Článek

30 lidí skončilo v halucinacích poté, co se omylem sjeli drogami na konferenci homeopatie

 
Přišli si vyslechnout o zázracích homeopatické léčby a léků, namísto toho skončili schoulení v klubíčku, žvatlali o nesmyslech a viděli věci mnohem horší než růžové slony a mluvící auta. 29 lidí z homeopatické konference v německém Handelohu nedaleko Hamburku skončilo v děsivém stavu poté, co si vzali halucinogenní drogu, o jejíž účincích neměli ani páru.
11.09.2015 10:02 |

podobné články

Podobné články

Homeopatie odhalena, 3.díl - Homeopatie a migrény

 
V tomto článku bych se s Vámi rád podělil o své zkušenosti s léčbou migrén pomocí homeopatie. Ačkoliv mnohé zdroje uvádí, že migrény nelze vyléčit a že můžeme jejich projevy pouze tlumit, z vlastní zkušenosti mohu konstatovat, že vyléčitelné jsou a že patří mezi potíže, které vykazují nejlepší odezvu na homeopatickou léčbu. ...
04.10.2012 00:10 |

podobné články

Léčitele děsí zprávy o konci homeopatie

 
Alternativní léčbu jako podporu nebo náhražku klasické medicíny v Česku vyhledává stále víc nemocných. Roste tak i počet lidí, pro které se homeopatie, bylinkářství a další odvětví tzv. celostní medicíny stala obživou.
06.10.2014 19:20 |

podobné články

Homeopatie – léčba přírodou… Nepůjde to bez chemie?

 
Homeopatie je léčebná metoda, která využívá přírodní látky, a to na principu „léčení podobného podobným“ a velmi malých dávek látek. Ty u zdravého člověka způsobují podobné symptomy, jimiž trpí nemocný.
29.01.2015 08:12 |

podobné články

TRAGÉDIE! Při halucinacích ubodal příbuzného! Muž neměl šanci přežít!

 
Jihočeští policisté vyšetřují od čtvrtečního odpoledne vraždu pětaosmdesátiletého muže u Netolic na Prachaticku. Podle výsledků předběžného vyšetřování jej ubodal devětatřicetiletý příbuzný na rodinné návštěvě, řekl agentuře Mediafax v pátek policejní mluvčí Milan Bajcura.
09.09.2011 08:55 |

podobné články

VIDEO: Nová droga z Číny! Sežere vás zaživa, dožene k prostituci, sebevraždě a v halucinacích budete umírat krutou smrtí!

 
Kokain je droga, která byla až doposud nejrozšířenější a nejoblíbenější na jihu Spojených států. Jak se ale zdá, má novou konkurenci a nutno podotknout, že mnohem nebezpečnější. Jedná se o čínskou syntetickou látku, které se říká flakka. Je mnohem levnější než kokain a také dostupnější. Jenomže skrývá velké nebezpečí. Její vedlejší účinky vás mohou dohnat k paranoie, ale i sebevraždě!
19.10.2016 22:05 |

podobné články

Astronauti z celého světa se sjeli na kongres do Prahy

 
Zástupci kosmických agentur z Evropy, USA, Ruska, Číny nebo Japonska se sjeli do Prahy, kde se od pondělí do pátku pořádá 61. ročník Mezinárodního astronautického kongresu. Akce, která je z části přístupná veřejnosti, se koná v Kongresovém centru Praha.
27.09.2010 07:20 |

podobné články

Jeli z noční, sjeli do potoka a otočili auto: Muž zemřel, tři dívky a žena jsou zraněné

 
Únava, nepozornost, nebo málo osvětlená silnice? Možná i všechny faktory dohromady mohly hrát hlavní roli při smrtelné dopravní nehodě ve Vsetíně. Čtyři lidé jeli z noční směny, když sjeli do potoka a obrátili auto na střechu. Jeden muž zemřel, dvě dívky a jednu ženu odvezla sanitka!
15.10.2013 11:45 |

podobné články

Dva nadšenci dováděli na tříkolce: Sjeli z osmimetrového srázu! Pro ženu (65) letěl vrtulník

 
Večerní hrátky se vymstily dvojici motorových nadšenců. Dováděli na tříkolce, jenže si jaksi nevšimli, že plocha, po které se projíždějí, nemá žádné »mantinely«. A můžou mluvit o velkém štěstí – sjeli totiž z osmimetrového srázu a můžou být rádi, že nepřišli o život.
01.06.2014 07:15 |

podobné články

Léčba homeopatiky: Zázrak nebo nesmysl?

