Článek

A máš to, Konvičko? Nad obviněným docentem se prý stahují mračna i z jiné strany

 
Předseda hnutí Blok proti islámu Martin Konvička má problém. Sílí hlasy akademiků, aby opustil Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, neboť prý poškozuje její jméno. Píše o tom dnešní MF Dnes.
07.12.2015 08:16 |

podobné články

Podobné články

Ministryně Šlechtová: Kvalitní práce MAS pomáhá ke konkurenceschopnosti regionů

 
Vedení Ministerstva pro místní rozvoj dnes (18. listopadu) jednalo se zástupci Národní sítě Místních akčních skupin (MAS). Řešilo se hodnocení strategií jednotlivých MAS, přizpůsobení podmínek pro čerpání evropských dotací i připravenost systému MS2014­+. Tématem bylo i vstřícné opatření ministerstva umožňující proplácení režijních nákladů MAS. Prvních šest miliónů korun je v současné době propláceno, další výdaje MAS jsou kontrolovány a během následujících týdnů budou proplaceny.
18.11.2016 18:55 |

podobné články

Václav Klaus: Konvičko, Konvičko...

 
Tragické chyby se prý dopouští předseda Bloku proti islámu Martin Konvička, když nerozlišuje pojmy islám a islamismus. Řekl to bývalý prezident Václav Klaus v rozhovoru, který po 18. hodině odvysílá v rámci pravidelné rubriky Kauza dne Rádio Impuls. S předstihem o tom informoval sesterský server iDnes.cz. Klaus také řekl, že by si na jedno pódium s Konvičkou nestoupnul.
26.11.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků)

Miroslav Kulhavý: Pane Konvičko, proč ničíte protiislámské hnutí?!

 
Loajalita má své meze a už se nedá mlčet. Takto to dopadá, když politický prvňáček si dá neuskutečnitelné cíle (nebo mu je někdo nakukal) a dělá všechno pro to, aby ti, co mu fandili, si poťukali na čelo a šli hledat jinam. To, co musí sluníčka a další odpůrce kritiků islámu hřát u srdce, je rozdrobenost protiislámského hnutí. Martine Konvičko, kam se poděla věcná kritika stále více se rozlézající muslimské nepatřičnosti v Evropě z Vašich dřívějších článků? Solidní argumentace je právě to, co přitáhlo další čtenáře a co rozšiřovalo řady Vašich příznivců.
05.10.2016 18:05 |

podobné články

Babišův poslanec navrhl stažení jednoho zásadního zákona. A má prý podporu

 
Povinné zveřejňování smuv na internetu bylo jedním z předvolebních požadavků Rekonstrukce státu, pod který se podepsala celá řada politiků. Ale v okamžiku, kdy se ve sněmovně láme chleba, nad zákonem se stahují mračna. Poslanec Ivan Pilný totiž podal návrh na jeho stažení a ve sněmovním hospodářském výboru se dočkal podpory ze strany ČSSD, ODS, ANO i KSČM.
24.05.2014 11:25 |

podobné články

Dohoda o vině mezi obviněným a státním zástupcem bude platit od srpna

 
Prezident Václav Klaus ve čtvrtek podepsal novelu trestního řádu, která má zrychlit trestní řízení. Norma umožňuje mimo jiné státním zástupcům uzavřít dohodu o vině a výši trestu s obviněným, který se ke svému činu přiznal. Klaus podepsal také zákon o evropské občanské iniciativě a o investičních pobídkách.
17.05.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků)

Sobotka odešel beze slova z Lidového domu. Hašek má nový tým

 
Nad předsedou sociálních demokratů se stahují mračna. V neděli večer předsednictvo ČSSD schválilo jeho výzvu k odstoupení z funkce předsedy. Sobotka ale později popřel, že by z čela strany plánoval svůj odchod. První místopředseda Michal Hašek uvedl, že se ujme všech důležitých jednání.
27.10.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2257 článků)

Sunnitští Saúdové povedou muslimy do války s teroristy. Šíité z toho nemají radost

 
Kdo jiný než muslimové by se měli postavit proti islamistům, kteří ohrožují jejich region? A tak Saúdská Arábie, nad kterou se v poslední době stahují mračna kritiky ze strany Západu, svolala islámskou vojenskou koalici pro boj s teroristy. Na seznamu 34 zemí, které ji tvoří, chybí šíitský Írán, s nímž mají saúdští sunnité tradičně špatné vztahy.
15.12.2015 17:20 |

podobné články

Jihočeský kraj zachraňuje MAS, jejichž řídícím orgánem je MMR. Podpoří ho 8 miliony korun

