Článek

20 let od smrti Kopeckého (†73): Wetlinská ho málem rozvedla, Chytilová porazila!

 
Legendární herec a životem zmítaný světák Miloš Kopecký (†73), od jehož smrti dnes uplynulo 20 let, byl za svého života stíhán mnoha démony, zejména nemocí zvanou maniodepresivní psychóza. Bolavou duši si proto léčil bohémským stylem života, v němž měly hlavní slovo ženy – kromě oficiálních manželek i tzv. oficiální milenky. K těm nejznámějším patřily režisérka Věra Chytilová či někdejší hlasatelka České televize Anna Wetlinská!
16.02.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků) , Věra Chytilová (124 článků) , Anna Wetlinská (6 článků)
Podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Sukničkář Miloš Kopecký - Jeho milenkami byly Wetlinská i Chytilová!

 
Legendární herec a životem zmítaný světák Miloš Kopecký (†73) byl za svého života stíhán mnoha démony, zejména nemocí zvanou maniodepresivní psychóza. Bolavou duši si proto léčil bohémským stylem života, v němž měly hlavní slovo ženy – kromě oficiálních manželek i tzv. oficiální milenky. K těm nejznámějším patřily režisérka Věra Chytilová (81) či někdejší hlasatelka České televize Anna Wetlinská (57)!
10.09.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků) , Věra Chytilová (124 článků) , Anna Wetlinská (6 článků)

Chtěla ho za každou cenu a šla po majetku! Na ženatého Miloše Kopeckého (†73) to zkoušela také hlasatelka Anna Wetlinská

 
Legendární herec Miloš Kopecký (†73) nebyl jen vynikajícím bavičem televizních a filmových diváků, ale také velkým svůdníkem krásných žen. Některé krásky uháněl on, jiné se pokoušely ulovit jeho křehkou duši. Asi nejdále zašla televizní hlasatelka Anna Wetlinská (64), která chtěla Kopeckému rozbít manželství.
23.08.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků) , Anna Wetlinská (6 článků)

Chytilová (†85) o svém bouřlivém vztahu s Kopeckým: Byl to srab, který honil ženské!

 
Energická režisérka Věra Chytilová (†85) byla jednou z milenek záletného herce Miloše Kopeckého (†73). I přesto, že byl ženatý, randili spolu tři roky. Jejich vztah byl bouřlivý, plný hádek, vášně, nevěr a depresí. Chytilová byla ale tak zamilovaná, že si ho chtěla vzít. Pak ji ale došlo, že je neupřímný zbabělec, který se neustále honí za ženskýma.
13.03.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků) , Věra Chytilová (124 článků)

Pánové, z toho neusnete: Blonďatá hlasatelka Anna Wetlinská se nebála svlékat před kamerou

 
Pamatujete si ještě na televizní hlasatelky? Mezi divácky nejpopulárnější dámy, které se na vás smály z televizních obrazovek těsně před začátkem pořadu nebo filmu, patřila krásná blondýnka Anna Wetlinská (59).
11.10.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Wetlinská (6 článků)

Zemřela režisérka Věra Chytilová, před měsícem oslavila své poslední, 85. narozeniny!

 
Tak to je smutná zpráva. Ve věku 85 let zemřela režisérka Věra Chytilová, která byla dlouhá léta nazývána první dámou českého filmu. ČTK to oznámila její rodina, která jí byla doma nablízku. Chytilová se narodila roku 1929 v Ostravě a zemřela v Praze.
12.03.2014 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Zemřela Věra Chytilová (†85), enfant terrible a první dáma českého filmu

 
Ve věku 85 let zemřela dnes v Praze první dáma českého filmu, režisérka a scenáristka Věra Chytilová, oznámila to její rodina, která jí byla doma nablízku. Chytilová upoutala už svými školními filmy Strop a Pytel blech. V roce 1966 excelovala slavnými Sedmikráskami. Byla držitelkou řady cen, včetně francouzského Řádu za umění a literaturu, Českého lva za dlouholetý umělecký přínos českému filmu či státní medaile Za zásluhy.
12.03.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Věra Chytilová a její 13. komnata: Sebevražda, nevěry a nekonečné flámy!

 
Uznávaná režisérka Věra Chytilová (81) otevřela svou pomyslnou 13. komnatu. V knize Věra Chytilová zblízka, kterou napsala s Tomášem Pilátem, otevřeně mluví o svém velmi vzrušujícím životě.
23.05.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Režisérka Věra Chytilová: Odvezli ji do nemocnice! Srdeční kolaps?

