Článek

5 nejpodivnějších nemocí světa, které děsí i samotné lékaře

 
Příroda je kreativní, ale často také velice krutá. Pokud máte čas od času pocit, že k vám nebyla nejštědřejší, vězte, že mnohým lidem předurčila opravdu hodně smutný osud.
06.05.2015 08:20 |

podobné články

Podobné články

Pořád nevíte, kam na poslední chvíli na dovolenou? Tady je 10 nejpodivnějších pláží na světě!

 
Omrzelo vás Bibione? Fajn, je na čase najít nějakou famózní pláž, kterou se budete moci chlubit na Facebooku. Tady je deset nejpodivnějších pláží na světě. Sbalte ručník a plavky a hurá na letiště!
20.08.2013 16:55 |

podobné články

Paráda: Tohle je 9 nejpodivnějších vědeckých objevů!

 
Věda v posledních letech značně pokročila a přinesla celou řadu zajímavých poznatků. Některé "objevy":http://www.extra.cz/vynalez-stoleti-sledujte-zazracny-sprej-ktery-odpuzuje-nejen-vodu-budete-prekvapeni-co-tenhle-objev-dokaze jsou však natolik bizarní, že drtivé většině normálních lidí musí připadat spíš jako science fiction. V tomto článku vám přinášíme devět těch nejpodivnějších.
27.10.2013 17:10 |

podobné články

5 nejpodivnějších nemocí světa

 
Modrá barva pleti, mrtvolná tvář a odpoutanost od emocí. Kreativita přírody je nekonečná a láme hlavu nejen lékařům. Ti si mnohdy s roztodivnými nemocemi nevědí rady. ...
15.08.2012 00:05 |

podobné články

Léčbu chřipky změnila po zrušení tří placených dní třetina lidí

 
Léčbu chřipky a nachlazení změnila po zrušení nemocenských dávek v prvních třech dnech nemoci třetina Češek a Čechů. Podle únorového průzkumu společnosti GfK Czech chodilo do práce 41 procent z nich i v nemoci, dříve jen 19 procent. Od lékaře se nechal uznat práce neschopným každý desátý pacient, dříve chtěl neschopenku na nachlazení či chřipku od lékaře téměř každý druhý.
17.03.2010 13:05 |

podobné články

Chodící mrtvoly: Podivná nemoc, kvůli které si lidé myslí, že jsou mrtví

 
Představte si, že se jednoho dne probudíte a uvědomíte si, že jste mrtví. Nesmysl? Ne, jedna z nejpodivnějších nemocí, která je tak vzácná, že se o ní téměř neví. Pacienti si při něm myslí, že jsou po smrti, nemají vnitřnosti, zahnívají nebo že rovnou neexistují.
02.12.2016 20:25 |

podobné články

Soba ke snídani? Proč ne? Cestovatelka nafotila padesát nejpodivnějších tradičních snídaní z celého světa!

 
Vášnivá britská cestovatelka Victoria Philpott projela skoro celý svět a během svých cest se zaměřila na to, co lidé snídají. Jídla pečlivě fotografovala a nyní má unikátní sbírku padesáti snímků tradičních snídaní z celého světa.
14.05.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků)

Nejdivnější pochoutky světa. Shnilá ryba i sýr s červy

 
Poklady národních kuchyní mají někdy dost svéráznou podobu. Existují totiž jídla, po kterých se někteří gurmáni mohou utlouct, kdežto většině lidí se jen z představy dané pochoutky dělá zle.  Přinášíme desítku nejpodivnějších pokrmů světa. Některé z nich jsou jen nechutné, jiné i životu nebezpečné. 
04.07.2014 11:10 |

podobné články

Rozkol v koalici? Kroky ministryně Válkové mě děsí, říká exministryně, poradkyně Zemana a poslankyně ČSSD Marie Benešová

 
Bývalá ministryně spravedlnosti Marie Benešová přiznává, že některé kroky její nástupkyně Heleny Válkové ji děsí. Cítí na úřadě zákulisní tlaky a děsí ji lidé, kterými se ministryně za ANO obklopuje. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslankyně za ČSSD a advokátka prozradila, z čeho jí běhá mráz po zádech, co si myslí o Ivo Ištvanovi, ohýbání práva o klandr za vlády Mirka Topolánka, o současné situaci ve vězeňství i o rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana odmítnout kandidáta na předsedu Krajského soudu v Ústí nad Labem.
23.07.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2160 článků) , Miloš Zeman (20968 článků) , Marie Benešová (253 článků)

Příroda je krutá: Tohle je 5 nejpodivnějších nemocí na světě!

