Článek

Alžběta II. bude opět prababičkou. Královská rodina očekává přírůstek

 
Britská královna Alžběta II. (90) se stane šestinásobnou prababičkou. Její nejstarší vnučka Zara Phillipsová (35) je podruhé těhotná. S manželem, bývalým ragbistou Mikem Tindallem (38), čekají přírůstek do rodiny.
01.12.2016 14:15 |

podobné články

Podobné články

Královna Alžběta bude dvojnásobnou prababičkou!

 
Britská královna Alžběta II. (85) bude dvojnásobnou prababičkou! Nedočká se ale miminka od tolik propíraného páru prince Williama a Kate, ale dítě očekává Alžbětin nejstarší vnuk Peter Phillips (33) s manželkou Autumn (33).
19.10.2011 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

Královna Alžběta bude poprvé prababičkou

 
Britská královna Alžběta II. se letos stane prababičkou. S odvoláním na Buckinghamský palác o tom v pátek informuje agentura Reutres.
09.07.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Britská královna bude letos poprvé prababičkou

 
Britská královna Alžběta II. bude letos poprvé prababičkou. Postarali se o to její vnuk Peter Phillips, syn její dcery Anne, a jeho manželka Autumn. Jejich potomek se má narodit v prosinci. V komuniké to oznámil královský palác. Uvedl, že královna a její manžel princ Philip jsou novinkou nadšeni.
18.07.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

Už podruhé prababičkou! Britská královna se dočká dalšího přírůstku do rodiny

 
Britská královna Alžběta II. se stane podruhé prababičkou. Podruhé otcem totiž bude její nejstarší vnuk Peter Phillips, syn princezny Anny, která je dcerou panovnice. Kanadská manželka Petera Phillipse Autumn by měla dítě porodit příští rok v březnu, informoval server BBC News.
15.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

NARODILA SE PRINCEZNA! Britská královna je prababičkou....

 
Britská královna Alžběta II. se ve svých 84 letech poprvé stala prababičkou poté, co manželka jejího vnuka Petera Phillipse porodila holčičku.
30.12.2010 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

OBRAZEM: Jak šel čas s britskou královnou Alžbětou II.

 
Šestaosmdesátiletá královna Alžběta II. je druhým "nejdéle sloužícím" britským monarchou. Královnou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska se stala 6. února 1952, tedy v den, kdy zemřel její otec Jiří VI. Korunována byla 2. června 1953. Diamantové jubileum královny bude Británie slavit čtyři dny. Další články k tématu: Alžběta II. v královské modři zahájila oslavy jubilea na nóbl dostizích OBRAZEM: Alžběta II. se na svém hradě pokochala vojenskou přehlídkou Alžběta II. stárne i jako vosková figurína, bude mít už 23. podobu OBRAZEM: Automechanička i hlava církve. Alžběta II. je na trůnu 60 let Manžel královny Alžběty II. je v nemocnici se zánětem močového měchýře
02.06.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Jiří VI. (4 články)

VIDEO: Královská rodina zveřejnila záběry z dětství prince Charlese

 
V rámci oslav 60. výročí nástupu na trůn královny Alžběty II. vydala královská rodina dosud nepublikované snímky z královnina mládí a dětství prince Charlese a princezny Anny. Je na nich Charles představující královně své spolužáky nebo bezstarostné děti hrající si na pláži. Další články k tématu: VIDEO: Princ Charles v Kanadě mixoval hudbu jako dýdžej VIDEO: Britský princ Charles si v BBC zahrál na rosničku Princ Charles a hosté si v Británii připomněli Václava Havla OBRAZEM: Alžběta II. se na svém hradě pokochala vojenskou přehlídkou VIDEO: Královně Alžbětě II. je šestaosmdesát. Podívejte se na její život Alžběta II. v královské modři zahájila oslavy jubilea na nóbl dostizích
01.06.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Václav Havel (4827 článků)

Alžběta II. zuří: Královská rodina má další černou ovci! Harryho předčila tahle pohledná princezna

 
Sotva se věčně problémový princ Harry (29) trochu uklidnil a královna Alžběta II. (87) si oddechla, už má královská rodina ve svém středu další černou ovečku. Žezlo po králi večírků přezvala totiž princezna Beatrice (25) z Yorku. A podle fotografií zachycujících ji v nelichotivých momentech to zvládla vskutku obstojně!
29.09.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , princ Harry (236 článků)

Polka se stala ve 48 letech nejmladší prababičkou v zemi

 
V Polsku je stejně jako v dalších zemích Evropy poměrně obvyklé si na svého prvního potomka počkat a pořídit si jej až po třicítce. To však neplatí v případě nyní již jednapadesátileté Polky Teresy Grucové i její dcery a vnučky. Všechny si totiž s dětmi pospíšily, a tak se Grucová stala v pouhých 48 letech prababičkou, uvedl v minulých dnech polský deník Fakt.
30.09.2010 11:15 |

podobné články

Prababičkou v osmačtyřiceti!

