Článek

Akce AYGO odhalila velkoobjemové pěstírny marihuany

 
Dne 1. srpna byla ve večerních hodinách zahájená společná akce Celní protidrogové jednotky GŘC, Národní protidrogové centrály SKPV a Krajského ředitelství policie Středočeského kraje s krycím názvem „AYGO“. Bezpečnostním složkám se podařilo zadržet organizovanou skupinu 9 vietnamských osob, která vybudovala na území Středočeského kraje velkoobjemovou pěstírnu marihuany. Prodej sušiny této rostliny byl primárně určen odběratelům mimo Českou republiku.
18.08.2016 14:45 |

podobné články

Podobné články

Celní správa: Akce AYGO odhalila velkoobjemovou pěstírnu marihuany

 
Operace "AYGO" - Odhalení velkoobjemové pěstírny marihuany a zadržení organizované skupiny pachatelů v rámci společné operace
20.08.2016 14:40 |

podobné články

Akční model Aygo Czech Edition

 
Toyota Motor Czech zveřejnila ceny pro inovovaný model Aygo, který se vyrábí v kolínském závodě TPCA. Zároveň představila akční model Aygo Czech Edition.
30.01.2012 12:45 |

podobné články

Policie odhalila dvě pěstírny marihuany

 
Kriminalisté na Orlickoústecku zajistili hned 2 pěstírny marihuany. Jednu v Žamberku, druhou v blízké vesnici Líšnice. Drogy pěstovali 3 muži. Policisté u nich objevili 60 sazenic.
27.02.2011 19:10 |

podobné články

Policie odhalila 3 pěstírny marihuany! ZABAVILA 1000 ROSTLIN!

 
Tři pěstírny s celkem tisícovkou rostlin marihuany objevili od úterka policisté v Praze, při zásahu zadrželi a obvinili čtyři pachatele. Těm nyní hrozí až pět let vězení, sdělila v pátek Mediafaxu mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
07.10.2011 15:35 |

podobné články

Pražský Zličín rájem marihuany! Policisté objevili dvě velké pěstírny!

 
Dvě pěstírny marihuany objevili kriminalisté v pronajatých objektech v Praze 5 - Zličíně. Před dvěma dny objevili v prvním objektu tisíc rostlin různé velikosti, během prohlídky našli o dva domy dále další pěstírnu, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová.
06.09.2011 08:50 |

podobné články

Kriminalisté objevili v neděli v Praze 5 dvě pěstírny marihuany

 
Kriminalisté objevili v neděli v Praze 5 dvě pěstírny marihuany s více než tisícem rostlin. Na policejních stránkách o tom dnes informoval mluvčí Tomáš Hulan. Pachatele se zatím nepodařilo odhalit, v případě dopadení a usvědčení jim hrozí až pět let vězení.
06.09.2011 16:00 |

podobné články

Pražští policisté odhalili tři pěstírny marihuany. Bylo v nich přes tři tisíce rostlin

 
Tři pěstírny marihuany odhalili tento týden pražští policisté. Ve dvou zadrželi vietnamské zahradníky, třetí stihl zmizet. Při prodeji by si mohli přilepšit asi devíti miliony korun, řekl policejní mluvčí Jan Daněk.
09.08.2013 13:55 |

podobné články

Policejní zátah: Z pěstírny marihuany prchal před policisty nahý "zahradník". VIDEO

 
Celkem tři pěstírny marihuany objevili pražští policisté v několika částech metropole. Dva lidé byli zadrženi, přičemž jeden z nich před policisty vyskočil nahý z okna rodinného domu. V objevených pěstírnách bylo nalezeno na tři tisíce rostlin, za něž by pěstitelé utržili přibližně devět milionů korun.
10.08.2013 21:20 |

podobné články

Detektivové zachránili zazděného zahradníka z pěstírny marihuany

 
Detektivové Národní protidrogové centrály (NPC) odhalili dosud největší indoor pěstírny netechnického konopí v ČR a z jedné z nich zachránili zazděného muže.
21.06.2012 10:00 |

podobné články

Rok práce stovky policistů: Čtyři odhalené pěstírny konopí, kila sušené »trávy« a šest obviněných

 
Velkou policejní akci zaměřenou na pěstitele a dealery marihuany mají za sebou policisté na Plzeňsku. V jejich síti skončily čtyři aktivní pěstírny konopí, stovky rostlin a kilogramy sušené drogy. Obvinili celkem šest lidí, dva poslal soud do vazby.
07.11.2017 15:25 |

podobné články

Odhalili čtyři pěstírny marihuany: Vybavení odváželo pět náklaďáků!

