Článek

5 herců, kterým ze slávy začalo hrabat: Kdo se dočista zbláznil a proč?

 
Sláva s sebou nepřináší jenom úspěch, krásné ženy, šťastný život a VIP výhody. Některým hercům naopak vlezla do hlavy a oni po čase začali pěkně vyvádět. Některé hvězdy neustálá pozornost navíc dostane na úplné dno a končí to tím nejhorším scénářem. Někdo si naopak ve stáří nechce připustit, že už se nikdy na vrchol nedostane. Kdo si tímhle bojem prošel?
22.03.2016 22:05 |

podobné články

Podobné články

Panoptikum ve Vile: Thomas se dočista zbláznil! Mluví s podprsenkou Zdeničky

 
Pro jedny láska hory přenáší... a jiným zase bere i to málo, co jim bylo shůry dáno. VyVolenému Thomasovi Castellovi (38) po odchodu jeho silikonové žabičky Zdeničky ujíždí půda pod nohama. Máme pro vás 5 nezvratných důkazů, že se tenhle svalnatý samec definitivně zbláznil!
22.09.2013 05:15 |

podobné články

Navalnyj: Putin nutí celé Rusko, aby se dívalo na hokej. Už se zbláznil, jako Stalin. Ten si nechal měřit, jak daleko stojí od stromu

 
Vladimir Putin se již dočista zbláznil. Nutí celou zemi, aby sledovala jeho hokejový zápas. Stejně tak dopadl Stalin, který zas nutil své podřízené, aby měřili jeho vzdálenost od stromů. Je to typický příznak toho, že člověk je již příliš dlouho u moci, tvrdí ruský opoziční lídr Alexej Navalnyj.
17.05.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

4 důvody, proč je snídaně důležitá

 
Ze všech stran na nás útočí reklamy prezentující sušenky pro dobrý start do nového dne, které si můžete dát k snídani a skvěle se tak připravit na celý den. I každé malé dítě ví, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne a s radostí vám o této povinnosti poreferuje – vždyť i jeho maminka každé ráno poučuje, že se musí pořádně nasnídat, aby mělo dostatek síly poprat se s dobrodružstvím! Proč je snídaně důležitá a proč bychom právě tohle jídlo neměli podceňovat? To si povíme v dnešním článku! Proč vlastně musíme snídat? Nejen reklamy v televizi, ale i v obchody nám dávají jasně najevo, že snídaně je jedno z mála jídel, na kterém bychom si měli dát obzvlášť záležet. Není se proto čemu divit, že si můžete pořídit tolik chutných pokrmů, které nám dodají energii i chuť postavit se čelem každodenním problémům, starostem v práci a povinnostem, které na nás číhají na každém kroku. Teď už se ale pojďme podívat, proč je snídaně důležitá a proč byste měli snídat ve velkém stylu! Proč je snídaně důležitá? Máme hned 4 důvody! Prozradíme vám, proč se je snídaně nejdůležitějším jídlem dne. Věřte, že si tohle označení vysloužila právem! Důvod první: Kdo snídá, je chytřejší! Vědci se jasně shodují na tom, že ten, kdo si ráno dopřál kvalitní a obsahově vydatnou snídani, prokázal daleko vyšší procentuální úspěšnost u paměťových či poznávacích testů nežli ten, který se na snídani jednoduše vykašlal. Důvod druhý: Nasnídejte se a hubněte! Zní to možná protichůdně, ale i tohle je pravda! Pokud si každé ráno najdete čas na pořádnou snídani, pak budete daleko štíhlejší nežli ti, kteří své ráno nastartují například jen hrníčkem silné kávy. Je dokázáno, že kdo ráno snídá, ten se celkově stravuje mnohem zdravěji nežli ten, kdo snídani podceňuje. Důvod třetí: Dopřejte si snídani a přestaňte kouřit!... Čtěte více Příspěvek 4 důvody, proč je snídaně důležitá pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 18:10 |

podobné články

Blesk na prohlídce bytu, kde bydlel Topolánek!

 
Mirek Topolánek to má rád pod zadkem dřevěné. A když už Lucie Talmanová uklízí, tak dočista dočista… To jsou snad jediné intimní informace, jež lze teď vyčíst z bytu, který milenecká dvojice opustila.
06.01.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2140 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Vnitro neobnoví smlouvu s firmou Dočista, spojovanou s Langerem

 
Ministerstvo vnitra neobnoví s firmou Dočista smlouvu na praní prádla pro celý resort, namísto toho vypíše veřejnou soutěž. Uvedly to středeční Hospodářské noviny.
12.01.2011 08:20 |

podobné články

Vnitro nemůže najít doklady o podezřelé zakázce pro firmu Dočista

 
Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra (ZSMV) nemůže najít doklady o tom, za jakých okolností získala firma Dočista zakázku v hodnotě 54 milionů na praní prádla pro resort.
14.01.2011 08:30 |

podobné články

Firma Dočista chce po vnitru miliony za sporný tendr z doby Ivana Langera

 
Městský soud v Praze se bude v pondělí zabývat žalobou, kterou se společnost Dočista domáhá na Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra (ZSMV) zaplacení téměř 7,5 milionu korun s úroky. Spor souvisí s problematickou zakázkou na praní a chemické čištění prádla z doby ministra vnitra Ivana Langera (ODS).
05.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Za nevýhodnou smlouvu s firmou Dočista nemůžu, hájí se Langer

 
Za předražené zakázky pro firmu Dočista od ministerstva vnitra je podle tehdejšího ministra Ivana Langera zodpovědný tehdejší šéf Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Oldřich Vytiska.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Vnitro má za předražené praní „dočista“ doplatit milióny

 
Ministerstvu vnitra se dál prodražuje nevýhodná zakázka na praní a chemické čištění prádla, kterou resort za vedení Ivana Langera (ODS) bez výběrového řízení zadal v roce 2008 společnosti Dočista.
10.05.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Zrzka Geislerová dočista zešílela: Zcela nahá běhala po Lucerně!

