Článek

Ajťák: Práce snů za stotisícový plat

 
Firmy si IT odborníky přetahují a lákají je na neskutečné výhody. Extrémně vysoké platy, masáže i jídlo v práci zdarma a samozřejmě volná pracovní doba. Pro někoho je to práce snů, pro ajťáky realita. Je jich totiž málo a tak je firmy rozmazlují.
12.08.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se, jak vyráběli stotisícový dav z Lidic

 
Stěžejní scéna k velkofilmu Lidice je téměř u konce. Velkou práci s ní ale mají především trikaři. Tvůrci snímku Blesku odkryli tajemství, jak se z 500 komparzistů, které režisér Petr Nikolaev rozehnal po louce, stane neuvěřitelných 160 000 lidí. Podívejte se, jak vyráběl stotisícový dav v Lidicích
16.08.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nikolaev (68 článků)

Ajťák Karel z Prostřeno: Nekončící erekce a láska k nahým babičkám

 
Ajťák Karel z televizní soutěže o vaření Prostřeno je zvláštní. A to nejenom kvůli tomu, že trpí Tourettovým syndromem, ale také proto, že má rád starší ženy, sado-maso a má téměř nonstop erekci.
23.03.2017 16:30 |

podobné články

Ajťák Karel (28) z Prostřeno!: To nejsem já! Je to machinace, dělají ze mě kreténa!

 
Poté, co se znemožnil před celým národem, sype si ajťák Karel Ondrka (28) z Prostřeno! popel na hlavu. Rychle natočil video, že s tím exotem, který spí v rakvi a žije se slepicí, nemá nic společného!
24.03.2017 09:45 |

podobné články

Ajťák Pavel (31), který v Prostřeno přiotrávil 3 lidi: Vyhrožoval, že odpálí kostel!

 
Procestoval půlku světa, ale kde se objeví, tam způsobí malér. Ajťák Pavel Klega (31), který marihuanou v jídle přiotrávil tři soupeře v pořadu Prostřeno!, a na tři neděle tak zrušil natáčení, v přestrojení za muslima vyhrožoval, že odpálí kostel v Hlučíně!
15.12.2017 05:05 |

podobné články

Ajťák Pavel (31) z Prostřeno: Šokující přiznání o drogách!

 
Nejdříve se dušoval, že neví, jak se do jídla, kterým v Prostřeno! přiotravil tři lidi, mohla dostat marihuana. A teď šel ajťák Pavel Klega (31) s pravdou ven. Dal ji tam sám!
21.12.2017 05:05 |

podobné články

To je práce snů. Exposlanci ANO ani nezasedli ve Sněmovně a mají plat, náhrady a navíc odchodné

 
Je to džob snů. Dva poslanci hnutí ANO, kteří se ani na minutu nepodívali na jednání Sněmovny a kvůli svým problémům v minulosti složili mandát, dostanou na rozloučenou plat i paušální náhrady a nádavkem odchodné ve výši 55 900 korun pro každého.
29.11.2013 10:35 |

podobné články

Okamura: Prý kandiduji na poslance proto, že mi nestačí plat senátora. Nesmysl

 
Naši odpůrci šíří fámy, že prý kandiduji na poslance proto, že mi nestačí plat senátora a snažím se získat i plat poslance. Dovolte nám vyvrátit toto směšné nařčení. Plat senátora a poslance je totiž stejný a mandát senátora mi zaniká v okamžiku, kdy bych se stal poslancem, tyto funkce nelze vykonávat souběžně.
20.10.2013 22:15 |

podobné články

Prezident Zeman podepsal novelu, která ústavním soudcům výrazně zvedne plat

 
Ústavním soudcům se výrazně zvedne plat. Prezident Miloš Zeman ve středu podepsal novelu zákona o soudech a soudcích, podle níž se bude plat ústavních soudců určovat ze stejného základu jako u ostatních soudců. Doposud se jejich plat odvíjel z nižšího základu jako u poslanců či ministrů, a proto ústavní soudci dostávali méně peněz než mnozí soudci nižších instancí.
13.08.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20489 článků)

Je to venku. Kancléř Mynář prozradil svůj šestimístný plat

 
Kancléř prezidenta Vratislav Mynář dostává každý měsíc v průměru 120 tisíc korun. Mynář to uvedl v rozhovoru pro Deník, který list otiskne ve svém zítřejším vydání a v předstihu o tom informoval na své webové stránce. „Můj základní plat je necelých 80 tisíc korun, a když k tomu připočtu kvartální odměny, které jsou variabilní, tak plat dělá téměř 120 tisíc korun. Je to nejvyšší úřednický plat na Hradě," uvedl kancléř.
17.04.2015 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků)

Dům snů = propadák snů! Stavební reality show u diváků vyhořela

 
05:00 – Televize Nova stahuje ze svého hlavního vysílacího času ve středu od osmi večer stavební reality show Honzy Musila Dům snů! Místo ní nasazuje reprízy populárního sitcomu Comeback s Martinem Dejdarem a Tomášem Matonohou v hlavních rolích! Důvod? Dům snů je propadák!
22.09.2009 02:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků) , Tomáš Matonoha (161 článků) , Honza Musil (129 článků)

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

 
Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

podobné články

Talmanová: V Senátu si přijde na 6 milionů!

