Článek

16 operací »stromového muže«: Ořezali z něj 5 kg bradavic!

 
Tzv. »stromový muž« z Bangladéše, kterému díky vzácnému onemocnění kůže na rukou a nohou rostly ve velkém bradavice, se zřejmě přece jen dočká normálního života.
11.01.2017 12:10 |

podobné články

Podobné články

Jak se zbavit bradavic

 
Jak se zbavit bradavic? S touto otázkou si začne lámat hlavu každý, komu se tyto nevzhledné drobné výrůstky objeví kdekoli na těle. Jedná se o důsledek virové infekce, kterou způsobuje lidský HPV papilomavir – ten je viníkem nadměrného růstu rohových buněk a namožení kožního vaziva. Bradavice se neptají a nečekaně se objevují jak u obou pohlaví bez ohledu na věk – nejčastěji ale trápí děti a dospívající. K rozvinutí bradavic dochází při oslabení imunitního systému organismu. K jejich vzniku hodně přispívá i poranění kůže či ekzém. Ačkoli si to většina lidí neuvědomuje, bradavice jsou vysoce nakažlivé a „chytit“ je tak můžete daleko rychleji, než si myslíte. V dnešním článku se společně podíváme na způsoby, jak se zbavit bradavic. Jak se zbavit bradavic bez návštěvy lékaře? Přemýšlíte, jak se zbavit bradavic i bez nutnosti navštívit specializovaného kožního lékaře, který by bradavice zmrazil a vyřízl? Pak si nenechte ujít následující řádky, které vám prozradí hned několik tipů na přírodní odstranění nevzhledných výrůstků, které jsou v pohádkách připisovány děsivým ježibabám! Ananas Chcete-li se zbavit bradavic, pak vsaďte na šikovného pomocníka – ananas. Kupte si čerstvý ananas, který nakrájejte na kolečka či na kostičky a postižené místo jím potírejte každý den po dobu pěti dní. Nanesenou šťávu z ananasu nechte na bradavici působit alespoň 4-5 hodin, nejlépe tedy přes noc, kdy vás to nebude nijak omezovat či obtěžovat. Poté pokožku omyjte čistou vodou. V případě neúspěchu proces o několik dní později opakujte. Česnek Jestliže někdo přemýšlí nad způsobem, jak se zbavit bradavic, jako první alternativa jej napadne česnek. Ten sice moc vábně nevoní, ale co se bradavic týče, dokáže hotové zázraky – ne nadarmo je hojně využíván v přírodním lékařství. Česnek rozdělte na stroužky, z jednoho z nich poté odkrojte silnější plátek a asi na 5 minut jej položte na bradavici. Počítejte s tím,... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit bradavic pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.07.2016 04:50 |

podobné články

Prachatice: Anketa o největšího stromového sympaťáka 2011 zahájena

 
Zdravé město Prachatice realizuje další aktivitu projektu Prachatickou branou k MA21 a vyhlašuje regionální kolo ankety Strom roku „O největšího stromového sympaťáka města Prachatice" , která probíhá od 1. června do 30. září 2011.
02.06.2011 16:50 |

podobné články

Kdysi nejtlustší muž světa (444 kg) může znovu chodit: Ořezali z něj 27 kg kůže!

 
Ještě před šesti lety byl nejtlustším člověkem planety. Paul Mason vážil 444 kg, ovšem po podvázání žaludku začal rapidně hubnout. Shodil 292 kg a zrození svého »nového já« oslavil první procházkou, kde si pořídili selfíčko s přítelkyní.
15.05.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Paul Mason (29 článků) , Paul Mason (9 článků)

Nová FOTO „stromového muže“. Jak se mu daří?

 
Jak se daří muži, který vypadal spíše jako strom než jako člověk?
18.12.2009 18:10 |

podobné články

Na Svatém Kopečku se narodil roztomilý MRAVENEČNÍK. VYBERTE MU JMÉNO!

 
Vzácné mládě mravenečníka stromového se v úterý narodilo v olomoucké zoologické zahradě na Svatém Kopečku. Vyberte mu na tn.cz jméno!
30.03.2011 17:15 |

podobné články

Na americký ostrov se snese sprška otrávených krys

 
Žádný paranormální úkaz, ale promyšlený krok amerického ministerstva zemědělství - to bude "výsadek" zhruba dvou tisíc mrtvých a otrávených krys na americkém ostrově Guam. Důvodem je přemnožení stromového hada bojgy hnědé, který ve velkém decimuje ostrovní ptactvo.
01.03.2013 11:25 |

podobné články

Upozornění Správy NP a CHKO Šumava na možné pády stromů

 
Dnes 22. října a zítra 23. října doporučujeme návštěvníkům, aby nevstupovali na turistické stezky a do lesních porostů, ve kterých došlo k odeschnutí horního stromového patra a to z důvodu silného větru.
22.10.2014 16:36 |

