Článek

Advokáta Budínského (†54) našli mrtvého: Zabil se kvůli práci?

 
Smutně skončilo pátrání po královéhradeckém advokátovi Bohumilu Budínském (†54). Muže, který obhajoval například vražedkyni čtyř dětí Romanu Zienertovou, našli po téměř třech měsících mrtvého. Zřejmě si sáhl na život. Kvůli práci trpěl depresemi.
09.10.2015 09:05 |

podobné články

Podobné články

Obhájce ženy, která brutálně zabila čtyři děti záhadně zmizel! Únos? Vražda? Sebevražda?

 
Má souvislost záhadné zmizení advokáta Bohumila Budínského (55) z Hradce Králové s kauzou vraždy čtyř dětí? Před dvěma měsíci si odešel zasportovat a od té doby ho rodina neviděla. Jeho žena popsala, jak ho ničilo zastupování matky-vražedkyně Romany Zienertové.
19.09.2015 05:05 |

podobné články

V Teplicích našli mrtvého advokáta, který připravil stát o 400 milionů

 
Podivné úmrtí teplického advokáta Jana Vankeho zarazilo ústecké kriminalisty. Ráno ho našli v kanceláři v jeho domě s prostřelenou hlavou. Zřejmě spáchal sebevraždu.
01.08.2012 18:10 |

podobné články

Herec ze seriálu Glee, kterého našli mrtvého, měl u sebe na pokoji alkohol a drogy. Zabily ho návykové látky?

 
Herec z oblíbeného seriálu Glee, kterého o víkendu "našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji ve Vancouveru":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti, zřejmě zemřel na následky pití a užívání drog v kombinaci se slabým srdcem, které nápor divokého životního stylu nevydrželo.
16.07.2013 11:20 |

podobné články

U Hradce našli rozložené tělo: Je to pohřešovaný advokát Budínský?

 
Hororový nález objevili policisté v pátek večer v Plotištích nad Labem. V náhonu zde leželo mužské tělo ve značném stádiu rozkladu. Mohlo by se snad jednat o pohřešovaného Bohumila Budínského?
08.10.2015 10:50 |

podobné články

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Janeček z protikorupčního fondu podle advokáta lhal

 
Podle advokáta z kanceláře Šachta & Partners Davida Michala předseda správní rady Nadačního fondu proti korupci (NFPK) Karel Janeček lže, když tvrdí, že s jeho kanceláří vědomě nespolupracoval. Janeček ho na oplátku označil za „pochybného advokáta“.
14.12.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1197 článků) , Karel Janeček (224 článků)

Kauza údajné korupce advokáta Kramariče: Žalobci podali dovolání

 
Nejvyšší státní zastupitelství podalo dovolání v kauze údajné korupce advokáta Julia Kramariče. Uvedla to dnes Česká televize (ČT). Advokáta, který byl obžalován z uplácení svědků v případu šéfa arménské mafie v Česku Andranika Soghojana, v dubnu osvobodil Městský soud v Praze. Nyní se bude Kramaričovou kauzou zabývat Nejvyšší soud v Brně.
28.06.2014 19:30 |

podobné články

Odposlechy se mazat nebudou, odmítl Ústavní soud stížnost Rittigova advokáta

 
Policisté nemusejí ničit záznamy odposlechů, které zachycují rozhovory advokáta Davida Michala a dalších aktérů kauzy jízdenek pro pražský dopravní podnik. Ústavní soud (ÚS) odmítl Michalovu stížnost. Podle právníka, jenž zastupoval podnikatele Iva Rittiga, nahrávky zachycují komunikaci advokáta s klienty, a proto se na ně vztahuje advokátní tajemství. Ústavní soudci stížnost označili za zjevně neopodstatněnou a své usnesení publikovali na webu soudu.
27.11.2014 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1197 článků)

Rath bude hledat nového advokáta, má na to den

 
Soud s Davidem Rathem zřejmě tento týden neskončí, i když měly zaznít závěrečné řeči. Exposlanec obžalovaný z korupce přišel o advokáta. Původním sebral plnou moc a udělil ji strýci soudce Roberta Pacovského Michalu Pacovskému, jenže ten se jí dnes ráno vzdal. Nového advokáta si musí Rath najít během dneška, jinak mu bude přidělen.
18.05.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4277 článků)

Soud: Rath nemá advokáta, bude mu přidělen ex offo

 
Bývalý poslanec David Rath obžalovaný z korupce podle soudu nemá advokáta a soud nemá jinou možnost než mu ho ustanovit. Soudce Robert Pacovský dnes jednání odročil na červen, obhájce zajistí během dneška. Rath tvrdí, že má od minulého týdne nového advokáta Michala Pacovského. Ten ale soudu v pondělí písemně sdělil, že obhajobu odmítl. Rath tvrdí, že nedostal výpověď plné moci, a i kdyby platila, advokát má zákonnou povinnost ho ještě 15 dní hájit. Žalobce hovoří o "extrémní obstrukci" z Rathovy strany.
19.05.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4277 článků)

