Článek
Podobné články

Daniele Steele: Píše o romantice a zažívá horory

 
Hvězda takzvané červené knihovny druhé poloviny dvacátého století, autorka slavných, patosem a láskou narvaných románů, Daniele Steele, promluvila o svém soukromí. O smrti syna, samotě, vězení. O existenci slavné a bohaté, kterou nezvládla.
08.05.2010 05:10 |

podobné články

Srbsko, Rumunsko a gurmánské putování Srbskem a rumunským Banátem s turistikou

 
Chcete-li si v letních měsících odpočinout od narvaných pláží, měst přeplněných zahraničními návštěvníky a hor, které spíše připomínají promenádu než místo pro aktivní odpočinek a meditaci v klidu, tak nehledejte kompromis. Vydejte se s námi do Srbska - země překrásných soutěsek, kouzelných krasových útvarů, lahodných nápojů a balkánských specialit.
29.06.2010 20:15 |

podobné články

Farma z Plzeňska vyrazila do boje proti hypermarketům. Mléko vozí lidem až do domu

 
Nízké výkupní ceny mléka a nezájem hypermarketů narvaných až po střechu mléčnými výrobky zahraničních firem přiměly provozovatele rodinné farmy Milknatur z Líní u Plzně k odvážnému a zásadnímu rozhodnutí, díky kterému si nyní získává své místo na trhu. Se svými mléčnými produkty nyní vyráží přímo k zákazníkům do místa jejich bydliště a lidem se nová služba velmi zamlouvá.
09.01.2012 10:25 |

podobné články

Konečně: Svatební video, které je vtipné, okouzlující a dojemné

 
Novomanželé Ellie a Quang ze Seattlu se rozhodli, že jejich svatební video nebude přehlídka ožralých strýců tančících dupáka v nepadnoucích oblecích v nějaké sokolovně vyzdobené fáborky a defilé obtloustlých neteří narvaných v šatech à la cukrová vata, jejichž muffin top zabírá půlku pódia pro dechovkovou kapelu.
31.08.2013 14:35 |

podobné články

Missky opustily zmrzlé Česko: Kufry plné kalhotek!

 
Česko je zase o něco ošklivější. Nejkrásnější dívky letošního roku totiž včera odcestovaly na slunný Mauricius. V narvaných kufrech vezly hračky a... hromady spodního prádla!
25.01.2014 12:05 |

podobné články

Namačkáni jako sardinky bez špetky důstojnosti: Děsivé foto z uprchlické lodi!

 
796 nebožáků narvaných na loď pro méně než polovinu. A to včetně těhotných žen a malých dětí. Taková byla šílená cesta převážně syrských uprchlíků na lodi Blue Sky M, která doplula k italským břehům. Jeden z imigrantů na ní vyfotil snímek, ze kterého se tají dech...
06.01.2015 06:51 |

podobné články

Zákeřná bitka ve Zlíně: Zlodějky kousaly a škrábaly prodavače, který je nachytal při lupu!

 
Ve Zlíně bylo pořádně veselo. Dvě drobné zlodějky se na parkovišti neváhaly poprat s prodavačem, který je přistihl při nekalé činnosti. Po krádeži za nimi vyběhl z obchodu a chtěl jim zabavit ukradené zboží z narvaných kabelek. A nastala mela.
19.03.2016 13:35 |

podobné články

FOTO: V pátek narváno, teď ani noha. Jak vypadaly obchoďáky před Štědrým dnem a jak dnes

 
Každý, kdo jel před Štědrým dnem nakupovat, ví, že najít místo na zaparkování u obchodních center byl problém. Občas jste museli čekat, abyste vůbec mohli na parkoviště vjet. Den po Štědrém dnu byste se naopak mohli po těchto plochách prohánět. Nikde totiž žádná auta nejsou, jelikož všechna nákupní centra jsou 25. prosince zavřená - tedy alespoň obchody v nich. Fotografové Blesk.cz se vydali ke třem obchoďákům pořídit snímky dvou extrémů – narvaných a prázdných parkovišť. Podívejte se na srovnání.
25.12.2016 16:00 |

podobné články

Řešení narvaných věznic? Peněžité tresty, věří Bradáčová a promluvila o Rathovi

 
Čtyři roky od amnestie jsou věznice už opět plné. Soudy tak kolikrát sahají po podmínečných trestech u obžalovaných, kterým už jedna lhůta tohoto trestu běží. Podle vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové by měly více využívat peněžitých trestů, které mohou být kolikrát pro hříšníky mnohem větším postihem. V rozhovoru pro deník Právo navíc promluvila o kauze Davida Ratha, ve které nedávno vrchní soud rozhodl o zrušení odsuzujícího rozsudku a označil odposlechy, které byly stěžejním důkazem, za nezákonné.
29.01.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4367 článků)

Poznáte televizní pořady podle fotek? Zkuste si to!

