Článek

8 krutě upřímných fotek o našich Instagramech. Takhle na nich lžeme o svých životech!

 
Také máte občasné deprese z prohlížení instagramových účtů? Nic si z toho nedělejte. Skutečnost je od té dokonalé virtuální někdy hodně odlišná.
18.09.2015 16:46 |

podobné články

Podobné články

Výzkum: Nejvíce lžeme v SMS, pravdu říkáme ve videochatu

 
Každému někdy přišly textovky hlásající »Za pět minut tam jsem« nebo »Jen se osprchuji a vyrazím«. Obvykle tomu tak ale není a člověk jen čeká a čeká. Nový výzkum Univerzity Britské Kolumbie totiž ukázal, že z forem komunikace, které v moderním světě používáme, nejvíc lžeme právě v SMS.
28.12.2011 17:20 |

podobné články

Recenze: Lhaní pro odborníky - všichni lžeme, ale proč?

 
Co se odehrává v těle při lži? Proč a kolikrát lžeme a víme o tom vůbec? V Česku málo probádanou oblast lži shrnula v knize Psychologie lži Lenka Mynaříková.
21.03.2016 15:50 |

podobné články

10 brutálně sexy fotek samečka, se kterým Dara určitě nechodí...

 
Teprve před pár dny oznámila Dara Rolins (45) společně s rapperem Rytmusem (41), že jejich vztah po sedmi letech končí. Vydali oficiální vyjádření na svých Instagramech, které mělo na chlup stejné znění. Spekuluje se, že za jejich rozchodem stojí slovenský model David Meszaros (29), který hrál ve zpěvaččině klipu Miesta, kde s ní zažíval opravdu horké chvilky. Dara popírá, že by mezi nimi bylo něco více, než herecké výkony.
31.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Tak tohle nikdo nečekal: Dara Rolins a Rytmus ohlásili rozchod!

 
Skoro jako ideální se jevil vztah zpěvačky Dary Rolins (45) a drsného rappera Rytmuse (41), i proto každého zaskočilo, když pár nečekaně ohlásil rozchod. To, že na sebe budou kydat po sedmi letech společného soužití špínu ale nečekejte. Vždyť to také sami prohlásili na svých Instagramech, kde z jejich vyjádření čiší vzájemná úcta.
28.03.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Nový koloušek Dary Rolins je na starší: Tahle ňadra laskal před ní!

 
Je to pár dní, co zpěvačka Dara Rolins (45) a rapper Rytmus (41) oznámili rozchod. Na svých Instagramech poskytli veřejnosti vyjádření, které je plné vzájemné lásky a respektu. Stále více se ale vynořují spekulace, že za konec jejich vztahu může atraktivní model David Meszaros (29), který si zahrál v jejím klipu Miesta. Ten podle všeho dříve laskal i starší divošky.
31.03.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Kočka Česka 2015: 15 nejvtipnějších fotek vašich mňoukajících mazlíčků

 
Ve třetím ročníku populární soutěže o tu nejkrásnější, nejroztomilejší a nejvtipnější, zkrátka tu NEJ kočku Česka se už sešlo téměř tisíc fotek. Ty ukazují, že tihle čtyřnozí mazlíčci mají rozhodně osobnost. A jsou opravdu vděčným objektem pro naše fotoparáty. Jejich často roztodivné pózy, kreace a vtipné „obličeje“ dokáží vykouzlit úsměv na tváři i toho největšího mrzouta. Přesvědčte se sami! Stovky fotek psů, které se sešly v naší soutěži o psího šampiona roku 2014, ukazují , že pes má osobnost, city a dokonce i jistý smysl pro humor. Rád se baví a stejně jako člověk má radost, když může bavit a rozveselovat své okolí. Více na http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-moje-hobby-soutez-nejpes/241789/15-nejvtipnejsich-fotek-psu-i-pes-ma-smysl-pro-humor.html?utm_source=hobby.blesk.cz&utm_medium=copy
03.11.2015 20:10 |

podobné články

Mama Gógó: drsný film plný upřímných citů

 
Nejslavnější islandský režisér Fridrik Thór Fridriksson je i českým, zejména festivalovým divákům dobře znám. Před uvedením do kin se hrála v Karlových Varech jeho Zimnice, Niceland, Ďáblův ostrov i Andělé všehomíra, režisér byl hostem zlínského festivalu a nyní představil na Febiofestu svou novinku Mama Gógó.
31.03.2011 10:15 |

podobné články

Paroubek (NS-LEV 21): Transparency International dekorací demokracie

 
Když jsem včera (20. srpna) na ČT24 viděl tiskovou konferenci Transparency International (TI), pobavil jsem se. Těch upřímných, dobrých lidí mně bylo upřímně líto. Jsou připraveni přivést právo a spravedlnost na úhor české politiky.
23.08.2014 08:20 |

podobné články

Část obsazení Harryho Pottera se sešla v baru. Poznáte všechny své oblíbené hrdiny?

