Článek

5 největších strašidel šoubyznysu. Tyhle nádhery by měly dostat Nobelovku za nevkus!

 
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Jak je tohle přísloví pravdivé i v českém šoubyznysu. Když některé celebrity vyjdou do společnosti, tak se nestačíte divit, co byly schopné na sebe za hrůzu obléci. A my vám představíme 5 největších úletů našich "hvězd".
09.10.2015 10:46 |

podobné články

Podobné články

V pelhřimovském Muzeu strašidel potkáte klekánici, polednici, raráška i čarodějnici

 
Noční můry přepadají dospělé i děti. Pohádkové postavy se neobjevují jen v knížkách, divadlech a filmech, vybafnou na návštěvníky i v pelhřimovském Muzeu strašidel. Nachází se zde naučná expozice strašidel z minulosti i současnosti.
04.12.2009 10:00 |

podobné články

V pražských ulicích se strašilo!

 
V centru Prahy to v pondělí večer bylo opravdu strašidelné. Do ulic metropole totiž vyrazilo 22 strašidel z Muzea pražských pověstí a strašidel.
02.11.2009 23:05 |

podobné články

V knize Země strašidel si živly chrání své válkou zničené území

 
Nakladatelství Barrister&Principal; vydalo prvotinu Rostislava Křivánka s názvem Země strašidel a nejedná se o pohádkovou knížku pro děti. Zčásti autobiografický příběh pojednává o autoru a děvčátku, již spolu putují po válkou zpustošené zemi. Nevíme, zda se jedná o Čečnu, či Balkán, dopady jsou však stejné...
08.06.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Rostislav Křivánek (1 článek)

Nevkus ji neopouští ani v těhotenství: Mohutná Kardashian se nacpala do průhledného oblečku, jaký nemá obdoby

 
Celebrita bez příčiny Kim Kardashian  (35) oblékala příšerné kousky už v době, kdy očekávala dcerku North. Během druhého těhotenství ovšem posunula svůj nevkus ještě o mamutí krok dále.
09.11.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Čeští vědci zkoumali vliv koček na duševní zdraví člověka. A získali Nobelovku

 
Žertovnou Nobelovku, takzvanou Ig Nobelovu cenu, získali letos ve dvou kategoriích i Češi. Čeští vědci si odnesli ocenění za mezinárodní výzkum vlivu koček na duševní zdraví člověka a za zdokumentování skutečnosti, že psi při vyprazdňování berou v potaz geomagnetické pole. Čtyřiadvacátý ročník udělování Ig Nobelovy ceny pořádala jako každoročně Harvardova univerzita v americkém státě Massachusetts.
19.09.2014 19:15 |

podobné články

Mustafo, přestaň slintat: Tyhle nádhery svými křivkami zlikvidovaly srdce osamocených Egypťanů

 
Chudáci egyptští kluci! Dokud do tamní Hurghady v sobotu nad ránem nedorazila skupinka modelek v čele s Dominikou Mesarošovou  (28) , dařilo se zdejším mladíkům poměrně obstojně. Od té doby však nemají klid. Jak Super.cz na místě zjistil, dívky, které Dominika vyvezla k moři v rámci svého projektu, v němž učí začátečnice všem pravidlům modelingu, s osamělými místními muži dělají hotové divy!
11.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (527 článků)

5 hollywoodských strašidel: Tohle prostě v temné uličce potkat nechcete!

 
Možná, že je vlastně dobře, že nás od toho velkého naleštěného hollywoodského světa dělí tolik tisíc kilometrů. Šance, že potkáte v lese tyhle příšerky je poměrně mizivá.
03.08.2013 10:50 |

podobné články

Jen pro silné nátury: Tohle je plejáda největších strašidel Hollywoodu

 
Touha celebrit lišit se od ostatních a mít co nejoriginálnější image občas překročí všechny meze. Podívejte se na několik hvězd, které se dostaly do povědomí veřejnosti spíše než díky svému uměleckému přínosu spíš svým děsivým vzhledem.
03.04.2012 15:55 |

podobné články

Nevkus českému šoubyznysu vládne! Zde je 10 nejhůře oblečených českých celebrit

 
**"Míša Nosková":http://www.extra.cz/tema/misa-noskova**
02.08.2013 09:40 |

podobné články

Dříve oplácaná Kardashianka sice zhubla, ale v nemožných šatech měla do sexbomby hodně daleko

 
Nejsledovanější rodina amerického šoubyznysu prochází jednou metamorfózou za druhou. Kromě změny pohlaví Bruce Jennera v Caytlin se výrazně proměnila i Khloé Kardashian  (31) , která byla v minulosti oproti své slavnější sestře Kim upozaděna. Její tělesné křivky jsou teď sice výrazně atraktivnější, ale nešťastný módní nevkus má tato rodina v genech stejně jako oblá pozadí.
28.01.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Caitlyn Jenner (68 článků) , Khloé Kardashian (13 článků) , Kim Kim (1033 článků)

Tyhle zvrhlé učitelky svedly svého žáka a měly s ním trojku!

