Článek

A taky marťani a skřítci. Bělobrádek si povídal o imigrantech

 
Místopředseda vlády a předseda lidovců Pavel Bělobrádek odpovídal na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů. Týkají se především uprchlíků.
14.09.2015 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1506 článků)
Podobné články

NESKUTEČNÁ REPORTÁŽ: Ředitel školy, kde personál prodává drogy, nevěděl, že má puštěný mobil, a povídal!

 
Tohle byla neskutečná reportáž. Ředitele školy se ptali na jeho syna, který údajně prodává fet. Ředitel se bránil. Pak si myslel, že zavěsil. Ale nezavěsil. A dál povídal a povídal.
05.12.2015 13:11 |

podobné články

Advokát Sokol: VV jsou Marťani a poslanecká pokuta zvěrstvo

 
Výrok expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka inspiroval advokáta Tomáše Sokola k tomu, aby na svém blogu napsal, že Marťani jsou tady. Stěží si lze prý představit někoho s větším deficitem právního vědomí, než jsou poslanci VV.
14.06.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Linek (Soukromníci): MARŤANI JSOU MEZI NÁMI

 
Celý den jsem se včera domníval, že téma pro glosu bude zacházení s policejním vozem BMW supersport i8. Pozdní večer mě však vyvedl z tohoto přesvědčení. Vždycky jsem se velice skepticky díval na výskyt mimozemských civilizací na naší planetě. Mělo mě trochu varovat dávné prohlášení Jiřího Paroubka, že pokud zde přistanou Marťani, bude vládnout s nimi. Včera tj. 30. 5. 2017 po 22. hodině jsem se v pořadu ČT24 Události, komentáře přesvědčil na vlastní oči o opaku. Ano, už jsou mezi námi.
31.05.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Bělobrádek věří, že se opět stane šéfem KDU-ČSL. Kdyby to nešlo, zatlačí prý USA a Marťani

 
Z PROFILŮ Předseda křesťanské lidové strany Pavel Bělobrádek dnes opět zodpověděl řadu dotazů, které mu na jeho profilu na webu ParlamentníListy.cz zanechali jeho čtenáři. Odpověděl na tradiční otázky týkající se církevních restitucí, ale i na to, zda by mělo být referendum o zavedení školného, zda se lidovecký odborník na zdravotnictví Ludvík Hovorka stane ministrem a nahradí tak stávajícího šéfa rezortu Svatopluka Němečka, nebo na to, jak obstojí sociální služby provozované charitou v konkurenci údajně levnějších a lepších sociálních služeb provozovaných obcemi a kraji.
22.12.2014 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Hovorka (33 článků) , Pavel Bělobrádek (1506 článků)

Exmuslim: Politici jsou zbabělci a zrádci, záleží jim na imigrantech, a ne na Češích. Pelikánův otec byl bolševický kádrovák. V Česku hrozí teroristický útok jako v Paříži. A pokud jde o muslimy v ČR...

 
ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knih Islám a islamismus v České republice a Ježíš Kristus a islám, Lukáš Lhoťan říká, že za mrtvé v Paříží mohou proimigrační politici, kteří říkají, že islám je mírumilovný a že další desítky milionů muslimů v Evropě nevadí. Migranti nejsou uprchlíci před válkou, jdou za lepším. Předáci muslimů v ČR dle něj prosazují šaríu. Politici jsou zbabělci a blázni a zrádci: mají plno řečí o humanismu, toleranci, multikulturalismu, ale vlastně jim na našich občanech nezáleží. Záleží jim na imigrantech stěhujících se do Evropy.
25.11.2015 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (64 článků)

„Vypadni, ty mrcho.“ Velmi drsné čtení z knihy německé policistky o imigrantech a kriminalitě

 
„K ženám se nepřistupuje jako ke svobodným rovnocenným lidem. Musí poslouchat, jinak je čeká trest. Jsou redukovány na své panenství a handluje se s nimi téměř jako se zvířaty,“ tvrdí německá policistka Tania Kambouri, která napsala knížku „Policistka volá o pomoc“. Je o muslimských imigrantech. Kambouri se s nimi jako policejní komisařka a navrch i jako dopravní policistka totiž setkává v německém městě Bochumi každičký den. Její kniha je tak spíše autentickým deníkem, v němž si troufá tvrdit, že role ženy je jeden z největších integračních problémů muslimů.
11.06.2016 18:45 |

podobné články

Bělobrádek: Zeman by preferoval, abych byl ve vládě ministrem

 
Prezident Miloš Zeman by preferoval, aby byl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v případné trojkoaliční vládě místopředsedou kabinetu a zároveň ministrem. Zeman by údajně neměl problém s tím, kdyby Bělobrádek stanul v čele zemědělství. Novinářům to po setkání se Zemanem řekl Bělobrádek. Lidovci přes nesouhlas ČSSD a ANO usilují právě o získání ministerstva zemědělství. 
19.12.2013 18:57 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků) , Pavel Bělobrádek (1506 článků)

Bělobrádek po setkání se Zemanem: Podle prezidenta bych měl být ministrem. A klidně zemědělství

