Článek

5 olympiád, které zruinovaly svět!

 
Hrám v Riu odzvonilo a konečně se může nahlas říct, že svůj původní rozpočet 154 miliard korun překročily o 39 miliard. Přesto jsou v porovnání s těmito pěti doslova za pár šupů!
23.08.2016 10:30 |

podobné články

Podobné články

Nejzajímavější momenty olympiád: Závodník na stole, běžec v autě

 
V následujících dnech vám přineseme největší kuriozity z letních olympiád. Dnes přicházíme s prvními dvaceti a stojí to opravdu za to.
17.07.2012 18:45 |

podobné články

ČEZ: Startuje další ročník matematických a fyzikálních olympiád

 
Se začátkem školního roku startuje další ročník Matematické a Fyzikální olympiády. Nejšikovnější děti ze základních a středních škol předvedou svůj talent při řešení náročných příkladů. Žáci, kteří se probojují do celostátního finále, dostanou příležitost reprezentovat ČR v mezinárodní soutěži a získají finanční odměnu pro své další vzdělávání. Mladé matematiky a fyziky podporuje již třetím rokem Skupina ČEZ, generální partner obou olympiád.
18.09.2012 12:40 |

podobné články

Efektivní propojení obývacího pokoje a kuchyně

 
Efektivní propojení obývacího pokoje a kuchyně je stále častější jev, na který sází spousta domácností. Tzv. open space je nejen praktický, ale i vzhledově lákavý – zkrátka má něco do sebe. Mnoho žen je často během přípravy pokrmu izolováno od zbytku rodiny, kdy děti či manžel tráví čas v obývacím pokoji. Pokud to trápí i vás, máte jedinečnou šanci tento problém hravě vyřešit! Efektivní propojení dvou nejvíce využívaných místností v jednu jedinou rodinu sblíží a vy si tak budete moci užívat společně strávené chvíle i tehdy, kdy budete nuceni stát za sporákem. Strach z bourání Efektivní propojení kuchyně s obývacím pokojem zabije dvě mouchy jednou ranou. Ačkoli je tato úprava domácnosti velice žádaná, hodně lidí se jí vyhýbá obloukem. Proč? Jednoduše mají strach, že by museli investovat vysoké peníze do bourání zdí a příček. Je pravdou, že vybourat nějakou tu příčku bude asi nutné, ovšem rozhodně se nejedná o nekřesťanské částky, které by zruinovaly váš finanční rozpočet. Navíc máte-li doma šikovného manžela, není co řešit – šikula to jistě zvládne sám i bez nutnosti pozvat si na to specialisty. Efektivní propojení místností sblíží celou rodinu Ať už se pro efektivní propojení kuchyně a obýváku rozhodnete z jakéhokoli důvodu, třešničkou na dortu bude vzájemné sblížení s rodinou, protože spolu budete moci trávit více času. Zatímco budete vařit nebo mýt nádobí po chutném obědě, uvidíte na aktivity, které v obývacím pokoji provádí vaše ratolesti. Šikovnost tohoto řešení oceníte i v případě, kdy vám domů přijde návštěva, kterou usadíte v obýváku – již nikdy se nebudete muset omlouvat a vzdalovat do jiné místností, zatímco by se vaše návštěva bez hostitele musela zabavit sama. S tímto propojením hovor nemusí ustávat! Pozor na sladění barev a nábytku Jakmile dospějete k názoru, že si doma zbouráte dvě-tři příčky a propojíte si kuchyň s obývákem, pamatujte, že by... Čtěte více Příspěvek Efektivní propojení obývacího pokoje a kuchyně pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2015 09:01 |

podobné články

Lidi, které zruinovaly automaty, byli blázni již předtím, řekl nám bývalý senátor Petr Fejfar

 
ROZHOVOR Za mne se jelo mimo jiné po vlně snahy řešit prostituci. Našemu výboru pro veřejnou správu příslušely návrhy zákonů, jež se týkaly nejstaršího řemesla. Pamatuji si tu hrůzu většiny kolegů, aby se náhodou nestali zpravodaji tohoto zákona, který dodnes nemáme, uvedl pro ParlamentníListy.cz někdejší člen horní komory Parlamentu za US-DEU Petr Fejfar.
05.09.2015 12:16 |

podobné články

Adamovi Sandlerovi se při pohledu na nahou ženu vybaví špinavé pleny

 
Herec Adam Sandler už nevidí při pohledu na nahou ženu erotické stvoření, ale vždy se mu vybaví opruzené přirození a hromada použitých plínek. Přebalování a péče o osmiměsíční dceru Sunny mu zcela zruinovaly sexuální život. Při souloži má totiž komik hrůzu z představy, že by jeho manželka znova otěhotněla a vše by se opakovalo.
23.07.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Sandler (59 článků)

Popová legenda Hečkovci: Zruinovaly je automaty!

