Článek

6 důkazů, že plakáty modelek v plavkách mají k realitě stejně daleko jako z Václaváku na Stodolní

 
Pokud přemýšlíte o tom, jaké plavky si letos na dovolenou pořídíte, rozhodně se nerozhodujte na základě obrázků v katalogu!
27.06.2015 12:36 |

podobné články

Podobné články

Místo opilců a rvaček se má do Stodolní ulice vrátit kultura

 
Z ostravské legendární Stodolní ulice, která je plná hudebních klubů, kaváren, irských pubů, afrických klubíků, českých hospůdek či italských pizzerií, se bohužel zcela vytratil původní kulturní duch. Kdysi nebyl problém zajít na Stodolní ulici do hospůdky na literární večer, v klubu si poslechnout koncert nějaké začínající talentované kapely či zhlédnout divadelní představení. Ze Stodolní plné alternativní kultury se postupem času stalo jen komerční turistické centrum zábavy. Vzrostla zde i kriminalita a vandalismus.
24.04.2013 08:35 |

podobné články

Oslavila jste 30. narozeniny? Pak tyhle věci musí z domu!

 
Pokud jste již sfoukla 30 svíček na dortu, existují věci, kterých byste se měla honem rychle zbavit. Obecně je to tak, že stejně jako se postupem času a ubíhajících let vyvíjíte vy, tak by se mělo vyvíjet i prostředí, ve kterém žijete. Je to v celku logické – jako malá dítka máte plný pokoj hraček, v dospívání hračky měníte za plakáty hudebních idolů, s prvním bytem je to nákup umělého nádobí a jakmile se přehoupnete přes třicítku, musí tyto věci a spousta dalších nekompromisně pryč z vašeho bydlení i života. Teď už jste zralá žena a vaše bydlení tomu rovněž musí odpovídat.  Nevkusné plastové nádobí Nádobí z plastu je sice po cenové stránce dostupnější a co se výdrže týče i mnohem odolnější, ale uvědomte si, že vám není pět – nemusíte se bát každého mytí nádobí, že upustíte talíř na podlahu, že promáčknete skleničku nebo uštípnete kus tácu. Vaše stolování by mělo nějak vypadat, vsaďte proto na klasický porcelánový servis, se kterým si ostudu určitě neuděláte. Rozkládací gauč po babičce Jako nostalgická dekorace možná, ovšem v žádném případě jako náhražka postele! Pokud i vy doma máte podobný kousek, na kterém nelpíte proto, že na něm kdysi sedávala vaše již zesnulá babička, ale jste na něm závislá jen proto, že na něho večer co večer uleháte – zbavte se takové rarity. Nejenže je to pro vaše zdraví naprosto nevhodné, ale co kdybyste si někoho pozvala domů…? Plakáty na stěně přilepené lepící páskou Období zamilovanosti do hudebního či hereckého idola má za sebou snad každá žena, stejně jako bláznivé vylepování plakátů s jeho podobiznou všude po pokoji. Jenže teď už vám není pověstných „náct“ a mít doma plakáty přilepené izolačkou se pro takto vyspělou ženu rozhodně nehodí. Když už se plakátů nechcete vzdát, pak je alespoň zarámujte, ať to nějak vypadá! Další věci,... Čtěte více Příspěvek Oslavila jste 30. narozeniny? Pak tyhle věci musí z domu! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

V Plzni se objevily načerno vylepené plakáty ČSSD

 
Načerno vylepené plakáty se objevily v předvolební kampani. V Plzni nelegální plakáty lákaly na mítink sociální demokracie. Desítky se jich objevily hlavně v centru města.
17.05.2009 17:20 |

podobné články

Stáhněte si závodní plakáty Mercedes-Benz. Jsou boží…

 
V únoru letošního roku jsme připravili speciální galerii s dobovými závodními plakáty Porsche. Nyní pro vás máme další speciální galerii s dobovými závodními plakáty Mercedes-Benz. Nejstarší je dokonce z roku 1908.
04.10.2012 10:20 |

podobné články

Šmejd, tunelář, zloději. Podívejte se, jak jste zřídili a zničili volební plakáty

 
Předvolební nálada se začíná vyostřovat a přibývají poničené plakáty. Tentokrát redakce ParlamentníchListů.cz objevila popsané a potrhané plakáty strany TOP 09 nebo hnutí Hlavu vzhůru!.
21.10.2013 14:35 |

podobné články

V O2 se zbláznili – Na Václaváku rozdávali kytky zdarma!

