Článek

7 nejhorších filmů podle počítačových her

 
Již tento čtvrtek do kin razí snímek Warcraft: První střet, který vznikl na motivy slavné herní série. První ohlasy jsou prozatím rozporuplné – není se však čemu divit, filmové adaptace her mají pochybnou pověst dlouhodobě a v historii kinematografie vzniklo minimálně sedm snímků, které si fanoušci filmů ani her za rámeček rozhodně nedají.
09.06.2016 09:45 |

podobné články

Podobné články

Hraní počítačových her prý nevede ke zlepšení výkonnosti mozku

 
Hraní počítačových her nevede ke zlepšení výkonnosti mozku. K tomuto závěru dospěli britští vědci, kteří tvrdí, že hraním her se inteligenční kvocient lidí nezvýší. V rámci rozsáhlé studie vědci sledovali šest týdnů 11.430 lidí a zkoumali, jaký vliv, pokud vůbec nějaký, má hraní počítačových her.
23.04.2010 11:40 |

podobné články

Filmy podle počítačových her. Poznáte je podle fotek?

 
Přinášíme vám kvíz, který je určený nejen filmovým fanouškům, ale také milovníkům počítačových her. Dokážete poznat podle fotek 20 filmů, které byly natočeny na motivy úspěšných her? Zkuste si to!
07.01.2017 11:40 |

podobné články

Herní konzole nejen hra! I rehabilitace po mrtvici nebo dieta!

 
Konzole Wii má specifické ovládání, může být zdraví prospěšná a dá se díky ní bojovat proti obezitě a shodit až 13 kg ročně. Jak je to možné? Která celebrita díky Wii hubne? Herní konzola funguje na principu počítače. V první řadě je určena na hraní videoher. Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize. Konzoly je možné dělit podle provedení na stolní a kapesní. Nový typ počítačových her pomáhá výrazně spalovat nadbytečné kalorie. Mluví o tom i Victoria Beckham, která díky Wii hubne! (Čtěte zde ). Herní konzole Nintendo Wii totiž vyžaduje od hráče pohyb pro ovládání hry a pomáhá tak hráčům i hubnout. Wii může pomoci po mrtvici. Podle studie, kterou provedla Liverpoolská universita, zhubly sledované osoby až o 13 kg za rok! Podle průzkumů se zjistilo, že průměrní hráči počítačových her, stráví jejich hraním přibližně 12 hodin týdně. S konzolí můžete hrát, ale jste více aktivní. Energetický výdaj se zvýší až na 156%. Při uvedené průměrné týdenní době hraní se spálíte 1830 kcal., což je 200 g tuku. Wii (asociuje anglické slovo „We“ – „my“) je pátou videoherní stolní konzolí vydanou Nintendem. Můžete si Wii koupit. Přiobjednejte k tomu hru „Wii fit“ a začněte spalovat kalorie! KOUPIT WII MŮŽETE ZDE
04.06.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (791 článků)

Queen a Beatles stanou proti sobě ve světě počítačových her

 
Dvě nejslavnější britské skupiny historie, Queen a Beatles, letos na podzim nevědomky změří síly ve virtuálním světě počítačových her. Na trh totiž přijdou téměř současně dva hity sezóny - The Beatles: Rock Band a Guitar Hero 5, mimo jiné s hudbou Queen.
29.05.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (73 článků)

Žaloby hudebníků stále více útočí na tvůrce počítačových her

 
Móda počítačových her jako Guitar Hero a Band Hero je na vrcholu a jejich tvůrci vydělávají milióny dolarů stejně jako hudebníci, kteří jim propůjčili tváře. Jenže na začátku si nikdo neuvědomil, že postavičky mohou ve hře zpívat jakékoliv písně. Kvůli tomu teď padají žaloby např. od skupiny No Doubt nebo od pozůstalých Kurta Cobaina.
06.11.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (160 článků)