 
Učily ho na střední škole a měly být pro něj autoritou. On byl ještě dítě a ony dospělé. Měly mít víc rozumu. Dvě učitelky ze střední školy svedly svého šestnáctiletého žáka. A obě dvě s ním měly sex. Co jim za to teď hrozí?
18.12.2015 21:05 |

podobné články

Rozloučení s geniálním Čechem, vědcem Antonínem Holým: Jeho poslední křivda? Nedostal Nobelovku!

 
Tolik smutku! Nejen nejbližší rodina, ale také spolupracovníci, vrcholní političtí činitelé i lidé, kteří si chemika Antonína Holého (†75) jako jednoho z největších Čechů vážili, se včera shromáždili ve velké obřadní síni Strašnického krematoria. S geniálním vědcem, jehož léky po celém světě zachraňují statisíce životů, se rozloučilo na 200 truchlících...
25.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Holý (17 článků)

Největší vnady českého šoubyznysu: O titul se perou tyhle dámy s přírodními tvary atakujícími velikost osm!

 
Největší vnady v českém šoubyznysu? O vítězství se jednoznačně dělí dvě dámy, zpěvačka Dannie a moderátorka Aneta Christovová. Obě mají kypré tvary a neuvěřitelné balóny. A ani jedny nejsou dílem plastického chirurga. Která je vnadnější?
18.08.2014 20:30 |

podobné články

5 největších koster českého šoubyznysu: Bučková, Kadlčková a spol.

 
Diktát šoubyznysu a módního prostředí je neúprosný. Pokud chcete být slavný a je samozřejmé, že na vás bude zaměřena pozornost a že je třeba dobře vypadat.
21.09.2014 17:46 |

podobné články

Módní policie: Parádivou Verešovou zradila podprsenka

 
Známý herec Miroslav Donutil donedávna oblékal na filmovou premiéru oblek nebo separátní sako plus manšestrové kalhoty. Tentokrát si na takovou akci vzal džíny s širokými nohavicemi, jež kdejakého estéta musely dostat do kolen. Do nich pány jistě klátil i výstřih modelky Andrey Verešové, která si slavnostní, leč u nás tradičně uvolněné uvedení filmu spletla s nóbl večírkem. Moderátorka Štěpánka Duchková zase předvedla těžký nevkus na přehlídce švédské zn. Halens a skandalistka Agáta Hanychová připomněla, jak kolotočově laciné jsou modely, které navrhuje a posílá na dobírku ve velkém...
29.09.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (145 článků) , Miroslav Donutil (284 článků) , Agáta Prachařová (2324 článků) , Andrea Verešová (1050 článků)

Téma týdne: Módní peklo ctěného Slavíka

 
Na každé společenské akci se vyskytnou lidé, jež dress code, čili předepsaný, rázem příležitostí diktovaný oděv ignorují. Stejně jako ti, jež chtějí protokolu dostát, ale nevkus je i tak posílá na pranýř. A vždy se najde pár jedinců, pro něž jsou provokace, potřeba zaujmout větší metou než elegance, šarm, kultivovanost.
25.11.2013 06:22 |

podobné články

Havel měl dostat Nobelovku, tvrdí Albrightová

 
Exprezident Václav Havel získal narozdíl od prezidenta Václava Klause sympatie Madeleine Albrightové.
14.11.2009 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Václav Klaus (8477 článků)

Měl by Assange dostat Nobelovku? Podle Kremlu ano!

 
Kreml vyzval nevládní organizace, aby zvážily navržení zakladatele WikiLeaks Juliana Assangeho na Nobelovu cenu za mír. Nejmenovaný zdroj z kanceláře ruského prezidenta to ve středu agentuře RIA-Novosti zdůvodnil snahou ruského vedení pomoct zatčenému Australanovi.
08.12.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (100 článků)