Článek

„Afroameričanka“ ve dvaasedmdesáti zjistila, že je běloška

 
Američanka Verda Byrd celý svůj život věřila, že její předci přišli do USA z Afriky. Měla sice světlejší kůži, ale opalovala se dobře, měla výrazné rty a nos typické pro africké národy. Jako dívku ji adoptovali afroameričtí rodiče, a vychovávali ji tedy jako černošku. Až ve dvaasedmdesáti však zjistila, že je geneticky běloškou.
06.07.2015 17:10 |

podobné články

Podobné články

„Afroameričanka“ v 72 letech zjistila, že je běloška (VIDEO)

 
Američanka Verda Byrdová celý svůj život věřila, že její předci přišli do USA z Afriky. Měla sice světlejší kůži, ale opalovala se dobře, nicméně měla výrazné rty a nos typické pro africké národy. Jako dívku ji adoptovali afroameričtí rodiče a vychovávali tedy jako černošku. Až ve dvaasedmdesáti však zjistila, že je geneticky běloškou.
26.06.2015 17:05 |

podobné články

Pravěkých třicet let věku se dnes rovná dvaasedmdesáti

 
Před deseti tisíci lety se třicetiletí lidé těšili stejnému zdraví, síle a elánu jako dnešní dvaasedmdesátníci. Zjistili to antropologové z Německa, když srovnali život lovců-sběračů z kmenových kultur v Austrálii, Africe a Jižní Americe s životy Japonců. Lidé z kmenových národů mají ve třiceti stejnou šanci na přežití jako západní lidé ve dvaasedmdesáti.
17.10.2012 16:05 |

podobné články

Černoška zjistila po 70 letech, že je ve skutečnosti běloška! Rodiče ji adoptovali

 
Zatímco je celá Amerika nahněvaná na původem Češku Rachel Dolezal (37), která tvrdila, že je černoška, i když se narodila bělochům, prožila Američanka Verda Byrd (72) úplně jiný životní příběh. Odmalička ji rodiče vychovávali v tom, že je černoška. Pravda to však nebyla.
24.06.2015 13:55 |

podobné články

Policistka brutálně zmlátila stařenku (84) a dostala pochvalu!

 
VIDEO: Alzheimerem postižená čtyřiaosmdesátiletá Afroameričanka se stala terčem tvrdého zásahu bílé policistky na parkovišti před obchodním domem Walmart v Ohiu.
15.08.2009 13:25 |

podobné články

Zemřela jazzová legenda Lena Horneová

 
Ve věku 92 let zemřela v neděli v New Yorku legendární americká jazzová zpěvačka Lena Horneová, první Afroameričanka, která získala kontrakt v Hollywoodu. Oznámila to mluvčí newyorské presbyteriánské nemocnice.
10.05.2010 12:45 |

podobné články

Skandál na lince Los Angeles - New York: Nouzové přistání kvůli ženě zpívající Whitney Houston!

 
Letadlo společnosti American Airlines na lince Los Angeles – New York muselo nouzově přistát, když se neznámá Afroameričanka na palubě rozparádila a nahlas zpívala hit divy Whitney Houston (†48) »I Will Always Love You« z filmu Osobní strážce.
15.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Rasistický megatrapas: Švýcarská prodavačka odmítla obsloužit černošku, protože se jí zdála chudá. Byla to Oprah Winfrey

 
Už jste někdy zažili pocit, že vám nezbude nic jiného než se podpálit a v hořícím autě pak sjet ze skály? Tak přesně toto asi zažívá prodavačka luxusního švýcarského butiku Trois Pommes, kam si na nákup vyrazila nedávno jedna Afroameričanka.
10.08.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (149 článků)

Nová pokračování seriálu "To je vražda, napsala": Jessica Fletcherová je teď černoška!

 
Americká televizní stanice NBC se rozhodla, že na obrazovky vrátí legendární seriál To je vražda, napsala. Fanoušky ale asi zklame, roli všetečné amatérské vyšetřovatelky si nezopakuje Angela Lansbury (88), ale nahradí ji oscarová Afroameričanka Octavia Spencer (43).
28.10.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (16 článků) , Octavia Spencer (4 články)

Nová pokračování seriálu "To je vražda, napsala": Jessica Fletcherová je teď černoška!

