Allertová nestačila na Jankovičovou. Ve finále dostala 'kanára'

Bývalá světová jednička Jelena Jankovičová smetla ve finále turnaje v Kuang-čou Denisu Allertovou za hodinu a šest minut 6:2 a 6:0. Zatímco Allertová tak musí na svůj první titul na okruhu WTA čekat, pro její protihráčku to byl již čtrnáctý triumf.
26.09.2015 11:10 |

Osobnosti: Denisa Allertová (18 článků)

Serena dostala kanára! Halepová už je v semifinále

Turnaj mistryň v Singapuru má za sebou velký šok. Serena Williamsová vůbec nestačila na Rumunku Simone Halepovou a v první sadě dostala potupného kanára. Nakonec prohrála 0:6 a 2:6.
22.10.2014 11:30 |

Osobnosti: Simone Simon (35 článků) , Simone Simone (47 článků)

Allertová si v Číně zahraje o svůj první titul na okruhu WTA

Česká tenistka Denisa Allertová porazila v semifinále turnaje v čínském Kuang-čou Italku Saru Erraniovou 7:5 a 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje finále turnaje WTA. Její finálovou soupeřkou bude Srbka Jelena Jankovičová.
25.09.2015 14:40 |

Allertová poskočila o sedmnáct příček, Williamsová se dotáhla na legendární Evertovou

O sedmnáct příček si ve světovém žebříčku polepšila česká tenistka Denisa Allertová. Díky prvnímu finále na okruhu WTA v kariéře v čínském Kuang-čou je na svém maximu a patří jí 57. místo.
28.09.2015 12:15 |

Černý den v Cincinnati. Berdycha vyučil Dolgopolov, Šafářová dostala 'kanára'

Tomáš Berdych ani Lucie Šafářová si semifinále turnaje v Cincinnati  nezahrají. Šestý nasazený hráč nestačil na Ukrajince Alexandra Dolgopolova a prohrál jednoznačně 4:6, 2:6. Šafářová dostala od krajanky Berdychova přemožitele Eliny Svitolinové za stavu 4:6 a 6:2 'kanára'.
21.08.2015 23:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Příjemný šok: Benešová porazila superfavoritku Jankovičovou

Tenistka Iveta Benešová porazila v Montrealu třetí hráčku světa a turnajovou jedničku Jelenu Jankovičovou ze Srbska 7:6, 6:3 a postoupila do třetího kola.
18.08.2010 08:35 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků)

Bulvár předložil národu odvážné fotky Zemanovy dcery, která prý poněkud trpěla

První slečna Kateřina Zemanová se stala tváří modelingové soutěže Face 2014. Se stylistkou Dominikou Jankovičovou a organizátorkou focení Janou Jankovičovou strávila týden v Řecku, kde nafotila několik snímků. A je na nich sexy jako nikdy dřív, píše deník Blesk, který má fotografie k dispozici.
13.09.2013 07:05 |

Osobnosti: Kateřina Zemanová (257 článků)

Smitková vzdorovala Keysové jen 53 minut. Na US Open končí i Allertová

Až nečekaně snadným soustem byla Tereza Smitková pro Američanku Madison Keysovou. Turnajová osmnáctka porazila českou hráčku ve dvou setech 6:1 a 6:2 a po zásluze postoupila do 3. kola US Open. Do dalšího kola neprošla ani Denisa Allertová, která v utkání s Robertou Vinciovou vyhrála první set, italská tenistka však následně zvrátila vývoj zápasu na svou stranu.
02.09.2015 19:10 |

Osobnosti: Tereza Smitková (14 článků)

Allertová je ve čtvrtfinále, Siniaková a Strýcová dohrály

Česká tenistka Denisa Allertová porazila ve 2. kole turnaje v čínském Kuang-čou Srbku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6 a potřetí v kariéře si zahraje čtvrtfinále turnaje WTA.
23.09.2015 15:21 |

Allertová přejela Halepovou a je v semifinále. Postupuje i Plíšková, Berdych končí

Česká tenistka Denisa Allertová získala na na turnaji v Kuang-čou cenný skalp. Ve čtvrtfinále porazila světovou dvojku Simonu Halepovou z Rumunska 6:4, 6:3 a podruhé v kariéře si zahraje semifinále podniku WTA.
24.09.2015 15:01 |

České překvapení na US Open. Allertová využila slabé chvilky bývalé světové jedničky

