Článek

Amanda Knox popsala pobyt v italské base: Měla románek s vězeňkyní!

 
Amanda Knox (29) si v Itálii užila románek za mřížemi! Američanka tam strávila skoro čtyři roky ve vězení za vraždu spolubydlící Meredith Kercher. V roce 2011 ji ale soud obvinění zprostil a Amanda Knox se vrátila do vlasti.
16.02.2017 22:55 |

podobné články

Podobné články

Amanda Knox nevraždila! Po rozsudku se rozbrečela štěstím

 
Čtyři roky strávila Amanda Knox, často přezdívaná krásná vražedkyně, ve vězení. V pondělí večer ji i jejího přítele soud osvobodil. Amanda se neubránila slzám štěstí. Radost to byla i pro její rodinu.
04.10.2011 12:35 |

podobné články

Vražda spolubydlící: Osvobozená Amanda Knox bude čelit novému procesu!

 
Když Amandu Knox soud zprostil viny za smrt její spolubydlící Meredith Kercher, vypadalo to, že "ledová královna" Amanda bude mít konečně trochu klidu. Jenže italský soud dnes rozhodl, že se brutální vražda britské studentky bude u soudu prošetřovat znovu. Chystá se totiž obnova procesu!
26.03.2013 14:45 |

podobné články

Amanda Knox o pekle ve vězení: Dozorce a spoluvězenkyně po mně chtěli sex!

 
Američanka Amanda Knox (25), která byla v Itálii odsouzena za vraždu spolubydlící Meredith a později propuštěna na svobodu, se v připravované knize detailně rozpovídala o pekle, které v souvislosti s případem prožila. Rodinný přítel už teď poskytl několik informací médiím.
14.04.2013 14:20 |

podobné články

»Vražedkyně« Amanda Knox a její bývalý přítel: Tajné rande v New Yorku

 
Bývalí milenci Amanda Knox (25) a Raffaele Sollecito, jež se znovu potýkají s obviněním z vraždy v Itálii, se setkali v New Yorku a měli se k sobě více než přátelsky.
23.06.2013 15:20 |

podobné články

Amanda Knox je na trní: Italové ji ženou znovu před soud!

 
Italský soud se v pondělí začne už počtvrté zabývat případem vraždy britské studentky Meredith Kercher z roku 2007, z níž jsou obžalovaní její někdejší spolubydlící, 26letá Američanka Amanda Knox a její tehdejší italský přítel Raffael Sollecito.
29.09.2013 09:45 |

podobné články

Amanda Knox přiznala soudu: Nepřijedu, bojím se, že mě odsoudíte!

 
Jeden z nejzáhadnějších případů posledních let, stále není u konce. Zdrcení rodiče znásilněné a zavražděné Meredith Kercher stále čekají, že viníci budou potrestáni. Jedna z hlavních podezřelých, Američanka Amanda Knox, která byla pravděpodobně kvůli zpackané policejní práci, při posledním soudním jednání propuštěna, teď do Itálie vzkázala, že se už k soudu nedostaví.
18.12.2013 08:51 |

podobné články

Amanda Knox telefonovala s dealerem kokainu: Jen pár dní před vraždou!

 
Policejní vyšetřování odhalilo, že Američanka Amanda Knox (26) jen pár dní před vraždou Britky Meredith Kercher (†21), ze které byla usvědčena, telefonovala s dealerem kokainu. Vraždila pod vlivem drog?
03.07.2014 21:00 |

podobné články

TO JSOU ALE PENÍZE! Příběh Amandy Knox chtějí prodat za 176 milionů Kč!

 
Příběh Amandy Knox (24), která strávila kvůli obvinění z vraždy britské studentky Meredith Kercher († 21) čtyři roky ve vězení, se možná stane jedním z nejdražších v historii. Jak uvedla německá média, je ve hře, že rozhovor s osvobozenou Knox koupí za neuvěřitelných více než 176 milionů korun televize.
17.10.2011 16:50 |

podobné články

Zvrat v případu Amandy Knox: Je prý vinná, rozhodl soud! Bude jako Dahlgren?

 
Američance Amandě Knox patrně ztuhl úsměv na tváři. Italský soud totiž zrušil osvobozující verdikt a ji i jejího expřítele Raffaela Sollecita označil vinné za smrt mladé Meredith Kercher. Amanda by tak měla nastoupit do italského vězení. A to na 28 let! Jenže má to háček. Podobně jako brněnský vrah Kevin Dahlgren je už v USA. Vydají ji do Itálie?
30.01.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Amanda (7 článků)

Amanda: Andílek, nebo vraždící bestie?

