Článek

3 nehody 2 km od sebe: 2 sražení policisté!

 
Vykonávali svoji práci a jen náhodou při ní nepřišli o život! Vážná zranění utrpěli dva policisté, kteří včera asistovali při dopravních nehodách v Praze. Oba skončili v nemocnici.
05.08.2016 19:05 |

podobné články

Podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Odvolací soud zpřísnil Janouškovi trest. Za sražení ženy dostal čtyři a půl roku

 
Lobbista Roman Janoušek půjde na čtyři a půl roku do vězení za sražení ženy autem. K tomu navíc dostal sedmiletý zákaz řízení. Původně tříletý trest za ublížení na zdraví mu dnes zpřísnil pražský vrchní soud. Verdikt je pravomocný. Incident se stal v roce 2012, kdy opilý lobbista porazil v pražské Michli řidičku, která s ním chtěla řešit jejich předchozí dopravní nehodu. Z místa srážky ujel.
16.09.2014 13:40 |

podobné články

Lobbista Janoušek dostal za sražení ženy vyšší trest!

 
Lobbista Roman Janoušek půjde na 4,5 roku do vězení za sražení ženy autem, navíc nesmí sedm let řídit. Původně tříletý trest za ublížení na zdraví mu dnes zpřísnil pražský vrchní soud, verdikt je pravomocný.
16.09.2014 13:45 |

podobné články

Kmotr Janoušek se dere na svobodu: Sražení ženy řeší Nejvyšší soud

 
Nejvyšší soud už řeší kauzu lobbisty Romana Janouška, jenž si má za sražení ženy autem odpykat 4,5 roku ve vězení. Od soudu prvního stupně obdržel spis i obě dovolání - jedno od Janouškova právníka, druhé od nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana.
12.03.2015 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (280 článků)

Nezavraždil jsem ji! Feťák potrestaný za sražení policistky podal ústavní stížnost

 
Josef Novák, jenž si má odpykat 16,5 roku za sražení policistky, podal stížnost k Ústavnímu soudu. Podle pravomocného rozsudku se dopustil vraždy. Policistku srazil autem při honičce u Kostelce nad Labem na Mělnicku. Žena těžkým zraněním podlehla. Podání stížnosti je patrné z justičních databází, Ústavní soud ji obdržel v půli května.
26.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (27 článků) , Josef Novák (44 článků)

Tu byste chtěli mít doma! Opilá upadla na silnici, sražení autem si vymyslela, za pár dní sama bourala

 
Vše bylo jinak! Policisté odvolali pátrání po vozidle bílé barvy, jehož řidič měl ve středu 17. ledna odpoledne srazit v Zavlekově ženu a z místa nehody ujet. Zjistilo se, že žena kvůli opilosti a zdravotním problémům upadla na silnici sama. Vše napomohl rozklíčovat záznam z kamery, kterou měl v autě údajný viník. O pár dnů později pak k ženě vyjížděli policisté opět, opilá a bez řidičáku nabourala svému příteli auto.
01.02.2018 13:20 |

podobné články

Znalec Janouškovy nehody měl zkreslit posudek, policie ho obvinila

 
Policie obvinila soudního znalce v trestní kauze nehody lobbisty Romana Janouška z toho, že schválně předložil hrubě zkreslený posudek. Hrozí mu až tři roky vězení a také zákaz činnosti. ČTK to dnes sdělil mluvčí Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 2 Ondřej Šťastný. Za sražení ženy autem byl Janoušek nakonec odsouzen na 4,5 roku, trest má nyní přerušen ze zdravotních důvodů. Podnět k prověření znalců obhajoby podal soudce Tomáš Kubovec, který měl kauzu na starosti.
01.04.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Roman (19 článků)

KURIÓZNÍ NEHODA! Muž naboural hlavou do tramvaje! Skončil v nemocnici!

 
Dvě dopravní nehody, při kterých byli v neděli navečer v Praze 3 a 4 sraženi dva chodci, vyšetřují pražští dopravní policisté. Dva muži utrpěli zranění, se kterými je záchranáři převezli do nemocnice, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová.
11.09.2011 20:35 |

podobné články

Brněnští strážníci pomáhali, byli svědky sražení cyklisty a viděli také diabetika v nouzi

 
Pozornost hlídky městské policie dnes dopoledne v Křenové ulici upoutal zvuk brzdících pneumatik a následný náraz, když se osobní auto střetlo s jedoucím cyklistou. Strážníci ihned běželi k místu nehody, protože dvacetiletý mladík přeletěl řídítka svého kola a zůstal ležet na silnici. O stav zraněného se zajímal také třiačtyřicetiletý řidič opelu, který ho podle svých slov přehlédl. Mladík si stěžoval na bolesti hlavy, ramene a břicha. Hlídka proto okamžitě přivolala záchrannou službu a hlídku dopravní policie, aby srážku prošetřila. Policisté ověřili, že ani jeden z účastníků nepil před jízdou alkohol, a cyklistu zdravotníci odvezli na traumatologii.
10.02.2014 16:45 |

podobné články

Ransdorf byl už podruhé obviněn za sražení chodkyně

 
Pražská policie v pátek už podruhé obvinila europoslance Miloslava Ransdorfa. Je podezřelý z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti, kde mu hrozí až roční vězení nebo peněžitý trest. Obvinění se týká dopravní nehody, kterou Ransdorf v červnu 2007 zavinil v Praze 6, kde zranil chodkyni. Právu to řekla mluvčí pražské policie Ivana Ježková.
03.09.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Správce Sazky nahlásil sražení autem na policii, prý nešlo o náhodu