 
Ve věku, kdy mnoho žen přemýšlí, zda už nenastal vhodný čas na povití potomka, si Teresa Gruca hrála s vlastní vnučkou. V její rodině totiž panuje tradice pořídit si první dítě už v šestnácti letech. Proto není divu, že se tahle Polka stala v osmačtyřiceti nejmladší prababičkou v Evropě!
17.10.2010 21:50 |

podobné články

Není to už zvrácené? Mladá žena je ve 28 letech prababičkou, vzala si o čtyřicet let staršího muže

 
Kelly Baker z Hertfordshire to v životě rozhodně vzala hodně rychle. Je jí sice teprve osmadvacet let, ale už je matkou, babičkou a dokonce i prababičkou. Přestože vlastní děti nemá, stačilo jí k tomu málo. Vzít si o 40 let staršího muže a tím úředně dostat všechny tři podoby.
01.12.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Monacké knížectví očekává příchod dvojčat: Děti se tak porvou o trůn!

 
Další královská rodina očekává nový přírůstek. Monacký princ Albert a jeho manželka oznámili, že jejich radost bude dokonce dvojnásobná, protože čekají dvojčata. Otázkou nyní je, jak se v tomto případě podělí sourozenci o trůn.
08.10.2014 22:15 |

podobné články

Alžběta II. dostala dárek k jubileu: Narodila se jí druhá pravnučka

 
Královna Alžběta II.  (85) má důvod k radosti. Ve čtvrtek se totiž stala podruhé prababičkou poté, co se jejímu nejstaršímu vnukovi Peteru Phillipsovi (34) narodila dcerka Isla Elizabeth. Děvčátko, které se má čile k světu, vážilo při příchodu na svět 3,29 kilogramu.
02.04.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Alžběta II. v slzách: Přišla o pravnouče!

 
Neštěstí se ve vánočním čase nevyhnulo ani královské rodině. Alžběta II. (90) čekala, že se už po šesté stane prababičkou. Dcera princezny Anny a královnina vnučka Zara Phillipsová (35) ale před Vánocemi potratila.
27.12.2016 13:20 |

podobné články

Její královská roztomilost: William a Kate zveřejnili nové snímky princezny Charlotte

 
Královská rodina zveřejnila dvě nové fotografie maličké princezny Charlotte (6 měsíců) a dívenka okamžitě ukradla srdce celým národům. Vyfotila je pyšná máma, vévodkyně Kate, v jejich domě v Norfolku počátkem listopadu. Malá princezna na roztomilých snímcích vypadá úplně jako její starší bratr George (2), avšak s vlasy a očima po své mámě vévodkyni. Královská rodina informovala, že v občasném sdílení fotek George a Charlotte hodlá pokračovat, což veřejnost přijala s nadšením.
29.11.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: George George (440 článků)

Britská královská rodina si založila album fotografií na Flickru

 
Britská královská rodina si zřídila účet na internetovém pořadači fotografií Flickr. Buckinghamský palác na síti průběžně ukazuje nejaktuálnější fotografie z událostí, jichž se účastní královna Alžběta II. či princ Charles, ale nechybí ani fotografie z královského archivu.
26.07.2010 08:02 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Královská svatba bude v květnu. Meghan čeká křest i změna občanství

 
Svatba britského prince Harryho (33) a americké herečky Meghan Markle (36) se bude konat za půl roku v květnu. Snoubenci se vezmou v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Královna Alžběta II. (91) dala k pořádání svatby na hradě svolení. Náklady na ceremonii zaplatí královská rodina.
06.08.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Machová (149 článků)

Britové šílí z malého prince George: Oslovil královnu Alžbětu II. jako „babi“

 
Britská královská rodina se nikdy ve své historii netěšila tak velké popularitě. Může za to nejen dvaašedesát let vládnoucí královna, ale především její vnuk princ William s manželkou a dětmi. Konkrétně jeho prvorozený potomek princ George teď taví i ta nejpromrzlejší britská srdce. Na křtu sestry Charlotte totiž hovořil před kamerou s prababičkou Alžbětou II. a oslovoval ji prostě „babi“, jako by nebyla jednou z nejmocnějších panovnic planety.
10.07.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: George George (440 článků)

Všechno nejlepší, babičko! Královna Alžběta vydala k devadesátinám unikátní foto s vnoučaty

 
Žádné přísné Její Veličenstvo, ale usměvavá babička se svými ratolestmi. Tak se jeví královna Alžběta na zbrusu novém snímku, který královská rodina vydala u příležitosti jejích devadesátých narozenin.
21.04.2016 07:30 |

podobné články