 
Čtyři pěstírny konopí odhalili policisté z toxi týmu při akci s krycím názvem Bolsa na Plzeňsku. Zadrželi při tom čtrnáct lidí. Vyšetřování trvalo rok, podílela se na něm více než stovka policistů.
08.11.2017 05:05 |

podobné články

Medik radí - 2. díl - Tráva, velká šance na depresi

 
Týden uběhl a je tu další díl z cyklu "Medik radí". Tentokrát se zaměříme na zde hodně probíraný problém vlivu marihuany na lidskou psychiku, konkrétně Vám přiblížím nejnovější studii zabývající se tímto problémem. Každý ví, že užívání různých drog různě, většinou významně, ovlivňuje psychický vývoj. Předmětem diskusí je problém, zda se to týká i "měkkých" drog typu marihuana. Tímto se zabývá studie katedry sociální psychiatrie university v Bostonu. Autoři se v ní zabývají vztahem mezi užíváním marihuany a rizikem vzniku epizod velké deprese (MDE, major depressive episode). Studie se účastnilo 6792 účastníků. Ve věku 15-45 let. Statistická analýza dat ukázala, že riziko vzniku MDE roste s intenzitou užívání marihuany. Autoři udávají, že například "nezávislí" uživatelé marihuany mají 1,6krát vyšší riziko vzniku MDE než osoby, které marihuanu nikdy neužívaly. Tato souvislost je zjevná i po korekci na další faktory, jako je pohlaví a závislost na alkoholu či tabáku. Studie prokázala, že užívání marihuany přináší zvýšené riziko vzniku epizod velké deprese, a představuje tak pro vývoj psychiky nezanedbatelné nebezpečí. A jak jste na tom vy???? Zkuste si udělat jednoduchý otázkový test a zjistit, zda na Vás deprese "lidově" leze. :) A. Kladná odpověď alespoň na dvě ze tří následujících otázek: Jste nadměrně a neobvykle smutný po většinu dne a téměř každý den po dobu dvou posledních týdnů? Ztratil jste zájem a radost z věcí, které Vás obvykle těšily? Cítíte se jako bez energie a nadměrně unavený? B. Kladná odpověď aspoň na jednu až dvě z následujících sedmi otázek, aby celkový počet byl čtyři kladné odpovědi na uvedených 10 otázek: Ztratil jste svou obvyklou sebedůvěru nebo se cítíte méněcenný vůči jiným lidem? Děláte si nadměrné výčitky z maličkostí nebo máte pocit těžké viny? Vnucují se Vám myšlenky na smrt nebo sebevraždu? Ztratil jste schopnost soustředění a rychlého rozhodování? Máte zpomalené pohyby a reakce nebo jste nadměrně a nepřiměřeně neklidný? Trpíte nespavostí? Trpíte nechutenstvím s váhovým úbytkem? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Facelifovaná Toyota Aygo v pohybu

 
Kolínská trojčata byla vylepšena, každý však jinou cestou. U kterého z nich se vám vylepšení líbí nejvíce? Na videu vám přinášíme novou Toyotu Aygo v pohybu.
05.01.2012 11:50 |

podobné články

Toyota představuje nové Aygo

 
Model AYGO, představený v roce 2005 v samotném středu kategorie minivozů (segment A), nabídl evropským zákazníkům novou radikální alternativu ke stylové přepravě po zaplněných městech.
05.01.2012 12:25 |

podobné články

Toyota Aygo 2013 – První jízdní dojmy

 
Dnes jsme poprvé krátce vyzkoušeli faceliftovanou Toyotu Aygo a tak se pojďme podívat čím nás tento člen kolínského tria městských dravců zaujal. Jde zároveň o cenově nejdostupnější model v rozsáhlé nabídce Toyoty a je tedy na českém trhu dost zásadním vozem.
23.02.2012 16:00 |

podobné články

Hybridní Toyota IQ a Aygo do osmi let

 
Podle nejnovějších informací, které přináší britský magazín Autovar, plánuje Toyota do roku 2020 uvést na trh hybridní verze městských modelů Aygo a IQ.
11.06.2012 13:40 |

podobné články

TPCA: Nová Toyota Aygo v centru pozornosti na autosalonu v Ženevě

 
Na blížícím se Ženevském autosalonu 2014 (od 4. do 16. března) bude v samotném centru expozice automobilky Toyota odhalena nová Toyota AYGO, pocházející z kolínského výrobního závodu TPCA.
01.03.2014 17:35 |

podobné články

TPCA hlásí růst výroby a další nábory zaměstnanců

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën je opět na vzestupu. V březnu zvýšila výrobu meziročně o 6,5 procenta. Tempo zrychlila již na konci února, takže aktuálně sjede z výrobní linky nový vůz Toyota Aygo, Peugeot 107 nebo Citroën C1 každých 55 vteřin. Důvodem je oživení poptávky v zemích západní Evropy. Například prodeje modelu Toyota Aygo poskočily v prvním čtvrtletí o skvělých 17 procent.
26.04.2014 19:05 |

podobné články

Tohle jsou nová trojčata z TPCA: Nové Aygo, C1 a 108 začaly vyrábět v Kolíně

 
Kolínská automobilka TPCA oficiálně zahájila sériovou výrobu nové generace vozů Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Letos TPCA plánuje vyrobit přes 210 tisíc aut. Očekávaný růst výroby přinese 700 nových pracovních míst. Nové vozy se začnou prodávat v létě.
26.05.2014 18:15 |

podobné články