Článek

5 rad, jak zbohatnout a moc se u toho nenadřít!

 
Už máte dost chudého života a rozhodli jste se, že se stanete boháčem? Není na tom nic tak moc složitého. Těchto 5 rad vám vystačí při vaší cestě za bankovkami.
03.04.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

4 tipy, jak zbohatnout v roce 2015!

 
Máme návod, jak zbohatnout v roce 2015! Kupujte stírací losy a vyzkoušejte některý ze 4 ověřených tipů, který přinesl velkou výhru.
29.12.2014 00:05 |

podobné články

Jak si bez práce vydělat? Japonské ženy pronajímají svá stehna

 
Mladé Japonky přišly na to, jak si vydělat vydělat a příliš se nenadřít. Pronajímají totiž svá stehna firemním logům a vydělají si tak měsíčně pěkný balík peněz.
24.07.2013 13:15 |

podobné články

Úhel pohledu Ondřeje Höppnera: Když zbohatnout, tak na Kubě

 
Není už dnes mnoho zemí, kde se dá snadno přijít k penězům. Poslední události na Kubě napovídají, že by to mohl být právě Ostrov svobody, kde bude záhy možné snadno a rychle zbohatnout.
21.04.2011 01:25 |

podobné články

Babiš v šoku: Češi jsou ochotni zbohatnout bez ohledu na životy jiných

 
ROZHOVOR Češi jsou ochotni zbohatnout bez ohledu na zdraví a život jiných. To je podle zakladatele hnutí ANO 2011 Andreje Babiše to nejšílenější na celé metylalkoholové kauze, která nyní straší Česko. Hrozivým zjištěním je také míra úniků na spotřební dani z alkoholu.
13.09.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8332 článků)

Se štípačkami dřeva ušetříte, nejen síly

 
Pokud vytápíte svůj dům či chalupu dřevem, máme pro vás tip, jak mít neustále dostatek paliva, a přitom se nenadřít. Navíc můžete i ušetřit.
22.12.2011 00:15 |

podobné články

10 rad, jak můžete zbohatnout

 
Chcete být bohatí? A kdo by nechtěl! Zaručených rad už tady byly stovky, jenže žádný univerzální návod, jak se stát boháčem, neexistuje. Chce to pořádný díl štěstí, trochu odvahy, rozumu a ostré lokty. Pokud vám tohle všechno něco říká, pak máte nakročeno k lepší budoucnosti...
01.08.2011 17:05 |

podobné články

Proč se investování vyplatí?

 
Jste mladí, krásní a úspěšní, ale přesto se nedá říci, že byste byli zcela spokojení, protože jste s penězi pořád na štíru. Chtěli byste zbohatnout. K tomu vede několik cest. První je najít si zámožného přítele či přítelkyni. Ovšem takových osob moc není. Navíc nemáte jistotu, že by vám to fungovalo a nedošlo by k rozchodu. Proto je lepší zvolit druhou variantu, kterou je investování. S Márií Rojíkovou, odbornicí na investování z ČSOB Investiční společnosti, jsme pro vás připravili deset důvodů a rad, proč a jak začít.
18.07.2011 00:10 |

podobné články

5 rad jak na citlivou pleť v zimě

 
Zima nám kalendářně panuje již několik dní, ale teprve až teď se ukázal v celé své parádě – venku mrzne, až praští a naše okolí zasypala hustá sněhová pokrývka. Zatímco děti jsou z nadílky sněhu, která díky nízkým teplotám jen tak neroztaje, nadšené, nás teploty klesající hluboko pod nulu už tolik netěší – ba naopak přemýšlíme, jak se postarat o citlivou pleť  v zimě, která je letos opravdu krutá. Jestliže si i vy lámete hlavu nad tím, jak byste se měli správně postarat o svou citlivou pleť v zimě, která ještě ani zdaleka nehodlá předat kralující žezlo teplotně přívětivějšímu jaru, pak jste tady správně. I my jsme se nad touto problematikou zamysleli a do následující řádků ukryli pár tipů, jak se o pleť, která na chlad a mráz podrážděně reaguje, správně postarat. Jak se postarat o citlivou pleť v zimě? Máme 5 rad! Citlivou pletí trpí velké procento žen a dívek napříč všemi věkovými kategoriemi. Není se proto čemu divit, že majitelky podrážděné pleti a náchylné pokožky právě v tomto období přemýšlí, jak zamezit problémům, které jim zima způsobuje. Pojďme si tedy říci, jak na citlivou pleť v zimě v pěti bodech, které i vám zaručeně přijdou vhod! Rada první: správná volna pleťového krému Používat v zimě krém je nutnost. Důležité je ale vybrat ten správný, protože na trhu je jich tolik, že je velice snadné sáhnout po špatném a pleti tak spíše uškodit. Pleťový krém na zimu by měl disponovat vyšším podílem tukových látek (ceramidů, cholesterolu, lipidů či rostlinných olejů), špatnou volbou nebudou ani hydratační krémy, které zabrání tzv. vymrzání vody a poškození pleti. Rada druhá: peeling jako celoroční rutina Mnoho žen se drží toho názoru, že je peeling v zimě nevhodný, protože citlivou pleť akorát ještě více podráždí. Ve skutečnosti k omezení peelingu v chladném zimním období není sebemenší... Čtěte více Příspěvek 5 rad jak na citlivou pleť v zimě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2017 20:50 |

podobné články

ŠOK: Neuvěříte, co si tyhle dvě kočičky vezly jako suvenýr ve svých kufrech!

 
Když chce někdo rychle zbohatnout, většinou to nedopadá dobře. A tenhle případ je toho jasným důkazem. Dvě mladé, pošetilé holky si myslely, že když převezou určité množství drog, nikdo na to nepřijde a ony budou v balíku. Omyl. Byly chyceny a teď je čeká nepěkný soud a vězení. Z toho se holky jen tak nedostanou.
31.08.2016 14:30 |

podobné články

Podnikatel Novotný: Blázen, nebo génius? Bude provázet po Aljašce! Za 90 tisíc!

 
Petr Novotný (64) toho nikdy nemá dost. Za dobu jeho podnikání vznikly úspěšné i neúspěšné projekty a teď už má další plány na to, jak zbohatnout. Začne prodávat zájezdy do exotických zemí a expedice navíc hodlá osobně provázet.
14.12.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (281 článků)

Muž přelstil banku, dostane od ní miliony. Čtěte, jak na to!

 
Chcete "rychle a bezpracně zbohatnout":http://www.extra.cz/tihle-vykukove-vydelali-miliony-dolaru-diky-finte-s-falesnymi-kreditkami-podivejte-jak-se-fotili-s-baliky-penez? Zkuste to stejně jako Dmitrij Alexejev z Ruska, který chytrým trikem přelstil svoji banku a s největší pravděpodobností se mu podaří vytáhnout z ní 24 milionů rublů (cca 14,5 milionu Kč). Zajímá vás, jak to dokázal?
11.08.2013 04:15 |

podobné články

Chcete vyjít s penězi na Vánoce? Máme tipy, jak se nezadlužit až po uši

 
Vánoce jsou kromě zátěže na psychiku také náporem na vaši peněženku. Recept na to, jak náhle zbohatnout, sice nemáme. Ale nabízíme vám pět jednoduchých tipů, jak to zvládnout, abyste už v lednu nemuseli litovat.
30.10.2016 06:25 |

podobné články

Primátor Svoboda: Zbohatnout díky korupci je svůdné. Ne každý odolá

 
NA HRANĚ S XAVEREM Primátor hlavního města Prahy a první místopředseda pražské ODS Bohuslav Svoboda se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zamyslel nad současným protikorupčním úsilím, které vyvíjí nové vedení pražského magistrátu, do jehož čela se i po nedávném zemětřesení opět postavil. Krátce se vrátil k nedávnému odchodu exprezidenta Václava Havla a vyslovil se i k případné vlastní kandidatuře na nejvyšší ústavní post – prezidenta Svobodu (v dějinách už druhého toho jména) s největší pravděpodobností na Hradě mít nebudeme, minimálně tedy ne v roce 2013.
08.01.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Bohuslav Svoboda (688 článků) , Václav Svoboda (158 článků)

Vítek má plán, jak na Sazce vydělat. Nemá od ní ale ani korunu

 
Podnikatel Radovan Vítek má s loterijní společností Sazka velké plány. Mezi ty patří i to, jak ještě více zbohatnout. O jejím případném prodeji tak vůbec neuvažuje.
21.02.2011 13:25 |

podobné články

Bartošová obětí podvodníků: Chtějí za ni výkupné!

 
„Bartošová i Macura jsou v Praze!“ Tak znělo oznámení, které přišlo na horkou redakční linku. Jak jsme se na místě přesvědčili, nebyla to pravda, ale jen plán lidských hyen, jak zbohatnout na tragédii zpěvačky!
12.07.2013 12:10 |

podobné články

Bartošová obětí podvodníků: Chtěli za ni výkupné!

 
„Bartošová i Macura jsou v Praze!“ Tak znělo oznámení, které přišlo na horkou redakční linku. Jak jsme se na místě přesvědčili, nebyla to pravda, ale jen plán lidských hyen, jak zbohatnout na tragédii zpěvačky!
12.07.2013 22:30 |

podobné články

Síť zaplavil návod Roma, jak vydělat na dávkách. Úřad práce tvrdě zakročil

 
V poslední době koluje po internetu příběh, ve kterém níže podepsaný Jiří Máška popisuje příběh Roma. Ten mu vypráví o tom, jak se dá „zbohatnout“ mimo jiné i díky pobírání sociálních dávek. Protože se jedná o naprostou snůšku lží a nesmyslů, rozhodlo se Generální ředitelství Úřadu práce ČR (ÚP) vysvětlit pravý stav věci.
31.07.2013 16:55 |

podobné články

Trapas Tori Spelling: Na autogramiádu její knihy přišel jediný fanoušek

 
Herečka, spisovatelka a hlavně zasloužilá matka Tori Spelling (40) vydala svou šestou knihu s názvem „Jak to je“, kde odhaluje jak to vlastně je s její reality show Tori& Dean a co všechno se děje v zákulisí.  Na svém díle chtěla zbohatnout, ale ukázalo se, že s její kariérou spisovatelky to tak slavné nebude
11.11.2013 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (215 článků)

U nás má navrch politikaření, touha rychle zbohatnout a závist, povzdechl si starosta Litovle

 
Zdeněk Potužák (SNK) je přesvědčen, že nová hnutí a čerstvá krev mohou rozbít dlouhodobé propojení, které korupcí prodražují investice a odlévají peníze do soukromých kapes. Nebránil by se ani změně volebního systému. V čem vidí ale největší úskalí své práce? Krom běžné správy města čeká zastupitelstvo v tomto volebním období další krok v protipovodňových opatřeních a ozvali se také zájemci o zbytek pozemků v průmyslové zóně. Jak se radnice k nabídce postaví? A jaké další změny plánuje? Prozradil nám také, jak hodnotí komunikaci s krajem či vládou. A nejen to…
24.05.2015 14:06 |

podobné články