Článek

Alkoholový večírek skončil tragédií! Opilý muž se utopil na koupališti v Bruntálu

 
Večer plný alkoholu a touha po dobrodružství se staly osudným pětačtyřicetiletému muži v Bruntálu. Ten se spolu s kamarády vydal ve tři ráno na místní koupaliště. Z vody už se ale živý nedostal.
28.07.2015 20:45 |

podobné články

Podobné články

Tragédie na koupališti: Daniel (14) se utopil pod dozorem plavčíků

 
Na městském koupališti se utopil teprve čtrnáctiletý chlapec. Bazén byl přitom pod dozorem plavčíků. Ti ani nikdo jiný si ale ničeho nevšimli.
24.06.2013 11:05 |

podobné články

Tragédie na Vsetínsku: Chlapeček (†5) se utopil na koupališti

 
Vyrazili se svým dítětem za slunného dne k vodě a už ho nikdy neobejmou. Rodiče pětiletého chlapečka ze Vsetínska prožívají nejtěžší chvíle v životě. Jejich syn se utopil na přírodním koupališti v Novém Hrozenkově.
24.06.2013 12:15 |

podobné články

Tragická smrt Viktorka (†4) na koupališti: Zoufalý táta popsal, co se stalo

 
Dovádění na koupališti ve slovenském Štúrově se během okamžiku změnilo v tragédii. Čtyřletý chlapeček Viktor si hrál se svým tatínkem, když najednou zničehonic zkolaboval. Zoufalý táta popsal, co tragédii předcházelo.
20.06.2016 14:55 |

podobné články

Záhada jednovaječných dvojčat-bezdomovců: Jeden se utopil! Ale který z nich?

 
Muž (†50) bez domova se utopil v rybníku v centru Bruntálu. Policie měla ale zapeklitý úkol. Bezdomovec měl jednovaječné dvojče, které také žije na ulici... Kriminalisté museli zjistit, kdo z bratrů přišel o život.
14.05.2015 12:05 |

podobné články

Záhadná smrt Viktora (†4) na slovenském termálním koupališti!

 
V sobotu se na termálním koupališti Vadaš ve Štúrově odehrála obrovská tragédie.  Na místě se utopil teprve čtyřletý Viktor. Jak k úmrtí došlo, je však stále záhadou.
20.06.2016 14:35 |

podobné články

Viktor (†4) zemřel otci v náručí na koupališti: Maminka se na pohřbu zhroutila

 
Slzy a velký smutek. Příbuzní se naposledy rozloučili se čtyřletým Viktorkem, který se za tragických okolností utopil na koupališti ve slovenském Štúrově. Nejhůře na tom byla maminka Monika, která neustále plakala, a museli ji podpírat.
23.06.2016 17:05 |

podobné články

Chlapec se málem utopil na koupališti v Ostravě: Je v kritickém stavu v nemocnici

 
Dramatické bylo pondělní odpoledne na koupališti v Ostravě-Porubě. Svědci museli z vody zachraňovat topícího se chlapce. Ačkoliv se podařilo obnovit jeho životní funkce, při přijetí do nemocnice byl jeho stav nadále kritický.
08.08.2016 18:25 |

podobné články

Nový rok: Mladý opilý muž se utopil v řeče

 
Drama zakončené tragédií se odehrálo na Zlínsku. V řece Dřevnici se utopil mladý muž (30). Před půl sedmou ráno skočil do vody a již mu nebylo pomoci.
01.01.2010 10:20 |

podobné články

Alkohol a koupaní způsobilo tragédii na pražském koupališti: Z vody vytáhli mrtvého muže

 
Vedro, alkohol a koupání jsou vražedná kombinace. Osudnou se stala i šestatřicetiletému muži na pražském koupališti Džbán. Posilněn několika pivy se vydal do vody. Nezvládl ale ani pár temp a začal se topit. Když ho záchranáři vytáhli, bylo pozdě. Muž byl mrtvý.
04.07.2015 18:25 |

podobné články

Záhada na Klatovsku: V malém koupališti se utopili dva mladí muži

 
Vyrazili se koupat, o chvíli později byli mrtví. V přírodním koupališti Annín na Klatovsku se v úterý večer utopili dva mladí muži. Vzhledem k malé rozloze vodní plochy je pro všechny záhadou, jak mohlo k dvojité tragédii dojít.
03.08.2016 07:45 |

podobné články

RÁNA LOKTEM! Opilý řidič napadl na koupališti plavčíka!

