Abraham se rozhodl. Velkou cenu v Brně pojedu!

Ještě v pondělí visel nad jeho startem na víkendové Velké ceně ČR v Brně otazník, teď už je jasno. Český motocyklista Karel Abraham na Masarykově okruhu chybět nebude.
11.08.2015 18:45 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Abraham má mononukleózu. Lékaři mu doporučili klid, přesto bude startovat v USA

Motocyklový závodník Karel Abraham bude navzdory zdravotním problémům startovat v neděli v dalším pokračování seriálu mistrovství světa MotoGP na americkém okruhu Laguna Seca. V minulém týdnu Abraham onemocněl mononukleózou, po dnešním lékařském vyšetření však odletěl do zámoří. V neděli ve Velké ceně Německa na Sachsenringu skončil Abraham na předposledním 18. místě.
15.07.2013 18:10 |

Abraham bude na startu v Brně chybět, lékaři ho nepustili

Motocyklový závodník Karel Abraham nepojede dnešní Velkou cenu České republiky v Brně. Druhého muže pátečního tréninku třídy Moto2 nepustili na start lékaři kvůli sobotním pádům, při nichž český jezdec utrpěl otřes mozku.
15.08.2010 11:25 |

Českým jezdcům kvalifikace na GP v Brně nevyšla. Abraham dojel poslední, Kornfeil dvacátý

Dvojici pravidelných českých účastníků mistrovství světa silničních motocyklů Karlu Abrahamovi a Jakubu Kornfeilovi se příliš nevydařila kvalifikace na domácí Velkou cenu v Brně. Abraham obsadil v kategorii MotoGP poslední sedmnáctou pozici, Kornfeil byl ve stopětadvacítkách dvacátý.
13.08.2011 15:55 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil dojel v posledním tréninku v Brně pátý, Abraham devátý

Jakub Kornfeil byl pátý nejrychlejší v závěrečném tréninku třídy Moto3 na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně a navázal na třetí místo z pátku. Karel Abraham v MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 11:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

SENZACE! ABRAHAM vyhrál Velkou cenu Valencie. Bojoval jako lev...

Český závodník Karel Abraham po fantastickém výkonu vyhrál v neděli Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě Moto2.
07.11.2010 13:00 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham v prvním tréninku na Velkou cenu USA šestnáctý

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu USA MotoGP 16. místo, když na vítězného Australana Caseyho Stonera ztratil přes dvě vteřiny.
22.07.2011 20:35 |

Abraham skončil v prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie silničních motocyklů jedenácté místo ve třídě MotoGP.
21.10.2011 10:15 |

POJEDU NA 110 PROCENT, ŘÍKÁ odhodlaně ABRAHAM před brněnskou kvalifikaci

Účastníci MS silničních motocyklů absolvují v sobotu kvalifikaci na nedělní Velkou cenu České republiky. Chybět nebudou ani čtyři čeští zástupci v čele s domácím Karlem Abrahamem startujícím v nejsilnější třídě MotoGP.
13.08.2011 08:55 |

Závodník královské kategorie MotoGP Abraham nepojede v Silvestrone

Motocyklový jezdec Karel Abraham definitivně potvrdil, že se o víkendu nepředstaví v závodě mistrovství světa na britském okruhu Silverstone. Abraham se rozhodl doléčit poraněné rameno, které si pohmoždil před dvěma týdny po pádu v kvalifikaci v Indianapolis.
28.08.2013 13:05 |

Karel Abraham: Zase propadák!

arodil se v Brně, bydlí v Brně, jenže místní klima mu nepřeje. Motocyklový závodník Karel Abraham (21) zase nezvládl domácí Grand Prix. V nejsilnější třídě Moto GP startoval z posledního místa, v pátém kole spadl a v devátém ho zradila motorka. „Dopadlo to jako vždy v Brně,“ pokrčil »Abája« smutně rameny.
15.08.2011 12:10 |

Abraham získal sebevědomí a doma v Brně chce uspět

Český motocyklový závodník Karel Abraham se vrátil ze závodů v USA domů. V Indianapolis zajel nejlepší výsledek sezony, skončil osmý, což je před domácí Velkou cenou České republiky velké povzbuzení. Po zranění ruky se cítí fit a v Brně si věří.
22.08.2012 08:15 |

Abraham se v Brně zatím trápí, ve druhém tréninku byl na 17. místě

Karel Abraham obsadil v pátečním druhém tréninku na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP předposlední 17. příčku. Nejrychlejší byl opět Španěl Dani Pedrosa, na kterého český jezdec ztratil dvě a půl vteřiny.
12.08.2011 15:50 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham byl v prvních dvou trénincích sedmnáctý. S Ducati bude mít na trati více práce, než očekával

Karel Abraham obsadil sedmnácté místo v dnešních trénincích na Velkou cenu České republiky v Brně, jedenáctý závod mistrovství světa silničních motocyklů.
12.08.2011 16:30 |

Abraham v domácí Grand Prix ZNOVU UPADL A ZÁVOD NEDOKONČIL

Český závodník Karel Abraham nedokončil nedělní Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP. Svou letošní suverenitu v Brně potvrdil Australan Casey Stoner, který vyhrál pošesté v sezoně a zvýšil svůj náskok v čele šampionátu.
14.08.2011 15:05 |

Abraham se hecuje: Už je na čase prolomit smůlu!

Český motocyklový závodník v kategorii MotoGP Karel Abraham se těší na domácí Velkou cenu České republiky a doufá, že na okruhu v Brně v neděli úspěšně dokončí hlavní závod.
24.08.2012 11:45 |

Abraham i přes těžký pád nastoupil do kvalifikace, s Peškem vyjedou až z osmé řady

Čeští motocyklisté Lukáš Pešek a Karel Abraham do nedělní Velké ceny v Indianapolisu odstartují z osmé řady. V dnešní kvalifikaci dojel Pešek na 22. místě, Abraham se umístil hned za ním. V kategorii Moto3 si Jakub Kornfeil vyjel 16. příčku.
17.08.2013 22:35 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Hollan (Žít Brno): Jak velkou cenu má Velká cena?

Zpětně mě mrzí, že jsem otázku Velké ceny neotevřel v rámci koalice či klubu už dříve: Má město zachránit Velkou cenu motorek, nebo tento „sport“ v Brně nechceme? - See more at: http://www.zitbrno.cz/jak-velkou-cenu-ma-velka-cena/#sthash.YqrdHS0V.dpuf
13.06.2015 16:11 |

Abraham na domácí VC v Brně dojel na 19. místě, Pešek nedokončil

Motocyklový závodník Karel Abraham obsadil na Grand Prix silničních motocyklů v Brně v třídě MotoGP 19. místo, další český jezdec Lukáš Pešek hned v úvodní části upadl přes přední kolo a závod nedokončil.
25.08.2013 14:40 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)