:05 |

podobné články

Žralok obrovský vyprázdnil plnou rybářskou síť jako vysavač

 
Skupina amerických ekologů v Oceánii severně od Papuy-Nové Guineje natočila koncem června úchvatné video. V zálivu Cenderawasih se ponořili za mírumilovným žralokem obrovským a natočili ho, jak si vynalézavým způsobem dopřál bohatou hostinu.
16.07.2012 17:10 |

podobné články

Uherský střelec vraždil sám, v restauraci vyprázdnil tři zásobníky

 
Během únorového masakru v uherskobrodské restauraci Družba neměl 63letý muž žádného komplice, vraždil sám, uvedl státní zástupce Roman Kafka. Podle policejních vyšetřovatelů vypálil nejméně 44 ran.
23.04.2015 11:25 |

podobné články

Trudné probuzení v parku: Opilcovu peněženku zachránily kamery

 
V dobrém rozmaru a notně společensky unaven si ustlal opilec na trávě v parku před Janáčkovým divadlem. Jenže zaujal trojici mladíků, z nichž jeden po chvilce obhlížení důkladně vyprázdnil spáčovy kapsy.
27.09.2016 18:05 |

podobné články

Výbuch pyrotechniky vyprázdnil brněnský bar, do nemocnice muselo 6 zraněných lidí

 
Experimenty s pyrotechnikou se příliš nepovedly slovenské kapele, která vystupovala v sobotu v jednom z brněnských barů. Čtyři její členové a dva další návštěvníci (26 a 25) museli do nemocnice poté, co nečekaně explodovala.
19.03.2017 17:45 |

podobné články