Článek

5 nejoriginálnějších animáků historie

 
Už tento čtvrtek razí do kin nový animák Lichožrouti na motivy stejnojmenné knihy autorsko-ilustrátorské dvojce Pavel Šrut – Galina Miklínová. Příběh o potvorách, které požírají páry ponožek, si získal již popularitu mezi čtenáři, a námět má vše, co si jen může přát i dobrá filmová adaptace. Konec konců, nejoriginálnější animované filmy historie platí svou premisou za podobně extraordinární díla. Znáte všechny z nich?
17.10.2016 11:15 |

podobné články

Podobné články

EVE Online vás láká novým stránkami a videem

 
EVE Online je určitě jedna z nejzajímavějších, nejpůsobivějších, nejoriginálnějších a vzhledem k systému politiky a tvorby obsahu i nejoriginálnějších MMORPG, k jakým se můžete dostat. Má jen jednu nevýhodu. Pokud se nyní dostáváte do hry, připadáte si, jako kdybyste měli párátkem pohnout se slonem, zatímco běžíte vedle rozjetého vlaku, na kterém ten slon je....
08.02.2012 13:10 |

podobné články

Marvelovský Logan, pokračování úspěšných animáků a další trailery uplynulého týdne

 
Příběh osamělého bostonského údržbáře, skutečný těžební skandál z počátku 90. let, nebo marvelovský Logan. Uplynulý týden přinesl několik zajimavých trailerů, včetně pokračování animáků Auta a Velké oříškové loupeže.
19.01.2017 21:10 |

podobné články

Tohle je asi nejoriginálnější kadeřník na světě! 10 šílených výtvorů, které dělá Rob the Original!

 
Říká si uměleckým jménem Rob the Original, pochází z amerického San Franciska a je v USA vyhlášený jako jeden z "nejoriginálnějších kadeřníků vůbec":http://www.extra.cz/5-ucesu-slavnych-ktere-vstoupily-do-historie-na-hlave-je-musela-mit-ve-sve-dobe-kazda-vzpominate. Když k němu zajdete, nemůžete si nechat jenom zkrátit vlasy o pár centimetrů. Když k němu zajdete, odcházíte s uměleckým dílem na hlavě!
12.07.2014 09:30 |

podobné články

6 filmů natočených z prvního pohledu

 
Jeden z nejoriginálnějších a nejvíce nebezpečných filmů historie - právě tímto titulem se pyšní akční snímek Hardcore Henry, který tento týden míří do kin! Celá jeho stopáž je totiž jako střílečka natočena z pohledu první osoby. Výsledek už podle trailerů působí notně zajímavě, přesto není Hardcore Henry prvním filmem podobného ranku. Čtěte, jak se o totéž snažili režiséři v minulosti, a proč jejich výsledky nevzbudily podobnou pozornost!
28.04.2016 11:10 |

podobné články

Pět nejoriginálnějších případů pomsty nevěrníkům a nevěrnicím

 
Že se podvedené manželky umějí pomstít, je dostatečně známo.
07.08.2009 06:30 |

podobné články

Západní vidění Indie je zjednodušené, říká oceněná fotografka Berndorffová

 
Mezi oceněnými v prestižní fotografické soutěži Czech Press Photo je i Kamila Berndorffová, která získala cenu časopisu Digifoto. Tato jihočeská fotografka patří mezi úspěšné autory této soutěže již několik let a svou tématickou oblastí zaměřenou na fotografování života lidí v Indii je jednou z nejoriginálnějších autorek v Česku.
26.11.2009 10:55 |

podobné články

Vždy originální Lady GaGa

 
Na to, že Lady Gaga svými modely ráda šokuje jsme si již všichni zvykli. Přesto vám přinášíme malou ochutnávku těch nejoriginálnějších modelů, ve kterých se GaGa v poslední době objevila ve společnosti… Třiadvacetiletá Lady GaGa je svými extravagantními modely opravdu pověstná. A ačkoliv bývá často terčem kritiky, musíme uznat, že poutat pozornost se jí opravdu daří… Připadá [...]
27.02.2010 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Originální způsoby, jak překvapit partnera nebo partnerku

 
Zážitkové agentury se předhánějí v těch nejoriginálnějších tipech, jak překvapit svého partnera či partnerku. Některými z nich se můžete...
03.05.2010 13:25 |

podobné články

Tanya Tagaq přináší magická vystoupení plná síly

 
Do Prahy se vrací jedna z nejoriginálnějších zpěvaček současnosti Tanya Tagaq, která před dvěma lety zaujala na festivalech Respect a Colors Of Ostrava, i když poprvé vystoupila v Praze v rámce prezentace kanadské kultury v devadesátých letech. V úterý se představí v Paláci Akropolis.
18.05.2010 09:20 |

podobné články

Unifiction by mohli být novými J.A.R.

