Článek
Podobné články

Český internet zaplavují šílené blogy anorektiček. Uctívají bohyni Anu a z nemoci dělají náboženství!

 
Správná ženská má v létě házet stín a v zimě zahřát. Čím dál více "mladých bloggerek si to ale nemyslí.":http://www.extra.cz/blogy-anorekticek-mohou-zabijet-sedmnactileta-grainne-kvuli-nim-vazila-35-kilo
06.11.2014 21:36 |

podobné články

VV doplatily na hříchy ostatních. Třeba na zkorumpovanou ODS, říká Pačes na Frekvenci 1

 
Hostem pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byl v neděli biochemik Václav Pačes. Podle něj se lidé v Česku mají dobře, ale on sám kritizuje hlavně ODS a to, jaký způsobem je strana zkorumpovaná. I na to doplatily Věci veřejné.
08.04.2012 18:00 |

podobné články

SuperStar Šenková se brutálně navezla do anorektiček!

 
Účastnice Česko Slovenské SuperStar Leona Šenková (16) si hýčká svoje oblé tvary. Od začátku, co se objevila v televizi, ukázala, že svou image rozhodně nehodlá měnit. Nejvíc ji totiž rozlaďují narážky na její postavu!
12.02.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (119 článků)

Jak se bránit proti vzniku demence

 
Demence je velice ošklivá nemoc, kterou možná znáte pod názvem Alzheimerova choroba. Nejzákeřnější na ní je skutečnost, že se nedá léčit – a otázkou je, jestli se lékařům vůbec někdy podaří vynalézt lék, který by na tuhle zákeřnou nemoc fungoval. Spousta lidí se domnívá, že je demence problém především starých lidí. Na jednu stranu to pravda je, protože podle statistik tato nemoc udeří především u lidí vyššího věku. Nelze se na to ale spoléhat, člověk totiž nikdy neví, kdy se nechvalně známý Alzheimr rozhodne usadit i v jeho hlavě. Co udělat proto, aby se vám demence vyhnula obloukem Ošklivá, zákeřná, neléčitelná – tak se dá jednoduše demence vystihnout. Jestliže jsme vás vylekali, není se čemu divit. Opravdu se nejedná o nic pěkného, což by nám jistě potvrdil každý, kdo se s demencí setkal u někoho ze svých blízkých a musel sledovat, jak jej tato nemoc postupně mění v někoho úplně jiného. V dnešním článku vás ale nechceme strašit, ale naopak vám poradit, co můžete udělat proto, aby u vás k rozvinutí Alzheimerovy choroby vůbec nedošlo – nebo se alespoň pokusit svůj mozek natolik procvičovat, aby demenci dokázal statečně odolávat. Prevence vzniku demence Máme pro vás několik tipů, s nimiž můžete vzniku demence zabránit. A vůbec nezáleží na tom, jestli je vám pětadvacet, čtyřicet nebo šedesát – na prevenci totiž nikdy není příliš brzy! Procvičovat, procvičovat, procvičovat! To nejjednodušší, co můžete udělat, je neustále svůj mozek něčím zaměstnávat. A nemáme tím na mysli sledování televize. Naopak luštěte křížovky, snažte se vyřešit hlavolamy, naučte se luštit sudoku nebo se zkrátka jen učte něčemu novému, to také hodně pomáhá. Jezte bobuloviny! Věděli jste, že drobné ovoce v podobě malin, ostružin nebo třeba brusinek a borůvek obsahuje látky, které účinně snižují hladinu homocysteinu, což je podle lékařů jedna z příčin vzniku demence? Pokud ne,... Čtěte více Příspěvek Jak se bránit proti vzniku demence pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.01.2018 09:55 |

podobné články

Vyhublá vévodkyně Kate se stala ikonou anorektiček

 
Obdivují jí a vzhlížejí k ní jako ke své modle. Devětadvacetiletá Kate, manželka prince Williama, tak dlouho hubla, až se stala vzorem pro ženy a dívky, které trpí poruchami příjmu potravy.
27.08.2011 18:25 |

podobné články

Blogy anorektiček mohou zabíjet: Sedmnáctiletá Grainne kvůli nim vážila 35 kilo!

 
Takzvané pro ana blogy jsou mezi mladými dívkami bohužel stále ještě v kurzu. Jedná se o bloggerky, které obdivují vychrtlost a samy se pyšní tím, že patří mezi anorektičky.
27.08.2013 13:50 |

podobné články

Štíhlá Britka nakoupila oblečení po Victorii Beckham: 4 fotografie, které ukazují, že se do mini kousků idolu anorektiček vešla jen čtrnáctiletá dcera!

 
"Victoria Beckham":http://www.extra.cz/tema/victoria-beckham (39) se svým manželem "Davidem":http://www.extra.cz/tema/david-beckham nedávno protřídili šatník a spoustu oblečení věnovali Červenému kříži. Ten pak uspořádal prodejní bazar, kde si lidé mohli zakoupit kousky populární dvojice. Jenže muži měli rozhodně větší šanci něco ulovit, protože obléct věci po Victorii dělá běžným ženám velký problém.
23.11.2013 17:07 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (791 článků)

