Článek

5 fotek mladých zpěvaček za 50 let: Z koho bude pořád kus, kdo ztloustne a která skončí pod drnem?

 
Dvě kočky, jedna babča, jedna šedivá velryba a hnijící rakev. Náš speciální prognostický ústav se zamyslel nad tím, jak budou nadějné mladé česko-slovenské zpěvačky vypadat za 50 let. Výsledkem je pět fotografií z budoucnosti!
26.07.2015 09:51 |

podobné články

Podobné články

4 fotky mladých zpěvaček za 50 let: Z koho bude pořád kus a kdo ztloustne?

 
Dvě kočky, jedna babča a jedna šedivá velryba. Náš speciální prognostický ústav se zamyslel nad tím, jak budou nadějné mladé česko-slovenské zpěvačky vypadat za 50 let. Výsledkem jsou čtyři fotografie z budoucnosti!
26.07.2015 11:51 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Modelka Hanychová šokuje: Za 20 let umřu!

 
Agáta Hanychová Prachařová (28) umí vždycky pořádně překvapit. Kromě nečekané svatby i nečekanou upřímností. Proč si matka malého Kryšpína (1,5) myslí, že za dvě dekády bude pod drnem?
14.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2536 článků)

Modelka Hanychová šokuje: Za 20 let umřu!

 
Agáta Hanychová Prachařová (28) umí vždycky pořádně překvapit. Kromě nečekané svatby i nečekanou upřímností. Proč si matka malého Kryšpína (1,5) myslí, že za dvě dekády bude pod drnem?
14.05.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2536 článků)

Léčitel Bartošové Saavedra šokuje: Beze mě by Iveta byla pod drnem!

 
Jan Saavedra (57) se vynořil jako »deus ex machina« z peruánských pralesů, aby dostal Ivetu Bartošovou (47) ze spárů démona alkoholu. Vybaven zásobou bylinek a vývarů z kořenů se pustil do léčby, jež podle jeho slov přišla »za pět dvanáct«!
08.10.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Léčitel Bartošové Saavedra šokuje: Beze mě by Iveta byla pod drnem!

 
Jan Saavedra (57) se vynořil jako »deus ex machina« z peruánských pralesů, aby dostal Ivetu Bartošovou (47) ze spárů démona alkoholu. Vybaven zásobou bylinek a vývarů z kořenů se pustil do léčby, jež podle jeho slov přišla »za pět dvanáct«!
08.10.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

WOW! 5 herců, kteří málem zemřeli při natáčení!

 
Natáčení filmu je málem stálo život! To, že herectví občas není žádný med, okusilo pět hereckých mega hvězd, které měly obrovské štěstí, že neskončily pod drnem.
28.09.2017 12:05 |

podobné články

Zraněný Jágr straší fanoušky rakví. Kup si raději pořádnou helmu, vzkázal mu Petr Nedvěd!

 
Miláček davů a hokejový bůh Jaromír Jágr (46) poznal nedávno tvrdost českého ledu. Minulý víkend ho přirazil k mantinelu havířovský Marek Sikora (31) při utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem. Krvavá srážka, při které Jágr zůstal ležet bezvládně na zemi, nenechala chladného snad nikoho. Hlavně Jágra samotného. Prý už mohl být pod drnem. Hokejista Petr Nedvěd (46) ale tvrdí, že by si měl Jágr spíš pořídit novou helmu. Ta stará, se kterou Jágr tak rád hraje, je podle Nedvěda na nic.
01.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2454 článků) , Petr Nedvěd (143 článků) , Marek Sikora (10 článků)

Za Bartošovou se už našla náhrada: Známe jména mladých zpěvaček, které obsadí místo po Ivetě

 
Již jsme vás informovali, že v rámci letošního koncertu Královny popu vystupující mimo jiné složí hold Ivetě Bartošové  (✝48) . Je přirozené, že na ni kolegové ve speciálním bloku vzpomenou, neboť tragicky zesnulá česká hvězda na koncertu slavných zpěvaček zazpívala už v roce 2000.
07.09.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Kočka Česka 2015: 15 nejvtipnějších fotek vašich mňoukajících mazlíčků