 
Televizních pořadů, které baví diváky je nepřeberné množství. V našem kvízu jsme vybrali 20 z nich a je jen na vašich znalostech, jak uspějete! Myslíte si, že poznáte všech 20 pořadů podle fotek?
17.09.2016 13:11 |

podobné články

Fisher-Price vybrala 10 nejoblíbenějších hraček a snížila jejich ceny o 25%.

 
Společnost Fisher-Price, jejíž tradice sahá až do roku 1931, připravila pro všechny milovníky kvalitních hraček mimořádnou evropskou akci – 10 nejoblíbenějších hraček je možné od 15. 2. 2012 zakoupit u vybraných prodejců za cenu zvýhodněnou o 25%.
17.02.2012 14:00 |

podobné články

Kam letos na dovolenou? Známe 5 nejoblíbenějších destinací!

 
Léto se blíží mílovými kroky. Už víte, kde letos budete odpočívat? Máme pro vás pět nejoblíbenějších destinací.
01.05.2013 14:50 |

podobné články

V čem by rády usínaly i celebrity? Radikální výprodej nejoblíbenějších povlečení!

 
Nejžhavější trendy a kvalita, která vás dostane. Máme tu pro vás 5 nejoblíbenějších povlečení v podzimní akci za neuvěřitelně nízké ceny. Tak dlouho neváhejte, ať se po nich nezapráší. Obzvlášť, když přidáváme i slevu 125 Kč na první nákup. Květinové vzory stále vládnou ložnicím:
28.10.2014 17:00 |

podobné články

AČCKA: Pět nejoblíbenějších destinací v roce 2016. Na špičce opět Chorvatsko

 
V loňském roce vycestovalo do zahraničí o 2 % více českých turistů. Nejoblíbenějším cílem se opět stalo Chorvatsko, namísto Slovenska. Přinášíme nejnovější hodnocení statistik ČSÚ za rok 2016 a žebříček TOP 5 nejoblíbenějších cílových zahraničních destinací.
01.04.2017 13:40 |

podobné články

Hit vašich obýváků: Sytě zelený Zamiokulkas!

 
Během posledních několika let se Zamiokulkas stal jednou z nejoblíbenějších rostlin v českých domácnostech. Přinášíme vám několik rad, jak se o něj správně starat.
20.09.2012 22:40 |

podobné články

"Thumbs up": 8 scén z vašich nejoblíbenějších filmů, kde uvidíte palec nahoru!

 
Známé gesto "Thumbs up", které v překladu znamená něco jako "palec nahoru", vyjadřuje úspěch, ohodnocení, že je něco fakt dobrý, že se zkrátka něco povedlo.
29.03.2013 08:35 |

podobné články

Je to dobrý, plave!

 
Pozorovat svou stolici v toaletě je velice užitečný zvyk. Dozvíte se, co se děje ve vašich střevech, která jsou spolehlivým odrazem vašich stravovacích návyků a tím i důležitým barometrem vašeho zdravotního stavu.
27.07.2010 00:30 |

podobné články

Nejočekávanější filmy roku 2012: Vrací se spousta vašich oblíbených hrdinů!

 
Filmový rok 2012 se ponese ve znamení velkých návratů! Na plátnech kin se totiž opět objeví řada vašich oblíbených hrdinů. Pořádnou nadílku lze očekávat především mezi akčními filmy, na své si však přijdou i fanoušci jiných žánrů - dramat, fantasy příběhů, komedií i pohádek. Co všechno se letos chystá? Podívejte se do našeho velkého přehledu budoucích filmových hitů!
10.01.2012 13:50 |

podobné články

Ztrácíme demokracii a Babišovi se Zemanem to vyhovuje, píší u Šafra

 
Podle komentátora, společenského glosátora a spoluzakladatele serveru mapovani.cz Petra Havlíka se Česká republika vzdaluje západním demokraciím. Problémem je podle něho především ministr financí Andrej Babiš. „Velkopodnikatel a správce vašich peněz se chce nyní stát také správcem vašich firemních dat,“ varuje Havlík.
13.12.2015 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Petr Zeman (277 článků)