Článek

5 rad, jak se přestěhovat bez nervů

 
„Stěhovat se? To je lepší vyhořet!“ Už jste to také někdy vypustili z úst, když jste se motali mezi krabicemi s knihami, pytli s oblečením, zkrátka převáželi svůj starý domov do nových prostor, a u toho vám tekly nervy? Určitě jste někde udělali chybu, něco podcenili. Zde je deset rad pro stěhování bez zbytečného stresu, chaosu a nepořádku.
17.09.2016 10:05 |

podobné články

Podobné články

Dárky rychle a bez nervů

 
Nebaví vás zdlouhavé nakupování? Pak vám určitě přijde vhod pár osvědčených tipů na vánoční dárky, které se dají pořídit rychle a bez zbytečných nervů. Stačí si jen vybrat, zamířit do obchodu a zaplatit.
07.12.2009 09:30 |

podobné články

Dopita z nervů hubne! Není divu. Hrozí mu 10 let basy!

 
Průšviháři jsou doma! Modelka Agáta Hanychová (27) se v neděli nad ránem vrátila se synem Kryšpínem (11 měsíců) a partnerem Mirkem Dopitou (28) z dovolené v Itálii, kam odjeli po incidentu na karlovarském filmovém festivalu. A jak si všimli všichni okolo, snoubenec Hanychové z nervů shodil pěkných pár kilo…
16.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2519 článků)

Nečasovi s krizí pomohou ekonomové z NERVu. Tentokrát je snad poslechne

 
Jak se co nejrychleji dostat z krize? Tím se nyní bude zabývat premiér Nečas (ODS) důkladněji než dříve. Do konce září chce mít totiž jasný plán na co nejrychlejší řešení situace. Proto si k NERVu přizval oborníky z praxe. Ti se shodují, že chaos v nařízeních a daních odrazuje podnikatele nejvíce. Navíc je prý politici neposlouchají.
24.08.2012 10:30 |

podobné články

Nahrané zvuky nervů v lidském mozku znějí jako srkání brčkem

 
Nová výstava v londýnském muzeu přišla s unikátním lákadlem. Návštěvníci si tady mohou poslechnout autentický zvukový záznam práce nervů v lidském mozku. A to jak ve chvílích klidu a odpočinku, tak i v momentech rozčilení.
15.12.2013 21:05 |

podobné články

NERV: Česko neumí využívat nové technologie

 
Česko je sice na příčce využívání technologií na 20. až 40. místě na světě, ale postup státu při využívání například počítačových technologií je chaotický a nesystémový. Dokládají to i závěry studie NERVu. Uvedl to garant podskupiny NERVu pro kapitolu technologické připravenosti Jiří Voříšek.
22.03.2011 10:05 |

podobné články

NERV: Česko neumí využívat nové technologie

 
Česko je sice na příčce využívání technologií na 20. až 40. místě na světě, ale postup státu při využívání například počítačových technologií je chaotický a nesystémový. Dokládají to i závěry studie NERVu. Uvedl to garant podskupiny NERVu pro kapitolu technologické připravenosti Jiří Voříšek.
22.03.2011 11:25 |

podobné články

Hrůza: Romaně Jákl Vítové během focení ochrnula tvář. Má těžký zánět lícního nervu!

 
Moderátorka Romana Jákl Vítová zažila při focení poslední pracovní zakázky děsivou chvilku. Během focení nové kampaně jí ochrnula půlka obličeje. Romana dostala těžký zánět lícního nervu.
08.11.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Zeman má onemocnění nervů v dolní části nohou

 
Prezident Miloš Zeman má onemocnění nervů, kvůli němuž hůře cítí nohy od kotníků dolů. Potíže, kvůli nímž špatně našlapuje, protože necítí podložku, souvisí s cukrovkou druhého typu, uvedli dnes na tiskové konferenci členové jeho lékařského konzilia. Kvůli nemoci podstupuje hlava státu středně intenzivní léčbu, lékaři mu také doporučují omezit nadváhu a kouření, měl by také mít více pohybu. 
02.08.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20128 článků)

Potíže s palcem jen jedné nohy svědčí u Zemana o tom, že nesprávně chodí

 
Za problémy prezidenta Miloše Zemana s chůzí je poškození nervů cukrovkou. Pokud ale má potíž s palcem jen na jedné noze, měl by podle lékaře zaměřeného na léčbu nohou, podologa, mít také podologické vyšetření. Poškození nervů v nohou od cukrovky je vždy symetrické, zdůraznil lékař. Potíže s rovnováhou ukazují na to, že kvůli znecitlivění nohy Zeman nesprávně našlapuje.
02.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20128 článků)

