Článek

4 fotky mladých zpěvaček za 50 let: Z koho bude pořád kus a kdo ztloustne?

 
Dvě kočky, jedna babča a jedna šedivá velryba. Náš speciální prognostický ústav se zamyslel nad tím, jak budou nadějné mladé česko-slovenské zpěvačky vypadat za 50 let. Výsledkem jsou čtyři fotografie z budoucnosti!
26.07.2015 11:51 |

podobné články

Podobné články

5 fotek mladých zpěvaček za 50 let: Z koho bude pořád kus, kdo ztloustne a která skončí pod drnem?

 
Dvě kočky, jedna babča, jedna šedivá velryba a hnijící rakev. Náš speciální prognostický ústav se zamyslel nad tím, jak budou nadějné mladé česko-slovenské zpěvačky vypadat za 50 let. Výsledkem je pět fotografií z budoucnosti!
26.07.2015 09:51 |

podobné články

Za Bartošovou se už našla náhrada: Známe jména mladých zpěvaček, které obsadí místo po Ivetě

 
Již jsme vás informovali, že v rámci letošního koncertu Královny popu vystupující mimo jiné složí hold Ivetě Bartošové  (✝48) . Je přirozené, že na ni kolegové ve speciálním bloku vzpomenou, neboť tragicky zesnulá česká hvězda na koncertu slavných zpěvaček zazpívala už v roce 2000.
07.09.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Bizarní soutěž etiopského kmene: Svobodní muži závodí, kdo za půl roku nejvíc ztloustne!

 
Ať jsme tlustí na tři prsty! Toto pořekadlo je patrně životní mantrou příslušníků etiopského kmene Bodi. V tomto kmeni totiž platí, že čím je muž objemnější, tím je váženější. A cesta za pořádným »bachorem« tu trvá rovného půl roku!
30.03.2017 19:30 |

podobné články

Kam se hrabe Miley? 4 kostýmy slavných zpěvaček z 90. let, ze kterých se budete červenat!

 
Překračují občas některé kostýmy zpěvaček na pódiích únosnou mez? Někoho dokonce mohou i pohoršovat, ale věřte, že nejsou výdobytkem posledních let, ale byly tady už dávno před érou Miley, Rihanny, Britney či Nicki Minaj...
06.07.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (181 článků)

Michael Jackson: Kost a kůže... a bez nosu!

 
BEVERLY HILLS - Zpěvák Michael Jackson (50), který měří skoro 180 centimetrů, teď váží míň než padesát kilo! Vypadá jako kostlivec! Podle zdroje z jeho okolí to není způsobeno rakovinou, ale jeho hrůzou z toho, že ztloustne.
03.06.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1635 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Tloustneš? Pozor, uteče ti chlap!

 
Polovina mužů přiznává, že by nezůstali s ženou, která ztloustne. Ženy naopak zakulacení mužů tolerují.
28.07.2011 06:25 |

podobné články

Trenér dobrovolně přibral 33 kilo, aby pochopil své obézní klienty

 
Hubnutí není nic lehkého, zvláště pokud má člověk výraznou nadváhu. Třicetiletý osobní trenér Drew Manning chce ale prostřednictvím ročního experimentu všem dokázat, že to zkrátka jde. Rozhodl se totiž, že během šesti měsíců ztloustne alespoň o 20 kilogramů, aby v následujících šesti měsících opět zhubnul. Nyní se nachází v polovině cesty, díky tučné dietě se dostal z původních 87 kilogramů na váhu 120 kilogramů.
24.10.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Drew (31 článků)

Vědci varují: Pozor, v zimě nastává čas tloustnutí! Proč?

 
Britští odborníci zjistili, že na podzim a v zimě člověk ztloustne v průměru o jedno až dvě kila. Pokud máte připravený argument, že vás alespoň více tuku ochrání před mrazem, tak vězte, že je to nesmysl. Jíme v zimě více? A pokud ne, proč tedy přibíráme? Experti dali hlavy dohromady a zodpověděli nejčastější otázky.
27.10.2011 12:05 |

podobné články

Proč se s partnerem snadno ztloustne?

 
Před pár dny jsem na internetu narazila na článek o Michalovi a Janě, kteří se přihlásili do televizního pořadu o hubnutí, protože už si se svou nadváhou nevěděli rady. Společně vážili více než 350 kilogramů. I když byli před svatbou oba štíhlí, už první rok po ní dohromady přibrali pětatřicet kilo a následující společně strávené roky znamenaly další desítky kil navíc.
05.06.2012 05:55 |

podobné články

Anorektička porodila zdravé děvčátko. Teď doufá, že nemoc porazí

 
VIDEO: Strach o nenarozené dítě ji pronásledoval v průběhu celého těhotenství. Současně s ním však i hrůza z toho, že ztloustne. Angličanka Holly Griffiths (21) totiž od dětství trpí anorexií. Kvůli dětem však doufá, že se jí teď podaří nemoc porazit.
16.08.2013 14:35 |

