Článek

Adam (KSČM): Co dělá šílený svět s normálními lidmi

 
Co způsobuje takové tragédie, jako byla ta v Uherském Brodu? Z médií prší déšť zpráv o útoku psychicky nemocného útočníka. Dozvídáme se, že žijeme v šílené době, kdy se děravé dno naší společnosti kvapem plní hektolitry nenávisti, pocity křivdy a zneuznání a stahuje ji celou pod hladinu. Oblíbeným se stalo rčení, že prý tančíme na potápějícím se Titanicu. Avšak místo pokusů o pojmenování příčin a o léčení nemocné společnosti je nám sugerováno, že si na tento stav máme prostě zvyknout. Máme se naučit žít v každodenním strachu a na nic se neptat.
27.02.2015 12:36 |

podobné články

Podobné články

Krasavec Adam Levine a jeho klip s Maroon 5 je šílený fejk, ale miliony lidí mu to věří!

 
Adam Levine, frontman skupiny Maroon 5 a "nejvíc sexy muž planety za rok 2013":http://www.extra.cz/tohle-ze-je-nejvic-sexy-muz-planety-idol-zen-i-gayu-adam-levine-zmenil-image-co-na-to-rikate, je takové všeobecně oblíbené americké zlatíčko, "kterému všichni věří všechno":http://www.extra.cz/16-slavnych-celebrit-ktere-maji-hodne-sexy-sourozence. Ale!
21.01.2015 22:32 |

podobné články

Osobnosti: Adam Levine (60 článků)

Poslanec Adam (KSČM): Vláda dělá v souvislosti s imigrací všechno potřebné a situaci odpovídajícím způsobem zvládá

 
Vojtěch Adam (KSČM) je přesvědčen, že se historie opakuje, a vznik tzv. Islámského státu vnímá jako důsledek agresivní politiky USA, nad níž EU farizejsky přivírala oči. „Někdo za oceánem má zájem na totální destabilizaci našeho kontinentu se všemi z toho vyplývajícími konsekvencemi.“ Naopak se ale zastal německé kancléřky. V jaké souvislosti? V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se zamyslel nejen nad vývojem uprchlické krize, ale také nad zapojením Ruska do války v Sýrii. A řeč se stočila i na řadu témat domácí politiky.
31.10.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)

Opel Adam už je tu oficiálně

 
S novým modelem ADAM vstupuje Opel poprvé do A-segmentu městských automobilů. ADAM kombinuje výrazný design s bohatými možnostmi personalizace, která dělá z tohoto modelu především imageovou záležitost.
11.07.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Opel (9 článků)

The Futureheads: Svět kolem je úplně šílený

 
Britská hudební kapela Futereheads zahraje v neděli v pražském klubu Meet Factory. "Zpíváme o aktuálních tématech, o tom, jak vidíme svět. Nezajímá nás Margaret Thatcherová, ale současnost. Svět se nám zdá velmi chaotický. Vždycky ale takový byl. I příroda je chaotická. Nemyslíme to negativně, je to jen konstatování. Když si budete všímat světa kolem, uvědomíte si, že je úplně šílený," řekl v rozhovoru pro Právo zpěvák a kytarista Barry Hyde.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Margaret Thatcher (130 článků)

Okamura: Do politiky se mi nechce. 65 tisíc mi za to nestojí

 
NA HRANĚ S XAVEREM Tomio Okamura o politické kariéře neuvažuje, platově by si totiž výrazně pohoršil. A v podobném postupu nevidí ani další pozitiva. Rád se totiž pohybuje mezi "normálními lidmi." Soudí ale, že Čechům chybí pevné morální vzory a že by veřejně činné osoby měly být odpovědné za své chyby.
31.07.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1981 článků)

