Článek

5 celebrit, co se potýkaly s dluhy. Kdo se dokázal odrazit ode dna a kdo se v nich propadá jak do hlubin pekel?

 
Čím dál víc lidí se zadlužuje. Nevyhýbá se to ani českým celebritám, které se tím dostaly až na úplné dno. Ale kdo se nakonec zapřel a dokázal se z té vážné situace dostat opět do života bez dluhu?
31.08.2015 11:41 |

podobné články

Podobné články

Smutná Petra Janů: Po smrti manžela se nemuže odrazit ode dna

 
Petra Janů (59) trpí. Nemůže se stále dostat ze smrti manžela Michala Zelenky (†63), který podlehl rakovině. „Potřebuju se odrazit ode dna a začít znovu,“ řekla trpce Blesku Janů.
10.09.2012 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (398 článků)

Nečas má plán, jak vrátit ODS z politického dna zpět na výsluní

 
Premiér a předseda ODS Petr Nečas představí plán, jak odrazit stranu ode dna a zabránit dalšímu pádu preferencí. Stěžejní bude vymezení se vůči levici, k čemuž má pomoci výrok o parazitujících živnostnících stínového ministra financí ČSSD Jana Mládka. Navíc chystá také příznivé zákony pro vysokoškoláky. Píše o tom pondělní vydání MF Dnes.
25.03.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Příjemné sny! Vědci poprvé natočili jednu příšeru z mořských hlubin přímo ve vodě a je to děs!

 
Odborně se té rybě říká ďas a asi není třeba příliš dlouho přemýšlet, "proč je ta potvora takhle pojmenovaná":http://www.extra.cz/pozor-az-uvidite-tuhle-fotku-nikdy-uz-nebudete-chtit-plavat-v-mori. Je to totiž "skutečná příšera z hlubin":http://www.extra.cz/co-to-proboha-je-u-mrtve-velryby-nasli-lide-priseru-z-hlubin-ktera-vypada-uplne-presne-jako-vetrelec, která vyvolá děs při pouhém letmém pohledu.
25.11.2014 12:51 |

podobné články

Ryla ústy v zemi, teď je šťastná. Může to dokázat každý, říká Romka

 
PŘÍBĚH Dvaatřicetiletá Romka Valerie z Obrnic u Mostu popsala serveru ParlamentníListy.cz svůj životní příběh. Rok a půl byla bez práce, upadla do dluhů a nevěděla, jestli se zvládne postarat o svého jedenáctiletého syna. Ryla jsem ústy v zemi, říká. Vládní projekt Restart ji ale pomohl v návratu do života, dnes pracuje ve zdejším komunitním centru s dětmi a své dluhy poctivě splácí. Stojí to prý spoustu sil, ale odrazit ode dna se podle ní může každý.
08.11.2011 09:30 |

podobné články

Když se Praha propadá do pekel: Díry a krátery straší primátora i Pražany

 
Když se v neděli změnila vozovka na pražském Proseku v kráter široký 5 x 5 metrů, nebylo to poprvé, kdy se Praha začala propadat "do pekel". Podobných propadů je poslední dobou až povážlivě mnoho. Některé pamatují primátora Béma, jiné nyní musí řešit magistrát pod vedením jeho nástupce Svobody.
28.08.2012 20:10 |

podobné články

Na lodi Tajemství se hrála inscenace Ode dna

 
Po dva dny (20. a 21. 8.) se na lodi Tajemství hrála inscenace Ode dna, na níž s Divadlem bratří Formanů spolupracovala čtveřice herců sdružená pod hlavičkou Divadla DNO.
26.08.2010 09:25 |

podobné články

Bankéřka: Česká ekonomika se odráží ode dna, recese končí

 
Nejdelší recese v české ekonomice za poslední dvě desetiletí by měla končit, ekonomika se už zřejmě odrazila ode dna. V rozhovoru s agenturou Reuters to dnes řekla členka bankovní rady České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová. Česká ekonomika zažívá pokles už od poloviny roku 2011. 
23.04.2013 15:15 |

podobné články

Britští důchodci pomohli odrazit námořní piráty židlemi

 
Britští důchodci na palubě výletní lodi pomohli odrazit u břehů Seychel půlnoční útok ozbrojených pirátů tím, že po nich házeli lehátka. Piráty, kteří na plavidlo i stříleli, nakonec zahnala bezpečnostní služba lodi.
22.05.2009 20:20 |

podobné články

Meditace po česku vám pomůže odrazit se ode dna!