 
Čtyři měsíce po porodu herečka Aňa Geislerová (37) už zase řádí jako černá ruka. Zdárně se zbavila svých těhotenských kil a své nahé tělo ukazuje přímo v centru Prahy. Nahá pobíhá v Lucerně, intimní partie ji kryje jen papírová krabice. Opravdu Geislerová dočista zešílela?
28.10.2013 18:50 |

podobné články

Pirátem jsme každý od narození. Ale někomu bohužel systém vymyje mozek dočista, myslí si pirátský uchazeč o Senát Kučera

 
ROZHOVOR Ve volebním obvodě Rychnov nad Kněžnou kandiduje na senátora za Piráty Roman Kučera. ParlamentnímListům.cz v rozhovoru mimo jiné vysvětlil, co znamená býti pirátem. „Znamená to především svobodně a kriticky myslet. Mít právo myslet si, co chci, a sdílet tyto myšlenky s kým chci. Každý člověk se narodí jako pirát. Systém mu začne odmalička vymývat mozek a mnohým ho, bohužel, vymyje dočista. Oběť začne myšlenky rozdělovat na zakázané a povolené, nechá si třeba vnutit, že jeho myšlenku může někdo jiný tak nějak duševně vlastnit. Taková blbost! No a člověk, který se tímhle nechá semlít, přestává být pirátem."
09.09.2014 01:21 |

podobné články

Šéfkuchař Sheen: Co usmaží, čím podleje?

 
Herec Charlie Sheen (45) se asi dočista pomátl! Co si každý myslel už několik týdnů, herec nyní sám přiznal. "Zbláznil jsem se," řekl ve své nové kuchařské show. Poté, co Sheena vyhodili ze seriálu Dva a půl chlapa, se rozhodl natáčet kulinářskou show, při které bude vařit a předvádět lidem své nejlepší recepty. Co nám usmaží a jaké drogy bude přidávat do hrnce jako ingredience?
11.03.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků)

Golfový zázrak McIlroy blbne: Ničí ho Wozniacká?

 
Proboha, jak tohle skončí... Zázračný irský golfista Rory McIlroy (22) se dočista zbláznil. A může prý za to jeho přítelkyně Dánka Caroline Wozniacká (21), nejlepší tenistka světa. Kvůli ní teď vyhodil i svého manažera!
23.10.2011 12:15 |

podobné články

Libor Bouček se asi dočista zbláznil: Přirovnal Petru Černockou k Madonně

 
Moderátor Libor Bouček  (31) se nechal nedávno slyšet, že je velká škoda, že u nás nejsou součástí fotbalových zápasů vystoupení umělců. Narážel tím na americkou soutěž Super Bowl, která odstartuje již za několik dní, a jejíž přestávkový program vyplňují hvězdy světového formátu.
08.02.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (406 článků) , Petra Černocká (260 článků)

Jan Přeučil se dočista zbláznil: Skončil ve svěrací kazajce!

 
Herec Jan Přeučil (75) umí opravdu někdy překvapit. Jeho image noblesního pána v klobouku, který snad nikdy neodkládá, je pryč! Teď to vypadá, že herce povezou rovno do blázince. Bláznovy zápisky dostaly Přeučila do svěrací kazajky!
11.10.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (108 článků)

Jan Přeučil se dočista zbláznil: Skončil ve svěrací kazajce!

 
Herec Jan Přeučil (75) umí opravdu někdy překvapit. Jeho image noblesního pána v klobouku, který snad nikdy neodkládá, je pryč! Teď to vypadá, že herce povezou rovno do blázince. Bláznovy zápisky dostaly Přeučila do svěrací kazajky!
11.10.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (108 článků)

Michaela Dolinová: Je v ohrožení života!

 
Režisér Roman Štolpa (48) se dočista zbláznil! Jako pološílený drží herečku Michaelu Dolinovou (48) s nožem pod krkem! „Máš to spočítané,“ křičí Štolpa! Jde snad o nevyřízené účty?
16.10.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štolpa (62 článků) , Michaela Dolinová (149 článků)

Kalousek se dočista zbláznil, hospodářství úplně dorazí. Ptali jsme se ekonomů na program TOP 09

 
ANKETA Podle TOP 09 by se měly snížit odvody na sociálním a zdravotním, aby se zlevnila práce a snížila nezaměstnanost. Případný výpadek pro stát chce Miroslav Kalousek kompenzovat například zvýšením spotřebních či majetkových daní. Pravicoví politici považují Kalouskovy návrhy za nesmysl a nejsou nadšeni ani ekonomové.
23.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)