 
Nejprve chtěla seknout s politikou, nechat plavat svůj více než stotisícový plat a věnovat se synovi Nicolasovi. Teď si to Lucie Talmanová (ODS) rozmyslela. Její partner Mirek Topolánek totiž po rozvodu značně zchudne...
09.01.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2142 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Noví ministři jsou v balíku: Nejbohatší je miliardář Schwarzenberg!

 
Ministři nové Nečasovy vlády nejsou rozhodně žádní chudáci. Stotisícový plat, který budou každý měsíc pobírat, je v porovnání s jejich dalšími příjmy jen kapesné. Premiér Petr Nečas, který v majetkovém přiznání uvedl pouze panelákový byt v Rožnově pod Radhoštěm a fabii, se musí v přítomnosti milionáře Víta Bárty nebo dokonce miliardáře Karla Schwarzenberga cítit jako chudák...
03.07.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3715 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Šmerda: Na postu ministra netrvám. Nechci, aby se kvůli mně rozpadla koalice

 
Ministr dopravy Radek Šmerda hájí postup ředitele Českých drah i Petra Fejka. Domluvili se, že Fejk odejde z funkce ombudsmana ČD, kde pobíral stotisícový plat. Šmerdu v dubnu nominovaly Věci veřejné, teď je pro nejmenší vládní stranu nežádoucí a hrozí mu, že bude odvolán.
22.06.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (180 článků)

Sto tisíc pro čerstvě vystudovaného lékaře. Nabídka z Německa, které se těžko odolává

 
České lékařské absolventy láká Německo. A to doslova - nemocnice českým lékařům nabízí až stotisícový nástupní plat, jazykové kurzy zdarma či dovolenou přes třicet dní.
22.11.2013 21:52 |

podobné články

Macura se v Británii raduje: Z ochránce Bartošové má být balíkář za tři stovky na hodinu!

 
Majitel slepiček , dobrého srdce a azylové chaloupky v Líbeznicích u Prahy Zdeněk Macura  (40) po dlouhém hledání konečně našel práci! Bývalým povoláním softwarový inženýr, který brával stotisícový plat, musel po kauze s Ivetou Bartošovou  (✝48) , jíž se neúspěšně snažil pomáhat, utéci do ciziny . V Česku měl totiž tak „profláklou“ tvář, že byl nezaměstnatelný. Má totiž dluhy a musel začít vydělávat, aby nezažil finanční krach. A zdá se, že Britové jsou mu nakloněni!
09.04.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Zdeněk Macura (133 článků)

Práce snů za královský plat? Tester tobogánů nebo degustátor čajů

 
Dělat zajímavou a nevšední práci, která vás baví, a dostávat za ni královský plat, se poštěstí jen málokomu. Abyste ji získali, je do motivačního dopisu potřeba napsat víc, než jen to, že jste komunikativní a připraveni čelit novým výzvám. To například na degustátora čajů nestačí. 
22.11.2015 17:56 |

podobné články

A pak že bez práce nejsou koláče. Až sto tisíc za osm dní ve sněmovně, to je plat některých poslanců

 
Bez práce nejsou koláče? Toto rčení patrně neplatí pro některé poslance Parlamentu ČR. Deník Právo uvádí, že někteří z nezařazených poslanců, kteří nejsou členy žádného sněmovního výboru, pobírají plat až sto tisíc korun hrubého za zhruba osm odpracovaných dní ve sněmovně. Pokud nepočítáme činnost těchto poslanců ve volebních obvodech, scvrkává se jejich práce pouze na účast při jednání dolní komory.
10.11.2012 06:55 |

podobné články

15 let nechodili do práce, plat ale brali. Odboráři přišli na chytrý trik

 
Neotřelý způsob, jak brát plat bez práce, vymyslela dvojice odborářů zaměstnaných na úřadě města Jérez na jihu Španělska. Celých 15 let nechodili do práce, neboť je prý plně zaměstnávala odborová činnost. Když na to přišla kontrola a úřad je chtěl propustit, hájili se tím, že jednali zcela podle pravidel.
01.07.2016 07:05 |

podobné články