Článek

Agentka ze seriálu Akta X: Oblečená neoblečená! Jako chytrá horákyně

 
Proslavila ji Akta X. Teď na sebe ale Gillian Anderson (46) upozornila svým tělem. Stále ještě je kočka. Dokonce vypadá lépe než před lety, kdy zaplňovala nejednu obrazovku. Riskla i průsvitné šaty!
27.02.2015 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (63 článků) , Gillian Anderson (43 článků)
Podobné články

Agentka Scullyová z Akt X: Na střední jsem spávala s holkou

 
Třiačtyřicetiletá Gillian Andersonová má za sebou lesbickou minulost. Herečka ze seriálu Akta X přiznala, že jako středoškolačka se se zamilovala do dívky, s níž pak randila. Další články k tématu: Gillian Andersonová z Akt X porodila, má druhého syna Agentka Scullyová porodila chlapečka Oscara Gillian Andersonová: Z Akt X mě málem vyštípala prsatá Pamela Hvězda seriálu Akta X Gillian Andersonová se rozvádí Scullyová ze seriálu Akta X se vdala
14.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (63 článků)

Lady Gaga byla jako chytrá horákyně: Sukni nechala doma

 
Zpěvačka Lady Gaga (26) by si po dvanáctihodinovém letu ze Sydney do Los Angeles nejspíš paparazzi na letišti klidně odpustila. Z letadla totiž vystoupila jako chytrá horákyně – oblečená neoblečená.
11.07.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Sládek (SPR-RSČ): Chytrá horákyně radí, žádá, informuje

 
Znáte jistě tu pohádku. Ovšem to, co dnes předvádí Evropská komise a celá bruselská centrála, je již buď sci-fi pohádka, anebo sprosté pohrdání lidmi a jejich inteligencí. Chytrá horákyně splnila všechny úkoly, přišla na zámek nahá i oblečená.
08.06.2017 19:50 |

podobné články

Gillian Andersonová z Akt X se rozešla s otcem svých dětí

 
Třiačtyřicetiletá představitelka agentky Scullyové v seriálu Akta X Gillian Andersonová před pár měsíci přiznala, že má za sebou lesbické vztahy. Teď její mluvčí potvrdil časopisu People, že se rozešla po šesti letech s otcem svých dvou dětí Markem Griffithem. Další články k tématu: Agentka Scullyová z Akt X: Na střední jsem spávala s holkou Gillian Andersonová z Akt X porodila, má druhého syna Gillian Andersonová: Z Akt X mě málem vyštípala prsatá Pamela Agentka Scullyová porodila chlapečka Oscara Scullyová ze seriálu Akta X se vdala
08.08.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (63 článků)

Jak ukázat světu úplně všechno, a přesto zůstat oblečená? Hollywoodská kráska Kate Hudson na to přišla!

 
Přijede nepřijede, obutá neobutá, oblečená neoblečená, učesaná neučesaná, přinese dar nedar? Kate Hudson (35) chce být evidentně příští princeznou Koloběžkou! A musíme uznat, že část oblečená neoblečená jí jde skutečně skvěle.
01.05.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (148 článků)

Akta X v rodině Schwarzenberga: Agentka Scullyová randí s jeho zeťem!

 
Na dosah hollywoodské hvězdy je český politik a kníže Karel Schwarzenberg (78). Jeho zeť Peter Morgan (53) totiž randí s americkou herečkou Gillian Andersonovou (48), známou jako agentka Scullyová ze seriálu Akta X.
31.10.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (63 článků) , Peter Morgan (14 článků) , Peter Morgan (11 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Peter Morgan (11 článků) , Gillian Anderson (43 článků) , Peter Morgan (8 článků) , Karel Schwarzenberg (512 článků)

Akta EX: Agentka Scullyová promluvila o svých zpackaných manželstvích

 
V dobách, kdy se na televizních obrazovkách vysílal seriál Akta X, po ní prahli muži z celého světa. Gillian Anderson (46) alias agentka Dana Scullyová přesto neměla ve vztazích štěstí. Dvě manželství skončila rozvodem a s třetím dlouholetým partnerem k oltáři ani nedošla...
04.11.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (63 článků) , Gillian Anderson (43 článků)