podobné články

Proč pravěku vládli býložraví giganti? Pod palcem je měli obří predátoři

 
Velcí býložravci dokáží svou činností změnit ráz celé krajiny. Dokonce i v našich podmínkách mohou napomáhat udržení ostrůvků otevřené krajiny na úkor lesa. Ti největší z nich, zejména sloni, dokáží bez problémů zabránit šíření stromového pokryvu do savany. Ve velkých počtech ovšem mohou být důsledky jejich spásání devastující a kvalitu daného ekosystému spíše snižovat.
18.12.2015 18:50 |

podobné články

Vzácná choroba mění Bangladéšana ve strom

 
Bangladéšan Abdul Bajandar trpí velmi vzácnou poruchou, kvůli které ho všichni nazývají stromový muž. Ruce a nohy mu totiž pokrývá silná vrstva bradavic připomínající kůru stromu. Muž nyní podstoupil první ze série operací, které by mu měly navrátit končetiny do normálního stavu.
02.03.2016 13:05 |

podobné články

Tahle že nebyla dost dobrá pro Harryho Pottera? Z Ginny Weasley je dnes neuvěřitelná kočka!

 
Jedna věc, kterou stále nemůže část fanoušků světa Bradavic J. K. Rowling odpustit, je fakt, že Harry Potter nakonec skončil s Ginny Weasley. Měl přece skončit s Hermionou, trvají na svém a argumentují zejména tím, že sestra Rona pro něj nebyla dost hezká. K tomu přispěla zejména poslední scéna filmového zpracování, kde maskéři herečce Bonnie Wright (24) přidali víc než jen pár let. Jenže jak to vypadá, když Ginny zestárne o pár let doopravdy?
03.07.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Wright (7 článků) , Harry Potter (1235 článků) , Ron Weasley (20 článků)

Na pražské nádraží přijede vlak do čarodějných Bradavic

 
Ve středu večer začne v Praze předpremiéra už šestého dílu příběhu o Harry Potterovi.
15.07.2009 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1235 článků)

Šestý Harry Potter nenadchne, ale ani neurazí

 
Pojďme se společně již pošesté vydat do virtuálních Bradavic.
11.09.2009 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1235 článků)

Emmu Watsonovou na škole pronásledují mladí žurnalisté

 
Mladičká čarodějka Hermiona z Bradavic by si se šikanou jistě hravě poradila. To její představitelka, herečka Emma Watsonová, si kvůli tomu musela na americké Cambridge zavolat ochranku. Devatenáctiletou studentku Brownovy univerzity napadla skupinka studentů z Harvardské univerzity během přátelského fotbalového zápasu mezi oběma školami.
02.10.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (316 článků)

Harry Potter chlastá jako duha!

 
Představitel filmového kouzelníka Harryho Pottera Daniel Radcliffe ukázal, že už dávno není tím roztomilým dítkem z čarovných Bradavic. Na své oslavě jedenadvacátých narozenin se totiž doslova opil do němoty!
11.08.2010 02:24 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (285 článků) , Harry Potter (1235 článků)

Harry Potter chlastá jako duha!

 
Představitel filmového kouzelníka Harryho Pottera Daniel Radcliffe ukázal, že už dávno není tím roztomilým dítkem z čarovných Bradavic. Na své oslavě jedenadvacátých narozenin se totiž doslova opil do němoty!
19.08.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (285 článků) , Harry Potter (1235 článků)

Joanne Rowling: Pokračování možná bude!

 
Prvních šest dílů »potterovské« ságy po celém světě doposud vydělalo neuvěřitelných 100 miliard korun! A další miliardy přibudou díky nejnovějšímu filmu o kouzelníkovi z Bradavic, který bude mít dvě části a má být zatím poslední!
18.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Joanne Rowling (61 článků)

Z Harryho Pottera vyrostl kus chlapa

 
Ty tam jsou časy, kdy nosil brejličky, školní uniformu a hrál si na čaroděje z Bradavic.
24.02.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1235 článků)

Krásná Emma Watson alias Hermiona se na premiéře posledního Pottera rozplakala

 
Celosvětová premiéra dlouho očekávaného filmu Harry Potter a Relikvie smrti 2 je za námi. Největšího zájmu se jako obvykle dočkalo čtvrteční premiérové promítání v Londýně, kde se sešla řada známých osobností v čele s představiteli hlavních rolí filmové série. Premiéra se však nesla i v nostalgickém duchu, jelikož tímto dílem dobrodružství čarodějnického učně a jeho přátel z Bradavic končí. Filmová Hermiona, herečka Emma Watson, se dokonce neubránila slzám.
08.07.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (316 článků) , Emma Watson (271 článků) , Harry Potter (1235 článků)