Článek

Advokát údajného šéfa mafie: Kramarič chce po státu odškodnění 13 milionů!

 
Pražský advokát Julius Kramarič chce po státu víc než 13 milionů korun za své trestní stíhání v procesu s údajným šéfem arménské mafie v Česku Andranikem Soghojanem. Podle obžaloby chtěl Kramarič uplatit dva svědčící vězně, aby u soudu lhali ve prospěch jeho klienta. Soud ale obhájce nakonec osvobodil. Kramaričovo chování označil za neetické, ale nikoli trestné.
27.03.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (40 článků)
Podobné články

Advokát Kramarič: O své obžalobě jsem se dověděl z médií

 
Pražský advokát Julius Kramarič byl podle státního zastupitelství pro Prahu 6 obžalován z podplácení svědka v souvislosti s kauzou údajného "vora v zakone" Andranika Soghojana, kterého obhajoval. Kramarič řekl v pátek, že se o tom dozvěděl z tisku, úředně však ještě ne.
07.01.2011 11:25 |

podobné články

Bývalého šéfa strážníků Kotrouše bude hájit advokát Kramarič

 
Bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše, který je podezřelý z braní úplatku, bude hájit advokát Julius Kramarič. Píšou to dnešní Lidové noviny (LN). Kramarič je považován za jednoho z nejdražších českých advokátů, podle listu by Kotrouš za jeho služby mohl zaplatit až statisíce korun.
07.12.2011 06:05 |

podobné články

Starkův advokát už údajného šéfa arménské mafie obhajovat nemůže

 
Advokát Julius Kramarič nemůže dál obhajovat Andranika Soghojana, označovaného za šéfa arménské mafie v Česku. Rozhodl o tom Vrchní soud v Praze v souvislosti s nedávným obviněním Kramariče z toho, že se v kauze pokusil uplatit svědka.
11.10.2010 17:20 |

podobné články

Advokát mafiánského bosse požaduje po Česku 13 milionů korun

 
Pražský advokát Julius Kramarič žádá po státu odškodnění ve výši více než 13 miliónů korun, za své trestní stíhání v případu s údajným šéfem arménské mafie Andranikem Soghojanem. Podle obžaloby chtěl právník uplatit dva vězně, aby svědčili ve prospěch jeho klienta. Soud ale advokáta osvobodil a Kramarovičovo chování označil za neetické, ale nikoli trestné. 
27.03.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (40 článků)

Starkův advokát Kramarič je volný. Vrátil se z JAR do Česka

 
Advokát Kramarič je na svobodě a přiletěl z JAR do Česka. Do cely se dostal kvůli ovlivňování svědectví Radovana Krejčíře.
20.06.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Soud v JAR: Kramarič Krejčíře nevydíral

 
Jihoafrický soud ve čtvrtek zprostil advokáta příbramského bosse Jaroslava Starky Julia Kramariče obvinění z údajného vydírání uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Informoval o tom sám Kramarič.
10.12.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Starkův advokát Kramarič opět v poutech. Domlouval Krejčířovi za vraždu

 
Právník Julius Kramarič stráví noc místo v letadle do Česka v policejní služebně v Jihoafrické republice.
29.05.2009 21:15 |

podobné články

Soghojan si musí hledat nového advokáta, Kramarič ho nesmí obhajovat

 
Pražský městský soud nedovolí Juliu Kramaričovi aby dál obhajoval gang údajného šéfa ruskojazyčné mafie Soghojana. Advokáta policie obvinila z uplácení.
27.09.2010 22:20 |

podobné články

Policie obvinila advokáta Kramariče z podplácení!

 
AKTUALIZOVÁNO: Detektivové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu obvinili advokáta Julia Kramariče z podplácení. Za to, že údajně svědkovi nabídl za změnu výpovědi 500 tisíc korun, mu hrozí až šest let vězení. Podplácení se údajně Kramarič dopustil jako obhájce takzvaného vora v zakoně Andranika Soghojana. O vazbě zatím nebylo rozhodnuto. Kramarič je v Česku už delší dobu stíhán kvůli údajnému vydírání uprchlého Radovana Krejčíře.
17.09.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Exšéfa pražských strážníků Kotrouše obhajuje kontroverzní Kramarič