 
Americká televizní stanice NBC se rozhodla, že na obrazovky vrátí legendární seriál To je vražda, napsala. Fanoušky ale asi zklame, roli všetečné amatérské vyšetřovatelky si nezopakuje Angela Lansbury (88), ale nahradí ji oscarová Afroameričanka Octavia Spencer (43).
28.10.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (16 článků) , Octavia Spencer (4 články)

Exotická seriálová herečka šokovala v televizi: Manžel se sprchuje třikrát častěji, než já

 
Americká herečka Naya Rivera, která je po rodičích z části Portoričanka, Afroameričanka i Němka, byla hostem úterního vysílání diskuzního pořadu The View, kde se rozpovídala o hygieně. Moderátorky i lidé v publiku konsternovaně naslouchali jejím úvahám o tom, jak často se myje ona, její manžel, běloši i příslušníci etnik.
18.01.2015 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (7 článků)

Nejhorší interview v historii televize? Žena se pomočila v přímém přenosu!

 
Na tenhle rozhovor mladá Afroameričanka nikdy nezapomene. Bohužel pro ni na něj ale nezapomene ani zbytek světa.
24.04.2015 16:56 |

podobné články

Od mala jsem slýchala nemístné vtipy o černoších, říká Meghan Markle

 
Přítelkyně britského prince Harryho (32) Meghan Markle (35) si postěžovala, že se od malička musela potýkat s rasismem. Lidé před ní říkali vtipy o černoších, aniž by si uvědomili, že je míšenka. Hereččin otec je běloch a matka Afroameričanka.
18.01.2017 14:20 |

podobné články

Narodí se jim černoušek? Snoubenka prince Harryho Meghan má afroamerické kořeny

 
Láska prince Harryho a herečky Meghan Markle (36) bude na jaře zpečetěna svatbou. A co se týče potomků, na ty nebude zamilovaný páreček jistě dlouho čekat. Jak to ale vlastně bude, když je Meghan z části Afroameričanka? Narodí se královskému páru černoušek?
05.12.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (233 článků)

V dětství černoch po tátovi, teď běloch po mámě

 
Otec Luka Davise byl černoch z Nigerie a matka byla běloška. Od malička jej šikanovali kvůli tmavé barvě pleti.
25.07.2009 20:25 |

podobné články

No tohle! Milenci si užívají divoký sex v metru a ani jim nevadí, že je někdo natáčí!

 
V metru v San Franciscu se ale dějí věci. To si takhle nastoupíte s dětmi na cestu do školy nebo z obchodu a vaši malí hned "dostanou poučení o včeličkách a kytičkách":http://www.extra.cz/tema/sex. Statný černoch a rozvášněná běloška si to natvrdo rozdávají na zadních sedačkách veřejné dopravy a evidentně jim ani nevadí, že je u toho někdo točí!
21.07.2013 23:35 |

podobné články

Policie pátrá po totožnosti oběti rozparovače: Je to některá z těchto žen?

 
Rozčtvrcená žena ve Vltavě zaměstnává kriminalisty již dva týdny. Téměř celé tělo řeka vyplavila, jen hlava stále chybí. Soudní lékaři z pitvy a zkoumání ostatků zjistili, že mrtvá je běloška, ve věku 30 až 40 let, vysoká 169 až 175 cm. V pupíku nosila piercing. Je to některá z těchto žen pohřešovaných za poslední rok?
23.10.2013 05:10 |

podobné články

Prohlédněte si 5 fotografií bělošek, které mají na hlavě černošské účesy. Neuvěříte, jak divně to vypadá!

 
Jak vypadá profesionální žena kolem čtyřicítky? A jak by taková profesionální běloška kolem čtyřicítky vypadala, kdyby si na hlavě nechala udělat "účes":http://www.extra.cz/tema/uces, který obvykle nosí černošky?
14.11.2013 18:36 |

podobné články

Hon na Kate dva měsíce před porodem: Ustojí tlak královny na ututlání hanebného skandálu?

 
Třiatřicetiletá mladá žena ve třetím trimestru těhotenství, běloška, zajištěná a v manželství šťastná. Vypadalo by to pohádkově, kdyby se nejednalo o mnohými zbožňovanou, dalšími nenáviděnou, každopádně však ostře sledovanou favoritku britské královské rodiny. Na leccos si už Kate Middleton  musela zvyknout, ale to, čemu je v poslední době vystavována, to není přinejmenším zdravé, ne-li nebezpečné. A v pozadí lze tušit nitky, za které tahá královna a její rádci.
24.02.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (900 článků)

Češka se vydávala za černošku! Svou proměnu dotáhla do dokonalosti

 
Amerika žije velkým skandálem! Rachel Dolezal, běloška s českými kořeny, po léta předstírala, že je černoška, a dokonce stanula v čele organizace hájící lidská práva lidí s jinou barvou kůže.
13.06.2015 09:10 |

podobné články