Článek

5 způsobů, jak si užít rozjetou party bez kapky alkoholu

 
Důvodů, proč se na každém večírku neopít do němoty, je celá řada. Pokud se bojíte, že byste se unudili k smrti, máme pro vás pár skvělých tipů.
04.10.2015 20:11 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x oční kapky

 
Soutěž o oční kapky Ocutein® SENSITIVE. Trávíte spoustu času řízením automobilu, v kanceláři s klimatizací nebo prací na PC? Pak se vám jistě stává, že jsou vaše oči zarudlé, podrážděné a suché. Pro rychlou úlevu od těchto obtíží byly vyvinuty oční kapky Ocutein® SENSITIVE řady Da Vinci Academia. Jedná se o zdravotnický prostředek, který poskytuje okamžité zklidněné a dlouhotrvající úlevu i pro velmi citlivé oči. Kapky jsou na bázi složení lidských slz, což zajišťuje jejich stoprocentní funkčnost a výbornou snášenlivost. Právě díky tomu jsou vhodné i pro uživatele kontaktních čoček.
20.05.2013 11:50 |

podobné články

Robbie Williams se ženil: Svatba bez kapky alkoholu!

 
Slavný britský zpěvák Robbie Williams se oženil. Vzal si za manželku herečku Aydu Fieldovou. Obřadu se zúčastnili příbuzní a nejbližší známí. Své "ano" si snoubenci řekli v americkém Beverly Hills a kvůli Robbieho nezřízenému pití v minulosti byla svatba bez kapky alkoholu.
08.08.2010 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (422 článků) , Ayda Field (83 článků)

Alkoholik Daniel Radcliffe: Už dva roky jsem se nedotkl ani kapky chlastu!

 
Herec Daniel Radcliffe je prý na jednu věc ve svém životě velmi hrdý. Do čtyřiadvaceti let totiž prožíval jen málo dní zcela střízlivý. Pít se naučil brzy také díky tomu, že už v jedenácti se jako Harry Potter stal filmovou hvězdou. Alkohol ho však málem zničil, a tak se před dvěma roky rozhodl zcela abstinovat. Přestože nevynechává večírky, nedotkl se od té doby ani kapky alkoholu.
01.12.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (280 článků) , Harry Potter (1155 článků)

Vyrazili letadlem na cestu kolem světa: Bez kapky paliva!

 
Letoun na solární pohon Solar Impulse 2 se vydal na první cestu kolem světa bez kapky paliva a má za sebou již první etapu. Báječnými muži na tomto létajícím stroji jsou podnikatel a psychiatr, oba ze Švýcarska. Podaří se jim dobrodružná akce?
09.03.2015 07:25 |

podobné články

Ewan McGregor přiznal, že se léčil ze závislosti na alkoholu

 
Herec Ewan McGregor (45) přiznal, že měl v raném mládí problémy s alkoholem. Otec čtyř dětí dnes říká, že se musel léčit, aby závislosti na alkoholu znovu nepropadl. Posledních patnáct let se prý nedotkl ani kapky alkoholu. A z toho má radost hlavně jeho manželka Eve Mavrakisová.
27.08.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (192 článků)

Nervózní Vendula Pizingerová: Před galakoncertem Kapky naděje běhala mezi hosty bosa

 
Není čas ztrácet čas. Vendula Pizingerová před začátkem galakoncertu Kapky naděje pobíhala před vinohradským divadlem mezi hosty v džínových šortkách, triku a co víc? Bez bot!
28.08.2016 20:20 |

podobné články

Roste jako z vody: Hvězda Vyprávěj se chlubila dvouměsíčním synem. A představila i roztomilé synovce

 
Na této narozeninové párty nebylo nezvykle zapotřebí kapky alkoholu, jak jsme zvyklí na běžných večírcích a oslavách. Zato se neobešla bez tělocvičny s opičí dráhou.
26.10.2013 14:00 |

podobné články

Tohle není magie: Vědci umí zastavit kapky vody ve vzduchu

 
Pokrok vědy je naprosto fascinující. Před několika lety jste levitaci mohli vidět akorát v sci-fi nebo u kouzelníků - iluzionistů. Vědci z Národní laboratoře Argonne v USA našli způsob, jak zastavit ve vzduchu kapky tekutiny pomocí zvukových vln. Technologie prý najde uplatnění ve farmaceutickém průmyslu.
18.09.2012 16:35 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x kapky Imunit® Echinacea