 
Júlia (51) a Peter (63) Hečkovi psali svými hity dějiny populární hudby 80. let. Před pěti lety chystali velkolepý comeback, ale tento plán se jim nepodařilo realizovat. Nedobrovolně tak museli do »uměleckého důchodu«.
16.10.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Hečko (1 článek)

Z Tary Reid zbyly jen kosti a kůže: Hvězda komedie Prci, prci, prcičky je nebezpečně vychrtlá!

 
Nekonečné diety zruinovaly postavu americké herečky Tary Reid (37). Před pár lety ještě zářila na filmovém plátně, ale teď pohled na ni vzbuzuje lítost.
17.09.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (64 článků)

Chlupatá Ornella: Aby Quentin nehladověl, vytlouká klín klínem! Víme, kolik dostala za ukázání fifinky!

 
"Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (21) razantně převzala funkci živitelky rodiny, respektive ukázala svému "manažerovi" a exboháči "Pepovi Koktovi":http://www.extra.cz/tema/pepa-kokta (zruinovaly ho akciové trhy a predátorka, pardon Partyšová), že není jen blbka do počtu, ale na konci své smutné kariéry vysmívané trubky ještě má bulváru co prodat.
03.11.2014 12:10 |

podobné články

Velká televizní lež Menšíkova syna: Zruinovaly ho dluhy a exekuce!

 
Herec Vladimír Menšík (†58) se musí obracet v hrobě. Jeho syn Petr (60) mu dělá pořádnou ostudu. Za pronájem prostor v Brně, ve kterých otevřel Kavárnu Vladimíra Menšíka a později k tomu přidal i Klobáskový bar u Bohouše, dluží už roky Magistrátu města Brna přes sto tisíc.
11.12.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (110 článků)

Na šmejdy je stát krátký. Zbraň proti 'lovcům seniorů' má v rukou někdo jiný

 
Předražené hrnce, přístroje na výrobu slunečních paprsků, nebo jen obyčejné deky už zruinovaly peněženku i život nejednoho českého důchodce. Lidé, kteří podlehli praktikám takzvaných šmejdů, se ale konečně mohou opřít o nový zákon. I díky němu začaly soudy nekalé prodejce trestat. Problém je, že šmejdi rozšířili svůj bohatý repertoár triků o další kousek, za který by se nestyděl ani David Copperfield.
30.09.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (54 článků)

Kalouskova první dáma Adamová: Bohatším matkám bych přidala. A kde by ubrala?

 
Pro ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (47, ČSSD) jen těžko hledá pochvalu. Podle místopředsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové (32) totiž Marksové sice nechybí nápady, jenže je neumí dotáhnout. Ty by prý ale jinak zruinovaly státní kasu. Místopředsedkyně strany Miroslava Kalouska přitom sama „šije“ jeden návrh zákona za druhým. Teď se například snaží prosadit rodičovskou i pro prarodiče nebo štědrejší mateřskou pro bohatší ženy. A to až o dva tisíce.
30.11.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6344 článků)

4 nejdivnější zimní olympijské sporty

 
Zimní olympijské hry jsou po čtyřech letech opět na spadnutí! Příznivci sportu se mohou těšit na necelé tři týdny nejrůznějších klání - co však očekávat nemohou, jsou exotické sporty z minulých olympiád. Vzpomněli jsme na čtyři nejbizarnější disciplíny, které dnes už neuvidíte.
12.02.2018 10:50 |

podobné články

Fenomén Jágr: Bude to jedna z nejlepších olympiád. ROZHOVOR

 
Jaromír Jágr, česká hokejová megastar, se po příletu do Česka rozhovořil o olympijských hrách ve Vancouveru i případném návratu do NHL.
08.02.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2449 článků)

Samková si dojela pro páté místo na MS s knírkem

 
Česká snowboardkrosařka Eva Samková bude podle svého trenéra jednou vozit medaile z olympiád.
26.01.2011 07:55 |

podobné články

Ian Thorpe: Už zase plave! Závodně...

 
Má sice pět zlatých z olympiád v Sydney a Aténách, jenže teď si připadá jako začátečník, v podstatě neplavec. Pět let nezávodil, až včera prořízl Ian Thorpe (29) znovu hladinu bazénu naostro. Na Světovém poháru v Singapuru odstartoval svou cestu na OH v Londýně.
05.11.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ian Thorpe (24 článků)

100 dní do Londýna: nejlepší momentky z předešlých OH

 
Do letních her v Londýně zbývá přesně 100 dní, podívejte se na nejlepší momentky z posledních dvou olympiád objektivem našeho fotografa.
18.04.2012 05:05 |

podobné články

Ponížený šampion, ukradená vlajka a basketbal v dešti

 
V našem předoolympijském seriálu vám přinášíme největší zajímavosti z letních olympiád.
19.07.2012 07:35 |

podobné články

Recept olympijského šampiona Beamona na jeho veleskok? Sex a tequila

 
V našem předoolympijském seriálu vám přinášíme největší zajímavosti z letních olympiád.
20.07.2012 07:45 |

podobné články

25 úžasných fotek z olympiád. Londýn už za týden

 
Do zahájení olympijských her v Londýně zbývá 7 dní.
20.07.2012 09:45 |

podobné články