Mladý gay: Nemám potřebu se vystavovat, ale Klaus je pokrytec

 
PŘÍBĚH Žije už osm let s přítelem, a jak říká, milují se a jsou si věrni. Pár přátel v gay komunitě mají, nicméně nejvíce přátel mají tzv. mezi „normálními“ lidmi. Na Prague Pride ale s přítelem pan Martin do průvodu nevyrazil. Nechtějí se prý někde „vystavovat“, i když tuto akci respektují a podporují.
15.08.2011 09:20 |

podobné články

Pravicový sociolog: Gottwald a kníže by si mohli podat ruce. Havel pohrdal pracujícími. Za Husáka vyrůstali kvalitnější lidé, náš systém vytváří flákače

 
25 LET OD LISTOPADU '89 Podle pravicového sociologa Petra Hampla náš sociální systém začal vytvářet profesionální flákače. Pád komunistického režimu nezpůsobili disidenti a Havel byl typický elitář, který pohrdal normálními pracujícími lidmi. Za Klause se žilo lidem nejlíp. Gottwald a Schwarzenberg nebo Šabatová by si v lecčem mohli podat ruce. Za Husáka dle něho vyrůstali kvalitnější lidé než dnes. Babiš je určitou obdobou Gustáva Husáka, jeho diktatura bude ale třeba lepší než Brusel. TOP 09 prosazuje totalitní ideologie.
30.09.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (106 článků)

Elektrický Antiperspirant láme rekordy, je jen otázkou času než se začne používat masově, tvrdí odborníci

 
Antiperspirant na elektřinu, Elektrický Antiperspirant, není třeba sáhodlouze představovat. Tento unikátní přístroj, společnosti s příznačným názvem Hightech Development, umožnil již před více jak čtyřmi lety žít normálně lidem, kterým nadměrné pocení nedávalo spát. Prodejní úspěchy z poslední doby však stále více naznačují jeho oblíbenost i mezi “normálními” lidmi.
22.05.2015 09:05 |

podobné články

Sládek (SPR-RSČ): Oligarchovo vymývání mozků již dávno vymytých

 
Volební preference politického hnutí vlastněného miliardářem se drží stabilně na vrcholu žebříčku. A to přes hromady skandálů, které by v normální zemi, obývané normálními lidmi již dávno znamenalo konec nejen v politice, ale i v podnikání.
27.04.2017 20:40 |

podobné články

FOTO „Vše v prdeli, najednou jsme měli hovno. Statky se rozkradly, půda cizincům.“ Dříve druhé Slušovice, teď montovny s Ukrajinci. Práce tu je, jenže...

 
REPORTÁŽ Opuštěná dětská hřiště. Lavičky nikoliv pro místní. Jako by se na Tachovsku právě natáčelo pokračování seriálu Zdivočelá země. Montovny, nad kterými se pnula hruď politiků ještě před deseti lety, jsou teď proklínány a zatracovány. Obyčejnými, normálními lidmi. Kteří opět (po kolikáté již?) tady vidí „zlatokopy“ a zkrachovalé existence, jako tomu už tady v příhraničí bylo několikrát.
10.07.2017 08:35 |

podobné články

Ty starej na Hradě a Zdeňku Pohlreichu! Zajeli jsme do Varů, kde zrovna skončil festival s pachutí zlých řečí

 
REPORTÁŽ Pofestivalové Vary jsou zas tradičně rozdělené. Na lázeňskou část, kde najdete návštěvníky snad ze všech světadílů – a nutno říci, že menší pokles Rusů a větší Němců bohatě nahradili Číňané, Japonci a Korejci. Nu a na tu ostatní, normálně obydlenou část běžnými lidmi se svými „normálními“ starostmi, kteří berou Filmový festival jako zpestření života. Nic méně. Nic více. Vydali jsme se do ulic a zjišťovali „pofestivalovou náladu“.
11.07.2017 11:45 |

podobné články

Radim Valenčík: Tak se nám to pěkně vybarvuje

 
Tak podle Lukáše Jelínka jsme asi celý národ extrémistů. Mně se zdá, že ti, co si zvykli považovat za normální to, co normální není, považují normální lidi, kteří si na to nezvykli, kteří začali uvažovat, za "populisty", "radikály", "extrémisty". - Já se spíš domnívám, že kvete extrémní guanerství těch, co normálními lidmi pohrdají.
24.11.2017 16:55 |

podobné články

„Jak si máme vyložit výsledek prezidentských voleb?“ Bývalá televizní hvězda vzpomíná, co zaznělo v ČT po volbách. A to není vše