 
Na záchranu chodu místních akčních skupin (MAS) dá letos Jihočeský kraj ze svého rozpočtu osm milionů korun. Částka se skládá z třímilionového daru a pětimilionové návratné půjčky. Supluje tím povinnosti ministerstva pro místní rozvoj (MMR), které je řídícím orgánem MAS.
15.02.2016 18:16 |

podobné články

Kovosvit MAS bude na ČVUT prezentovat nové produkty 3D tisku

 
Ve spolupráci s Výzkumným centrem pro strojírenskou výrobní techniku a technologii (RCMT), ČVUT v Praze, Fakultou strojní, vyvinula společnost Kovosvit MAS prototyp stroje, který umožňuje vytváření kovových dílů metodou 3D tisku a jejich následné obrábění v jednom pracovním prostoru. Ukázky dílů vyrobených touto moderní a unikátní technologií bude Kovosvit MAS prezentovat ve středu 9. listopadu v rámci Dne otevřených dveří ve foyer Fakulty strojní ČVUT v Praze Dejvicích.
08.11.2016 11:10 |

podobné články

Veverky prosí: Dejte nám oříšky!

 
Nad veverkami v Česku se stahují mračna. Existují pouze tři záchranné stanice specializované na roztomilé zrzečky. A jedna z nich – Veveruška sídlící na Slapech nad Vltavou – přišla o veškerou finanční podporu od státu i ochránců přírody. Jednoduše nejsou peníze. »Veverčí máma« Romana Míková se ale nevzdává...
21.10.2011 12:15 |

podobné články

Peklo na radnici v Budějovicích: Nad obviněným primátorem se stáhla mračna

 
První náměstek českobudějovického primátora Juraje Thomy Miroslav Joch (ČSSD), nevidí situaci okolo obvinění prvního muže jihočeské metropole jako nejideálnější stav pro město. Přestože on, i celý klub ČSSD dále ctí presumpci neviny, vyzývá primátora, aby zvážil své další setrvání ve funkci.
11.09.2012 07:25 |

podobné články

Podvod na milionáře Červína: Chtějí ho dostat za katr!

 
Super.cz získal informaci, že se nad účastníkem reality show Vem si mě! Michalem Červínem (40) stahují mračna. Jeho podnikání prý není úplně čisté. Co se stalo?
28.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Červín (116 článků)

Hušák je v šoku. Může za to "nevinný" dopis

 
Nad společností Sazka se už od března, kdy se dostala do insolvence, stahují pomyslná mračna. Podle jejího šéfa je nyní reálná možnost i jejího úplného zničení. Pokouší se jej prý dosáhnout společnosti KKCG a PPF.
24.05.2011 22:25 |

podobné články

Nad stavbou nového brněnského studia ČT se stahují mračna

 
Část radních České televize chce zastavit výstavbu nového studia v Brně. Důvodem jsou finanční problémy ČT, stavbu za 700 milionů si prý nemůže dovolit. O osudu nové budovy se bude hlasovat ve středu.
11.07.2011 08:15 |

podobné články

Svědek promluvil: Kott a Pancová měli prý na tendry velký vliv!

 
I když se zřejmě Kateřině Pancové po propuštění z vazby ulevilo, stahují se nad ní znovu mračna. Svědek, který ve středu vypovídal u soudu, uvedl, že právě ona a další obžalovaný Petr Kott měli mít na výběrová řízení zásadní vliv.
23.10.2013 20:15 |

podobné články

Rychtář je prý monstrum: Vypověděli proti němu 3 noví svědci!

 
Co slíbil, to dodržel! Hrabě bere boj za usvědčení Josefa Rychtáře (56) z psychického týrání Ivety Bartošové (†48), které skončilo jejím skokem pod vlak, vážně. Nejprve vypovídal utajovaný svědek a pak Italova matka Donna Grazia Marino della Torre (69) a řidič Matteo Mastromatteo, který Ivetu Bartošovou převážel loni v červenci od zpěvaččina ochránce Zdeňka Macury (40) na zámek. Nad vdovcem se stahují mračna!
28.05.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků) , Josef Rychtář (1258 článků)

Nálepková a její o dvacet let mladší milenec se rozešli. Její dcera Pepina už má nového chlapa

 
Nad vztahem Světlany Nálepkové  (54) a Václava Plesky se prý stahují mračna. Herečka se se svým o dvacet let mladším partnerem vídá jen sporadicky. Lidé z jejich okolí hovoří o rozchodu.
24.03.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (191 článků)

Rozzuřená Jennifer Aniston odvolala zasnoubení! Theroux ji prý podvedl

 
Tak tohle asi nikdo nečekal. Nad vztahem hvězdného páru se stahují pořádná mračna. Co se stalo?
26.06.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků)

Nad Josém Mourinhem se stahují mračna! K šílenství ho dohání i tahle naštvaná lékařka!

 
Pohledná klubová doktorka Eva Carneiro se svými právníky chystá žalobu proti jednomu z nejznámějších fotbalových klubů Velké Británie. Byla prý neoprávněně propuštěna poté, co ji trenér José Mourinho zkritizoval za to, že v zápase proti Swansea za stavu 2:2 stáhla kvůli zranění fotbalistu Edena Hazarda.
31.10.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: José Mourinho (201 článků) , Eden Hazard (4 články)