Allertová si v Číně zahraje o svůj první titul na okruhu WTA

Česká tenistka Denisa Allertová porazila v semifinále turnaje v čínském Kuang-čou Italku Saru Erraniovou 7:5 a 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje finále turnaje WTA. Její finálovou soupeřkou bude Srbka Jelena Jankovičová.
25.09.2015 14:40 |

Osobnosti: Denisa Allertová (18 článků)

Allertová nestačila na Jankovičovou. Ve finále dostala 'kanára'

Bývalá světová jednička Jelena Jankovičová smetla ve finále turnaje v Kuang-čou Denisu Allertovou za hodinu a šest minut 6:2 a 6:0. Zatímco Allertová tak musí na svůj první titul na okruhu WTA čekat, pro její protihráčku to byl již čtrnáctý triumf.
26.09.2015 11:10 |

Allertová poskočila o sedmnáct příček, Williamsová se dotáhla na legendární Evertovou

O sedmnáct příček si ve světovém žebříčku polepšila česká tenistka Denisa Allertová. Díky prvnímu finále na okruhu WTA v kariéře v čínském Kuang-čou je na svém maximu a patří jí 57. místo.
28.09.2015 12:15 |

Allertová je ve čtvrtfinále, Siniaková a Strýcová dohrály

Česká tenistka Denisa Allertová porazila ve 2. kole turnaje v čínském Kuang-čou Srbku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6 a potřetí v kariéře si zahraje čtvrtfinále turnaje WTA.
23.09.2015 15:21 |

Allertová přejela Halepovou a je v semifinále. Postupuje i Plíšková, Berdych končí

Česká tenistka Denisa Allertová získala na na turnaji v Kuang-čou cenný skalp. Ve čtvrtfinále porazila světovou dvojku Simonu Halepovou z Rumunska 6:4, 6:3 a podruhé v kariéře si zahraje semifinále podniku WTA.
24.09.2015 15:01 |

Vinciová ovládla turnaj v Budapešti a má šestý titul na okruhu WTA

Italská tenistka Roberta Vinciová porazila v nedělním finále dvouhry Rumunku Irinu-Camelii Beguovou 6:4, 1:6, 6:4 a získala šestý titul na okruhu WTA.
10.07.2011 19:45 |

Tenistka Plíšková má titul na okruhu WTA

Dvaadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková získala na turnaji v Soulu druhý titul v kariéře na okruhu WTA.
21.09.2014 09:56 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (261 článků)

Českým tenistkám Taškent svědčí. Plíšková si poprvé zahraje čtvrtfinále

Kristýny Plíšková, dvojče úspěšnější Karolíny, si v Taškentu poprvé na turnaji WTA Tour zahraje čtvrtfinále. Letošní čtvrtfinálovou premiéru si v uzbecké metropoli odehraje i Denisa Allertová.
28.09.2016 14:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Tenistka Plíšková si v Dubaji zahraje o svůj čtvrtý titul!

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Dubaji poradila v semifinále po tříhodinovém boji se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou 6:4, 5:7, 7:5 a na podniku  s dotací 2,5 milionu dolarů  bude usilovat o svůj čtvrtý titul na okruhu WTA.
20.02.2015 18:01 |

Smitková vzdorovala Keysové jen 53 minut. Na US Open končí i Allertová

Až nečekaně snadným soustem byla Tereza Smitková pro Američanku Madison Keysovou. Turnajová osmnáctka porazila českou hráčku ve dvou setech 6:1 a 6:2 a po zásluze postoupila do 3. kola US Open. Do dalšího kola neprošla ani Denisa Allertová, která v utkání s Robertou Vinciovou vyhrála první set, italská tenistka však následně zvrátila vývoj zápasu na svou stranu.
02.09.2015 19:10 |

Osobnosti: Tereza Smitková (14 článků)

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

České překvapení na US Open. Allertová využila slabé chvilky bývalé světové jedničky

Třiadvacetiletá Češka Denisa Allertová na úvod US Open převálcovala někdejší světovou jedničku Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1. Dařilo se i Lucii Šafářové, která porazila Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:4.
30.08.2016 21:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Šafářová sekala jednu chybu za druhou. Vypadla i Allertová, Plíšková jde dál

Když se nedaří, tak se nedaří. To se muselo v New Yorku honit hlavou Lucii Šafářové během zápasu s pátou nasazenou Simonou Halepovou z Rumunska. Zápas plný chyb skončil pro českou tenistku prohrou 3:6, 4:6. Šafářová tak na US Open končí. Stejně jako Denisa Allertová, kterou vyřadila Švédka Johanna Larssonová 6:3, 6:1. Prsty ale můžeme dál držet Karolíně Plíškové, která po výhře 6:1, 7:5 nad Montserrat Gonzálezovou z Paraguaye postoupila do 3. kola.
01.09.2016 22:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1449 článků)

Hlaváčková si poprvé v kariéře zahraje o titul ve dvouhře

Česká tenistka Andrea Hlaváčková bude na turnaji v Bad Gasteinu hrát o premiérový titul v singlu na okruhu WTA. Deblová specialistka v semifinále porazila Ukrajinku Elinu Svitolinovou 7:5, 6:7, 6:4 a postoupila do prvního finále v kariéře. Jejím dosavadním maximem bylo čtvrtfinále.
20.07.2013 21:30 |

Osobnosti: Andrea Hlaváčková (131 článků)

Přítel Ochotské Rosol válí! Zničil Simona a poprvé si zahraje o titul

Český tenista Lukáš Rosol si na antuce v Bukurešti zahraje poprvé v kariéře o titul na okruhu ATP. Daviscupový reprezentant porazil v semifinále 6:2, 6:3 druhého nasazeného Gillese Simona z Francie, jenž obhajoval loňský titul.
27.04.2013 13:45 |

Osobnosti: Gilles Simon (22 článků) , Lukáš Rosol (544 článků)

Tenisová kukla se změnila v motýla: Siniaková má titul. Uspěla i Plíšková

Talentovaná česká tenistka Kateřina Siniaková dobyla na turnaji v Šen-čenu svůj první titul na okruhu WTA ve dvouhře. Dvacetiletá hráčka si poradila s Američankou Alison Riskeovou 6:3 a 6:4. Během finále musel navíc překonat nejen soupeřku, ale i nervozitu, vlastní pád a zmateného moderátora. Vstup do sezony se podařil i Karolíně Plíškové, která zvítězila v Brisbane.
07.01.2017 09:50 |

Osobnosti: Kateřina Siniaková (18 článků) , Alison Alison (12 článků)

Belgičanka Heninová si zahraje šedesáté finále kariéry

Belgická tenistka Justine Heninová si v neděli zahraje šedesáté finále na okruhu WTA v kariéře.
01.05.2010 16:15 |

Osobnosti: Justine Henin (21 článků)

Kvitová si v Eastbourne zahraje čtvrté semifinále v sezoně

Česká tenistka Petra Kvitová si počtvrté v sezoně zahraje na okruhu WTA v semifinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne porazila ve čtvrtfinále Agnieszku Radwaňskou z Polska 1:6, 6:2, 7:6.
16.06.2011 17:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků)