Článek

5 slavných Češek, které nikdy nepocítily mateřskou lásku

 
Jaké asi je necítit mateřskou lásku? Proč se některé slavné ženy nestaly maminkami? Bylo to jejich rozhodnutí, nebo jim to příroda neumožnila? Tohle je 5 slavných žen, které se nastaly matkou!
22.02.2016 14:25 |

podobné články

Podobné články

Kozičky slavných Češek. Poznáte, které patří?

 
Máte přehled o ňadrech slavných Češek? Zkuste si náš zábavný kvíz.
30.06.2012 05:05 |

podobné články

Neplatili jste si nemocenskou? Rodičovský příspěvek budete mít pevně daný

 
Rodičovskou dovolenou si může někdo splést s mateřskou, ale jedná se o rozdílné příspěvky. Rodičovská na mateřskou navazuje. A zatímco peníze na mateřskou se vypočítávají z předchozího příjmu rodiče, rodičovská je pro všechny stejná. 220 tisíc korun. Záleží jen na tom, jak dlouhou rodičovskou si matka či otec zvolí. Ne každý ale takovou možnost má.
08.09.2016 06:20 |

podobné články

Analytici: Trump je pro českou ekonomiku větší hrozba než Clintonová

 
Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v USA by krátkodobě přineslo více nejistoty na finanční trhy, oslabení dolaru a pokles ceny akcií, než v případě zvolení Hillary Clintonové. Výrazné ekonomické dopady by prozatím EU a tím i ČR v případě Trumpova vítězství nepocítily. V delším období by ovšem, v případě plnění Trumpových předvolebních slibů, mohla být ekonomika EU i ČR zasažena kvůli jeho proklamovanému protekcionismu. Vyplývá to z vyjádření analytiků oslovených ČTK.
04.11.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3636 článků)

Tajnůstkář Ruml: Vaří, peče a půjde na mateřskou!

 
Zpěvák Ondřej Ruml (28) neustále tají svou lásku! I když za nic na světě nechce odhalit její totožnost, vypadá to, že je spokojený! Vaří, peče a chystá se dokonce na mateřskou!
26.11.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (161 článků)

Kodetová nastupuje na mateřskou. Už naposledy, říká

 
Herečka Bára Kodetová se představením Válka Roseových rozloučila tento týden s publikem Divadla Na Jezerce, odchází totiž na mateřskou dovolenou. Slibuje, že tentokrát je to naposledy. "Tři těhotenství mi bohatě stačí, už to nechci nikdy zažít," říká s úsměvem Kodetová.
28.04.2009 15:25 |

podobné články

Šokující výsledky pitvy: Tělům otrávených Češek chyběly orgány!

 
Na soudním lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě proběhla ve středu zvláštní porada patologů a dalších odborníků. Téma bylo jediné – záhadná smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) na dovolené v Hurghadě. Kvůli skandálnímu přístupu egyptské strany je příčina úmrtí obou Češek zatím neznámá! A reálně hrozí, že se nikdy nevyšetří!
06.09.2013 05:40 |

podobné články

Slavné Češky s dlouhou hřívou: Příroda? Ne! Umělina!

 
České ženy jsou ve světě vyhlášené krasavice. Někdy ale Češky musí pomoci přírodě tam, kde nebyla příliš štědrá. Proto se mnoho nejen slavných žen uchyluje k malému podvodu a navštěvuje kadeřnické salony, kde si nechávají přidělávat vlasy umělé. A které ze slavných Češek takto matce přírodě pomáhají?
19.11.2013 06:11 |

podobné články

TETOVÁNÍ SLAVNÝCH ČEŠEK: Která hvězdička má znaky čínské polévky? A má někdo kérku s významem?

 
Mnoho slavných dam má na svém těle tetování. My jsme pro vás vybrali 5 žen, které se od sebe liší nejen tetováním, ale zřejmě i tím, co mají v hlavě.
08.10.2016 22:05 |

podobné články

Lucie Borhyová v tom není sama: 5 slavných Češek, před kterými láska bere nohy na ramena

 
Jsou slavné, jsou krásné, jsou úspěšné, přesto se jim lepí smůla na paty. Řeč je o známých ženách, které ne a ne narazit na tu pravou lásku. Některé si už na status „single“ zvykly, jiné štěstí stále pokoušejí...
12.04.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků)

99 Češek se přidalo k žalobě kvůli prasknutým prsním implantátům!