 
Stále více lidí se obrací zpět k přírodě a vyhledává alternativní léčebné metody. Jednou z nejoblíbenějších metod je homeopatie. Můžete se na ní ale opravdu spolehnout? Nejedná se jen o bylinkářské šarlatánství?
15.07.2013 17:10 |

podobné články

Neutišitelný křik a pláč dítěte: jak může pomoci homeopatie

 
Příčin může být mnoho a možné organické potíže je třeba lékařským vyšetřením vyloučit. Velmi prospívá kojení podle požadavků dítěte, ne podle rozvrhu hodin. Výběr homeopatik záleží na popisu potíží....
29.12.2011 00:15 |

podobné články

Homeopatie je bezcenná, tvrdí lékař

 
„Lékaři, kteří svým pacientům doporučují užívání homeopatik s tím, že jim pomohou, lžou.“ Takto tvrdé obvinění vyslovil Edzard Ernst, bývalý profesor alternativní medicíny z univerzity v anglickém Exeteru.
18.05.2012 05:55 |

podobné články

Chatovali jste s léčitelem Josefem Jonášem o nemocech, které vás trápí

 
MUDr. Josef Jonáš je nejznámější český léčitel a zakladatel moderních směrů přírodního lékařství. Při léčbě pacientů využívá sílu bylin, přírodních mastí, čajů a koupelí. Kromě psychoterapie, psychoanalýzy a sexuologie se stal odborníkem v mnoha oblastech celostní medicíny, jako je akupunktura, řízená detoxikace organismu, funkční diagnostika, biorezonance, čínská medicína, makrobiotika, homeopatie, nebo shiatsu. Přečtěte si, na jaké otázky léčitel Jonáš odpovídal.
13.11.2012 16:15 |

podobné články

Homeopatie má nulový účinek, potvrdili Australané

 
Austrálii lze stručně definovat jako kontinent, kde se vás snaží neustále něco zabít. Žraloci, krokodýli, jedovaté medúzy a další nebezpečná havěť po vás jde ve dne v noci, a proto není divu, že protinožci mají pro strach uděláno.
11.03.2015 17:11 |

podobné články

Časopis People pohřbil herce Douglase. Jeho nekrolog vydal omylem

 
Předem připravené nekrology známých osobností se v minulosti už několikrát médiím vymstily, když byly omylem vypuštěny do éteru předčasně. Naposledy na jeden takový doplatil známý americký společenský magazín People. Omylem vydal nekrolog adresovaný herci Kirku Douglasovi, jenž za týden slaví osmadevadesátiny.
02.12.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kirk Douglas (32 článků)

Kruté tresty v Inodnésii: Popravili šest lidí za obchod s drogami!

 
Indonésie dnes popravila šest lidí, včetně pěti cizinců, kteří byli odsouzeni k trestu smrti za obchod s drogami. Mezi popravenými jsou dvě ženy. Z cizinců jde o občany Nizozemska, Brazílie, Malawi, Vietnamu a Nigérie.
18.01.2015 08:36 |

podobné články

Obrovské neštěstí na baseballu! Chlapec (9) zemřel poté, co ho hráč omylem praštil pálkou!

 
Devítiletý hráč baseballu Kaiser Carlisle zemřel poté, co ho při zápasu dospělý hráč omylem trefil pálkou.
05.08.2015 14:56 |

podobné články

Obchodovali s drogami! Skončili na popravišti!

 
Írán ve čtvrtek oběsil dva muže usvědčené z obchodování s drogami. Informuje o tom agentura AFP. Muže popravili ve věznici ve městě Kóm poté, co soud zamítl jejich žádost o prominutí trestu.
17.11.2011 14:40 |

podobné články

Sociální dávky zdrojem blahobytu? Shrábnou je kšeftaři s brlohy a drogami

 
Stát prakticky zcela rezignoval na kontrolu účelnosti vyplácených sociálních dávek. Poté, co jsou vyplaceny frontám žadatelů, mizí v kapsách jednotlivců ovládajících kšefty s brlohy, tzv. sociálním bydlením, a drogami. Praha tomu léta jen přihlíží, hlásí zoufalý sever Čech.
26.02.2014 04:20 |

podobné články

Náckové koncertovali v Jirkově, šlo na ně 150 Romů. Omylem

 
Severočeský Jirkov zažil krušný večer. Na koncert se sem sjeli příznivci krajní pravice. Napadnout se je pokusili Romové s pálkami.
09.05.2009 21:15 |

podobné články