 
Režisérka slavných filmů »Dědictví aneb Kurvahošigutntag« nebo »Pasti, pasti, pastičky« Věra Chytilová (82) leží od včerejška v nemocnici. Lékaři ji tam převezli z jejího domu v pražské Troji. Podle informací deníku Aha! si Chytilová stěžovala na tlak na hrudi. Mohlo tedy jít o problémy se srdcem!
26.02.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Pohřeb režisérky Věry Chytilové (†85): Tajemný křik nad rakví!

 
Herce týrala, po kameramanech házela plechovky, přesto byla Věra Chytilová milovanou a uznávanou režisérkou. Její kolegové a pozůstalí se s ní dnes naposledy loučí. Chytilová zemřela minulou středu v blízkosti své rodiny. Ve strašnickém krematoriu je celá filmová elita, která přišla dát režisérce poslední sbohem... Až z toho mrazí, jako by Chytilová svůj poslední výstup sama režírovala! Její hlas, její křik protnul tíživé ticho smuteční síně.
21.03.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (517 článků) , Věra Chytilová (124 článků)

Vdova po Kopeckém promluvila: Wetlinská nám chtěla zničit manželství! Šla i po majetku!

 
Poslední manželka Miloše Kopeckého (†73) se rozhodla odtajnit život se slavným hercem. Jana Kopecká (69) promluvila i o jeho početných milenkách. O hlasatelce Anně Wetlinské (60) tvrdí: „Chtěla nás rozvést a prodat náš mlýn.“
02.10.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků) , Anna Wetlinská (6 článků)

21 let po smrti Kopeckého (†73): Našlo se unikátní svatební oznámení rodičům jeho nevěsty: Díky za dceru, zdá se býti dobrá!

 
Od jeho smrti uplynulo už 21 let, jeho filmy ale baví dál. A nejen ty, ale i historky z jeho furiantského života! Třeba ta o jeho čtvrté svatbě! O sňatku známého herce a sukničkáře Miloše Kopeckého (†73) a jedné z jeho milenek Jany Křečkové totiž netušili ani nevěstini rodiče. Kopecký jim místo oznámení poslal telegram.
19.02.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Zemřela první dáma českého filmu, režisérka Věra Chytilová. Bylo jí 85 let

 
Ve věku 85 let zemřela režisérka Věra Chytilová. Proslavila se zejména filmy Sedmikrásky, Kopytem sem, kopytem tam, Kalamita či Hra o jablko. O úmrtí informovala její rodina.
12.03.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Ve věku 85 let dnes zemřela režisérka Věra Chytilová

 
Ve věku 85 let zemřela dnes v Praze první dáma českého filmu Věra Chytilová. ČTK to oznámila její rodina, která jí byla doma nablízku.
12.03.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Ve věku 85 let zemřela režisérka Věra Chytilová

 
Ve věku 85 let zemřela dnes v Praze první dáma českého filmu Věra Chytilová. ČTK to oznámila její rodina, která jí byla doma nablízku.
12.03.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Zemřela Věra Chytilová (†85)! Temperamentní režisérka, která nešla pro ránu daleko

 
Česko obletěla velmi smutná zpráva. Dnes ve věku 85 let zemřela česká režisérka Věra Chytilová. Autorka kultovních snímků jako Dědictví aneb Kurvahošigutentag, Šašek a královna nebo Vyhnáni z ráje byla temperamentní žena s velkou chutí žít.
12.03.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Zemřela Věra Chytilová, první dáma českého filmu

 
Nejslavnější česká režisérka a spoluzakladatelka nové vlny Věra Chytilová zemřela ve věku 85 let.
12.03.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Zemřela Věra Chytilová, první dáma českého filmu

 
Nejslavnější česká režisérka a spoluzakladatelka nové vlny Věra Chytilová zemřela ve věku 85 let.
12.03.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)

Zemřela Věra Chytilová

 
Slavná režisérka Věra Chytilová ve středu zemřela, oznámila její rodina. Bylo jí osmdesát pět let. Do světa filmu vstoupila v šedesátých letech minulého století. Proslula snímky jako Panelstory aneb Jak se rodí sídliště, Dědictví aneb Kurvahošigutntág, Kopytem sem, kopytem tam nebo Šašek a královna.
12.03.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (124 článků)