Článek

5 největších strašáků „smradů“ školou povinných!

 
Měli jste ve škole oblíbený předmět, na který jste se vždy těšili a ve kterém jste vynikali? Jestli ne, jistě se mezi povinnými předměty našel takový, na kterém jste byli úplně mimo a při zkoušení z něj byste se raději propadli do země!
18.10.2015 13:31 |

podobné články

Podobné články

Jóga a posilování snižují riziko cukrovky na polovinu

 
Diabetes typu 2 je jedním z největších zdravotních strašáků dospělé populace na Západě. Nezdravý životní styl a obezita vedou k onemocnění, které vážně omezuje člověka v běžném životě. Přitom stačí začít cvičit jógu a posilovat. Oba typy pohybu při týdenní dotaci 3,5 hodiny sníží riziko diabetu typu 2 na polovinu.
17.01.2014 10:35 |

podobné články

8 důvodů, proč jsou staré ženy mnohem šťastnější než mladé holky

 
Stáří je jedním z největších strašáků krásných mladých holek.
12.01.2015 13:32 |

podobné články

Velké tabu prolomeno: Jak vlastně souloží morbidně obézní lidé? Tlouštíci si posílají tipy!

 
V dnešní době se na nás ze všech stran valí obrázky dokonalých lidí s těly vypracovanými v posilovně. Už to vypadá, že podobné ilustrační obrázky se stávají realitou. Opak je ale pravdou. Lidí s civilizačními chorobami den ode dne přibývá a jedním z největších strašáků je obezita. Jaké radosti si (kromě hromady smažených křidýlek a majonézových chlebíčků) dopřávají obézní jedinci a jak se svým hendikepem vyrovnávají?
29.01.2015 12:05 |

podobné články

Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen

 
Mimoděložní těhotenství je jeden z největších strašáků všech těhotných žen. Jakmile se vám na těhotenském testu konečně objeví ony vytoužené dvě čárky, v první chvíli byste chtěli samou radostí vyskočit z kůže a okamžitě máte chuť tuhle novinku vykřičet světu. Až po chvíli mnohé maminky zaskočí otázka, zda se nemůže jednat o mimoděložní těhotenství, které nastane v případě, kdy se oplodněné vajíčko uhnízdí kdekoli jinde, nežli v děloze. Nabízí se otázka, zda mimoděložní těhotenství lze nějak rozpoznat? Proto jsme se rozhodli napsat dnešní článek, ve kterém vám prozradíme možné symptomy, které nebezpečné mimoděložní těhotenství provází. Krvácení/špinění Jak je známo, krvácení v časném stadiu těhotenství nemusí znamenat nic špatného, ovšem jakmile zpozorujete krvácení či špinění, měla byste navštívit svého lékaře. Není nic lepšího, nežli mít jistotu, že je miminko v pořádku. Křeče I křeče jsou na počátku těhotenství normální. Mimoděložní těhotenství je ale spojováno se silnými křečemi, které mohou být doprovázené již zmíněným krvácením nebo špiněním. Zpravidla se křeče sdružují do jednoho místa, ale nemusí to být pravidlem. hCG Jakmile je žena těhotná, roste v jejím těle hormon hCG. Zpravidla by jeho hladina měla růst co každé dva dny, ovšem roste-li pomaleji, může se jednat o mimoděložní těhotenství. Žena to může poznat buď nesílícím těhotenským testem nebo testy prováděné z odebrané krve. Nevolnost Tento příznak je sporný, neboť těhotenská nevolnost představuje jeden ze základních příznaků klasického těhotenství. Nevolnost ale může být náznakem vnitřního krvácení. Nízký tlak Jakmile mimoděložní těhotenství praskne, objeví se vnitřní krvácení a to je spojeno s poklesem krevního tlaku. Příspěvek Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

podobné články

Model povinných sKaret je mrtvý, řekl Nečas

 
Premiér Petr Nečas (ODS) míní, že model povinných sKaret je mrtvý. Vláda začala jednat s Českou spořitelnou o úpravě smluv, které umožní nepovinný model. Donutit příjemce sociálních dávek, aby na jejich výplatu dosáhl výhradně s pomocí sKarty, by bylo podle veřejného ochránce práv Pavla Varvařovského nezákonné.
20.11.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9177 článků) , Pavel Nečas (427 článků)

Pospíšil (TOP 09): Nepodporuji zavedení povinných kvót pro rozdělování uprchlíků

 
Prohlášení europoslance Jiřího Pospíšila k návrhu na zavedení povinných kvót pro rozdělování uprchlíků do všech členských států
29.04.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1675 článků) , Jiří Pospíšil (1675 článků)

Česko i Slovensko odmítají zavedení povinných kvót pro imigranty

 
Česko i Slovensko odmítají zavedení povinných kvót pro uprchlíky, o kterých se mluví v Evropské unii. Na tiskové konferenci po společném zasedání vlád obou zemí to dnes řekli premiéři Bohuslav Sobotka (ČSSD) a Robert Fico (Směr), kteří tak potvrdili dlouhodobý postoj svých vlád. Systém rozmísťování žadatelů o azyl v zemích EU podle určitého kvótového klíče ve středu zřejmě navrhne Evropská komise.
12.05.2015 16:34 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7834 článků) , Robert Fico (645 článků)

