Článek

Absolutní koordinace. Dívka dokáže roztočit hula hoop i culíkem

 
Že hula hoop není pouze hračka pro děti, dokazuje dvaadvacetiletá Brookelynn Bleyová z amerického Chicaga, která s barevnými obručemi předvádí úctyhodnou podívanou. Dokáže na svém těle točit devíti obručemi a z toho jednou krouží pomocí drdolu na hlavě.
17.04.2016 17:30 |

podobné články

Podobné články

Tahle holka kroutí obručí tak, že z toho dva dny neusnete!

 
Aranka dělá hula hoop, až z toho pánbůh několik dní nespí. Něco takového zpívá Ivan Hlas ve své slavné písničce. Jenže s obručí hula hoop se dají dělat ještě zajímavější věci.
21.06.2015 21:07 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)

Tipy na týden: Čarodějnice i seminář hula hoop

 
Blíží se „pálení čarodějnic“ a je to znát i na nabídce zajímavých akcí. Kromě křepčení s přáteli u ohně můžete na přelomu dubna a května jezdit na inline bruslích, zlézat beskydské vrcholy či děti poslat na tanec s obručemi a sami mezitím ochutnávat víno. Nebo pivo, jak je vám zkrátka libo.
26.04.2012 06:16 |

podobné články

Rihanno, holá stehna a piercing v ňadru ještě budiž, ale co ty obří kruhy v uších?

 
Tohle už muselo i bolet. Rihanna  (25) ve středu potrápila své uši a nejspíš i krk náušnicemi, jaké jste ještě asi neviděli. Kruhy gigantických rozměrů připomínaly spíš obruče hula hoop. Nikdo sice zpěvačce nemůže upřít originalitu, ale středeční noční pařbu v New Yorku si kvůli téhle parádě asi moc neužila.
05.09.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Michelle Obamová předvedla hula hop s obručemi

 
Manželka amerického prezidenta Michelle Obamová se nezdá. Na veletrhu zaměřeném na zdraví dětí předvedla, jak umí cvičit hula hop s obručemi. V rámci akce, která upozorňovala na stále rostoucí počet obézních dětí, si také zaběhala a zaskákala přes švihadlo. Ukázala tak, že nemá ke sportu vůbec daleko, stejně tak, jako i její manžel.
23.10.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Obama (215 článků)

Bombardování syrského města Húlá má minimálně 90 obětí

 
Na nejméně 90 se zvýšila bilance pátečního útoku na město Húlá ve střední Sýrii. Podle agentury AFP o tom informovali syrští opoziční aktivisté, kteří v této souvislosti mluví o masakru.
26.05.2012 09:15 |

podobné články

Svět šokoval masakr v syrském Húlá

 
VIDEO. Syrský režim dnes odmítl zodpovědnost za páteční masakr ve městě Húlá, nad kterým dává řada zemí najevo zděšení. Odpůrci vlády autoritativního prezidenta Bašára Asada tvrdí, že středosyrské město se stalo terčem bombardování ze strany vládních oddílů a že řadu civilistů zavraždila vládní milice. Podle představitelů OSN zahynulo nejméně 92 lidí včetně 32 dětí mladších deseti let.
27.05.2012 19:50 |

podobné články

14 zaměstnání, která dřív či později nenávidíte!

 
Všichni jsme si vybrali. Děláme to, co umíme nejlépe, nebo alespoň to, v čem tak rychle nepohoříme. Ale ať jsme více či méně úspěšní, ať sedíme v korporátu či mícháme drinky v nejskrytějším podniku nebo prodáváme věci, které si sami nemůžeme dovolit, máme jedno společné. Občas to nenávidíme. Přejeme si mít sílu se zvednout, koupit si letenku a odstěhovat se na Havaj, kde budeme po zbytek života s nosem od kokainu tancovat Hula-Hula tanec okolo ohně. Nebo mít koule jít a otevřít si něco vlastního a vykašlat se na to, být někde a vydělávat peníze někomu, koho chcete třeba zabít. Jenomže to prostě nejde, protože pak je úterý a my tam musíme zas. Do práce. Hergot, práce.
21.03.2016 12:45 |

podobné články

Tejc: Sobotka získal absolutní moc i absolutní odpovědnost

 
Současný sjezd sociální demokracie by mohl být novým začátkem mé kariéry, míní Jeroným Tejc, který v pátek i přes odpor předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky získal mezi delegáty značnou podporu. Sobotka, který má ve vedení strany přesně ty lidi, které si přál, podle Tejce na sjezdu získal absolutní moc, ale i absolutní odpovědnost.
14.03.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Za pádem mostu ve Vilémově mohla být špatná koordinace prací