Berlín má muzeum počítačových her, návštěvníci si tam mohou hrát

 
Není mnoho muzeí, která by návštěvníky přímo vyzývala, ať si hrají s jejich exponáty. Jedním z takových je muzeum počítačových her, které funguje v Berlíně.
30.01.2011 08:35 |

podobné články

Mistři světa v hraní počítačových her získali 100 milionů

 
Turnaj v hraní počítačových her vyhrál čínský tým, který tak získal hlavní odměnu z celkové jedenáctimilionové dotace
22.07.2014 12:05 |

podobné články

Češky chtějí vyhrát MS v počítačových hrách. Milují střílečky

 
Mistrovství světa v hraní počítačových her začíná ve čtvrtek v Paříži, hraje se o pohár elektronických sportů. Za Českou republiku bude bojovat unikátní tým pěti dívek.
29.06.2010 21:30 |

podobné články

Čeká na nás kybernetická vojna? Už se o ní přemýšlí

 
Estonsko buduje armádu odborníků složenou z fanoušků počítačových her, vysloužilých počítačových pirátů i současných hackerů. Zvažuje, že by pro ně zavedlo i povinnou vojnu.
15.01.2011 00:50 |

podobné články

Číňané sedí u počítačů s placenými společnicemi. Dívky si přijdou na pěkné částky

 
Milovníci počítačových her a lidé závislí na internetu často trpí osamělostí. Někteří Číňané to řeší placenými společnicemi, které si vodí do heren a počítačových kaváren. Za společnost mladých žen jsou schopni utratit až několik tisíc jüanů. 
06.05.2015 14:45 |

podobné články

Jak syn Gavriely tráví léto? S kamarády pije pivo a hraje hry!

 
Syn Martiny Gavriely (36) Antonio (12) je velký fanoušek počítačových her, a tak si nemohl nechat ujít premiéru sci-fi snímku o počítačových hrách. Doprovod mu dělal jeho otčím Marcus Tran (30).
16.08.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (148 článků)

Místo myši klacek: Bojové umění léčí závislost na počítačových hrách

 
Myšlenky na počítač či telefon se pacientům na specializovaných odvykacích klinikách snaží z hlavy vyhnat bojovým uměním. Závislost na hraní počítačových her a videoher bude brzy uznána jako oficiální nemoc, odvykací programy už ale fungují delší dobu.
03.03.2018 13:35 |

podobné články

Experti z GameStar vybrali: 7 nejlepších her

 
Vánoce se nezadržitelně blíží a vy pořád přemýšlíte, čím uděláte radost dětem či hravému partnerovi? Pokud jsou fandové do počítačových her, určitě je potěší některé z novinek roku 2009, které nabízí současný předvánoční trh.
26.11.2009 19:25 |

podobné články

České děti jsou na tom s fyzičkou opravdu špatně, rodiče je ke sportu nevedou

 
Dnešní doba plná počítačových her, mobilních telefonů a tabletů příliš nenahrává pohybu. České děti jsou na tom v současnosti opravdu zle. Sportování děti neláká a raději tráví svůj volný čas u her. Jejich až zoufalá fyzická kondice je šokující.
23.02.2016 12:20 |

podobné články

Do Windows 10 se zjevně chystá herní mód pro maximální využití výkonu

 
Zarytí hráči počítačových her dostávají s příchodem operačního systému Windows 10 jeden dárek za druhým. Lepší podpora her, propojení s konzolí Xbox One a další chuťovky.
02.01.2017 16:15 |

podobné články

Obří festival pro milovníky her, sci-fi a fantasy: PragoFFest nabídne videohernu, přednášky i youtubery

 
Milovníci stolních a počítačových her si jistě dosyta užijí nejen první únorový víkend. Do Prahy míří PragoFFest, který nabízí zábavu, a to od 1. až do 6. února. Poznejte další herní fandy a užijte si zábavu i kouzelnou podívanou.
31.01.2018 15:50 |

podobné články

TOP 10 nejhorších filmů všech dob. ŽEBŘÍČEK

 
Filmový magazín Empire zveřejnil seznam padesáti nejhorších filmů všech dob.
04.02.2010 08:20 |

podobné články

Psychiatři: Breivik byl závislý na počítačových hrách!

 
Podle psychiatrů, kteří vypracovávali profil Anderse Behringa Breivika (32), byl norský pravicový extremista závislý. Vášněmi, kterým nemohl odolat, byly zbraně, uniformy a také počítačové hry. Dnes o tom informuje norský deník Aftenposten. Sám Breivik však závislost na počítačových hrách popírá, ale že je hrál často, sám potvrdil…
09.02.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

iPhone ukáže informace o počítačových virech

 
Na obrazovky mobilů a přehrávačů s logem Apple zamířila bezplatná aplikace Threat Watch. Ta přináší nejnovější informace o počítačových virech.
23.06.2010 11:40 |

podobné články