 
Hledáte přírodní cestu, jak podpořit svou imunitu pro nadcházející podzim? Doplněk stravy tradiční řady Imunit®Echinacea kapky je účinný prostředek, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu. Výhodoutěchto kapek s přídavkem selenu je čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno nejlepší využití užitných látek rostliny.
04.11.2013 00:10 |

podobné články

JAK NA RÝMU? Pozor na nosní kapky! Můžete na nich být i těžce závislí

 
I přes mírnou zimu se právě nacházíme v období častých nachlazení a rýmy. Proti oteklému nosu pomáhají nosní kapky, ale jejich užívání musí být rozumné. Můžete si totiž na ně vyvinout i těžkou závislost!
07.02.2014 16:50 |

podobné články

Oranžový přízrak jménem Ivana Trump: Na párty zapomněla na manžela a vinula se k movitému podnikateli

 
Ivana Trump (63) si umí pobyt ve svém milovaném St. Tropez užít na maximum. Tentokrát ji bylo možné spatřit na party mezi miliardáři, kde se možná až příliš vilně tulila k podnikateli Massimu Gargiovi (72). Že by se měla trochu krotit s ohledem na svého o 23 let mladšího manžela Rossana Rubicondiho, neřešila. Rozjařená Ivana se navíc na party vyparádila ve velkém stylu, jak je u ní zvykem.
09.08.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (197 článků)

Ruští obchodníci obcházejí zákazy nočního prodeje alkoholu

 
Zákaz nočního prodeje tvrdého alkoholu sice po celém Rusku platí pouze od léta, ale místní "koumáci" už vymysleli pár způsobů, jak nová pravidla hry obejít. Stačí si přes internetový vyhledávač zadat dotaz na "dodávku alkoholu domů" a vzápětí se vynoří stovky odkazů na firmy schopné uspokojit poptávku po 24 hodin denně.
16.10.2011 21:35 |

podobné články

Asketka Dominika ze SuperStar: Nekouří, nepije, nehýří...

 
Dominika Stará (16), která se objevuje v pěvecké show, patří mezi velmi slušně vychované! Hluboce věřící Dominika se sice party superstaristů účastní, obejde se ale bez kapky alkoholu, o nikotinu ani nemluvě!
19.10.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Stará (98 článků)

Konec brýlím. Krátkozrakost vyléčí pouhé kapky

 
Britští vědci odhalili v lidské DNA geny, který způsobuje krátkozrakost. Do deseti let se mají na trhu objevit kapky, které oko postižené touto nemocí buď zcela vyléčí, nebo alespoň zastaví následky choroby.
14.09.2010 04:55 |

podobné články

Rath představil slivovici s názvem "Kalouskovy abstinenční kapky"

 
Tisíc dvě stě korun ze svého investoval středočeský hejtman a poslanec David Rath (ČSSD) do několika desítek půldecilitrových lahviček vyhlášené vizovické slivovice. S vinětou „Kalouskovy abstinenční kapky“.
03.02.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4197 článků)

Ostuda Krampolové: Kradla věci za 499 Kč!

 
Přestože prodavačka znovu potvrdila, že Hana Krampolová (49) v Rytířské ulici kradla, bavič a moderátor pořadu Nikdo není dokonalý Jiří Krampol (72) se rozhodl, že ji bude hájit do poslední kapky cti. Nebo spíš poslední kapky soudnosti. Jeho žena v pondělí večer nezaplatila zboží v obchodě v centru města a přivolaná policie se rozhodla udělit jí pokutu ve výši 500 korun.
26.05.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (523 článků)

Opilá lékařka dala dítěti na vyrážku kapky do nosu!

 
Opilá lékařka naordinovala dítěti s vyrážkou kapky do nosu. Člověk by si řekl, že se toto v civilizované zemi nemůže stát, ale opak je pravdou.
04.04.2013 11:25 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x oční kapky Ocutein

 
Oční kapkyOcutein® SENSITIVEřady Da Vinci Academia poskytují okamžité zklidnění a dlouhotrvající úlevu i pro velmi citlivé oči. Kapky jsou na bázi složení lidských slz, což zajišťuje jejich stoprocentní funkčnost a výbornou snášenlivost. Právě díky tomu jsou vhodné i pro uživatele kontaktních čoček.
16.12.2013 05:05 |

podobné články

Šílenec v kokpitu: Kapitánovi dal do kafe močopudné kapky

 
Nic nepodcenil. Kopilot Andreas Lubitz (†27) zkázu letu 4U9525 důkladně plánoval. Kapitánovi letu měl údajně do kafe nalít močopudné kapky, aby si musel z kabiny odskočit na toaletu a on mohl dokonat své dílo zkázy.
08.04.2015 13:25 |

podobné články