 
Měl to být nevinný studentský pobyt v Itálii. Místo toho však byla nalezena mrtvá polonahá dívka zabalená v krvavém prostěradle. Brutální sexuální vraždu jednadvacetileté Britky údajně vykonala mladá dívka ze Spojených států Amanda Knox (23) spolu se svým tehdejším přítelem Rafaelem Sollecitem (26) a jejich kamarádem Rudym Guedem (23).
12.03.2011 18:10 |

podobné články

Sexuální vražedkyně Knox znovu před soudem: Je nevinná?

 
Případ brutální vraždy při sexuálních orgiích, za kterou šli Amanda Knox (24) a její bývalý milenec Raffael Sollecito celkem na 51 let do vězení, zamířil opět k soudu. Ten při odvolání připustil nové důkazy týkající se vražedné zbraně – experti by měli kromě jiného provést kontrolu analýzy DNA, která byla sejmuta z rukojeti nože.
20.12.2010 12:00 |

podobné články

Vraždící andílek Knox: Půjde na svobodu?

 
Je dost možné, že Amanda Knox (23), která je obviněna z brutální vraždy se sexuálním podtextem své spolubydlící při pobytu v Itálii, půjde na svobodu. Státní zástupce je v odvolacím procesu v Seattlu pod tlakem, do pondělí musí sehnat nové důkazy.
07.05.2011 19:05 |

podobné články

Milenec vražedkyně Amandy Knox: Promluvil o divokých orgiích, které skončily vraždou

 
"Amanda mě zasáhla jako blesk. Ale život je teď jako horor," říká Raffaele Sollecito, který čelil v Itálii obvinění z vraždy, kterou měl spáchat s milenkou Amandou Knox. Jak se cítí před obnovou procesu? A je ve styku s Amandou?
30.06.2013 16:00 |

podobné články

Amandu Knox odsoudili za vraždu po sexuálních orgiích: Změnila vzhled, vypadá jako školačka!

 
Příběh jako z hollywoodského dramatu! Američanka Amanda Knox (26), kterou včera italský soud uznal opět vinnou z vraždy Meredith Kercher (†21), jež zemřela po večírku plném alkoholu, drog a perverzního sexu, prohlásila, že ji budou muset chytit, aby ji dostali zpět do vězení! Veřejnost se snaží o své nevině přesvědčit novým vzhledem.
31.01.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda (7 článků)

Je toto důkaz, že Amanda Knox lže? Kamera ji možná zachytila u domu zavražděné!

 
Italští vyšetřovatelé možná získali důkaz, který může usvědčit Amandu Knox (26) ze lži! Již jednou osvobozená, ale na začátku roku znovu odsouzená Američanka byla totiž nejspíš zachycena průmyslovou kamerou, jak jde k domu zavražděné Meredith Kercher (†21) v den, kdy zemřela.
05.05.2014 21:20 |

podobné články

SEX, DROGY A UBODANÁ DÍVKA: Kdo vraždil v tajemné kauze "Amanda Knox"?

 
Italský soud se v pondělí začne už počtvrté zabývat případem vraždy britské studentky Meredith Kercherové z roku 2007, z níž jsou obžalovaní její někdejší spolubydlící, 26letá Američanka Amanda Knoxová a její tehdejší italský přítel Raffael Sollecito. Sama Knoxová, kterou dříve soudy poslaly na 26 let do vězení a později osvobodily, se nového procesu nezúčastní.
29.09.2013 09:50 |

podobné články

Vraždící andílek: Při výslechu ji mlátili?

 
Existuje podezření, že americká studentka Amanda Knox (22), která byla za vraždu své britské spolubydlící v italské Perugii odsouzena k 26 rokům vězení, byla při výslechu bita.
08.12.2009 05:10 |

podobné články

Tříletý syn Angeliny Jolie Knox posílal bodyguardovi vzdušný polibek, máme foto

 
Ústa Angeliny Jolie  (36) z ní udělaly jednu z nejsvůdnějších a nejlépe rozpoznatelných hereček Hollywoodu a podobným způsobem na sebe nyní upozornil i její tříletý syn Knox, když nejspíš bodyguardovi poslal vzdušný polibek. Knoxe, který tak na chvíli připomínal spíš děvčátko, jeho starostlivá matka nesla v náručí poté, co společně o víkendu navštívili divadlo El Capitan v Hollywoodu.
07.02.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2055 článků)

Američan v Česku zavraždil 4 lidi: Vyseká ho ďáblův advokát? Hájil i Amandu Knox

 
Superprávník nebo ďáblův advokát. Taková „superlativa“ padají na bedra advokáta, který zastupuje i nechvalně proslulou Amandu Knox. A teď mezi jeho klienty přibyl i Američan Kevin Dahlgren, který je podezřelý z vraždy čtyř lidí v Brně. Pustí ho na kauci?
30.05.2013 20:05 |

podobné články