 
Prezident Miloš Zeman by preferoval, aby byl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v případné trojkoaliční vládě místopředsedou kabinetu a zároveň ministrem. Zeman by údajně neměl problém s tím, kdyby Bělobrádek stanul v čele zemědělství. Novinářům to po setkání se Zemanem řekl Bělobrádek. Lidovci přes nesouhlas ČSSD a ANO usilují právě o získání Ministerstva zemědělství.
19.12.2013 20:02 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků) , Pavel Bělobrádek (1506 článků)

„Pokud nebude vláda do léta, je to na ústavní žalobu.“ Bělobrádek jednal se Zemanem

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a prezident Miloš Zeman se shodují v tom, že předčasné volby nejsou řešením aktuální politické krize. Bělobrádek to řekl novinářům po středeční schůzce s prezidentem. Dodal, že Zeman nepočítá s tím, že do prázdnin by v České republice nebyla vláda s důvěrou. Pokud Česko ani na konci června nebude mít vládu s důvěrou Sněmovny, považoval by to Bělobrádek za neudržitelné.
18.04.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků) , Pavel Bělobrádek (1506 článků)

Bělobrádek si povídal s Tachecí. On nastínil vývoj své nemoci a ona o něm napsala...

 
Lidovecký předseda Pavel Bělobrádek v rozhovoru s Barborou Tachecí pro MF Dnes znovu vysvětloval okolnosti schůzky s kandidátem na ministra průmyslu Janem Mládkem (ČSSD) a developerem a štědrým sponzorem KDU-ČSL Luďkem Sekyrou. Řeč byla také o jeho zdravotním stavu, kterému prý napětí z koaličního jednání paradoxně prospívá.
22.01.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1506 článků)

Milovníci kempinku, pozor! Tohle je novinka, tzv. UFO stan!

 
Vypadá to, jako by přistávali Marťani, ale jde pouze o nový model stanů, který ocení hlavně nároční cestovatelé a milovníci stanování v přírodě. Navrhl ho jakýsi Shirley Smith (36) a je to vážně docela šikovná věcička. Stan můžete zavěsit až dva metry nad zemí, a tak se nemusíte bát, že by vás studila chladná zem nebo že by vás mohla přijít navštívit nějaká havěť. Masoví zabijáci to taky budou mít s vámi těžší.
18.05.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Stan Smith (2 články)

VIDEO: Alenka se vrací do říše divů

 
VIDEO: Co vznikne, když režisér Tim Burton a herec Johnny Depp spojí své síly? Strašidelné prostředí, ponurá atmosféra, skřítci, panoptikum podivínů, mluvících zvířat...
29.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (726 článků) , Tim Burton (141 článků)

VTÍPEK: Skřítci mezi námi

 
Americký umělec Christopher Boffoli instaluje minilidi do obrazů z každodenního běžného života. Jeho minilidé ale žijí na ovoci, zelenině nebo jiných potravinách.
23.05.2011 18:05 |

podobné články

Melounoví skřítci: Děti v netradičních oblečcích vás pobaví

 
Originální ochranu před horkem vymysleli rodiče pro své děti v Číně. Zhotovují jim oblečky z melounové kůry. Fotografie melounových dětí se rázem staly hitem čínského internetu.
22.08.2013 14:10 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ FOTO: Profesor tvrdí, že zachytil opravdové VÍLY!

 
Skřítci, trollové, víly a jiná podobná havěť - že na tyhle věci nevěříte? Po snímku jednoho profesora možná změníte názor. Podařilo se mu vyfotit tvory, kteří skutečně vypadají jako kouzelné víly.
08.04.2014 10:55 |

podobné články

KOUZELNÁ INSPIRACE: Děti chtěly bydlet jako skřítci, otec jim postavil hobití domek

 
Máte zahradu a děti po vás neustále loudí, abyste jim postavili domeček, ve kterém by si mohly hrát? Nechte se inspirovat Britem, který svým dětem vybudoval hobití příbytek.
14.06.2014 10:25 |

podobné články

Nedělní přednáška: Bouřky, skřítci a elfové

 
Co přesně se děje v bouřkovém mraku? Jaké jsou typy blesků? Co jsou zač různé bouřkové „přízraky“, kterým lidé v historii připisovali mytický původ? 
25.08.2014 14:30 |

podobné články

Podzimní sychravé dny? Zabavte děti knížkou! Máme tipy na novinky!

 
Strašidla, zvířátka, skřítci nebo příběhy plné napětí či lásky. Dobrodružná knížka nebo příběh plný vtipu dokáže dětem zpříjemnit začátek školního roku i nevlídného podzimu. A pokud nevíte, po které knize sáhnout, Blesk.cz vám nabízí přehled zajímavých, vtipných, napínavých i zamilovaných novinek.
17.10.2014 10:10 |

podobné články

Olena Laňová: Domácí skřítci existují

 
Olena Laňová je ukrajinská novinářka žijící v Praze, která v překladu Světlany Koubové a s ilustracemi Jana Skorky Lauka vydala pohádkovou publikaci Burdybáč aneb Ten, který žije v botě. Jde o příběh malého chlapce, který se nedopatřením ocitne mezi Burdybáči, svobodným lesním národem.
11.11.2015 08:25 |

podobné články