Článek

Abyste nevykrváceli na úrocích: Která „kreditka“ je výhodná?

 
Kreditní karta je v podstatě půjčka. Sice je lepší řídit se heslem, že nejlepší je žádná půjčka, ale pokud o kreditní kartě uvažujete, měli byste o ní něco vědět a hlavně se s ní naučit zacházet. Máme pro vás pár rad a přehled karet, které aktuálně některé banky nabízejí.
25.04.2016 06:00 |

podobné články

Podobné články

Až budete platit milardy na úrocích, pochopíte to, vzkázal Kalousek občanům

 
Proč je nezbytné prosadit daňový balíček, vysvětloval ministr financí Miroslav Kalousek v televizní Partii. Podle něj lidé nechápou, že v opačném případě budou muset platit miliardy na úrocích státního dluhu. A bez balíčku se bude muset škrtat ve výdajích, což pocítí školy nebo dopravní infrastruktura.
28.10.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

PŘEHLED výhodných půjček: Tady dostanete odměnu! Vrátí vám i několik splátek!

 
Vánoce se pomalu blíží. A to je čas nejen cukroví a dárků, ale i půjček, za které řada lidí opulentní oslavy "kupuje". Kde si ale půjčit, abyste potom nevykrváceli?
07.10.2013 16:35 |

podobné články

Do všech koutů světa? Je to tak snadné!

 
Když si přečtete velký rozhovor s českým cestovatelem a dokumentaristou Petrem Horkým, zjistíte, jak je to snadné. Na to, abyste se podívali na místa, která působí, jako by do nich ještě nevstoupila noha bělocha, stačí kreditka, trochu peněz v hotovosti a náhradní spodní prádlo. Na pas sice Petr zapomněl, ale to už je opravdu maličkost…
18.02.2015 15:30 |

podobné články

Rampula: Korupce je výhodná, zákony moc složité

 
Vrchní státní zástupce Vlastimil Rampula odpovídal na otázky deníku Právo týkající se korupce. Tvrdí, že její potírání komplikují složité zákony a zásadním problémem je, že korupce je prostě výhodná.
13.07.2011 10:10 |

podobné články

Nečas: Dohoda mezi ČEZ a EK bude výhodná pro všechny akcionáře

 
Dohoda o narovnání mezi elektrárenskou firmou ČEZ a Evropskou komisí bude výhodná pro všechny akcionáře. Ukončí se tím šetření komise vůči ČEZ, a firma tím nebude ekonomicky poškozena. Při čtvrtečních interpelacích ve sněmovně to s odvoláním na informace od zástupců státu ve firmě prohlásil premiér Petr Nečas. Evropská komise několik měsíců vyšetřuje ČEZ kvůli podezření, že omezuje konkurenci.
20.09.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

I výhodná půjčka může být úplatkem, tvrdí nejvyšší žalobce

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nemá pochyb o tom, že nadstandardně výhodná půjčka může být úplatkem. Vyplývá to z jeho dovolání v kauze pravomocně osvobozených šéfa Věcí veřejných Víta Bárty a bývalého místopředsedy strany Jaroslava Škárky, jehož text nyní Právo získalo.
04.07.2013 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Varovný hlas z ČT: "Utajovaná" smlouva TTIP je výhodná pro nadnárodní hráče

 
Je transatlantická dohoda o obchodním partnerství mezi USA a EU pro Evropu výhodná nebo není? Pomůže občanům nebo jen nadnárodním hráčům, kteří možná chtějí s její pomocí obejít v některých oblastech relativně přísná evropská pravidla? Podle jednatelky společnosti Iuridicum remedium Heleny Svatošové dohoda nahrává právě regionálním hráčům na úkor Evropanů. A to není vše.
04.02.2015 21:25 |

podobné články

Smlouva byla pro ČSSD výhodná, říká Altnerův advokát

 
Smlouva, kterou uzavřel Zdeněk Altner a ČSSD v roce 1997, byla pro soc. dem. výhodná, tvrdí Altnerův advokát Václav Veselý. Připomněl, že Altner vysoudil pro ČSSD majetek v hodnotě miliardy korun, měl tedy nárok na výraznou odměnu.
02.04.2016 05:15 |

podobné články

dTest: Indikativní ceny pomohou zjistit, zda je vaše cena plynu výhodná

 
Cenu elektřiny a plynu tvoří několik položek. Část ceny regulovanou státem nemůže dodavatel ovlivnit. Neregulovaná část ceny pak vychází z obchodního rozhodnutí dodavatele. Chcete-li zjistit, zda je vaše cena plynu výhodná, můžete vyjít i z indikativních cen plynu vyhlašovaných čtvrtletně Energetickým regulačním úřadem. Ty sice nejsou závazné, mohou však posloužit jako argument pro vyjednání lepší ceny.
12.01.2017 11:40 |

podobné články

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Návod jak sbalit Paris Hilton

 
Stačí ostrov, zlatá kreditka a neváhat jí často používat… Doug Reinhardt se snaží, aby se vrátil do přízně Paris Hilton. Pronajmul si soukromý ostrov na Fidži, kde momentálně tráví čas spolu potápěním. Zdroj blízkýn Pris tvrdí: “Paris je opravdu okouzlená, chová se k ní jako k princezně a cítí, jak hluboce jí miluje, je opravdový romantik, už si to [...]
13.08.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (596 článků)

Františka: Andrea Verešová? Když peníze nestačí...

 
Populární modelka, expartnerka Jaromíra Jágra a dnes úctyhodná manželka prosperujícího právníka Daniela Volopicha se image luxusem hýčkané ženy nebrání. Ale ani platinová kreditka nezaručuje post módní ikony.
22.10.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Andrea Verešová (1170 článků)

Holky zlatokopky: Ulovit ženicha je dřina

 
SERIÁL. Dobře se provdat. Pokud možno být zajištěná i s dětmi do konce života. Tahle snaha je stará jako lidstvo samo. Ženy hledající místo lásky zlatý důl, existují od odjakživa. Ale teď jsou víc na očích. Platinová kreditka pana Božského se stává metou štěstí – alespoň podle sociologických šetření.
27.07.2010 17:26 |

podobné články

Blesk vám poradí: Jak platit kreditkou a ušetřit tisíce!

 
Nakupování s kreditkou v peněžence může nákupy zpříjemnit a zjednodušit. Stačí ale málo, a kreditka se změní v past na peníze.
23.10.2012 12:35 |

podobné články

Vycucaly vás Vánoce z peněz? Zachránit vás může kreditka!

 
Ať plánujeme sebevíc, většinou za vánoční dárky utratíme více, než jsme čekali. Rychlým, jednoduchým a poměrně spolehlivým řešením, jak vyřešit náhlou finanční krizi je kreditní karta.
28.12.2013 08:18 |

podobné články

Jak ušetřit s kreditkou: 10 rad!

 
Zbývá ještě pár dní do výplaty, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Finanční krizi vám pomůže vyřešit kreditka.
01.05.2014 05:05 |

podobné články

10 rad, jak ušetřit s kreditkou

 
Zbývá ještě pár dní do výplaty, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Finanční krizi vám pomůže vyřešit kreditka.
01.05.2014 15:20 |

podobné články

Kreditka: Bezpečná půjčka před výplatou! Musíte si to ale ohlídat!

 
Zbývá do výplaty ještě pár dní, ale peněženka zeje prázdnotou? Tak právě teď je vhodná chvíle nakupovat s kreditkou. A pokud budete chytří, nezaplatíte navíc ani korunu.
02.05.2014 14:30 |

podobné články