Článek

5 snadných triků, jak během chvilky omládnout o 10 let!

 
Čas nejde sice zastavit, ale říká se, že věk je jen číslo. Důležité je, jak se cítíme, díky tomu pak vyzařujeme mladistvý vzhled a pohodu. Pokud vám už tedy zrovna není dvacet, nevěšte hlavu, máme pro vás 5 triků, díky kterým omládnete během chvilky o deset let.
11.06.2016 08:35 |

podobné články

Podobné články

Jak omládnout? Poznejte svůj metabolický věk!

 
Kterou z nás nikdy nenapadlo, jak skvělé by bylo omládnout o pár let? Máme pro vás dobrou zprávu. S trochou snahy a odhodlání můžete snížit stáří vašeho organismu a cítit se i vypadat mnohem lépe.
25.04.2013 06:10 |

podobné články

Sabina Laurinová: Omládnout? Ani náhodou!

 
Herečka Sabina Laurinová (38) by nejraději zastavila čas, aby zůstala napořád taková, jaká je teď! Stárnutí se tedy neděsí a omládnout by také nechtěla.
04.06.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (225 článků)

Máte hluboko do kapsy a rádi byste změnili vzhled vašeho interiéru? Nabízíme pár snadných tipů!

 
Prošel váš byt přestavbou nedávno a vy přesto máte chuť dát mu nový kabát? Nemusíte pouštět do samotné rekonstrukce, ať už z finančních důvodů, či z vaší pohodlnosti? Stačí jen málo a váš domov se přemění během chvilky!
05.03.2015 00:10 |

podobné články

Zbavte se vrásek: 20 triků jak snadno omládnout

 
Která z nás by nechtěla mít o pár let míň? Stačí dodržovat naše rady a váš sen se může brzy splnit. Zbavíte se vrásek a navíc ušetříte desítky tisíc za plastickou chirurgii.
24.05.2011 11:15 |

podobné články

Jak díky make-upu omládnout o 10 let? Stačí jednoduché triky

 
Líčení je jako oblékání, může vám pomoci k hvězdnému vzhledu a zamaskovat váš skutečný věk nebo vás naopak doslova potopit. Máme pro vás 7 triků vizážistů, které vykouzlí mladistvý, svěží a hlavně okouzlující vzhled, nikdo přeci nemusí na první pohled poznat, jaký je váš věk.
18.11.2013 06:06 |

podobné články

15 snadných triků, jak doma ušetřit

 
Žijete od výplaty k výplatě a nedaří se vám nic uspořit? Pak vám možná přijdou vhod spořící fígle čtenářky Blesku pro ženy Tamary z Kolína. S jejich pomocí ročně ušetříte klidně i několik tisíc korun.
14.04.2011 05:10 |

podobné články

Procvičte svůj mozek! 6 snadných triků pro bystřejší mysl

 
Věděli jste, že existuje více druhů inteligence? Vědci se shodují, že různí lidé jsou od přírody „chytří“ v různých oblastech. Mozek každého z nás je ale všestranný a dá se posilovat. Jak na to?
24.10.2012 14:15 |

podobné články

Cajthamlová má doma postrach exekutorů: 5 snadných triků, díky kterým se její milý roky směje věřitelům!

 
Dietoložka "Kateřina Cajthamlová":http://www.extra.cz/tema/katerina-cajthamlova (51) radí, jak zhubnout, její přítel Petr (49) by si mohl z fleku otevřít výcvikový tábor pro úprk před exekutory.
05.03.2014 10:00 |

podobné články

7 praktických tipů, jak peníze za elektřinu nevyhazovat oknem

 
Každý rok nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, kolik zase musíte zaplatit za elektřinu? Přestože se snažíte poctivě zhasínat, vařit s pokličkami na hrncích a v zimě se zachumláte do druhého svetru, jen abyste nemuseli zapínat radiátor? Podívejte se na sedm snadných triků, které sníží výdaje za energii o stovky až tisíce korun.
04.07.2017 00:15 |

podobné články

Krásná za pět minut: 8 snadných triků!

 
Zaspala jste a máte jen pár minut času? Nebo vás jen nebaví trávit nekonečně dlouhou dobu před zrcadlem? Nemusíte! Díky našim trikům můžete vmžiku vypadat skvěle. A je to opravdu snadné!
26.06.2011 21:30 |

podobné články

Rozčílili vás? Zkroťte vztek do pěti vteřin!

 
Znáte to, občas stačí jen malý impuls a vzteky se vám přímo zatmí před očima. Co s tím? Pomůže pár snadných triků, které se dají aplikovat začerstva, když vidíte rudě a stres je ještě akutní.
28.02.2013 05:05 |

podobné články

Rozčílili vás? Zkroťte vztek do pěti vteřin!

 
Znáte to, občas stačí jen malý impuls a vzteky se vám přímo zatmí před očima. Co s tím? Pomůže pár snadných triků, které se dají aplikovat začerstva, když vidíte rudě a stres je ještě akutní.
28.02.2013 12:50 |

podobné články

Perte jako profesionál: Které triky byste měli znát?