To je zvrat. ČSSD koupila dluh advokáta Altnera a teď bude popotahovat ona jeho

 
Sociální demokraté koupili před několika dny pětimilionový dluh advokáta Zdeňka Altnera a vedou proti němu exekuci. Podle mediálního zástupce právníků strany Jiřího Chvojky se tím ČSSD dostane vůči Altnerovi do výhodnější pozice. Informuje o tom Radiožurnál. Podle Altnerova advokáta Václava Veselého by ale krok sociálních demokratů neměl mít na další soudní řízení žádný zásadní vliv.
25.06.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Veselý (129 článků) , Jiří Veselý (129 článků) , Jiří Veselý (129 článků)

V Pardubicích našli na ulici mrtvého muže. Někdo ho zabil!

 
V Pardubicích v neděli našli mrtvého šedesátiletého muže. Soudní pitva ukázala, že zemřel násilnou smrtí.
28.03.2012 09:40 |

podobné články

Hádka v ČT: Co ví o dolech? pálil těžař do kritičky ČEZ Ježkové

 
Akcionářka a zároveň kritička společnosti ČEZ kritizuje plánovanou modernizaci elektrárny Prunéřov 2, protože v blízkém dole nebude na chod elektrárny dost uhlí. Podle Ježkové se proto ČEZ pouští do nesmyslné modernizace této elektrárny, která se nevyplatí. A ministr financí i ministr průmyslu před tím podle Ježkové zavírají oči. Podle člena představenstva Severočeských dolů Vladimíra Budínského to ale není pravda, protože Ježková o tom nemůže mnoho vědět, protože pracovala jako hradlařka.
16.11.2012 21:40 |

podobné články

Tomáš Varcop je předsedou představenstva RWE Energie

 
Novým předsedou představenstva společnosti RWE Energie se stal Tomáš Varcop. Ve vedení firmy nahrazuje Romana Budinského, který ji řídil od jejího vzniku v červnu 2009.
21.12.2013 09:47 |

podobné články

Dvě ženy ve vládě: Jedna má za manžela autora erotických vtipů, druhá je rozvedená

 
Pokud vše vyjde podle Sobotkových předpokladů, vládou nad ministerstvy spravedlnosti a místního rozvoje se ujmou ženy. Obě přitom dodalo hnutí ANO Andreje Babiše. O Babišově pravé ruce Jourové (49) je známo, že nějaký čas pobývala ve vazbě. Ovšem neoprávněně. Je rozvedená a má dvě děti. To Helena Válková (62) je větší neznámou. Uznávaná právnička, která má za manžela spisovatele Budínského, přitom na ministerstvo prý vlastně ani moc nechtěla.
06.01.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8339 článků) , Helena Válková (315 článků)

V zatopených oblastech už našli tři mrtvé!

 
Třetí oběť povodní! V Brně našli hasiči v potoce tělo mrtvého muže. Pravděpodobně ho strhl proud. Předtím v 16 hodin vytáhli hasiči z řeky Dřevnice v Lužkovicích na Zlínsku další mužské tělo. Bylo zaklíněno mezi větvemi  vrby uprostřed rozvodněného toku. Dalšího mrtvého našli na Hodonínsku v rodinném domě.
02.06.2010 16:10 |

podobné články

V Chorvatsku se ztratili dva čeští turisti: Našli tělo mrtvého muže, jde o Zdeňka (47)?

 
Měl to být hezký výlet, ale skončil tragicky. Dva čeští turisté se vydali do chorvatských hor, ze kterých se už domů nevrátili. Jedno tělo našli už v sobotu, dnes s největší pravděpodobností našli mrtvého Zdeňka (47).
29.07.2013 11:25 |

podobné články

Tělo známého francouzského právníka našli u ostrova, který mu patří

 
Jednoho z nejznámějších francouzských právníků našli o víkendu mrtvého. Jde o Oliviera Metznera, advokáta, který zastupoval řadu osobností v různých skandálních procesech - třeba panamského diktátora Noriegu.
19.03.2013 17:15 |

podobné články

Muž, který zabil advokáta si odsedí 16 let. Chtěl jsem zabít někoho jiného, tvrdí

 
Pražský městský soud dnes potrestal Petra Štalzera 16 lety vězení za loňskou vraždu pražského advokáta a nedovolené ozbrojování. Rozsudek není pravomocný. Podle obžaloby chtěl Štalzer zastřelit jiného muže, ale spletl si ho s právníkem, který byl zamýšlené oběti velice podobný. 
21.06.2013 15:55 |

podobné články