 
ROZHOVOR „Teorii o rozdělené společnosti považuji za podsouvání toho, co si lidé mají myslet, a já bych to nechal raději na nich,“ říká poslanec a bývalý televizní redaktor Stanislav Berkovec (ANO). K hodnocení prezidentských voleb pak ještě dodává: „Pohybuji se mezi normálními lidmi všech sociodemografických skupin po celé republice. V každém spolku dobrovolných hasičů, v každé knihovně ve vesničce, která má 148 obyvatel, v každé hospodě jsem se setkal s velmi rozdílnými názory na všechny prezidentské kandidáty. Ale žádná z těchto komunit nebyla kvůli tomu rozdělená ani před volbami, ani po nich. Ani v Praze mi nepřipadá, že by lidé byli rozděleni. Ovšem v Poslanecké sněmovně a hlavně v jejích vyjádřeních pro média je to pochopitelně jiné...“
07.02.2018 20:05 |

podobné články

O stavu ČSSD promluvil vlivný straník Miroslav Jansta. Chybí prý hlavně osobnosti

 
Nedělní mimořádný sjezd ČSSD musí podle Miroslava Jansty, který dlouhá léta patřil k nejvlivnějším lidem uvnitř ČSSD a byl členem ústředního výkonného výboru, zvolit nového předsedu, který bude schopen srozumitelně komunikovat s „normálními lidmi“.
14.02.2018 22:35 |

podobné články

Představa je to docela děsivá. Toto je cesta k zániku lidské civilizace. USA, vyděračské Turecko, uprchlíci a islamizace Evropy. Poslanec KSČM promlouvá

 
ROZHOVOR Evropská unie se při řešení migrační krize ukazuje jako neživotaschopný organismus, říká poslanec KSČM Vojtěch Adam. „Dohoda s Tureckem by velmi pomohla, ale Turci budou spíše Evropu vydírat neustálým zvyšováním požadavků na ekonomickou pomoc,“ míní. „Svět se ocitl na rozhraní. Na jedné straně je cesta spolupráce a prosperity a na straně druhé cesta k zániku lidské civilizace na této planetě. To by si měli všichni uvědomit,“ varuje Adam.
10.03.2016 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)

FOTO: Tyhle boubelky mění svět modelingu! Anorektičky zuří! Co jim říkáte?

 
Dost pohublých modelek! Bujaré křivky kyprých žen se stávají opět hitem. Vyzáblá tělíčka anorektických modelek už netáhnou a do módy se dostávají ženy s normálními tvary. Velikost XL je pro ně přednost a muži po nich touží. Podívejte se na sedm nejkrásnějších modelek s konfekční velikostí 42 plus!
24.10.2013 20:05 |

podobné články

Poslanec Adam (KSČM): Církevní restituce byly sněmovnou protlačeny brutální silou jednoho hlasu

 
KSČM se s církevními restitucemi nehodlá smířit a vnímá jako povinnost se touto otázkou dál zabývat. Jak velkého spojence vidí v ČSSD? Ve sněmovně jsou nyní komunisté nejsilnější opoziční stranou. V čem tak vidí Vojtěch Adam největší slabiny vlády? Co vzkazuje Andreji Babišovi, který váhá se zrušením poplatků ve zdravotnictví? Hovořili jsme ale také o hospodaření Ivančic, v jejichž čele stojí již čtvrté volební období a zajímalo nás také to, zda se pokusí mandát obhájit i letos.
02.04.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)

Adam (KSČM): Kam dospělo naše zdravotnictví

 
Vojtěch Adam, poslanec PS PČR za KSČM, k situaci v českém zdravotnictví.
23.04.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)

Adam (KSČM): Kde je člověk v tísni?

 
Vojtěch Adam, poslanec PS PČR za KSČM, k aktuálnímu politickému vývoji z hlediska lidských práv.
02.05.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)