 
Také vás občas štvou žmolky na oblečení, zelektrizované sukně a halenky nebo když je všechno totálně zmačkané? Máme pro vás pár snadných triků, které vám usnadní práci a pomohou nad ledasco vyzrát!
31.03.2017 08:10 |

podobné články

Smartherbs – Kuchyňská zahrádka snadno a rychle

 
Chladné deštivé počasí máme nyní častěji, než bychom si přáli. S tím přichází ruku v ruce i častá onemocnění důsledkem oslabené imunity. Za ideální možnost, jak si udržet pevné zdraví, vitalitu a posílit imunitní systém se považují přírodní pomocníci. Jenže kde vzít čerstvé bylinky a saláty, které dodají tělu potřebné živiny a navíc umí bojovat s různým onemocněním? Mít lahodný, čerstvý, krásně zelený salát i v zimním období nemusí být jen sen. Vůbec teď nemáme na mysli ovadlé listy v prodejně se zeleninou. Sehnat čerstvé lístky máty, jež jsou výborným prostředkem na nemoci z nachlazení, by bylo obtížné. Obklopit se zelení můžete i v pohodlí domova díky smartherbs.cz Pěstování bylinek nemusí představovat složitý proces ani pro začátečníky. Kuchyňská zahrádka Plantui6 umožní pěstovat bylinky, šťavnaté listy salátu i jedlé květy. O co vůbec jde a proč si jí pořizovat si vysvětlíme v dnešním článku. Ve zdravém těle zdravý duch Všichni ti, kterým není lhostejné zdraví své a rodiny se snaží žít podle zásad zdravého životního stylu. Ten se zakládá na několika snadných principech vycházejících z přirozených požadavků člověka. Tím je dostatek spánku, pohybu, pitný režim, psychická pohoda, zdravé stravování, duševní potrava a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co člověk vnímá za správné a přirozené. Největší důraz se však klade na vyvážený příjem potravy, protože je to pro člověka něco, jako palivo. Bez toho aniž bychom tělo dostatečně zásobili živinami, nemůžeme fungovat. Smartherbs do každé domácnosti Pravděpodobně jste si již sami stihli všimnout, že během léta, kdy máme dostatek sluníčka a čerstvých potravin jsme vitálnější. Během zimy naopak unavení a mnohdy i často nemocní. Naštěstí existuje skvělé řešení, jak si i během zimy pochutnat na čerstvých zahradních výpěstcích. Smartherbs.cz představuje nenáročného pomocníka, který je vždy zelený, příjemně voní a s jeho údržbou nemáte žádnou starost. Pouze složíte dohromady, nalijete vodu podle návodu, vyberete si 6 rostlinek a vhodné místo, kam jej umístíte. Kuchyňskou... Čtěte více Příspěvek Smartherbs – Kuchyňská zahrádka snadno a rychle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 19:20 |

podobné články

Vnadná Kubelková se máchala v jezírku bohyně Afrodité: Chce omládnout o desítky let?

 
Iva Kubelková (37) lpí na svém dokonalém vzhledu a nebojí se vyzkoušet různé krášlící prostředky. I za cenu, že přitom třeba zmrzne. Během natáčení v Řecku skočila do ledového jezera, ve kterém se podle bájí koupali řečtí bohové. Doufá snad Kubelková, že po této zázračné vodě omládne o desítky let?
31.07.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (481 článků)

Chcete omládnout o pár let? Víme, jak to udělat!

 
Zoufale toužíte, aby vaše pleť vypadala mladší, alespoň o pár let? Pořiďte si kosmetické pomocníky, které můžete používat v klidu domova i na pracovišti!
20.08.2012 11:40 |

podobné články

5 kosmetických tipů, jak omládnout o několik let. Zkuste je také!

 
Omládnou o pár let se dá i bez pomoci kosmetických zákroků. Záhada všeho se skývá v make-upu. Musíme se ho totiž naučit správně používat, protože co je moc, to je někdy až příliš!
27.08.2012 11:10 |

podobné články

Nestíháte péct? Tady jsou: Sladké vánoční rychlovky!

 
Pokud jste letos nezvládli napéct tolik druhů cukroví jako obvykle, nevěště hlavu. Vždyť do Vánoc zbývají celé tři dny, během kterých toho stihnete ještě spoustu připravit. Vybrat si můžete z našich čtyř rychlých a snadných receptů...
21.12.2014 05:06 |

podobné články

Nestíháte péct? Tady jsou: Čokoládové kostky

 
Pokud jste letos nezvládli napéct tolik druhů cukroví jako obvykle, nevěště hlavu. Vždyť do Vánoc zbývají celé tři dny, během kterých toho stihnete ještě spoustu připravit. Vybrat si můžete z našich čtyř rychlých a snadných receptů...
22.12.2014 05:06 |

podobné články