 
Část obsazení Harryho Pottera se opět sešla. A bylo to shledání šťastné, jak dokládají publikované fotky na Instagramech jednotlivých hereckých hvězd.
10.03.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1235 článků)

25 vět, co se ženě honí hlavou, když vidí, jak její kamarádka tlačí kočárek

 
Občas byste si do těch vašich kamarádek "maminek" ráda rýpla, ale neuděláte to. Jsou to přeci jenom vaše kámošky a pořád ještě jimi zmítají poporodní hormony, takže by to asi moc neunesly. To, co se však děje ve vaší mysli, vám nikdo nevezme. Podívejte se na 25 upřímných vět, které se ženským honí hlavou, když pozorují svoji kámošku s miminem.
03.01.2017 07:00 |

podobné články

Nový dokument o Dianě zničil naděje Camilliny stát se královnou

 
V neděli 6. srpna večer se diváci britské televize Channel 4 dočkali dokumentu o princezně Dianě, v němž byly použity nahrávky jejích upřímných a velmi osobních rozhovorů s učitelem mluvy. Bývalá manželka prince Charlese hovořila naprosto syrově o svém životě na královském dvoře i své sokyni Camille Parker-Bowles. A podryla tím její šance stát se po Charlesově boku britskou královnou.
10.08.2017 08:30 |

podobné články

Jak to má Ewa Farna s váhou? Tady je 5 jejích upřímných vyjádření

 
Ewa Farna (24) je často trnem v oku kritiků. Dobírají si nejen její vizáž, ale ještě více váhu. Zpěvačka se mnohokrát o své váze rozpovídala a některá její vyjádření jsou opravdu zajímavá. Vybrali jsme 5 nejlepších a nejupřímnějších vyjádření, která se týkají jejího přibírání na váze...
24.11.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

NATO prochází nebývalou krizí. Lžeme si do kapsy, varuje Jiří Šedivý

 
Severoatlantická aliance se brodí v problémech. Na vině je prý Turecko. O tamním neúspěšném puči a následných čistkách v celé společnosti už se sice na stránkách našich médií nepíše, ale to rozhodně neznamená, že je v zemi půlměsíce klid. Turecko má přitom druhou největší armádu v NATO, takže problém má celá Aliance.
01.09.2016 12:00 |

podobné články

Šťastné a vysmáté: 50 nejzábavnějších i nejtrapnějších svátečních fotek

 
Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Většinou. Občas je při nich i pořádná legrace, když se něco povede nebo naopak nepovede. Těchto 50 fotek je toho jasným důkazem. Ti, kteří jsou na nich zachyceni, by je z pochopitelných důvodů smazali z povrchu zemského. Před ztrapněním se však neubrání díky digitální podobě fotek, které zajišťují jejich humornosti takřka nesmrtelnost.
25.12.2017 06:05 |

podobné články

Jste znalci našich seriálů? Poznáte je podle fotek?

 
Dnešní kvíz, který obsahuje 20 fotek, prověří vaše znalosti v oblasti našich seriálů. Dokážete poznat všechny starší i nové seriály? Napište nám do diskuze, jak jste dopadli!
16.07.2016 10:15 |

podobné články

GALERIE: Takhle vypadaly léčebny a mučírny v minulém století! Z těchto fotek vám projde mráz po zádech

 
Většina následujících fotek pochází z ústavů a léčeben pro psychicky narušené lidi. Už z několika prvních fotek si můžete všimnout, že metody, které se tenkrát používaly, byly naprosto jinde. Psychické tresty byly na denním pořádku, ale to i ty fyzické.
15.10.2017 23:00 |

podobné články

Lednové nehody v Libereckém kraji bez obětí na životech

 
Během ledna letošního roku došlo na území Libereckého kraje ke 312 dopravním nehodám vyšetřovaným Policií ČR. Obešly se bez obětí na životech, těžce zraněni byli dva lidé, dalších 66 utrpělo zranění lehké.
11.02.2016 21:40 |

podobné články

10 našich reprezentantů v zimních sportech

 
Vybrali jsme 10 našich sportovců a sportovkyň, kteří nás reprezentují v zimních sportech. Chcete se dozvědět více o jejich životech? Přečtěte si následující článek...
08.01.2017 18:45 |

podobné články