 
Způsob nehody, při níž insolvenčního správce Sazky Josefa Cupku v úterý přejelo auto, naznačuje, že nešlo o náhodu. Cupka proto nehodu ve středu ohlásil na policii. Auto zastavilo před přechodem, pak se prudce rozjelo.
22.06.2011 14:00 |

podobné články

Dva sražení chodci na Ostravsku, žena zraněním podlehla

 
Hned dvě nehody, při kterých byl autem sražený chodec, se staly v pátek ráno na Ostravsku. Ženu v Ostravě auto usmrtilo, uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
06.01.2012 08:55 |

podobné články

Nehod jak máku: Převrácená auta, hromadná bouračka i sražení chlapec (11) a dívka (13)

 
Během pondělí a úterního rána došlo na území česka k řadě děsivých dopravních nehod. Z několika aut zbyly jen trosky, vlivem ledovky došlo na Karlovarsku k hromadné dopravní nehodě a dvě další nehody na Vysočině mohly skončit zbytečnou smrtí dvou školáků - to když je postarší řidiči v jeden a ten samý den srazili při přecházení komunikace!
17.12.2013 10:25 |

podobné články

Janouškův soud, zfetovaný grázl za volantem a Vietnamci. Toto padlo v Partii

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) i europoslanec za ODS Evžen Tošenovský se shodli v pořadu Partie TV Prima, že je nutné potírat zejména výrobu a distribuci drog na území Česka. Přestože se vietnamská komunita podílí na výrobě drog, uvedli oba zúčastnění, že většina z nich tvrdě a poctivě pracuje. K otázce zatím nepravomocného tříletého trestu pro Romana Janouška za sražení řidičky a následného ujetí od nehody se shodují, že takový trest není zanedbatelný a že věří soudu a jeho rozhodnutí.
04.05.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Evžen Tošenovský (114 článků) , Milan Chovanec (1382 článků)

Šílenci utekli od nehod, na první pomoc kašlali: V Praze smetl řidič 6 lidí, na Liberecku zabil chodce!

 
Jak hub po dešti se za posledních několik málo dnů urodilo případů, kdy řidiči po bouračce, kterou způsobili, zmizeli (a nebo alespoň chtěli zmizet) z místa nehody! Cizinec v Praze, který v neděli patrně smetl 6 lidí, pro to měl jasný důvod. Pokud tedy řídil on. Nadýchal 1,47 promile. Po řidiči z Liberecka, který ujel po sražení chodce, policie stále pátrá. Jeho oběť (†21) svým zraněním podlehla!
20.07.2014 17:10 |

podobné články

Janoušek stáhl stížnost proti zamítnutí přerušení trestu

 
Podnikatel Roman Janoušek, který si odpykává trest za sražení ženy a ujetí od nehody, stáhl stížnost proti rozhodnutí Krajského soudu v Brně, který nevyhověl jeho žádosti o přerušení trestu ze zdravotních důvodů. V pátek to uvedla mluvčí soudu Lenka Smutná Polachová.
20.02.2015 17:41 |

podobné články

Tragédie v centru Plzně: Sražení chlapci (†7 a †12) zemřeli v nemocnici

 
S těžkými zraněními převáželi záchranáři do nemocnice dvě děti (†7 a †12). Na čtyřproudové magistrále je nedaleko centra Plzně srazil v sobotu večer automobil Volkswagen Polo. V neděli ale přišla smutná zpráva, obě děti v nemocnici zraněním podlehly. Řidič se z nehody zhroutil.
17.06.2017 21:50 |

podobné články

Jako první byli u vážné nehody policisté, kteří jeli okolo

 
Po třinácté hodině zasahovali hasiči ze tří jednotek u dopravní nehody na výpadovce z Brna. U nehody byli zraněni tři lidé. Silnice byla neprůjezdná téměř dvě hodiny.
29.07.2014 23:25 |

podobné články

Muž na skútru srazil na přechodu v Plzni chlapce, z místa nehody ujel

 
Policisté dopravní policie Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo ve středu v 7.47 hodin v Plzni na křižovatce ulic Koterovská a Slovanská alej. Patnáctiletý chlapec, který přecházel vozovku po přechodu pro chodce, byl sražen řidičem motocyklu. Ten z místa dopravní nehody ihned ujel směrem do centra.
24.09.2014 16:10 |

podobné články