Chytrá houba proti plísni

 
Dnešní trh nabízí spousty chemických preparátů, jež mohou na nějaký čas plíseň zastavit. Ovšem v některých případech je aplikace chemie mnohem horší než samotná plíseň. Naštěstí však existuje možnost, jak se plísně zbavit. Krále mezi všemi přípravky představuje ekologický nátěr Bio Repel, který obsahuje „chytrou houbu“. Jedná se o směs mikroorganismů, které účinně bojují s plísní ve zdivu. Směs mikroorganismů, jinak řečeno hub, dokáže vytlačit nebezpečná plísňová podhoubí na stěnách a nejen to – působí na i pod omítkou, až do zdiva. Mimo nepěkného vzhledu nám škodí plísně také po zdravotní stránce, jelikož uvolňují do ovzduší rozmnožovací spory, při čemž dojde k podráždění dýchacích cest a měkkých tkání. Co vše může plíseň způsobovat? U citlivých lidí (děti, starší osoby, alergici, astmatici) může docházet k alergickým reakcím a respiračním potížím. To však neznamená, že na zdravého jedince nemá plíseň žádný dopad. Má a velký. Plísně škodí především v důsledku produkce nebezpečných látek, jež kontaminují celé okolní prostředí, včetně nechráněných potravin. U některých lidí mohou plísně vyvolávat nevolnost, bolení hlavy, plicní mykózy, kožní plísně a řadu gynekologických onemocnění. Plísňové toxiny mimo jiné obsahují karcinomy zodpovědné za poškození jater. Řešení nese název chytrá houba Chytrá houba tak představuje možnost, jak zdravým způsobem plíseň likvidovat, protože jde o netoxický přírodní fungicidní substrát. Snadno se rozmíchá s vodou a tímto roztokem se natřou veškerá postižená místa. Výhodou je, že lze přidávat i do klasických malířských nátěrů. Ovšem chytrá houba nebojuje účinně jen s nebezpečnými plísněmi v interiérech (domech, bytech, administrativních budovách). Lze využít i jako koupel či postřik pro humánní a veterinární účely v případě výskytu nežádoucích plísní a kvasinek. Příspěvek Chytrá houba proti plísni pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.05.2016 15:05 |

podobné články

Rihanna: Nahá v punčoše!

 
Zpěvačka Rihanna (21) ví, jak upoutat něčí pozornost. Podařilo se jí to i ve Francii, kam se vydala na Týden módy. Stačilo málo – pruhované šifonové šaty, ve kterých vypadala jako chytrá horákyně, oblečená neoblečená.
03.10.2009 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Zapomněla se obléct? Modelka Sarah Marshall jen v zácloně! Musíte vidět!

 
Oblečená, neoblečená - jako chytrá horákyně!
11.09.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Marshall (2 články)

Nejodvážnější model na Zlatých glóbech: Tahle kráska dorazila prakticky nahá!

 
Oblečená - neoblečená. Jako chytrá horákyně.
17.01.2012 18:10 |

podobné články

Oblečená, neoblečená? Kateřina Průšová předvedla rafinovaný model jako chytrá horákyně

 
Miss ČR 2002 Kateřina Průšová  (28) se už tak často na módních přehlídkách neobjevuje. Postavila se na druhou stranu barikády a spíše je organizuje. Tentokrát ale spojila obojí a na charitativní akci se objevila v obou rolích. A sama pro sebe si vybrala ty nejodvážnější šaty.
26.10.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (328 článků)

Nejvnadnější misska Franková zahodila podprsenku! Muži přestávali dýchat...

 
Oblečená neoblečená jako chytrá horákyně! Úřadující královna krásy Gabriela Franková (20) se pyšní hodně bujným dekoltem a umí ho jak se patří prodat.
20.12.2014 18:48 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Franková (124 článků)

Zpěvačka s tělem přesýpacích hodin dorazila na přehlídku oblečená - neoblečená

 
Model skoro jako z rybářské sítě předvedla během sobotní přehlídky Alexandera Wanga zpěvačka a rapperka Nicki Minaj  (32) . Jak se ale dalo čekat, verze to byla o poznání odvážnější než u Dády Patrasové v pohádce Boženy Němcové Chytrá horákyně.
17.02.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (81 článků) , Dáda Patrasová (967 článků) , Nicki Minaj (181 článků)

Daniela Peštová: Trhanka s kabelkou za 200 tisíc!

 
Oblečená, neoblečená. Daniela Peštová (46) s dírami a síťovinou vypadá jako z pohádky Chytrá horákyně. Ale její styl má punc statisíců.
23.11.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (346 článků)

Daniela Peštová: Trhanka s kabelkou za 200 tisíc!

 
Oblečená, neoblečená. Daniela Peštová (46) s dírami a síťovinou vypadá jako z pohádky Chytrá horákyně. Ale její styl má punc statisíců.
25.11.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (346 článků)

Nicki Minaj se nahoty nebojí: Na módní přehlídce vytasila ňadro!

 
Extravagantní raperka Nicki Minaj (34) se rozhodně nestydí. Na pařížskou módní přehlídku vyrazila jako chytrá Horákyně – oblečená i neoblečená. Vzala si na sebe totiž sáčko, které bylo záměrně polovičaté. Zatímco jedno ňadro zakrývalo, druhé okatě vystavilo všem na odiv.
06.03.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (181 článků)

Průhledný trik Kim Kardashian!

 
ení na světě mnoho činností, které by Kim Kardashian (37) dělala raději, než je svlékání před fotoaparátem. Nyní byla objektivy paparazzi zachycena na pláži v Malibu, kde se procházela jako chytrá horákyně, tedy oblečená neoblečená.
10.02.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Průhledný trik Kim Kardashian!

 
ení na světě mnoho činností, které by Kim Kardashian (37) dělala raději, než je svlékání před fotoaparátem. Nyní byla objektivy paparazzi zachycena na pláži v Malibu, kde se procházela jako chytrá horákyně, tedy oblečená neoblečená.
15.02.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)