 
Zřícení mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku mohla způsobit špatná koordinace stavebních prací. Na pondělní tiskové konferenci Kraje Vysočina to uvedl náměstek hejtmana Libor Joukl. Podle Joukla most nebyl v havarijním stavu.
08.09.2014 14:30 |

podobné články

Premiér Sobotka: Lepší koordinace státních orgánů pomůže v boji proti kvízomatům

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka dnes svolal jednání k postupu lepší koordinace státních orgánů v boji proti tzv. kvízomatům.
03.05.2016 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Byznys Jiřího Havrdy – muže, který chce v Praze roztočit ruské kolo

 
PAVUČINY BYZNYSU. Investice do plánovaného ruského kola na smíchovské náplavce byla vypočítána minimálně na 200 milionů korun. Projekt vzbudil velký mediální ohlas. HlídacíPes.org proto zmapoval dosavadní tuzemské i zahraniční podnikatelské aktivity Jiřího Havrdy – muže, jenž chce roztočit jednu z největších plánovaných investic v Praze.
12.08.2016 18:45 |

podobné články

Generální tajemník NATO je v nemocnici

 
Generální tajemník NATO Jaap de Hoop Scheffer po nevolnosti skončil v nemocnici.
21.07.2009 17:35 |

podobné články

Šéf NATO hospitalizován s trombózou

 
Generální tajemník Severoatlantické aliance Jaap de Hoop Scheffer byl v úterý narychlo hospitalizován v Bruselu. Důvodem byla silná nevolnost v důsledku cévní trombózy.
21.07.2009 18:05 |

podobné články

Festival Stimul otevírají Shearwater, zahraje i DJ Shadow

 
Festival Radio Wave Stimul zahajuje v úterý v pražském Lucerna music baru koncert americké skupiny Shearwater a písničkářky Jesky Hoop. O den později se v Arše představí americký DJ Shadow a zpěvák krautrockových Can Damo Suzuki, který zazpívá s tuzemskými B4.
06.11.2012 16:50 |

podobné články

Dívka léta 2011: Známe vítězky všech 5 soutěžních kategorií!

 
Čtenáři Blesk.cz svými hlasy vybrali 50 soutěžících, které postupují do semifinále soutěže Dívka léta 2011. Současně také zvolili vítězky každé z celkem 5 soutěžních kategorií, které se nyní mohou pyšnit tituly Nejhezčí umělecký akt, Dívka s nejdelšíma nohama, Dívka s nejdelšími vlasy, vítězka Souboje blondýn a Nejsympatičtější dívka. Které to jsou?
12.09.2011 15:05 |

podobné články

Šéf ODS Fiala: Babiš chce absolutní moc. Zjevný nesmysl, co říká Václav Klaus. Jeho syn nepotřebuje žádnou otcovskou pomoc

 
ROZHOVOR Mirek Topolánek má na rozdíl od dalších konkurentů současné hlavy státu politické zkušenosti a zřetelné názory, dokáže Zemanovi s Babišem čelit. ParlamentnímListům.cz to řekl šéf ODS Petr Fiala. Chválil si spolupráci se Stranou soukromníků ČR, vyjádřil se ke kritickým názorům exprezidenta Václava Klause na svou adresu a konstatoval, že Andreji Babišovi podle něho jde o absolutní moc. Té chce prý docílit předčasnými volbami.
15.11.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Mirek Topolánek (2140 článků) , Petr Fiala (1313 článků) , Václav Fiala (66 článků)

Šéf ODS Fiala: Babiš chce absolutní moc. A Václava Klause ml. neupozaďujeme. Je to výrazná osobnost a otcovskou „pomoc“ nepotřebuje

 
ROZHOVOR Mirek Topolánek má na rozdíl od dalších konkurentů současné hlavy státu politické zkušenosti a zřetelné názory, dokáže Zemanovi s Babišem čelit. ParlamentnímListům.cz to řekl šéf ODS Petr Fiala. Chválil si spolupráci se Stranou soukromníků ČR, vyjádřil se ke kritickým názorům exprezidenta Václava Klause na svou adresu a konstatoval, že Andreji Babišovi podle něho jde o absolutní moc. Té chce prý docílit předčasnými volbami.
15.11.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Mirek Topolánek (2140 článků) , Petr Fiala (1313 článků)

Absolutní Českou Miss se stala krásná Jitka Válková

 
Vítězkou 6. ročníku klání krásy Česká Miss 2010 a absolutní vítězkou se stala osmnáctileté dívka z Třebíče Jitka Válková, kterou zvolili televizní diváci pomocí sms hlasování. Nová královna krásy bude Českou republiku reprezentovat na Miss Universe.
22.03.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)