 
Až tři roky vězení hrozí řidiči kamionu, který ve Starém Hrozenkově na Uherskohradišťsku napadl na tamním koupališti plavčíka. Agentuře Mediafax to v úterý řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.
30.08.2011 13:25 |

podobné články

Tragické noční koupání: Jarda (†19) se utopil v přírodním koupališti na Pardubicku

 
Sotva začalo astronomické léto, jsou tu již první oběti koupání. U Mělic na Pardubicku se utopil devatenáctiletý Jarda. Při nočním koupání, na které vyrazil s kamarádem. Ten se ho snažil zachránit, z vody však mladíka vytáhli až potápěči.
23.06.2013 13:55 |

podobné články

Daniel (†14) se utopil na koupališti: Zahynul pod molem, kde byl plavčík

 
Bylo horko, a tak se Daniel (†14) rozhodl, že vyrazí na slovenské koupaliště Krtko ve Veľkém Krtíši. Dostal se ale pod molo, kde byl plavčík, který ho neviděl. Školák se tam utopil.
24.06.2013 16:55 |

podobné články

OZBROJENÍ CIZINCI PŘEPADLI ZLATNICTVÍ v Bruntálu

 
Za bílého dne přepadla trojice pachatelů - pravděpodobně cizinců - zlatnictví v centru Bruntálu. Na hlavách měli kukly a byli ozbrojeni pistolí.
10.02.2011 19:20 |

podobné články

Starosta Bruntálu: Havlova blbá nálada se přelila ve vyšší naštvanost lidí

 
Nepříznivá statistika nezaměstnanosti, nízká kupní síla a navazující problémy ovlivňující sociální stabilitu obyvatelstva, úroveň veřejného pořádku a podobně jsou podle slov starosty Bruntálu Petra Ryse (BRUNTÁL 2010) největším problémem města.
04.12.2011 12:55 |

podobné články

Kamiony nesmí kvůli sněhu do Bruntálu

 
Sníh a silný vítr komplikují dopravu na Bruntálsku. Problémy působí zejména kamionům a nákladním autům, které blokují provoz v Bruntálu. Policie jim proto uzavřela vjezd do města, kam mohou jen osobní auta. Řidiči kamionů se podle policie o uzavírce dozvídají s předstihem.
05.01.2012 14:15 |

podobné články

Korunku Miss Roma získala sedmnáctiletá studentka z Bruntálu

 
Korunku Česko-Slovenské Miss Roma dnes v Hodoníně získala sedmnáctiletá Nikola Dudušová z Bruntálu. Studentku středoškolského oboru ekonomika a podnikání úspěch překvapil, vítězství prý neočekávala. Prožívám krásný večer, řekla dívka, jež se o stupně vítězů podělila s první vicemiss Sabinou Lazokovou a druhou vicemiss Pavlínu Lendelovou.
20.05.2012 00:10 |

podobné články

Starosta Bruntálu: Ať se vám to líbí, nebo ne, tuto vládu zvolili občané

 
ROZHOVOR Ať se to komukoliv líbí či nelíbí, stále je to vláda, která byla zvolena většinou občanů, s předpokladem provedení mnohdy bolestivých reforem, které byly součástí volebních programů koaličních subjektů, řekl pro ParlamentníListy.cz starosta Bruntálu Petr Rys (BRUNTÁL 2010).
16.08.2012 19:40 |

podobné články

Starosta Bruntálu: Jsem zvědav, jak si ANO poradí s odpovědností, kterou má

 
S Petrem Rysem jsme hovořili nejen o předčasných volbách, ale zajímalo nás také, zda on sám bude chtít příští rok obhájit mandát starosty Bruntálu a co považuje za své největší úspěchy. Řeč byla také o výsledcích spolupráce radnice s agenturou pro sociální začleňování, s níž se rozhodli před dvěma lety zlepšit život lidí ze sociálně vyloučených lokalit, ale i o aktuálním sporu o nemovitost v centru města. Starosta nám rovněž prozradil, čím zakončí letošní rok, jenž se v Bruntále nese ve znamení oslav.
22.11.2013 13:47 |

podobné články