Článek

5 vzkazů čtenářům, kteří do života příliš moudrosti nepobrali

 
Věci, které nám obvykle vrtají hlavou, a odpovědi na některé vaše důvtipné komentáře...
30.06.2016 22:20 |

podobné články

Podobné články

Drogoví dealeři moc moudra nepobrali: V mobilu nechali fotky s trávou a balíkem peněz!

 
Gang drogových dealerů skončil za mřížemi poté, co dva jeho členové ukázali, že moc moudrosti nepobrali. Nechali se totiž vyfotit s hromadou marihuany, a navíc balíkem peněz.
02.05.2014 19:35 |

podobné články

Když bolí zuby moudrosti...

 
Neprořezání „osmiček“ je děsivá zpráva pro každého dospívajícího jedince. Dens serotinus – třetí stolička, lidově zub moudrosti, se prořezává mezi 18-25 rokem života a patří k nejbolestivějším zážitkům vůbec.
03.08.2009 11:10 |

podobné články

PÁTÁ DOHODA – Toltécká kniha moudrosti

 
PÁTÁ DOHODA – Toltécká kniha moudrosti Autor: DON MIGUEL RUIZ, DON JOSE RUIZ, JENNY MILLS
03.03.2010 13:30 |

podobné články

Jágr bez zubu moudrosti pomohl Omsku k další výhře

 
Jaromír Jágr bez zubu moudrosti přispěl k výhře Avangardu nad Dynamem Moskva v přípravě jednou asistencí.
18.08.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2500 článků)

Marek (25) zemřel při trhání zubu moudrosti

 
Mladíka bolely zuby moudrosti, tak si je chtěl nechat vytrhnout, zastavilo se mu ale srdce a po převozu do nemocnice zemřel. Rodina z jeho smrti viní zubaře.
15.04.2013 22:05 |

podobné články

VIDEO obsahuje drastické záběry: Ruský zubař si úplně sám vytrhl zub moudrosti!

 
Šokující záběry obletěly svět. Mladý čerstvě vystudovaný zubař Rustam Yakhyaev z Ruska se rozhodl, že nebude čekat na pomoc jiného dentisty. Jen co nedávno dostudoval, nenapadlo ho nic lepšího, než si vytrhnout zub moudrosti sám a celé si to natočil.
08.10.2017 20:35 |

podobné články

Miluju vaši dceru: Mladík (18) se osudově prokecl při vytrhávání zubu moudrosti!

 
Mladíkovi vytrhával zub moudrosti otec jeho přítelkyně, poté co se probral z narkózy a stále byl pod vlivem anestetik, začal pobavenému dentistovi vyprávět, jak miluje jeho dceru Nicole.
27.04.2018 22:05 |

podobné články

Tohle Dara s Martou ještě nezažily: Zpěvák z Hlasu povznesl známý megahit na zcela jinou úroveň

 
Koučové se v Hlasu Česko Slovenska setkávají se skvělými výkony i vystoupeními těch, kteří příliš talentu nepobrali. Občas se ovšem najde soutěžící, který do soutěže vnese čerstvý vítr.
24.03.2014 15:55 |

podobné články

Raketa vynesla do vesmíru 23 tisíc vzkazů mrtvých

 
Dva nadšenci z Nového Zélandu vstoupili do dějin.  Z ostrova Great Mercury odstartovali šest metrů dlouhou raketu Atea-1, v které bylo údajně 23 tisíc vzkazů zemřelým od lidí z celého světa.
30.11.2009 14:40 |

podobné články

Mám z vás záchvaty. Tolik peněz jsme vám dali a vy nechcete uprchlíky, kárá západní politik i Čechy. Reaguje Jiří Ovčáček

 
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček se tvrdě pustil do Jeana Asselborna, lucemburského ministra zahraničí. Tento politik dal najevo, že dostává záchvaty ze vzkazů od zemí Visegrádské čtyřky, tedy i ze vzkazů od České republiky. Ani trochu se mu nelíbí, že odmítáme přijímat migranty, když jsme celé roky předtím ochotně přijímali evropské dotace. Z reakce Jiřího Ovčáčka bude panu ministrovi možná ještě hůř.
11.05.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1111 článků)

Babiš má „našlápnuto“ na premiéra, míní politolog. A 7 dalších vzkazů voleb

 
Jasnou výhru hnutí ANO Andreje Babiše a neúspěch ČSSD Bohuslava Sobotky rozebral pro Blesk.cz politolog a šéf agentury Phoenix Research Jan Kubáček. A přidal i dalších sedm vzkazů z letošních voleb.
09.10.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13048 článků) , Jan Bohuslav (58 článků)

Pohřeb ubitého kantora: »Zemřel nejhodnější člověk na světě«, řekla jeho dojatá dcera

 
Nejen plný věnců a květin, ale i obrázků a vzkazů od školáků. Takový byl pohřeb Miroslava Ch. (†50) ze Znojma. Oblíbený učitel zemřel po napadení dosud neznámými útočníky u jednoho ze znojemských nočních klubů. Dopoledne se s ním vypouštěním balonků a vzkazů rozloučili žáci znojemské školy, kde vyučoval tělocvik a přírodopis.
20.03.2018 18:50 |

podobné články

Plodné ženy chtějí samce, ne inteligenta

 
Muži, kteří nepobrali moc rozumu, zato mají výrazné mužské atributy, jako jsou široká ramena či výrazná čelist, mají štěstí.
16.01.2011 10:25 |

podobné články

Kráska a zvíře! 3 nesourodé páry českého šoubyznysu, za kterými určitě nestojí prachy!

