Článek

5 věcí, které rozhodně nečistěte papírovými utěrkami

 
Patří mezi nejlepší pomocníky v domácnosti. Skvěle se s nimi utírá podlaha znečištěná od jídla, mastnoty nebo rozlitých tekutin. Poslouží v koupelně, v pokojích a jsou vždy po ruce. Co? Přece papírové utěrky, které si odtrháváme z role. Bez nich už si ani domácnost představit neumíme. Přesto existují věci, kterým tyto pomocnice neprospívají, a můžou je dokonce i poškodit. Co papírovými utěrkami určitě nečistěte?
20.09.2015 06:15 |

podobné články

Podobné články

Kobra zabránila úniku za 25 mil. při obchodu s toaletním papírem

 
Speciální policejní útvar Kobra odkryl ve Zlínském kraji daňový únik při obchodování s toaletním papírem a papírovými ubrousky a utěrkami se škodou za zhruba 25 milionů korun. Je to jeho první úspěch ve Zlínském kraji, byť trestná činnost probíhala po celé ČR i v zahraničí. Novinářům to dnes řekli představitelé policie, finančního ředitelství a celníků.
12.09.2014 11:46 |

podobné články

VELKÝ TOALETNÍ PODVOD: Stát obrali o 25 miliónů! Čtěte jak!

 
Speciální policejní útvar Kobra odkryl ve Zlínském kraji daňový únik při obchodování s toaletním papírem a papírovými ubrousky i utěrkami se škodou nejméně 25 milionů korun.
12.09.2014 16:25 |

podobné články

Čech se stal mistrem světa v hodu papírovými vlaštovkami, jeho letěla 50 metrů

 
Mistrem světa v jedné z disciplín mezinárodního šampionátu v letu s papírovými vlaštovkami se stal mladý Čech Tomáš Beck. Mezi 250 účastníky z 83 zemí se jeho papírové vlaštovce podařilo dolétnout nejdál, do vzdálenosti 50,37 metru. V hangáru na letišti v Salcburku se v sobotu soutěžilo také v kategorii akrobatický let a nejdelší let na čas.
06.05.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Beck Beck (101 článků)

Pozor! Tyto věci octem nikdy nečistěte, nebo si je zničíte!

 
Ocet považován za nejlepšího přítele správné hospodyně. Dokáže si poradit s čištěním i s pachy, pokud pochopitelně pomineme jeho nezastupitelnou roli při přípravě jídel. Přesto ale existují věci, které si s octem nerozumějí, a pokud byste je chtěli octem čistit, můžete je i zničit. Které to jsou?
25.04.2016 06:15 |

podobné články

Bordel a lži, prý jen škrábnutí. Tam si radši vodou ani nečistěte zuby. Drtivé informace o skoro mrtvé Češce, co se tak moc těšila do Egypta

 
Šestatřicetiletá Lenka C., kterou před několika dny pobodal útočník v egyptském resortu Hurghada, je ve stavu klinické smrti. O jejím příběhu a vůbec o situaci v Egyptě pojednává dnešní MF Dnes.
27.07.2017 07:30 |