 
Bývalý šéf pražské městské policie Vladimír Kotrouš si najal pro svou obhajobu Juliuse Kramariče. Advokát už obhajoval příbramského fotbalového bosse Starku a je spjatý i s případem šéfa arménské mafie.
07.12.2011 08:35 |

podobné články

Janouška bych nehájil, řekl advokát na Frekvenci 1

 
Julius Kramarič, známý český advokát, byl v sobotu hostem pořadu Pressklub na Frekvenci 1. Jeho klienty bylo několik kontroverzních osobností – mezi nimi například fotbalový boss Jaroslav Starka. Spolu s ním chce napsat knihu.
07.04.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Starka (45 článků)

Advokát KRAMARIČ svědka NEPODPLÁCEL! Soud jej ZPROSTIL obžaloby

 
Obvodní soud pro Prahu 6 v pondělí zprostil obžaloby pražského advokáta Julia Kramariče, který byl obžalován z podplácení svědka v kauze údajného "vora v zakone" Andranyka Sohoyana. Rozsudek není pravomocný.
01.08.2011 14:40 |

podobné články

Janoušek nabízí sražené ženě odškodné 20 milionů. Advokát tuto informaci popřel

 
AKTUALIZOVÁNO. Advokát Josef Lžičař popřel informace o výši odškodnění, které údajně nabídl podnikatel Roman Janoušek ženě, již podle policie srazil v opilosti. Deník Blesk s odkazem na nejmenovaný zdroj napsal, že lobbista ženě navrhl jako odškodnění 20 milionů korun. "Je to totální nesmysl," řekl dnes Lžičař.
15.06.2012 07:55 |

podobné články

Policie našla u šéfa lihové mafie Březiny zbraně a výbušniny

 
Policie našla ve čtvrtek v 45. budově průmyslového areálu v centru Zlína, která podle údajů v katastru nemovitostí patří otci údajného šéfa lihové mafie Radka Březiny, blíže nespecifikované množství zbraní a výbušnin. Budou podrobeny expertizám a bližšímu zkoumání, řekl dnes zlínský státní zástupce Jan Zubek, který případ dozoruje. Policie věc vyšetřuje pro podezření z nedovoleného ozbrojování.
21.02.2014 11:45 |

podobné články

To je suma: Starka chce 630 milionů kvůli obvinění z únosu otce Krejčíře

 
Příbramský podnikatel Jaroslav Starka chce po státu kvůli neprokázanému obvinění, že se podílel na únosu Lamberta Krejčíře, 630 milionů korun. Píšou to dnešní Lidové noviny. Stejně tak žádá finanční odškodnění i jeho spolupracovník, viceprezident příbramského fotbalového klubu Vlastimil Spěvák. Ten chce, aby mu stát zaplatil 19,380.000 korun a omluvil se mu. Pokud ne, bude požadovat odškodnění 100 milionů, píše deník.
17.04.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Starka (45 článků)

Soud propustil Kotrouše z vazby! Podívejte se, jak za mřížemi sešel

 
Městský soud v Praze v pondělí zamítl stížnost Městského státního zastupiteství v Praze proti rozhodnutí soudu v Praze 9 o propuštění bývalého šéfa strážníků Vladimíra Kotrouše z vazby. Jeho propuštění Mediafaxu potvrdil advokát Julius Kramarič.
20.02.2012 11:55 |

podobné články

Policie zatkla na Karlovarsku šéfa ruskojazyčné mafie

 
V Karlových Varech v pondělí policie zatkla mezinárodně hledaného údajného bosse ruskojazyčné mafie. Pětačtyřicetiletý muž byl přitom už v roce 1995 zatčen při známém zásahu proti ruské mafii v pražské restauraci U Holubů.
07.03.2011 21:25 |

podobné články

Kauza údajného šéfa arménské mafie půjde opět k soudu

 
Městský soud v Praze se musí znovu zabývat kauzou tzv. "vora v zakoně" respektive údajné hlavy arménské mafie Andranika Soghojana. Rozhodl o tom ve středu odvolací Vrchní soud v Praze, který částečně zrušil zprošťující verdikt a případ vrátil k novému projednání.
12.04.2011 15:20 |

podobné články

Březinu obviněného v kauze lihové mafie pustili z vazby. Na milionovou kauci

 
Tomáš Březina, bratr údajného šéfa lihové mafie Radka Březiny, je po roce a půl venku z vazby. Ve středu o tom rozhodl krajský olomoucký soud v neveřejném jednání. Rodina za Březinu složila kauci.
28.05.2014 09:26 |

podobné články