Sobotka: Česko komisi s uprchlickými kvótami neustoupí, bojujeme o princip

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) nepovažuje za možné ustoupit požadavku Evropské komise na zavedení povinných kvót na přijímání uprchlíků. Předseda opoziční KSČM Vojtěch Filip řekl, že Česko by se v případě prosazení povinných kvót mělo obrátit na Evropský soudní dvůr s žalobou na Evropskou komisi. Vše zaznělo v pořadu České televize Otázky Václava Moravce.
13.09.2015 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7834 článků) , Vojtěch Filip (811 článků) , Václav Vojtěch (59 článků)

Jak to bylo s kvótami? ODS chce vysvětlit tvrzení Sobotky a Prouzy

 
Už v červnu bylo podle státního tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzy více méně dohodnuto, že o povinných kvótách pro uprchlíky se rozhodne na bázi ministrů vnitra, a ne na Evropské radě, kde by mohla ČR použít právo veta. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) však tvrdil, že cílem je, aby o povinných kvótách rozhodli premiéři, a ne ministři. Na sporná tvrzení upozornil předseda opoziční ODS Petr Fiala.
29.09.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (958 článků) , Bohuslav Sobotka (7834 článků)

České dlužníky exekutoři ponižují, tvrdí asociace a chce změnit systém

 
Exekuce a dluhy trápí čím dál více lidí. Důkazem je i momentální zadluženost českých domácností, která během května poskočila o deset miliard a přesahuje už částku 1,3 bilionu korun. Zatímco do nedávna v Česku našli zastání spíše vymáhající, od začátku července zahájila svou činnost i Česká asociace povinných (ČAP), která chce sdružovat občany dotčené exekucí, poukazovat a včasně reagovat na snahy nepřiměřeného omezování práv povinných a usilovat o takovou systémovou změnu exekucí, kdy bude jasně definované, zda se jedná o státní úřad anebo o podnikatelský subjekt.
12.07.2016 06:00 |

podobné články

Je jim teprve 10 let a vydělávají 20 000 měsíčně!

 
Dívčí popová a r’n’b’ kapela 5angels sklízí úspěch za úspěchem. Dokážou vyprodat koncertní sály a jejich desky boří hitparády. Ba co víc, pětice školou povinných děvčat si dokáže svým vystupováním na sebe i slušně vydělat.
07.05.2009 05:05 |

podobné články

Sedmiletý Brit je prý nový Picasso, jeho obrazy jdou na dračku

 
Malý Picasso nebo malý Monet, i tak kritici říkají sedmiletému Britovi Kieronovi Williamsonovi. Přestože maluje v kuchyni skromně zařízené jako ateliér, jeho plátna se nedají přehlédnout. Nejen proto, že je jich už poměrně mnoho, ale nejsou to zrovna dílka, na která jsme zvyklí u dětí školou povinných.
25.01.2010 17:05 |

podobné články

U ústeckých dětí se objevila žloutenka

 
Na Ústecku se u dětí školou povinných objevila žloutenka typu A. Hygienici jen v tomto týdnu evidují šest případů v Ústí nad Labem a Teplicích.
04.04.2010 18:10 |

podobné články

Hradec Králové: Upozornění rodičům dětí školou povinných, varovný prst školákům

 
V souvislosti s blížícím se koncem školního roku, začátkem prázdnin a letními víkendy, přichází odbor sociálních věcí a zdravotnictví Magistrátu města Hradce Králové s vážným upozorněním pro rodiče i jejich děti.
29.06.2011 14:15 |

podobné články

Pedofilové chlapcům za odměnu dobíjeli kredit: Zneužití dohazovali spolužáky

 
Otřesný případ pohlavního zneužívání čtyř školou povinných chlapců (11 až 14) rozplétají kadaňští kriminalisté. V Klášterci nad Ohří zatkli tři pedofily (35,49 a 57) z nichž nejstarší byl dvacetkrát soudně trestán za mravnostní delikty.
12.02.2013 12:20 |

podobné články

Kriminalisté zatkli trojlístek »úchyláků«: Dohazoval spolužáky pedofilům!

 
Otřesný případ pohlavního zneužívání čtyř školou povinných chlapců (11 až 14) rozplétají kriminalisté. V Klášterci nad Ohří zatkli tři pedofily (35, 49 a 57), z nichž nejstarší byl 20krát soudně trestán za mravnostní delikty.
14.02.2013 12:15 |

podobné články

SOUTĚŽ: Vyhrajte úžasné školní vybavení

 
S blížícím se začátkem nového školního roku se rodiče dětí školou povinných musí opět zorientovat v obrovské nabídce školních potřeb, které budou děti potřebovat.
18.08.2014 00:45 |

podobné články

Šikana dětí ve škole: Jak ji rozpoznat?

 
Podle průzkumů má s šikanou zkušenost až 40 % školou povinných dětí. Největší problém vidí dětský psycholog Miloslav Čedík v tom, že agresor (nebo agresoři, kteří šikanu iniciují) umí velmi dobře skrývat své chování. „Pro pedagogy je tak těžké rozšifrovat, že se ve třídě něco děje,“ říká psycholog.
01.09.2014 06:40 |

podobné články

Chemie umí být nádherná, dokazují úžasná videa ruského grafika

 
Pro spoustu školou povinných šlo o jeden z nejšedivějších oborů. Ne každého nadchlo memorování všemožných -natých a -ičitých, ale naštěstí existují i jiné způsoby, jak alespoň na moment proniknout do barevného světa chemie.
12.05.2015 09:36 |

podobné články