Allertová je ve čtvrtfinále, Siniaková a Strýcová dohrály

Česká tenistka Denisa Allertová porazila ve 2. kole turnaje v čínském Kuang-čou Srbku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6 a potřetí v kariéře si zahraje čtvrtfinále turnaje WTA.
23.09.2015 15:21 |

Osobnosti: Denisa Allertová (18 článků)

Siniaková a Veselý překvapují dál. Postoupily i další dvě Češky, Plíšková končí

Tenistka Kateřina Siniaková překvapila ve Wimbledonu vítězstvím nad Francouzkou Caroline Garciaovou a poprvé v kariéře postoupila do 3. kola grandslamového turnaje. V něm se představí i Lucie Šafářová. Podobným překvapením je i třísetové vítězství Jiřího Veselého nad osmým nasazeným Dominicem Thiemem. Dohrávku prvního kola zvládla i Barbora Strýcová. S turnajem se loučí Karolína Plíšková a Denisa Allertová.
30.06.2016 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Tři Češky a Štěpánek jdou v Melbourne dál, Nadal končí už po prvním kole

Tenistky Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Denisa Allertová postoupily do 2. Kola Australian Open. Uspěl i Radek Štěpánek, který ve čtyřech setech zdolal Japonce Tacumu Ita. Hned v prvním kole naopak vypadly Kateřina Siniaková a Petra Cetkovská. Brzký konec musel v Melbourne skousnout i Rafael Nadal, který nestačil na krajana Fernanda Verdasca.
19.01.2016 11:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Allertová přejela Halepovou a je v semifinále. Postupuje i Plíšková, Berdych končí

Česká tenistka Denisa Allertová získala na na turnaji v Kuang-čou cenný skalp. Ve čtvrtfinále porazila světovou dvojku Simonu Halepovou z Rumunska 6:4, 6:3 a podruhé v kariéře si zahraje semifinále podniku WTA.
24.09.2015 15:01 |

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Hradecká s Čermákem ve finále mixu, Siniaková o titul mezi juniorkami

Čeští tenisté Lucie Hradecká s Františkem Čermákem postoupili do finále smíšené čtyřhry na Australian Open. O titul bude v Melbourne premiérově hrát rovněž šestnáctiletá Kateřina Siniaková ve dvouhře juniorek.
25.01.2013 11:17 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků) , František Čermák (35 článků)

Budoucí jednička? Siniaková prošla v Miami kvalifikací

Šestnáctiletá česká tenistka Kateřina Siniaková uspěla v kvalifikaci prestižního turnaje v Miami a zahraje si v hlavní soutěži dotované více než čtyřmi miliony dolarů. Dvoukolovou kvalifikaci zvládli také Karolína Plíšková a Jan Hájek.
20.03.2013 11:45 |

Osobnosti: Jan Hájek (173 článků) , Jan Hájek (171 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Siniaková (17) si v Melbourne poprvé zahraje grandslamový turnaj

Dvě české tenistky postoupily z kvalifikace do hlavní soutěže Australian Open. Poprvé v kariéře si grandslam zahraje sedmnáctiletá naděje Kateřina Siniaková, v Melbourne uspěla rovněž Lucie Hradecká.
11.01.2014 11:15 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Plíšková, Hradecká a Siniaková jsou v semifinále

O největší překvapení čtvrtfinálových bojů na pražském tenisovém turnaji J&T Banka Prague Open se postarala osmnáctiletá Kateřina Siniaková. Postup do semifinále slaví po výhře 6:4, 6:2 nad nasazenou trojkou Barborou Strýcovou.
30.04.2015 19:55 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (186 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Štěpánek i Kristýna Plíšková končí, Siniaková slaví historický úspěch

Radek Štěpánek a Kristýna Plíšková na Wimbledonu vypadali hned v prvním kole. Poprvé do druhého kola postupuje Kateřina Siniaková, která porazila Francouzkou Pauline Parmentierovoua 6:3, 7:5. Zápasy zbylých Čechů, včetně Tomáše Berdycha a Petry Kvitové, byly kvůli dešti odloženy na středu.
28.06.2016 20:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (816 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Kristýna Plíšková (45 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Tenisová kukla se změnila v motýla: Siniaková má titul. Uspěla i Plíšková