 
Únava, nervozita, stres, spěch. Doma nemáte chvilku klidu, pořád nějaké povinnosti. Nepřipomíná vám to něco? Třeba vás samotné? Jestli máte pocit, že melete z posledního, přečtěte si naše rady, jak relaxovat i meditovat podomácku.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Soukromníci: Příběh KSČM. Jak se odrazit ode dna

 
Psal se rok 2002. Komunisté zažívali zlaté porevoluční časy. V parlamentních volbách získali takřka pětinu hlasů, což jim vyneslo 41 mandátů. Stali se třetí nejsilnější stranou, která se navíc mohla opřít o členskou základnu přes 100 000 straníků.
31.03.2018 20:50 |

podobné články

Rusové s Bělorusy cvičí, jak odrazit „agresivní Západ“. Vystrašili sousedy

 
Jak co nejúčiněji odrazit agresi západních vojsk. S takovým cílem začaly ve čtvrtek společně cvičit armády Běloruska a Ruska v manévrech nazvaných Západ 2017. Sousední státy mají ze „strategického cvičení“ obavy. V akci jsou totiž tisíce vojáků, letadla i tanky. Kritika se ozývá zejména z pobaltských států a Polska, podle kterých je cvičení nedostatečně transparentní. Moskva i Minsk se však obavy snaží rozptýlit.
14.09.2017 18:50 |

podobné články

Zemědělci jsou v balíku. Nepomohla vláda, ale příroda, říká předák

 
Zdá se, že se českým zemědělcům podařilo po letech odrazit ode dna. I přes potíže, které přetrvávají a se kterými se musí pravidelně vypořádávat, ukazují totiž předběžné odhady Českého statistického úřadu, že vloni hospodařili s rekordním ziskem 15 miliard korun.
11.01.2012 12:20 |

podobné články

Artur Štaidl: Jako zpěvák převálcoval Bartošovou!

 
Zatímco Iveta Bartošová (45) se stále nemůže odrazit ode dna, její syn Artur (15) kráčí od úspěchu k úspěchu. Tím posledním byl sobotní půlmaraton v Praze, kde zabodoval se svou kapelou! V rámci doprovodného programu se kluci měli možnost předvést a publikum doslova nadchli!
03.04.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Jiří Pomeje exkluzivně pro Šíp: Chtějí mě odstřelit

 
Herec a moderátor Jiří Pomeje (47) v poslední době dokazuje, že se skutečně dá odrazit ode dna. Po krachu manželství se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (46) mu totiž málokdo věřil, že se znovu dostane do povědomí lidí, a co víc, že by se mohl živit moderováním v rádiu a uvádět jeden z nejsledovanějších společenských pořadů VIP zprávy.
24.04.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1420 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků)

Může se stát opravdu ledacos. Ekonomka Švihlíková o nevábných vyhlídkách

 
NA HRANĚ S XAVEREM Moderátor Frekvence 1 Luboš Xaver Veselý pro ParlamentníListy.cz vyzpovídal známou levicovou ekonomku Ilonu Švihlíkovou. Břitká kritička současné vládní politiky varovala zejména před vírou, že ekonomika se může "odrazit ode dna". Ekonomika podle ní žádné dno nemá a pokud se něco nezmění, bude se propadat stále dál.
17.03.2013 16:55 |

podobné články

V ČR by mohlo být tzv. bydlení s podporou, pomohlo by bezdomovcům

 
V Česku by mohlo už za pár let začít fungovat takzvané bydlení s podporou. Do něj by se dostali bezdomovci či lidé z azylových domů. S pomocí sociálních pracovníků by se pak odtud mohli vrátit do běžného života. Počítá s tím koncepce boje proti bezdomovectví, kterou dnes představil ministr práce v demisi František Koníček. Neupřesnil ale ani termín zřízení podporovaných bytů, ani jejich financování. Podle odborníků na problematiku bezdomovectví chybí v Česku byty, kde by se mohli lidé z azylových zařízení či z ulice odrazit ode dna a znovu začít normálně žít.
10.09.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: František Koníček (71 článků)

Šárka s Emilem se 17 let protloukali po azylákách: Teď mají novou šanci!

 
Už 17 let je Šárka Dorážková (36) s přítelem Emilem Kováčem (45). Mají spolu 6 dětí. Celá léta se protloukali po ubytovnách a azylových domech po celém Česku. Teď poprvé mají šanci odrazit se ode dna. Začít konečně žít.
04.11.2013 05:05 |

podobné články

Kubera podpořil na šéfa ODS profesora Fialu

 
Občanská demokracie utrpěla v předčasných sněmovních volbách největší porážku za celou svoji existenci. Odrazit stranu zpět ode dna by mohl nový předseda Petr Fiala, ministr školství ve vládě Petra Nečase, myslí si senátor Jaroslav Kubera (ODS). Kromě toho by měla ODS začít spolupracovat se Stranou svobodných občanů, řekl Kubera v rozhovoru pro Týden.cz.
08.11.2013 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1308 článků) , Jaroslav Kubera (591 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jaroslav Fiala (43 článků)

Tady je rada Fialovi. Senátor Čunek má recept na posílení ODS

 
ROZHOVOR Vítězství svého lidoveckého kolegy v doplňovacích volbách do Senátu Jiří Čunek (KDU-ČSL) předpokládal. Zároveň prorokuje lepší zítřky i ODS, která se podle něj může odrazit ode dna a s novým lídrem získat šanci na zajímavou budoucnost. Více řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
21.01.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků) , Jiří Fiala (121 článků) , Jiří Fiala (121 článků)