Mrazivý trend alkorektiček: Hladovějí, aby mohly pít a nepřibraly

 
Alkohol je bohatý na energii a zvyšuje hladinu inzulínu v krvi, ačkoli neobsahuje žádné pořádné živiny. Inzulín navíc nutí tělo ukládat glukózu přítomnou v krvi do tukových zásob. A tak lidé, kteří pijí a zároveň u toho jedí, rychle tloustnou. To si uvědomují miliony žen z celé Evropy. Alkoholu se ale ve stresujícím světě vzdát nechtějí, a tak se vzdají jídla. Psychologové tak hovoří o nové generaci alkorektiček. Anorektiček, které nejedí, aby mohly pít alkohol.
20.01.2016 16:05 |

podobné články

Hit všech anorektiček: Eliško, takhle zaženeš hlad i ty a pak už nemusíš jíst

 
Upravujete své tělo do plavek, ale ne a ne přestat mít hlad. Máme pro vás pár potravin, které se osvědčily i bláznivým anorektičkám. Stačí jen pár kousků magických potravin a hlad je pryč na dlouhé hodiny.
24.03.2016 10:06 |

podobné články

Záhadná nemoc v Kazachstánu: Vědci našli příčinu spavé nemoci

 
Velkým oříškem pro vědce se stala záhadná nemoc, která trápila obyvatele malých vesniček v Kazachstánu. Nemoc měla za následek dlouhý spánek, lidé usínali dokonce při chůzi a dokázali spát až několik dní! Nakaženo bylo celkem 140 lidí a vědcům trvalo dva roky, než nemoc vyřešili. Teď konečně přišli s rozuzlením. Viníkem jsou bývalé uranové doly.
19.07.2015 20:30 |

podobné články

Aféru s prostitutkou měli i Mareš, Kaiser a Hudler!

 
Člen skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali (39) byl načapán, jak si v nevěstinci užívá se šesti prostitutkami a navíc z místa ujel bez placení. Za svůj prohřešek tak zřejmě draze zaplatí a to nejen penězi. Kolik českých celebrit za svou náklonnost ke kněžkám lásky už doplatily? Na koho z nich "to prasklo"?
20.08.2010 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Vali (15 článků)

Bohatý Bárta daní bohaté. Pehe: Vykrádá ČSSD, protože musí

 
Šéf poslaneckého klubu VV Vít Bárta se vytasil s levicovou rétorikou. Stejně jako předseda strany Radek John si myslí, že na Kalouskem navrhovaný rozpočet by převážně doplatily nízkopříjmové a středněpříjmové vrstvy obyvatel. Navrhují proto, aby bylo zavedeno progresivní zdanění a to ve dvou pásmech, přičemž lidé s příjmem nad 90 000 Kč měsíčně by státu odváděli 30 procent. Politolog Jiří Pehe ale upozorňuje na to, že by se mohly VV snažit tímto cíleně "vykrádat" program ČSSD, aby posílily svou voličskou základnu.
21.07.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Jiří Pehe (343 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Bárta (245 článků) , Jiří Bárta (245 článků)

Český helsinský výbor kritizuje Rádio Svobodná Evropa kvůli pracovním smlouvám

 
Český helsinský výbor kritizoval postup Rádia Svobodná Evropa/Rádia Svoboda, které podle něj uchazečům o zaměstnání předkládá pracovní smlouvy s nevýhodnou doložkou. Výbor je současně znepokojen tím, že české soudy neposkytly pracovnicím, které na doložku doplatily, účinnou ochranu.
06.06.2012 10:10 |

podobné články

Čerešňáková: I s plnými tvary dobývá zemi anorektiček

 
Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (23) získala kšeft snů v Itálii.
04.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (149 článků)

Moderní princezny: Anorektičky, novinářky i podnikatelky

 
Jsou krásné, chytré, chovají se podle etikety a lid je většinou miluje. O kom je řeč? O princeznách! Ale jejich životy nejsou procházka růžovým sadem. Princezny jsou pod neustálým drobnohledem a jen málokterá to ustojí. O vlastní kariéře si můžou nechat zdát a najde se mezi nimi například i několik anorektiček… A jaké šlechtičny jsou nejkrásnější? Podívejte se sami!
11.03.2012 05:10 |

podobné články

Bikiny pro silnější ženy: Jmenují se fatkini a boubelky jsou v nich neuvěřitelně sexy!

 
Za nápadem stojí mladá bloggerka Gabi Gregg (25), která minulý rok zahájila boj proti posedlosti společnosti vychtrlými modelkami a módou anorektiček. Sama ve velikosti XXL navrhla plavkové modely pro plnoštíhlé a nadměrné ženy, a to rovnou jako bikiny, kterým se začalo říkat fatkini.
02.05.2013 13:00 |

podobné články

I baculky chtějí být sexy! "Fatkiny" jsou hitem, ovládnou i prestižní plavkový speciál

 
Boj proti posedlosti společnosti vychrtlými modelkami a módou anorektiček zahájila populární plnoštíhlá bloggerka Gabi Gregg (26) už loni. Navrhla kolekci dvoudílných plavek v nadměrných velikostech, kterým se rychle začalo říkat fatkini.
06.05.2013 11:45 |

podobné články

Trapas v Londýně: Bučkovou a jejího milence Malinu vyvedli v Anglii z prestižní akce! Oba byli úplně namol!

 
Bývalá guru českých anorektiček "Eliška Bučková":http://www.extra.cz/tema/eliska-buckova (23) se několik let tvářila jako světice, která zná jen televizní kanál Noe TV. Ale po tom, co se seznámila s milionářským synkem Jakubem Malinou (26) a přičichla k zábavě zlaté mládeže, se v ní probudil dlouho skrývaný ďáblík.
20.05.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (995 článků)