Článek

7+1 rada jak ošálit věk

 
Datum narození v občanském průkazu si nechejte pro úředníky. Na to, jak se budete cítit a vypadat, mají vliv jiné věci: To, jak vás vnímá okolí, to, jak se sami cítíte, i to, jak je váš organismus odolný. Zde jsou rady, jak se starat o své tělo, aby dlouho sloužilo v plné síle na všech frontách.
11.02.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Oliver Stone se nechal Putinem ošálit, píše Jefim Fištejn. Je zde prý dokonce hned dvacet lží, na které mu skočil

 
Publicista Jefim Fištejn se vyjádřil k rozhovoru ruského prezidenta Vladimira Putina s americkým režisérem Oliverem Stonem, který je velmi kritický k politice ve vlastní zemi. Interview Stona s Putinem odvysílal také kanál Prima ZOOM a Jefim Fištejn na tomto interview ukazuje, že se Stone nechal Putinem ošálit. Server Forum24.cz přináší překlad ruského článku, podle kterého padlo z Putinových úst v interview hned dvacet lží, aniž ho Stone opravoval.
25.06.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2853 článků) , Oliver Stone (89 článků)

Internetová aplikace odhalila věk celebrit: Rottrová s Morávkovou o desítky let mladší?!

 
Některé české celebrity umí ošálit čas, jiné svými fotkami, občas photoshopem upravenými, ošálily alespoň aplikaci, která se stala v těchto dnech hitem internetu. Pomocí analýzy 27 bodů na obličeji odhadne nositelův věk. Otestovali jsme několik známých tváří a vy se podívejte, jak dopadly...
05.05.2015 05:25 |

podobné články

Důchodový věk - V jakém věku se chodí do důchodu v Evropských zemích?

 
Věk odchodu do důchodu je v členských státech EU stále věcí národní. Evropská unie tedy věk pro odchod důchodu nijak nenařizuje, ani neomezuje členské státy. Důchodový věk je tedy rozdílný, aktuálně se nejčastěji pohybuje v rozmezí od 60 do 65 let.
17.02.2010 18:40 |

podobné články

Test: Jaký je váš skutečný věk?

 
Říká se, že každý je starý tak, jak se cítí. Rodný list je ale neúprosný. Váš biologický věk vůbec nemusí odpovídat tomu skutečnému. Tělo každého člověka stárne jinak. Udělejte si bleskový test a zjistěte, jaký je váš reálný biologický věk!
01.07.2011 06:20 |

podobné články

Biologický věk dokáže určit jednoduchý krevní test. Pomůže i při transplantacích

 
Jediná kapka krve by měla brzy pomoci odhalit biologický věk osob. Vědci z londýnské King's College přišli s jednoduchým testem, pomocí něhož je možné zjistit, jak rychle daná osoba stárne, jaký je biologický věk orgánů určených k transplantaci či jaká jsou v případě transplantace rizika. Do budoucna by také možná mohl test pomoci odhalit, kdo má vyšší předpoklady k Alzheimerově chorobě, píše italský deník Corriere della Sera.
26.09.2015 13:40 |

podobné články

Tip celebrit jak zaručeně ubrat centimetry

 
Spousta lidí hubne, ale málo kdo zhubne. Je mnoho diet a cviků ale ne všechny účinkují a ne každý má vůli vytrvat. A nechat se trápit týmem chirurgů je v mnoha případech opravdu zbytečné. Naštěstí jsou dnes již účinné triky, jak přírodu ošálit.
16.02.2012 11:45 |

podobné články

Alkohol v dechu řidičů? 10 nejčastějších výmluv

 
"Cože? Půl promile v dechu? To není možné, já nic nepil! Měl jsem… pralinky, ústní vodu, kompot… Výmluv, jak se pokusit ošálit policejní hlídku, když dechová zkouška odhalí, že řidič pil, je spousta.
25.08.2009 05:30 |

podobné články

Velké srovnání: Světové celebrity po dvaceti letech

 
Je mnoho věcí, které během dvaceti let prošly řadou změn. Stejně tak, jako se měnily vlády, hranice, idoly, změnily se i celebrity. Zub času je nemilosrdný. Nelze ho zastavit, s pomocí peněz jde ale čas ošálit. A jak se to komu povedlo?
16.11.2009 06:55 |

podobné články

Zima se vrací: Víme, jak ji "ošálit"