podobné články

Spisovatelka o Sandře: I sex symboly stárnou. Tohle jsme neměli vidět…

 
Věk - nakonec nás všechny dostane. Někdo ztloustne, někdo vyhubne na kost, někdo se stane po několika plastikách svou vlastní karikaturou. Ti, které jejich vzhled živí, zoufale bojují všemi prostředky, ale stejně se ze sexbomb časem stanou tety, vděčné za zařazení do kategorie MILF a z hřebců taťkové s povoleným břichem. Čas je nemilosrdný a požadavky doby bohužel také.
10.01.2014 05:55 |

podobné články

Když muž ztloustne, začne plodit potomky s obézními geny!

 
Geny ovlivňují zásadně mnohé vlastnosti člověka včetně ovládání vlastního apetitu a konzumace potravin. Ví se, že děti rodičů majících problémy s přejídáním se také přejídají. Ale u mužů platí, že jejich životní styl ovlivňuje genetické zdraví potomků i tehdy, když oni sami vadné geny nezdědili. Muž totiž začne tvořit spermie s „obézními“ geny ve chvíli, kdy se sám stane obézním. I když sám od svého štíhlého otce takové geny nezdědil.
07.12.2015 13:05 |

podobné články

Největší obava Terezy zadržené v Pákistánu? Bojí se, že ve vězení ztloustne!

 
Zatímco Tereza H. (21) sedí kvůli pašování devíti kil heroinu v pákistánském vězení, na veřejnost se o ní dostávají jen velmi kusé zprávy. Blesku se jako jedinému českému médiu podařilo získat exkluzivní rozhovor s jejím právníkem Čaudhrím Džavádem Zafarem. Jak dívka celou situaci prožívá a jak vidí její vyhlídky?
03.02.2018 05:05 |

podobné články

Poznali byste ji? Z téhle nenápadné dívenky vyrostla jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček

 
Kdo by to byl řekl, že z náctileté dívenky na fotce vyroste jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček? Ti, kteří od začátku bedlivě sledují hudební kariéru této holčiny, jistě poznali, že se jedná o Terezu Kerndlovou, která dnes slaví devětadvacáté narozeniny.
06.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (376 článků)

Drsný souboj sedmi mladých kočiček: Odhalené bříško a minisukénka v hlavní roli

 
Sedm mladých krásných zpěvaček se utkalo o hlavní dívčí roli připravovaného muzikálu Mamma Mia - roli Sofie. A každá vytasila své největší zbraně. Všechny chtěly na konkurzu zazářit a dobře věděly, že na to mají tak dvě minuty.
20.04.2014 21:35 |

podobné články

Tenhle kouzelný rošťák jménem Egypt je synem jedné z nejvíce sexy zpěvaček, poznáte které?

 
Maminkou tohoto roztomilého kloučka je jedna z nejatraktivnějších amerických zpěvaček. Je jí 31 let, má exotický vzhled, hraje bezvadně na klavír a pyšní se kyprými ženskými křivkami i několika cenami Grammy. Chlapec s neobvyklým jménem Egypt Daoud Ibarr Dean se narodil 14. října 2010 R’n’B zpěvačce Alicii Keys a jejímu manželovi Swizzi Beatzovi.
14.02.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (109 článků)

Poznáte copatou dívenku s panenkou? Byla závislá na alkoholu a před třicítkou se zabila smrtící injekcí heroinu

 
Holčička s panenkou, kterou vidíte na fotce, byla jednou z nejlepších bluesrockových zpěvaček a kytaristek všech dob. Patřila k symbolům hnutí hippies a žila hodně nevázaným životem. Typický byl její chraplavý a přitom žensky podmanivý výrazný hlasový projev, kterým se odlišovala od ostatních zpěvaček. Osudným se jí stalo nadměrné pití alkoholu a užívání tvrdých drog. Zemřela ve věku pouhých sedmadvaceti let na předávkování heroinem. Poznali jste ji?
27.09.2012 09:20 |

podobné články

Hvězda StarDance je těhotná: Jedna z nejštíhlejších českých zpěvaček už se zakulacuje

 
Jedna z nejpůvabnějších českých zpěvaček, hvězda StarDance Dasha, bude maminkou. Zpěvačka je podle informací Super.cz ve čtvrtém měsíci těhotenství. Své první dítě čeká s přítelem, bubeníkem Ondřejem Slukou, se kterým chodí půl roku.
16.02.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sluka (6 článků)

Poznáte holčičku s mašlí ve vlasech? Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček, která se vrací do Čech

 
Odmala byla vedená k tomu, že z ní bude hvězda. Její teta je jednou z nejslavnějších zpěvaček a v šoubyznysu se pohybují i oba její rodiče. Poznáte slavnou českou zpěvačku?
15.05.2017 12:00 |

podobné články