Článek

450 tisíc za mrtvou Elišku: Proč ztýraná maminka nedostala ani korunu?

 
Vražda malé Elišky (†9) otřásla celým Českem. Její vrah Roman K. (25) byl odsouzen ke dvaceti letům vězení. Soud rovněž přiřkl odškodné dívčině babičce, její matka ale nedostane korunu a důvod je dost smutný…
17.04.2015 12:15 |

podobné články

Podobné články

Noční můra se naplnila: Ztracenou Elišku našli mrtvou!

 
Modrooký andílek už se k mamince domů nevrátí. Dlouhé hodiny pátrání, strachu a bolesti skončily tím nejhorším možným scénářem. Devítiletou Elišku, kterou od včerejšího odpoledne hledaly v okolí Klášterce nad Ohří stovky lidí, bohužel našli mrtvou.
10.09.2014 15:55 |

podobné články

Agáta Hanychová se svlékla v Tatrách: Nedostala za to ani korunu!

 
Modelka a průšvihářka Agáta Hanychová se jen pár měsíců po porodu syna Kryšpína rozhodla fotit pro pánský časopis Playboy na vrcholkách Tater úplně nahá. Kdo by si však myslel, že šlo o zakázku za šestimístný honorář, je na omylu. Za svůj úctyhodný výkon v teplotách hluboko pod nulou nedostala ani korunu!
13.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2573 článků)

Co se stalo Elišce, kterou našli dnes mrtvou? Děti promluvily a policie potvrdila: Byla to vražda!

 
Celou republikou dnes otřásl případ devítileté Elišky K., kterou dnes v odpoledních hodinách "našli mrtvou":http://www.extra.cz/hruza-elisku-kterou-hledalo-cele-cesko-nasli-mrtvou v lesíku v Klášterci nad Ohří.
10.09.2014 20:01 |

podobné články

Školačku Elišku (†9) našli mrtvou: Možná to nebyl první úder bestie! Byl však poslední?

 
Naposledy ji viděly kamarádky v úterý ve 12.35 po vyučování u školy, pak Eliška (†9) z Klášterce nad Ohří zmizela. Celou noc ji hledali lidé z města a policisté, bezúspěšně. Maminka Alena (28) zoufale prosila: „Eliško moje, vrať se mi...“ Naději, že se školačka vrátí, utnuli v 17.15 policisté: Našli ji mrtvou...
11.09.2014 05:10 |

podobné články

Školačku Elišku (†9) našli mrtvou: Možná to nebyl první úder bestie! Byl však poslední?

 
Naposledy ji viděly kamarádky v úterý ve 12.35 po vyučování u školy, pak Eliška (†9) z Klášterce nad Ohří zmizela. Celou noc ji hledali lidé z města a policisté, bezúspěšně. Maminka Alena (28) zoufale prosila: „Eliško moje, vrať se mi...“ Naději, že se školačka vrátí, utnuli v 17.15 policisté: Našli ji mrtvou...
11.09.2014 11:55 |

podobné články

Svijany slaví 450 let - Jubileum zapijí novým ležákem

 
Letos uplyne 450 let od první zmínky o pivovaru ve Svijanech. Celý rok 2014 se proto nese v duchu oslav a hlavním dárkem, který pivovar připravil pro své příznivce, je prémiový světlý ležák s názvem „450“.
22.05.2014 13:35 |

podobné články

Noid si chce Elišku vzít, jeho táta souhlasí

 
Bývalý manžel Lucie Bílé (45) Václav Noid Bárta (31) si asi bude muset vzít svoji přítelkyni Elišku Bučkovou (22). „Všema deseti bych bral Elišku za snachu. Je skvělá a jsme spolu velcí kamarádi,“ prozradil Václav Bárta starší, Noidův otec (74). „Chci s ní děti! A rád si ji vezmu za manželku. A myslím to moc vážně,“ reagoval okamžitě Noid. „Myslím, že už konečně dospěl a že v hlavě to má srovnané a zkušenosti s manželstvím má už také. Jsem si jist, že je připraven založit rodinu,“ uzavřel Bárta.
05.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Václav Bárta (1140 článků) , Eliška Bučková (1007 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

OBRAZEM: V Klášterci kamarádi a spolužáci brečí pro mrtvou Elišku

 
Česko je otřesené smrtí teprve devítileté Elišky. Její kamarádi i spolužáci za ni roní slzy, před školou se objevuje stále více svíček, plyšáků, kytiček i vzkazů pro Elišku. Na škole je vyvěšen černý prapor...
11.09.2014 10:15 |

podobné články

Násilím je ohroženo až 450 tisíc seniorů. Ale bojí se to hlásit

 
Nějakou formou násilí je v Česku podle expertů ohrožený každý třetí až pátý senior. To je 300 tisíc až 450 tisíc lidí. Podle serveru Týden.cz toto zaznělo v pátek na zasedání parlamentní Stálé komise pro rodinu.
13.04.2013 14:55 |

podobné články

Hyenismus? Zaštiťoval se charitou, na nemocné nedal ani korunu!