 
V chladném počasí bez ní nevystrčíme nos. Zahřeje i osvěží každý outfit. Pletenou teplou šálu, lehkou jako dech, si prostě pořídít musíte.
18.02.2011 20:00 |

podobné články

Jiří Štědroň: S přibývajícím věkem jsem ubral na labužnictví

 
Jak je vidět, i muži dokáží ošálit čas. Alespoň zpěváku a herci Jiřímu Štědroňovi (73) se to daří. Neztrácí šarm, naplno a s chutí pracuje. Princ z černobílé Popelky ale přiznává, že udržet se v  kondici není zadarmo. Chce to prý nešidit pohyb ani odpočinek a odbourat zlozvyky ohrožující zdraví. Vyměnit třeba cigaretu za žlutý meloun!
11.02.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štědroň (9 článků)

Borhyová není moje matka, vymyslel jsem si to, přiznal vrah knihovnice. Schizofrenii prý nemá

 
Zná odborné termíny, ví, jak ošálit lékaře, a žádný schizofrenik to není! To tvrdí nová znalkyně v případu vraha knihovnice z Horní Břízy. Sám Vladislav A. (30) navíc v neděli psychiatrům přiznal, že si své bludy a hlasy vymyslel.
03.03.2016 14:30 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Švindlování bude těžší, policie dostane dva přístroje na kontrolu kamionů

 
Takzvaný tachograf má v náklaďáku nebo kamionu důležitou roli. Pozná, jak dlouho řidič s vozem jede, nebo jestli dodržuje povinné přestávky na odpočinek. Někteří řidiči však používají zařízení, která jim umožní tachograf ošálit a bezpečnostní předpisy obejít. Jihomoravský kraj proto pořídil dva nové kontrolní přístroje, které do budoucna umožní policistům podobné praktiky odhalit. O jejich zapůjčení Policii ČR rozhodli krajští radní na svém posledním zasedání.
10.07.2017 21:00 |

podobné články

VIDEO: Terry, podepiš se a omluv Bridgeovi

 
VIDEO – Dva angličtí lovci autogramů se pokusili ošálit největšího záletníka Anglie Johna Terryho. Chtěli po něm, aby napsal věnování jistému Wayneovi a za něj dopsali „je mi to líto“. Naletěl kapitán Chelsea?
06.03.2010 13:25 |

podobné články

Osobnosti: John Terry (60 článků) , John Terry (58 článků)

Antikoncepce spěje do babského věku, je jí padesát. Bude i pro muže?

 
Listy akácií, vymačkaný citron, hovězí žluč či dokonce krokodýlí trus už před mnoha sty lety používaly ženy, aby zabránily početí. Až začátkem 20. století se zrodila myšlenka podáním hormonů ošálit tělo ženy a zastavit tak její ovulaci a v roce 1960 byl na trh v USA uveden první hormonální antikoncepční preparát.
30.05.2011 08:40 |

podobné články

Neuvěřitelné: Herečce Dyan Cannon je 74 let, ale nevypadá ani na padesát!

 
Americká herečka, režisérka, scénáristka a producentka Dyan Cannon (74) si sice ke svému vzhledu dopomohla několika plastickými zákroky, ale i přesto jí nikdo nemůže upřít, že vypadá famózně! Představa, že této štíhlé dlouhovlasé blondýnce pomalu táhne na osmdesátku, je neuvěřitelná. Cannon, jež byla za svůj život třikrát nominována na Oscara, zkrátka dokázala ošálit čas.
31.12.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Dyan Cannon (1 článek)

Žena směnila erotické tisícieuro. Směnárník neexistující bankovku přijal

 
Dost zabedněného směnárníka zaměstnávají ve směnárně v Rumburku. Nechal se ošálit falešnou tisíceurovou bankovkou. Taková přitom neexistuje. Navíc na ní byly erotické obrázky.
12.07.2012 18:45 |

podobné články

Dietní brýle

 
Nového pomocníka pro všechny, kdo chtějí zhubnout, představili výzkumníci v Japonsku. Jejich brýle s pomocí počítačové techniky dokážou jedlíka ošálit, že obyčejná sušenka, kterou drží v ruce, je čokoládová - nebo že je mnohem větší, než ve skutečnosti je, napsala agentura AFP. ...
16.07.2012 00:10 |

podobné články

Poznáte, kdo je tahle malá holčička s úsměvem od ucha k ucha?

 
Veliký a upřímný úsměv zdobí tvář této půlroční holčičky, která právě oslavila svůj první svátek. Ale nenechte se příliš ošálit dětským vzhledem, tato dívenka má totiž modrou krev a jednou povládne Švédsku!
19.08.2012 20:10 |

podobné články

Poznáte, kdo vychovává tyto dva roztomilé andílky?

 
Úsměvy od ucha k uchu a rozdováděné pózy v bazénu. Tyto děti hrátky ve vodě milují a a vychovává je velmi bohatý pár. Nenechte se ale ošálit roztomilými pohledy. Chlapeček možná jednou bude šéfovat sparťanské fotbalové obraně a z dcery pomalu roste modelka po mamince.
31.08.2012 14:05 |

podobné články