 
Ve třetím ročníku populární soutěže o tu nejkrásnější, nejroztomilejší a nejvtipnější, zkrátka tu NEJ kočku Česka se už sešlo téměř tisíc fotek. Ty ukazují, že tihle čtyřnozí mazlíčci mají rozhodně osobnost. A jsou opravdu vděčným objektem pro naše fotoparáty. Jejich často roztodivné pózy, kreace a vtipné „obličeje“ dokáží vykouzlit úsměv na tváři i toho největšího mrzouta. Přesvědčte se sami! Stovky fotek psů, které se sešly v naší soutěži o psího šampiona roku 2014, ukazují , že pes má osobnost, city a dokonce i jistý smysl pro humor. Rád se baví a stejně jako člověk má radost, když může bavit a rozveselovat své okolí. Více na http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-moje-hobby-soutez-nejpes/241789/15-nejvtipnejsich-fotek-psu-i-pes-ma-smysl-pro-humor.html?utm_source=hobby.blesk.cz&utm_medium=copy
03.11.2015 20:10 |

podobné články

Bizarní soutěž etiopského kmene: Svobodní muži závodí, kdo za půl roku nejvíc ztloustne!

 
Ať jsme tlustí na tři prsty! Toto pořekadlo je patrně životní mantrou příslušníků etiopského kmene Bodi. V tomto kmeni totiž platí, že čím je muž objemnější, tím je váženější. A cesta za pořádným »bachorem« tu trvá rovného půl roku!
30.03.2017 19:30 |

podobné články

Tohle je vážně úlet: Moravcová vyrazila do společnosti s chlupy na intimních partiích

 
Zdá se, že světu vládne „doba chlupatá“. Poté, co si ženy přestávají holit intimní partie, a Madonna se s drnem v podpaží dokonce nechala hrdě vyfotit, provokovala s chlupy Nikol Moravcová  (26) .
05.05.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků)

Tloustneš? Pozor, uteče ti chlap!

 
Polovina mužů přiznává, že by nezůstali s ženou, která ztloustne. Ženy naopak zakulacení mužů tolerují.
28.07.2011 06:25 |

podobné články

Poznali byste ji? Z téhle nenápadné dívenky vyrostla jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček

 
Kdo by to byl řekl, že z náctileté dívenky na fotce vyroste jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček? Ti, kteří od začátku bedlivě sledují hudební kariéru této holčiny, jistě poznali, že se jedná o Terezu Kerndlovou, která dnes slaví devětadvacáté narozeniny.
06.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (366 článků)

Poznáte české zpěvačky podle fotek? Zkuste to!

 
Dnešní kvíz prověří vaše znalosti v oblasti české populární hudby. Dokážete podle fotek poznat 20 známých českých zpěvaček? Pochlubte se nám svým výsledkem v diskuzi!
19.04.2016 10:40 |

podobné články

Kam se hrabe Miley? 4 kostýmy slavných zpěvaček z 90. let, ze kterých se budete červenat!

 
Překračují občas některé kostýmy zpěvaček na pódiích únosnou mez? Někoho dokonce mohou i pohoršovat, ale věřte, že nejsou výdobytkem posledních let, ale byly tady už dávno před érou Miley, Rihanny, Britney či Nicki Minaj...
06.07.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (181 článků)

Michael Jackson: Kost a kůže... a bez nosu!

 
BEVERLY HILLS - Zpěvák Michael Jackson (50), který měří skoro 180 centimetrů, teď váží míň než padesát kilo! Vypadá jako kostlivec! Podle zdroje z jeho okolí to není způsobeno rakovinou, ale jeho hrůzou z toho, že ztloustne.
03.06.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1620 článků) , Michael Jackson (602 článků) , Michael Jackson (602 článků)

Trenér dobrovolně přibral 33 kilo, aby pochopil své obézní klienty

 
Hubnutí není nic lehkého, zvláště pokud má člověk výraznou nadváhu. Třicetiletý osobní trenér Drew Manning chce ale prostřednictvím ročního experimentu všem dokázat, že to zkrátka jde. Rozhodl se totiž, že během šesti měsíců ztloustne alespoň o 20 kilogramů, aby v následujících šesti měsících opět zhubnul. Nyní se nachází v polovině cesty, díky tučné dietě se dostal z původních 87 kilogramů na váhu 120 kilogramů.
24.10.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Drew (31 článků)

Vědci varují: Pozor, v zimě nastává čas tloustnutí! Proč?

 
Britští odborníci zjistili, že na podzim a v zimě člověk ztloustne v průměru o jedno až dvě kila. Pokud máte připravený argument, že vás alespoň více tuku ochrání před mrazem, tak vězte, že je to nesmysl. Jíme v zimě více? A pokud ne, proč tedy přibíráme? Experti dali hlavy dohromady a zodpověděli nejčastější otázky.
27.10.2011 12:05 |

podobné články