 
Na Václaváku se včera rozdávaly tisíce jarních kytek zdarma. A to nenechalo v klidu stovky Pražanů ani turistů. Různobarevné primulky v květináčích si odnášeli i po více kusech. Živý velký obrazec, který v dolní části Václaváku připravil pro kolemjdoucí k uvítání jara a svých nových výrazně zvýhodněných tarifů mobilní operátor O2, tak rychle měnil podobu. Lidé se přitom ale dobře bavili a nečekaný darem jim zjevně udělal velkou radost. Podívejte se na fotoreportáž, jak celá akce vznikala.
12.04.2013 00:20 |

podobné články

Oslavy Silvestra na Stodolní: ulice jako válečná zóna

 
Nejmohutnější oslavy Silvestra se v Ostravě tradičně odehrály na proslulé Stodolní ulici v centru města. Nový rok zde uvítaly tisíce lidí.
01.01.2011 12:10 |

podobné články

Topolánek oslavoval narozeniny ve Stodolní

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek v pátek slavil 53. narozeniny. Jeden z mejdanů se uskutečnil také v ostravské Stodolní ulici. Nešlo ale o žádnou divočinu, zato však Topolánek dostal zajímavé dárky.
16.05.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Ostravský klub Templ končí a s ním i kultura ve Stodolní

 
Proslulý ostravský klub Templ, jeden z nejvýznamnějších podniků svého druhu, po pěti letech ukončí svůj provoz. Jde o poslední klub ve známé ostravské Stodolní ulici, který se snažil pravidelně pořádat koncerty a další kulturní akce. Po nedávném zániku legendární kopřivnické Nory jde o další velkou ránu pro klubovou kulturu na severu Moravy.
27.01.2011 17:20 |

podobné články

Na Stodolní v Ostravě zbili pardubické hokejové fanoušky

 
Hokejoví fanoušci se v sobotu v noci poprali v ostravské Stodolní ulici. Skupině příznivců Pardubic se další muži pokusili ukrást vlajku
20.03.2011 18:35 |

podobné články

Šéf extraligy Šulc ve Stodolní: Ať žije hokej!

 
Ředitel hokejové extraligy Stanislav Šulc dokáže i relaxovat. Předvedl to v ostravské Stodolní ulici, kde si ho »blejskli« fanoušci Pardubic.
22.03.2011 12:05 |

podobné články

NESKUTEČNÉ! Celých 60 procent podniků ve STODOLNÍ porušuje zákon!

 
Šokující fakta zveřejnila Česká obchodní inspekce (ČOI) po kontrole populární ostravské ulice Stodolní. Většina zdejších podniků neprošla kontrolou.
28.04.2011 16:10 |

podobné články

Sjezd ČSSD delegáty nudil: Rozprchli se pařit na Stodolní!

 
Na závěrečné tiskové konferenci se rozohnil místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Dle jeho názorů nemalá část spolustraníků ukončila sjezd již v pátek na Stodolní ulici a na sobotní jednání a hlasování se vykašlala.
16.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků)

Nagyová v Ostravě: Její cela je skoro na Stodolní!

 
Pravou ruku Petra Nečase Janu Nagyovou převezli elitní policisté v civilním voze z Prahy do centra Ostravy. Vrchní ředitelka bude spát jen 100 metrů od bájné Stodolní ulice. Místo hotelu jí čeká pryčka v cele na Obvodním oddělení policie Ostrava - Střed.
14.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1539 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

VyVolená máma Romana: Pláče pro rodinu, ale ve Stodolní prý prohání zajíčky!

 
VyVolená Romana (32) ve vile prolévá hektolitry slz nad chybějící rodinou, ale na Stodolní se prý bezostyšně sápe po mladém mase! Jaká je skutečná tvář ženy, která podle svých slov svého manžela dosud podvedla jen líbáním? Nejsme jen svědky dobře sehraného divadla?
05.09.2013 05:10 |

podobné články

Michal Hrůza po rvačce ve Stodolní bojuje o život! Těžké poškození mozku

 
Zpěvák Michal Hrůza (43) se v noci dostal do potyčky v ostravské Stodolní ulici a skončil v nemocnici. Podle našich informací byl opilý a v baru provokoval. Během rvačky dostal ránu, upadl na zem a zůstal bezvládně ležet. Utrpěl těžké poškození mozku, je v bezvědomí a další prognóza je nejistá. Dopoledne podstoupil operaci a zůstává v umělém spánku. Jeho manažerka před několika minutami potvrdila, že jeho stav je nesmírně vážný.
17.07.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Zpěvák Michal Hrůza je po potyčce na Stodolní ve vážném stavu. Má poraněný mozek

 
Těžké poranění mozku utrpěl při nočním incidentu v ostravské Stodolní ulici zpěvák Michal Hrůza. Jeho stav je velmi vážný a prognóza nejistá, uvedla mluvčí Městské nemocnice Ostrava Magda Otáhalová.
17.07.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Zpěvák Michal Hrůza je v nemocnici: Po rvačce na Stodolní zůstal těžce zraněn!

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) se včera večer připletl do rvačky na proslulé Stodolní ulici v Ostravě, kde probíhal Festival v ulicích. Podle serveru Novinky.cz skončil s těžkými zraněními mozku v nemocnici.
17.07.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Hrůzu po vážném krvácení do mozku operovali. Co bude dál?

 
Zpěvák a muzikant "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) v dnešních ranních hodinách utrpěl při "rvačce na Stodolní ulici":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen vážné zranění hlavy, se kterým ho okamžitě záchranná služba odvezla do nemocnice.
17.07.2014 13:40 |

podobné články