podobné články

5 tipů jak uklízet efektivněji

 
Ať se snažíte, jak se snažíte, již druhý den po vašem generálním úklidu nacházíte na poličce první známky prachu na koberci drobná smítka a ta šmouha na okně tam přece včera nebyla. Úklid domácnosti spadá do kompetence žen a každý svědomitá hospodyňka k tomuto úkolu přistupuje po svém. Možná i vás ale někdy napadne otázka, jak uklízet efektivněji, abyste nemusela třikrát do týdně lítat jako hadr na holi. Ačkoli uklízení nepatří zrovna mezi činnosti, které bychom si dobrovolně zapsali na seznam odpoledních aktivit, věnovat se mu musíme. Traduje se představa, že čím častěji a pravidelněji uklízíme, tím méně práce potom máme. Ne vždy je to ale pravda. Hodně lidí totiž i při úklidu hodně chybuje, byť by se mohlo zdát, že je to tak jednoduchá věc, na které se vlastně ani nedá nic zkazit… Jak uklízet efektivněji a nepřidělávat si práci Znáte to – strávíte dlouhé hodiny úklidem, kdy běháte z jedné místnosti do druhé, věnujete se napřeskáčku té či oné činnosti a ve finále sebou plácnete na gauč, protože jste totálně grogy. A právě v tom je ta chyba, neuklízíte správně. Naštěstí máte před očima dnešní článek, který vám ve stručnosti poradí, jak uklízet efektivněji. První tip: aplikujte čistící přípravky Na všechna místa, na která chcete aplikovat čisticí prostředky, jež vám podle reklamy běžící v televizi mají pomoci se špínou, naneste požadované množství vhodných prostředků. Týká se to především toalety, kde chcete zlikvidovat všechny bakterie, sporáku, odkud chcete odstranit připečené jídlo nebo kuchyňské desky, která nese stopy po dnešním vaření. Druhý tip: vrhněte se na kuchyň Pokud jste s vaším úklidem začínali v jiné místnosti, odteď už budete startovat tady. V kuchyni umyjte nádobí, ukliďte jej, utřete odkapávač, setřete kuchyňskou desku papírovými ubrousky, vydrhněte sporák, pak pracovní desku a jděte na další pokoj. Třetí tip: šup na toaletu Teď... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak uklízet efektivněji pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Šárka opustila korporát, stala se z ní designérka: V Holešovicích nabízí nezničitelné papírové tašky

 
Jistotu v korporátu vyměnila za plnění si vlastního snu. Šárka Klimánková (40) opustila před rokem pozici manažerky. Rozhodla se tvořit svou vlastní značku, která nabízí designové doplňky, které jen tak v obchodech neobjevíte. Velký boom udělala se svými papírovými taškami, které se nezničí ani v dešti.
12.11.2017 07:45 |

podobné články

Čas na pohodovou výměnu padesátikorun se krátí! Už jen do konce března!

 
Papírovými padesátikorunami, které nám podstatně zlehčovaly peněženky, už v obchodě nezaplatíme dobrý rok. Podle informací ČNB jich ale lidé ještě mají po kapsách a šuplících za dobrých 600 milionů!
12.03.2012 12:10 |

podobné články

Krásná heboučká lví mláďátka se radují v Olomoucké ZOO

 
Dokonalou rodinu vytvořili v zoo na Svatém Kopečku v Olomouci lvi berberští Šimon a Lilly, kteří se vzorně starají o dva desetiměsíční samečky Barta a Napoleona. Zatímco Napoleon je po vzoru svého jmenovce odvážný bojovník, Bart má klidnější povahu. Skopičiny sice vymýšlí, ale vždy jen za dozoru své maminky. Zoo oslavila i dvouleté narozeniny lvice Micky, která zanedlouho zoo opustí. Dnes si po chvilce váhání hravě poradila s papírovými hračkami, které k narozeninám dostala.
29.06.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Micky (4 články)

Tu máš, Nečasi. Aktivisté na dnešek ohlásili akci proti Úřadu vlády

 
Političtí aktivisté dnes plánují zasypat zahradu patřící k Úřadu vlády papírovými vlaštovkami. V den výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do tehdejšího Československa tak chtějí symbolicky "okupovat" vládní pozemek. Akci pořádá hnutí Occupy Czech (Okupujte), které na jaře po vzoru podobných zahraničních organizací na protest proti vládě stanovalo na pražském Klárově.
21.08.2012 07:05 |

podobné články

Na 400 lidí podpořilo Tibet před ambasádou Číny v Praze

 
Před čínskou ambasádou v pražských Dejvicích dnes vpodvečer protestovalo zhruba 400 lidí proti porušování lidských práv v Tibetu. Happening pořádala česká pobočka mezinárodní organizace Amnesty International (AI). Hlavní částí byla pieta, při které dobrovolníci stáli s papírovými siluetami znázorňujícími lidi, kteří se dosud na protest proti čínské nadvládě upálili.
10.03.2013 20:30 |