 
Skandál s praskajícími vadnými prsními implantáty francouzské společnosti PIP, které jsou naplněny průmyslovým silikonem namísto lékařského, se snad blíží ke konci. Soud by o něm měl rozhodnout již v březnu. Dosud se z dvou tisícovek Češek, které měly zdravotní potíže kvůli implantátům, k žalobě přidalo 99, informoval list MF Dnes.
26.01.2015 18:16 |

podobné články

Američané hledají lásku u Češek. Natočí o tom reality show

 
Zanedlouho by se mohla v českém hlavním městě natáčet online reality show, ve které budou američtí muži hledat lásku u českých žen.
10.06.2014 10:20 |

podobné články

Američané hledají lásku u Češek. Natočí o tom reality show

 
Zanedlouho by se mohla v českém hlavním městě natáčet online reality show, ve které budou američtí muži hledat lásku u českých žen.
10.06.2014 10:25 |

podobné články

Kvůli nepozornosti poslanců přijdou některé matky o stovky korun

 
Stát sice už matkám téměř doplatil peněžitou pomoc v mateřství, tzv. mateřskou, kterou jim měl dorovnat za první měsíce letošního roku. Ženy, které nastoupily na mateřskou dovolenou letos do konce května, však kvůli chybě v zákoně přijdou v průměru o 1800 korun za červen. Týká se to zhruba 40 tisíc matek.
15.10.2010 07:50 |

podobné články

Indie prodlouží mateřskou na půl roku. Chce, aby matky déle kojily

 
Indická vláda chce prodloužit mateřskou dovolenou ze tří na šest měsíců, aby matky mohly déle kojit. Vláda se snaží tímto způsobem bojovat s podvýživou indických dětí. Úředníci považují tři měsíce, po které současná mateřská dovolená trvá, za nedostatečnou pro péči o novorozence. 
05.09.2015 13:15 |

podobné články

Cate Blanchett sekla s herectvím. Jde na mateřskou dovolenou

 
Herečka Cate Blanchett oznámila, že si na čas bere mateřskou dovolenou. S manželem Andrewem Uptonem se dohodli, že by pro jejich adoptivní dceru Edith bylo nejlepší, kdyby s ní na čas zůstala máma doma. Australská kráska se těší, že bude více času trávit také s třemi biologickými syny, které s režisérem Uptonem má.
31.12.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (118 článků)

Maminky, pozor! Mateřskou je třeba včas naplánovat, na peníze nemá nárok každý

 
Každý pátý Čech starší 15 let vlastní živnostenské oprávnění. Třetinu všech živnostníků v České republice tvoří ženy. Otázka, jak zvládnout podnikání a mateřství současně, je proto stále palčivější. Ženy, které podnikají, by na plánování mateřské měly myslet s dostatečným předstihem. Na mateřskou totiž automaticky nárok nemají. Navíc, pokud nesplní stanovené podmínky pro čerpání mateřské, nemohou uplatnit výhody při čerpání rodičovské. Pozornost je třeba věnovat především včasnému hrazení nemocenského pojištění.
09.11.2017 05:45 |

podobné články

NECHUTNÉ! Na facebooku schvalují únos a mučení dvou Češek v Pákistánu

 
Lidská krutost a cynismus nezná mezí. Na facebooku se objevila skupina lidí, kteří schvalují únos dvou Češek, které zmizely v Pákistánu.
16.03.2013 19:30 |

podobné články

Pánové, těšte se: Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších Češek už za pár dní přiletí do Prahy

 
Konečně. Jedna z nejkrásnějších Češek Petra Němcová  (33) přiletí na konci května do české metropole. Nádherná Petra, které k nohám klekli světové hvězdy jako Sean Penn nebo James Blunt, přiletí slavnostně otevřít módní událost sezóny. Do Prahy přiletí 30. května a zdrží se dva dny.
11.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (205 článků) , James Blunt (44 článků) , Petra Němcová (543 článků)

Pohřeb dvou Češek otrávených v Egyptě skončil, ale nejasnosti zůstávají: Podívejte se na rozloučení s Monikou a Klárou

 
Už v devět hodin ráno se uzavřel karvinský hřbitov a do obřadní síně se mohli dostat jen ti, kdo byli napsáni na seznamu. Před vchodem postávali muži v oblecích a s modrými deštníky a jejich úkolem bylo vyhazovat všechny, kdo neměli ke vstupu do síně povolení. To není scéna z tajné společenské akce, ale z pohřbu Moniky (†36) a její dcery Kláry (†8). Dvou Češek, které byly zhruba před čtrnácti dny "záhadně otráveny v Egyptě":http://www.extra.cz/tema/smrt-v-hurgade.
14.08.2013 17:20 |

podobné články