Talentovaná česká tenistka Kateřina Siniaková dobyla na turnaji v Šen-čenu svůj první titul na okruhu WTA ve dvouhře. Dvacetiletá hráčka si poradila s Američankou Alison Riskeovou 6:3 a 6:4. Během finále musel navíc překonat nejen soupeřku, ale i nervozitu, vlastní pád a zmateného moderátora. Vstup do sezony se podařil i Karolíně Plíškové, která zvítězila v Brisbane.
07.01.2017 09:50 |

Osobnosti: Kateřina Siniaková (18 článků) , Alison Alison (13 článků)

Tenistka Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále pražského turnaje

Barbora Záhlavová-Strýcová zachránila čest českých tenistek v dnešním programu ECM Prague Open. Po odstoupení nejvýše nasazené Lucie Šafářová a prohře Evy Hrdinové se Záhlavová-Strýcová stala první domácí čtvrtfinalistkou turnaje.
14.07.2010 19:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Barbora Strýcová (186 článků)

Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále, Šafářovou vyřadilo zranění

15.07.2010 15:20 |

Smitková vzdorovala Keysové jen 53 minut. Na US Open končí i Allertová

Až nečekaně snadným soustem byla Tereza Smitková pro Američanku Madison Keysovou. Turnajová osmnáctka porazila českou hráčku ve dvou setech 6:1 a 6:2 a po zásluze postoupila do 3. kola US Open. Do dalšího kola neprošla ani Denisa Allertová, která v utkání s Robertou Vinciovou vyhrála první set, italská tenistka však následně zvrátila vývoj zápasu na svou stranu.
02.09.2015 19:10 |

Osobnosti: Tereza Smitková (14 článků)

Allertová si v Číně zahraje o svůj první titul na okruhu WTA

Česká tenistka Denisa Allertová porazila v semifinále turnaje v čínském Kuang-čou Italku Saru Erraniovou 7:5 a 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje finále turnaje WTA. Její finálovou soupeřkou bude Srbka Jelena Jankovičová.
25.09.2015 14:40 |

Allertová nestačila na Jankovičovou. Ve finále dostala 'kanára'

Bývalá světová jednička Jelena Jankovičová smetla ve finále turnaje v Kuang-čou Denisu Allertovou za hodinu a šest minut 6:2 a 6:0. Zatímco Allertová tak musí na svůj první titul na okruhu WTA čekat, pro její protihráčku to byl již čtrnáctý triumf.
26.09.2015 11:10 |

Allertová poskočila o sedmnáct příček, Williamsová se dotáhla na legendární Evertovou

O sedmnáct příček si ve světovém žebříčku polepšila česká tenistka Denisa Allertová. Díky prvnímu finále na okruhu WTA v kariéře v čínském Kuang-čou je na svém maximu a patří jí 57. místo.
28.09.2015 12:15 |

České překvapení na US Open. Allertová využila slabé chvilky bývalé světové jedničky

Třiadvacetiletá Češka Denisa Allertová na úvod US Open převálcovala někdejší světovou jedničku Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1. Dařilo se i Lucii Šafářové, která porazila Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:4.
30.08.2016 21:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Šafářová sekala jednu chybu za druhou. Vypadla i Allertová, Plíšková jde dál

Když se nedaří, tak se nedaří. To se muselo v New Yorku honit hlavou Lucii Šafářové během zápasu s pátou nasazenou Simonou Halepovou z Rumunska. Zápas plný chyb skončil pro českou tenistku prohrou 3:6, 4:6. Šafářová tak na US Open končí. Stejně jako Denisa Allertová, kterou vyřadila Švédka Johanna Larssonová 6:3, 6:1. Prsty ale můžeme dál držet Karolíně Plíškové, která po výhře 6:1, 7:5 nad Montserrat Gonzálezovou z Paraguaye postoupila do 3. kola.
01.09.2016 22:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Záhlavová-Strýcová je v Bastadu ve čtvrtfinále

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová porazila ve 2. kole dvouhry Bělorusku Anastazii Jakimovovou po setech 7:5, 4:6, 6:3 a postoupila do čtvrtfinále.
06.07.2011 15:40 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (186 článků)