podobné články

Čtyři stovky demonstrantů podpořily Tibet před ambasádou v Číně

 
Před čínskou ambasádou v pražských Dejvicích dnes v podvečer protestovalo zhruba 400 lidí proti porušování lidských práv v Tibetu. Happening pořádala česká pobočka mezinárodní organizace Amnesty International (AI). Hlavní částí byla pieta, při které dobrovolníci stáli s papírovými siluetami znázorňujícími lidi, kteří se dosud na protest proti čínské nadvládě upálili.
10.03.2013 20:50 |

podobné články

Test: Toto jsou nejnavštěvovanější turistická místa světa. Poznáte je?

 
Je doba letních dovolených, doba listování papírovými či elektronickými alby z vašich cest či z cest vašich přátel. Připravili jsme pro vás malé album oblíbených turistických míst, které patří k nejnavštěvovanějším na planetě. Poznáte je?
03.08.2016 12:50 |

podobné články

Ceny Óčka: Těhotná Abbasová měla zelené oči, Konvičková rajcovní šaty

 
Deváté Hudební ceny televize Óčko nabídly hned dvojí nevšední podívanou. Někdejší tvář stanice Lejla Abbasová poutala pozornost zelenýma očima, zpěvačka Markéta Konvičková papírovými šaty, ve kterých už nezbylo místo na podprsenku. Další články k tématu: Ceny Óčka si z Lucerny odnesla Kristina a Dyk s Nightwork
17.11.2011 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků) , Markéta Konvičková (272 článků)

Akrobatický pilot Martin Šonka soudcoval závody vlašťovek

 
Složit vlaštovku tak, aby pořádně lítala, je pořádný kumšt. Nicméně 600 nadšenců se o to pokusilo a ještě se rozhodli změřit si síly se svými papírovými stroji s dalšími konstruktéry. Na stavební fakultě ČVUT se utkali v republikovém finále série Red Bull Paper Wings 2012, ti nejlepší letci budou reprezentovat Česko na světovém finále 4. a 5. května v Rakousku. A hned ve třech kategoriích – nejdelší vzdálenost, nejdelší doba letu a kreativní akrobacie.
30.03.2012 17:00 |

podobné články

Hnutí Occupy dnes zasypalo Úřad vlády papírovými vlaštovkami

 
AKTUALIZACE. Několik aktivistů z hnutí Okupujte dnes naházelo papírové vlaštovky se vzkazy adresovanými vládě do zahrady Strakovy akademie. Kabinet premiéra Petra Nečase vyzvali k odstoupení, vláda je podle nich zkorumpovaná a jedná ve prospěch bohaté menšiny na úkor ostatních občanů. Žádný politik se ovšem v té době na zahradě neobjevil.
21.08.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Hrádeček vzpomíná na Václava Havla svíčkami a papírovými srdci

 
Bývalého prezidenta Václava Havla na jeho chalupě na Hrádečku na Trutnovsku, kde před dvěma roky zemřel, připomínají zapálené svíčky a červená papírová srdce. Během dnešního dopoledne se u chalupy zastavilo několik lidí.
18.12.2013 13:02 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4808 článků)

Machinace s toaletním papírem za 25 milionů

 
Kobra dopadla podnikatele z Uherskohradišťska, který se měl dopustit daňového úniku prostřednictvím obchodu s toaletním papírem a papírovými ubrousky ve výši až 25 milionů korun. Pro speciální policejní útvar je to první úspěch ve Zlínském kraji. 'Toaleťákový boss' nicméně páchal své zrůdné zločiny po celé republice. 
12.09.2014 13:56 |

podobné články

Gang kšeftoval s toaletním papírem! Stát okradli o miliony!

 
Chtěli ošidit stát na daních o 25 miliónů. Nepašovali ale alkohol, ani cigarety! Podváděli s miliony rolí toaletního papírů a papírovými ubrousky! Trestný čin odhalil ve Zlínském kraji speciální policejní útvar Kobra. Trestná činnost byla páchána i v zahraničí.
12.09.2014 15:10 |

podobné články