Třiadvacetiletá Češka Denisa Allertová na úvod US Open převálcovala někdejší světovou jedničku Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1. Dařilo se i Lucii Šafářové, která porazila Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:4.
30.08.2016 21:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Šafářová sekala jednu chybu za druhou. Vypadla i Allertová, Plíšková jde dál

Když se nedaří, tak se nedaří. To se muselo v New Yorku honit hlavou Lucii Šafářové během zápasu s pátou nasazenou Simonou Halepovou z Rumunska. Zápas plný chyb skončil pro českou tenistku prohrou 3:6, 4:6. Šafářová tak na US Open končí. Stejně jako Denisa Allertová, kterou vyřadila Švédka Johanna Larssonová 6:3, 6:1. Prsty ale můžeme dál držet Karolíně Plíškové, která po výhře 6:1, 7:5 nad Montserrat Gonzálezovou z Paraguaye postoupila do 3. kola.
01.09.2016 22:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (292 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

ON-LINE: Češky to zvládly a obhájily titul ve Fed Cupu! Rozhodující bod přidala Šafářová

Češky vedly ve finále Fed Cupu po sobotních dvouhrách nad Srbskem 2:0 a obhajoba titulu byla hodně blízko. Pohár mohla českým barvám zajistit Petra Kvitová, ale nestačila na Ivanovičovou. Nyní na kurt vyrazí Šafářová s Jankovičovou.
04.11.2012 11:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová po osmi výhrách v řadě prohrála a v Pekingu si finále nezahraje

Česká tenistka Petra Kvitová v semifinále turnaje v Pekingu nestačila na Srbku Jelenou Jankovičovou, které podlehla 7:6 a dvakrát 1:6. Touto prohrou skončila její vítězná série, která trvala osm zápasů.
05.10.2013 12:20 |

Tenistka Šafářová na finále turnaje v Linci nedosáhla

Česká tenistka Lucie Šafářová se do třetího finále v sezoně neprobojovala. V semifinále turnaje v Linci podlehla Slovence Dominice Cibulkové 1:6 a 4:6. Její přemožitelka se utká ve finále s vítězkou duelu mezi nejvýše nasazenou Petrou Kvitovou a Jelenou Jankovičovou ze Srbska.
15.10.2011 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Nadal dostal v Dauhá "kanára", přesto postupuje dál

Světové tenisové jedničce uštědřil nepopulárního "kanára" Slovák Lukáš Lacko.
05.01.2011 20:35 |

Berdychovi totálně odešel servis. Od Federera dostal kanára

Tomáš Berdych se loučí s turnajem v Indian Wells a je to loučení hodně trpké. Drsnou stopku mu vystavil Roger Federer, který ve druhé sadě nadělil české jedničce potupného kanára.
20.03.2015 22:16 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků)

Vaidišová dala Pousové 'kanára' a v Praze postoupila do čtvrtfinále

Také druhé utkání před domácím publikem Nicole Vaidišová zvládla. V duelu s Laurou Pousovou sice ztratila druhý set, ale třetí rozhodující sada se proměnila v jednoznačnou záležitost. Česká tenistka nadělila Španělce " kanára " , vyhrála 6:1, 4:6, 6:0 a je na pražském turnaji ITF ve čtvrtfinále.
13.08.2015 17:15 |

Osobnosti: Nicole Vaidišová (101 článků)

Benešová i Šafářová VYPADLY v Římě ve druhém kole

Benešová polehla Stosurové z Austrálie ve dvou setech a Šafářová nestačila na Srbku Jankovičovou.
11.05.2011 17:10 |

Českým tenistům start US Open nevyšel. Plíšková nestačila na kvalifikantku

Během prvního dne se na dvorcích US Open představilo šest českých tenistů a tenistek, do druhého kola turnaje však postoupily pouze Denisa Allertová, která vyřadila světovou desítku Carlu Suárezovou, a Tereza Smitková. První kolo naopak bylo nad síly Karolíny Plíškové, Kláry Koukalové, Kateřiny Siniakové a Radka Štěpánka, který svůj zápas skrečoval.
01.09.2015 08:26 |

Osobnosti: Klára Koukalová (28 článků) , Radek Štěpánek (815 článků) , Karolína Plíšková (292 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků) , Tereza Smitková (14 článků) , Denisa Allertová (18 článků)