 
Jsou vnadné, krásné, žádané. Vedle nich byste si představovali spíš nějaké hezounky. Jenže tyto dámy přitahují vyzrálí bohatí pánové, kteří moc krásy nepobrali. Podívejte se, kterých českých párů se tato klasifikace týká.
28.08.2015 08:21 |

podobné články

Co o vás říká indiánský horoskop?

 
Indiáni odjakživa ctili zvířata jako sobě rovné, a proto je indiánský horoskop založený právě na nich a přisuzuje lidem jejich vlastnosti. Díky indiánskému horoskopu tak můžeme zjistit, jaké zřejmé – a samozřejmě i skryté – vlastnosti jsme získali díky dnu našeho narození a zároveň je pro nás ukázkou toho, s čím se až po zbytek našeho života chtě nechtě budeme muset potýkat. Indiáni totiž věřili, že se v každém člověku ukrývá nějaký zvíře, jenž mu určuje nejen vlastnosti, ale i povahu a charakter. Stejně jako tomu je u každého horoskopu, i tomu indiánskému každý měsíc vládne jedno zvíře. Vy se prostřednictvím dnešního článku můžete dozvědět, co právě o vás říká indiánský horoskop! Indiánský horoskop – co o vás vypovídá? Zajímá vás, co o vaší osobnosti vypovídá indiánský horoskop? Jaké zvíře na vás vychází dle vašeho data narození? Jaké vlastnosti vám byly uděleny? To všechno vám prozradí následující řádky! Sokol ( 21.3. 19.4.) Lidé narození ve znamení Sokola se vyznačují přesností, statečností i moudrostí, kterou navíc korunují výborné pozorovací schopnosti. Dokáží si vážit i sebemenších maličkostí, především si ale váží sami sebe, díky čemuž umí zdolávat těžké chvíle s lehkostí tohoto slunečního ptáka. Překážky života je jen tak nezaskočí. Pokud jste se narodili v tomto znamení, neměli byste se bát být odvážní a měli byste si všímat maličkostí, protože jedině tak si budete moci vážit sami sebe. Dejte si pozor, abyste svou neopatrností nepromarnili jedinečnou příležitost. Dokážete-li se na problémy života podívat z výšky sokola, pak dosáhnete volnosti světa. Bobr (20.4. – 20.5.) Kdo se narodil ve znamení bobra, pyšní se činorodostí, chytrostí a prozíravostí. Bobrům byly odjakživa přisuzovány lidské vlastnosti právě pro jejich šikovnost a stavitelskou dovednost. Lidé ve znamení bobra jsou tvořiví, soběstační, šikovní a ochotní pomáhat druhým. Radují se z vykonané práce a milují svobodu. Narodili jste se... Čtěte více Příspěvek Co o vás říká indiánský horoskop? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Roboti zatím inteligence moc nepobrali. Ale zlepšují se

 
Podle představ autorů sci-fi už tu roboti měli dávno být. Na stroje, které vypadají jako lidé, mluví jako lidé, snad i myslí téměř jako lidé, ale ještě dlouho nenarazíme.
28.02.2011 09:45 |

podobné články

RECENZE Sin City je omyl. Film nepobral pravidla komiksu

 
Druhé Sin City je opět děsivě omylnou adaptací komiksové předlohy. Její postavy nemají žádnou psychologii, jsou jen figurky ve hře, u níž filmaři jako by nepobrali pravidla.
05.09.2014 19:45 |

podobné články

Nela Slováková se svlékla donaha a ukázala žhavý zadeček: Lidé ji téměř lynčují, proboha proč?

 
Nela Slováková (27) se rozhodla pořádně si odpočinout od své práce a všech závazků, a proto vyrazila se svou kamarádkou Nikol Trojanovou (27), se kterou se seznámila při natáčení reality show Hotel Paradise, na wellness pobyt. No a samozřejmě, že by to nebyla Nela, kdyby si neodpustila poslat svým fanouškům alespoň jedno pořádně provokativní foto. Někteří to ale nepobrali a začali na blondýnku naprosto nesmyslně útočit.
30.01.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Trojanová (56 článků)

Skočím z mostu, ať máte klid - Zpěvačka Iveta Bartošová (44) v redakci Aha! odpovídala čtenářům na vše, co chtěli vědět!

 
Ostře sledovaná Iveta Bartošová (44) se dva dny po svém rozvodu s Jiřím Pomejem (45) objevila v redakci Aha!, kde odpovídala na otázky našich čtenářů v internetové diskusi. „Klidně odpovím i na negativní vzkazy, nejsem žádná křehulka,“ řekla na začátku a hned to dokázala. Když totiž napsal anonym, aby přestala obtěžovat lidi a skočila z mostu, pošahanému vzkazu se jen zasmála. „Klidně, ještě poprosím svůj tým, aby mě naučil salto!“
21.10.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1451 článků) , Iveta Bartošová (6720 článků)