 
Pořádá charitativní akce, jejichž výtěžek je prý určen onkologicky nemocným dětem v olomoucké fakultní nemocnici. Ta ovšem o ničem oficiálně neví a dodnes také nedostala ani korunu. Podnikáním Martina Pajůrka (42) se cítí zneužita a poškozena.
02.08.2014 12:05 |

podobné články

Praha 16 útočí na magistrát: „Z miliard přebytku jsme nedostali ani korunu,“ říká starosta

 
Starostovi Prahy 16 Karlu Hanzlíkovi (ODS) se nelíbí, že jeho městská část nedostala z přebytku magistrátu tří miliard, který následně rozdělila radnicím, ani korunu. Podle něj má přitom jeho čtvrť dlouhodobě zažádáno o peníze na asi 15 projektů a aktuálně jedná o dvou dalších. Nelíbí se mu také, že dopředu o rozdělení peněz nevěděl a vše se rozhodlo bez jeho vědomí. Magistrát se však brání, že peníze rozdělil podle důležitosti staveb.
20.06.2017 12:10 |

podobné články

Tak proto možná Ester Ledecká nedostala slíbené peníze! Janku Ledecký, nahlédněte

 
Otec držitelky dvou zlatých olympijských medailí Ester Ledecké nedávno vyšel ven s tím, že sice jeho dcera vydělává miliony, ale zatím za své úspěchy v Pchjongčchangu sama nedostala ještě ani korunu. Problém celé situace lze hledat například v tom, že odměny úspěšným olympijským sportovcům dosud vyplácel Český olympijský výbor (ČOV), a to ze státních dotací, které nyní obdržel mnohem nižší, než požadoval. Poprvé proto místo něj vyplácení odměn na sebe převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, které se nyní rozhodlo celou věc na svých webových stránkách objasnit.
10.05.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (284 článků) , Ester Ledecká (140 článků)

PÁTRÁNÍ s tragickým koncem: Elišku, která šla venčit psa, našli mrtvou ve Vltavě

 
Policisté pátrali od rána po ženě z Vyššího Brodu. V pondělí odpoledne šla venčit svého psa. Od té doby ji nikdo neviděl. Bohužel dopoledne ji našli ve Vltavě mrtvou.
08.04.2014 12:40 |

podobné články

Hrůza! Elišku, kterou hledalo celé Česko, našli mrtvou!

 
Celé Česko dnes "zaměstnalo pátrání":http://www.extra.cz/sdilejte-policie-i-rodina-od-vcerejska-patra-po-devitilete-elisce-nevideli-jste-ji po devítileté Elišce z Klášterce nad Ohří. Holčičku podle portálu TN.cz před chvílí našli mrtvou v lesíku za městem, kde se včera ztratila.
10.09.2014 16:51 |

podobné články

Elišku nesl mrtvou v náručí! Tři kilometry od místa, kde ji zabil

 
I když už Roman K. (25) obviněný z vraždy Elišky (†9) sedí ve vazbě, policisté dál pátrají po svědcích, kteří jej s dívenkou viděli těsně před její smrtí. Holčičku totiž její zvrhlý strýc zřejmě nesl mrtvou v náručí na vzdálenost více než tři kilometry.
18.09.2014 05:05 |

podobné články

Maminka Bartošové se v den dceřina pohřbu zhroutila: Ivetu jsem milovala, proč v televizi lžou?

 
Jako by nestačilo, že dnes musí maminka Ivety Bartošové  (✝48) prožívat hotová muka, když jí pohřbívají dceru, a navíc bez její přítomnosti. Korunu všemu měla nasadit nejsledovanější česká televize, která v jednom z pořadů údajně uvedla, že svou dceru nemilovala. „Maminka Ivety je samozřejmě po skonu dcery opravdu velmi nešťastná, ale tohle ji rozplakalo. Nechápe, proč o ní lžou,“ dozvěděla se redakce Super.cz exkluzivně od zdroje blízkého rodině Bartošových.
12.05.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Dara Rolins po bouračce - Přišla o 450 tisíc

 
Tragická autonehoda Dary Rolins (37), při níž zahynul motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), se slovenské zpěvačce pěkně prodražila. Už teď přišla o více než 450 tisíc korun!
20.07.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Kteří Romové studují z dotací? Za únik dat zaplatí ministerstvo 450 tisíc

 
Únik dat o romských žácích, kteří dostávali dotace na studium, se ministerstvu školství prodraží. Úřad na ochranu osobních údajů uložil rezortu pokutu 450 tisíc.
11.07.2012 15:15 |

podobné články