Bára se nehýbá kvůli nemoci nervů. Maluje obrázky pusou a potřebuje drahou operaci

 
Jedenáctiletá Bára Sedláčková z Českých Budějovic je od šesti let upoutána na invalidní vozík kvůli onemocnění nervů, takzvané neuropatii. Nemůže ani hýbat rukama, přesto krásně maluje, a to ústy. Teď ji čeká náročná operace zkrácených šlach, kterou bohužel nehradí pojišťovna.
08.12.2013 09:05 |

podobné články

Válka nervů pokračuje. V bitvě o státní službu jde o miliardy

 
Válkou nervů nazval šéf klubu TOP 09 Miroslav Kalousek situaci, kdy je opozice odhodlána blokovat zákon o státní službě do konce roku, a třeba i do konce volebního období, pokud koalice nepřistoupí na jejich změny. Další kolo obstrukcí čeká Sněmovnu právě ve středu.
30.07.2014 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6344 článků) , Miroslav Válek (19 článků)

Nepleťte si zelený zákal se šedým

 
Zelený zákal je degenerativní onemocnění zrakového nervu spojeno s postupným úbytkem nervové tkáně zrakového nervu.
15.01.2016 00:05 |

podobné články

Pytláctví v JAR je na vzestupu. Úřady musí přestěhovat 500 ohrožených nosorožců

 
Jak ochránit nosorožce v přírodní rezervaci, kteří se pravidelně ocitají pod nájezdy pytláků? Úřady v JAR se chystají přestěhovat přibližně 500 těchto tlustokožců z Krugerova národního parku do rezervací na jihu Afriky. Chtějí tak zabránit pytlákům v lovu těchto ohrožených zvířat, jejichž rohy jsou na asijských trzích vysoce ceněným zbožím.
13.08.2014 09:55 |

podobné články

Eurokomisařka Věra Jourová: Až si pořídím kočku, budu se cítit v Bruselu doma. Musím se mentálně přestěhovat

 
ROZHOVOR Musím se přestěhovat nejen fyzicky, ale i mentálně – přiznala Věra Jourová ParlamentnímListům.cz. Odhalila ale i to, jaká atmosféra vládne v Bruselu pod tíhou hrozby terorismu, svůj odhad na vývoj popularity Andreje Babiše či jak se srovnává s tím, že zmizela z dohledu českých občanů, od kterých si zvykla jako politička na jakousi zpětnou vazbu.
20.01.2015 04:47 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11985 článků) , Věra Jourová (391 článků)

Praha patří mezi města nejvhodnější k emigraci, tvrdí britský list Telegraph

 
Praha prý patří mezi 20 světových měst, do kterých je dobré se přestěhovat z Británie. V žebříčku nejatraktivnějších míst, kam se přestěhovat, patří podle britského listu The Telegraph českému hlavnímu městu čtvrtá příčka.
21.02.2012 12:50 |

podobné články

Basiková se po 21 letech musela přestěhovat: Neměla na nájem

 
Zpěvačka Bára Basiková  (49) se musela s rodinou přestěhovat. Nezvládala platit nájem za osmipokojový byt v pražském Karlíně. "Majitel nám stále zvedal nájem, už to bylo neúnosné," vysvětlila stěhování Basiková.
25.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (566 článků)

Norská princezna se chystá přestěhovat do Londýna. Důvod?

 
Norská princezna Märtha Louise se chce s manželem Arim Behnem a třemi dcerami přestěhovat do Londýna. Důvodem je přání, aby malé princezny, Maud Angelica, která oslaví v neděli deváté narozeniny, sedmiletá Leah Isadora a později i tříletá Ema Tallulah navštěvovaly anglickou školu.
27.04.2012 14:10 |

podobné články

Lidé radí vedení Prahy 5, kam přestěhovat truhlíky za 18 miliónů

 
Vedení Prahy 5 v minulých dnech vyslyšelo dlouhodobé stížnosti obyvatel na rozměrné betonové truhlíky, které mají sloužit k ozelenění městské části a snížení emisí. Zřídilo emailovou adresu, na niž mohou lidé posílat své náměty, kam květináče přestěhovat. Zájem veřejnosti je veliký.
05.10.2012 13:20 |

podobné články

Halle Berry prohrála soud, nemůže přestěhovat dceru do Francie

 
Hvězda bondovky "Dnes neumírej" odešla od soudu s nepořízenou poté, co zažádala, aby se mohla přestěhovat do Francie společně se svou dcerou Nahlou. Exmanžel Halle Berry a otec její čtyřleté holčičky Gabriel Aubry, který žije ve Spojených státech, podal proti jejímu záměru protest - a uspěl.
21.11.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (301 článků) , Gabriel Aubry (24 článků) , Nahla Aubry (20 článků)