 
U kolébky některých z nás stály asi hodně zhulené sudičky. Jinak si to nedokážeme vysvětlit!
31.10.2015 09:50 |

podobné články

Filmové premiéry: povstání nejsilnějšího mutanta X-Menu a bláznivá cesta do minulosti

 
Pomsta prvního a nejsilnějšího mutanta ze světa X-menu, oslava dne matek, cesta do středu slavné Francouzské revoluce a snímek vyprávějící o jednom z nejpodivnějších únosů, které se kdy odehrály. Ve 20. týdnu tohoto roku nás čekají 4 filmové premiéry, které vtrhnou do českých kin ve čtvrtek, 19. května.
18.05.2016 10:05 |

podobné články

Policie chce postavit obviněného lékaře Bartáka před soud

 
Policie navrhla obžalovat lékaře Jaroslava Bartáka, který je podezřelý ze sexuálního napadání svých asistentek. Mluvčí pražských žalobců Štěpánka Zenklová dnes ČTK řekla, že státní zástupce návrh na podání obžaloby spolu se spisem obdržel. Více informací však nesdělila. Policie lékaře stíhá ze sedmi trestných činů, za které mu hrozí až dvanáctileté vězení. Barták je stále ve vazbě.
02.04.2012 16:10 |

podobné články

Firmy ždímají z doktorů desetitisíce za školení kvůli GDPR. Odborník: Zbytečně

 
Humbuk kolem nové směrnice Evropské unie GDPR výrazně zasáhl i české lékaře. Začaly je kontaktovat firmy, které nabízejí školení v tom, co lékaři nově musejí dělat. Za to si podle lékaře Cyrila Muchy říkají tučné sumy, přednáška může vyjít i na několik desítek tisíc korun. Podle expertů se přitom pro lékaře až tak mnoho věcí nemění a není se čeho obávat. Naopak, nové nařízení je podle nich správné, problém vidí v tom, že se směrnicí stát začal zabývat na poslední chvíli.
14.05.2018 06:00 |

podobné články

Trailer: Gwyneth Paltrow děsí nákazou

 
Film „Nákaza“ sleduje rychlé šíření smrtícího vzduchem přenosného viru, který nemocné zabíjí během několika dnů. S rychlým šířením epidemie se lékaři po celém světe snaží najít lék a minimalizovat paniku, která se šíří ještě rychleji, než samotný virus. Cestující na letišti se dotkne salátové místy v letištním baru předtím, než podá kreditní kartu číšníkovi. Obchodní jednání začne podáváním rukou. Muž zakašle v plném autobusu. Jeden kontakt. Jeden okamžik. A smrtelný virus se přenese. V americkém Centru pro kontrolu a prevenci nemocí dochází k mobilizaci všech výzkumných pracovníků, kteří se snaží rozluštit kód unikátního patogenu, který neustále dále mutuje. Jak postupně narůstá počet mrtvých a lidé se v kolabující společnosti snaží ochránit sebe samotné a své nejbližší, jeden aktivista a blogger (Jude Law) začne tvrdit, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolá epidemii paranoie as strachu stejně nakažlivou jako původní virus. . Obyčejní lidé se zároveň snaží přežít ve společnosti, která se prakticky zhroutila.
20.10.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (312 článků)

Lékaři bojují o pacienty i za hranicí zákona a na jejich úkor

 
Nekalé praktiky při získávání klientů používají nejen zdravotní pojišťovny, ale i najatí lidé a agentury, kteří pracují pro soukromé lékaře nebo zdravotnické společnosti. Ti pod sliby různých výhod přesvědčují občany, aby změnili svého praktického lékaře nebo lékaře pro děti a dorost a přešli k jinému lékaři či zdravotnické firmě. Ten, kdo tak učiní, ale často naletí. A návrat k původnímu lékaři už pak většinou není možný.
11.07.2009 06:05 |

podobné články

Jackson mohl žít: Zabila ho neschopnost lékaře?

 
Zesnulý americký zpěvák Michael Jackson byl v podstatě zdravý, ale nedostalo se mu od jeho osobního lékaře dostatečné péče. Takový je názor soudního lékaře Christophera Rogerse, který dnes vypovídal v předběžném soudním líčení, na němž se má rozhodnout, zda je dost důkazů pro to, aby byl Jacksonův lékař Conrad Murray souzen z neúmyslného zabití popové hvězdy.
11.01.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1635 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Ministerstvo si prý na lékaře najalo PR agenturu, samo to popírá

 
Ministerstvo zdravotnictví popírá, že by si na lékaře ve výpovědi najalo PR agenturu, aby lékaře očerňovala a zpochybňovala oprávněnost jejich požadavků včetně akce "Děkujeme, odcházíme".
17.01.2011 14:15 |

podobné články

Ředitelka nemocnice si najala agenturu, aby jí sehnala lékaře

 
Fakultní nemocnice Plzeň sháněla nové lékaře pomocí inzerátů. Příliš ale neuspěla. Ředitelka Jaroslava Kunová si kvůli tomu najala agenty z personálních agentur, kteří shánějí náhradní lékaře v jiných zdravotnických zařízeních.
10.02.2011 09:30 |

podobné články

Vyměňte svého lékaře, dokud je čas

 
Zdravotní pojištění se každý rok zvyšuje, přesto řada z nás ze zvyku zůstává u lékaře, s jehož péčí není spokojena. Jaké jsou důvody, proč bychom měli svého lékaře změnit?
24.11.2011 05:45 |

podobné články

Rodiče nechtěli čekat frontu u lékaře, holčička (2) ZEMŘELA!

 
Mrtvou dceru našla matka v její postýlce. Podle lékaře se dívce protrhla střeva. Rodiče s ní přitom byli u lékaře, ale čekárna ordinace byla plná, a tak odešli.
02.02.2012 11:30 |

podobné články