 
Skupina Unifiction chystá novou desku Knírek na polovinu září. Jedna z nejoriginálnějších mladých českých kapel se vyznačuje potrhlým humorem, ale také vynikajícími instrumentálními schopnostmi.
07.09.2010 10:40 |

podobné články

O tvorbě levelů v artovém puzzlu Unfinished Swan

 
Znovu se vracíme k jedné z nejzajímavějších a nejoriginálnějších her, které se na nás v tomto pololetí chystají, nezávislému logickému kousku Unfinished Swan, který nás svým neotřelým konceptem a hypnotickou stylizací fascinuje od prvních videí. Tento díl vývojářského deníku se věnuje tvorbě levelů i celkovému uměleckému stylu. !-- video embed start -- !-- video...
23.12.2010 10:55 |

podobné články

Frýdek-Místek: Sweetsen fest roste nepřetržitě již osmým rokem

 
Tisíce návštěvníků láká již osmým rokem unikátní dramaturgie a myšlenka festivalu Sweetsen fest. Z akce pro několik desítek přátel se během let stala nejen jedna z největších ale zároveň svým konceptem i nejoriginálnějších kulturních akcí u nás.
17.02.2011 12:30 |

podobné články

Dekadence mezi romantismem a surrealismem malíře a sochaře Štipla

 
Mezi tradicí romantismu a surrealismu se pohybuje tvorba jednoho z nejoriginálnějších současných českých výtvarníků Richarda Štipla, který navzdory svému renomé byl u nás dlouhou dobu téměř neznámý.
27.04.2011 14:50 |

podobné články

Kladno: K pořádku v parcích budou nabádat dětské kresby

 
Některé kresby z výtvarné soutěže „Pořádek v parku“ budou využity v městských parcích. Autoři nejoriginálnějších děl dnes na kladenské radnici převzali ocenění.
16.05.2011 17:00 |

podobné články

Pendulum se kývá mezi rockem a drum´n´bassem

 
Jednou z hlavních hvězd festivalu Rock For People je australsko-britský soubor Pendulum, který se pohybuje mezi drum´n´bassem a tvrdým rockem. Už toto spojení z něj činí jednu z nejoriginálnějších kapel nového tisíciletí. O plánovaném koncertu jsme hovořili s baskytaristou a DJem souboru Garethem McGrillenem.
09.06.2011 08:35 |

podobné články

Popřejte kamarádům pěkné Vánoce a získejte peníze!

 
POŠLETE VÁNOČNÍ SMS: Potěšte své blízké přáním na Blesk.cz a vyhrajte! Autoři nejvtipnějších či nejoriginálnějších vánočních a silvestrovských vzkazů dostanou finanční odměnu.
22.12.2011 11:40 |

podobné články

Do Prahy se chystá Sting, Coldplay i Red Hot Chili Peppers!

 
Nevěste hlavu, že je léto a spolu s ním i spousta festivalů v nedohlednu. Agentura Livenation pro vás totiž připravila jednu hudební lahůdku za druhou! Těšit se tak můžete nejen na zítřejší koncert legendárního Stinga, ale i nanovou show Batman live!, kytarového mága Chrise Rea, jednu z nejoriginálnějších britských kapel Manic Street Preachers nebo temnou Metallicu a fenomény Red Hot Chili Peppers a Coldplay! Stačí si jen vybrat...
17.02.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sting (89 článků) , Chris Rea (15 článků) , Red Hot Chili Peppers (32 článků)

Ten je rozkošný: Nejšílenější český dirigent ukázal syna. Vypadá jako malý čertík

 
Skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer je jednou z nejoriginálnějších bytostí českého šoubyznysu. Že by si jej v jeho typickém dlouhém účesu a se špičatým vousem někdo při vstupu do místnosti nevšiml, nehrozí. A dotahuje to ještě černočervenými outfity. Vypadá tak trochu jako ztělesnění ďábla.
12.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Varhan Orchestrovič Bauer (14 článků)

Trailer na Unfinished Swan připomíná vydání hry

 
Konečně jsme se dočkali a nezávislá artovka Unfinished Swan od Giant Sparrow vyšla na PSN. Magický svět, kde musíte pracovat s barvou, abyste odkrývali jeho další zákoutí, působí skvěle už v trailerech a tento není výjimkou. Surrealistické království, kam se hlavní hrdina ve své cestě za titulní labutí vydává vypadá jako jeden z nejoriginálnějších tvůrčích počinů...
24.10.2012 13:45 |

podobné články